>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Agent 0,7l ma zawsze szansę 40 %

olek-k 123

olek-k

Użytkownik
Witam wszystkich użytkowników tego forum. Spróbuję skutecznie poprowadzić ten temat aż do zupełnego odcięcia. Będą się pojawiać typy głownie z siatkówki (moja ulubiona setowa dyscyplina) ale i z innych dziedzin sportu. Stawkowanie od małpki do 1,5l finlandii. Oby skuteczne;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
olek-k 123

olek-k

Użytkownik
Czas na pierwsze typy i moją ulubioną Plusligę.
1.Cuprum Lubin-Łuczniczka Bydgoszcz + 13,5pkt typ2 kurs 1,97⛔ (brakło 2 oczek,pechowo zaczynam)
Po Pierwsze do gry wraca Rudy Rydz z Bydgoszczy i już nie będę musiał patrzeć na ataki drewnianego Krzyśka.Po drugie gra Łuczniczki wygląda coraz lepiej(zacięty mecz z Jastrzębskim, walka z Kędzierzynem czy wygrana 3:0 z Częstochową). Nie wydaje mi się, że dostaną srogie lanie od Cuprum,które nawet z Będzinem nie pokryło takiej linii.Z Łuczniczką też jej nie pokryją;)
2.Czarni Radom-Skra Bełchatów -6.5 pkt typ2 kurs 2.07✅
Tutaj miałem trochę większy dylemat ale po wczorajszej zagorzałej dyskusji przy litrze dobrego trunku z Ireneuszem M. stawiam na Skrę. Po jednej stronie na szali radomski kurnik by PRL, słaba forma Uriarte, kłopoty Wlazłego na wysokiej piłce, no i przyjęcie zespołu skry,które nawet w ostatnim meczu z Roeselare było delikatnie mówiąc nie najlepsze. Na drugiej szali jakość przyjęcia Czarnych też słaba, siła zagrywki zdecydowanie po stronie Skry, środkowi też lepsi u Bełchatowian, umiejętności czysto siatkarskie i doświadczenie po stronie Skry. Widziałem mecz Czarnych z Resovią, która jest bez formy i tam już Czarni powinni przegrać 0-3. Dziś czas na drugą porażkę Radomian. Bełchatów bierze mecz 3-1;)
Kursy pochodzą z bukmachera naziemnego fortuna. Ponieważ uprawiam zawód zaufania publicznego, gram tylko u legalnych bukmacherów:;/:
Stawka:0,5l wyborowej
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
olek-k 123

olek-k

Użytkownik
Witam.Dziś jetem troszkę niedysponowany, ponieważ wczoraj mój serdeczny przyjaciel Zdzisek Kręcina zaprosił mnie na zakończenie rundy ekstraklasy w Gliwicach. Po ciekawym meczu i zwycięstwu Piasta świętowania nie było końca... Ale do rzeczy.Dziś kolejny mecz w Pluslidze.
AZS Politechnika-Jastrzębski Węgiel typ 2 kurs 2.02⛔ tragedia:;/:
W stolicy naszego pięknego kraju miejscowy AZS Politechnika podejmuje Jastrzębski i wg. mnie to goście są faworytem tego spotkania. Wilki Bednaruka ostatnio jakby troszkę lepiej, ale w przekroju całego sezonu jak dla mnie zanotowali regres. Wzmocnienie Zagumnym i Samicą powinno podnieść jakoś gry Warszawian a tak się nie stało. Jastrzębski natomiast zaskakuje pozytywnie. Odeszli Bartman,Łasko,Wojtaszek,Malinowski a mimo to Lebedew świetnie to poukładał. Miśkin świetnie dyryguje grą, a Muzaj czy De Rocco fajnie wpasowali się w drużynę. Młody Popiwczak dobrze spisuje się na libero. Wyniki klubów niby podobne. Obie drużyny wygrały 3:2 w Rzeszowie, przegrały po 2:3 z Gdańskiem,wygrały 3:2 z Cuprum,obie powalczyły w Bełchatowie. Ale Jastrzębskiemu nie wyszedł tylko jeden mecz, w którym przegrali z Bielskiem 3:2, natomiast AZS przegrał nawet z Będzinem 3:0. Niby podobnie ale mnie gra i ciut lepsze wyniki kierują w stronę Jastrzębian.

Stawka:0,5l wyborowej
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
olek-k 123

olek-k

Użytkownik
Witam. Dziś krótko bo zaraz mecz. Zaksa miażdży wszystkich jak leci i z Lotosem tez na 90% tak będzie. Więc próbujemy czegoś ryzykowniejszego:
Zaksa - Lotos poniżej 141,5 pkt 2,77✅

Popieram także typ Volmana na Resovie:
Resovia - Skra -6,5 pkt 1 1,91⛔
Ako:5,2907 fortuna
Stawka: 1l finlandii
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
olek-k 123

olek-k

Użytkownik
Witam. Mam troszeczkę inne zdanie do Pavlinho jeśli chodzi o dzisiejszy finał. Kursy na b365 już do gry moim zdaniem. Obejrzałem wczorajsze półfinały i moim zdaniem Skra na 100% nie zagra tak dobrze jak wczoraj. Dzień konia miał Marechal i Kacperek też zdecydowanie powyżej swojego normalnego poziomu. Resovia to ewenement którego nie potrafię zrozumieć. Z takim potencjałem zagrać tak słabo...Ale to chyba efekt złego prowadzenia drużyny przez Kowala. Zmiany bez ładu i składu, przyjmujący grają na chybił trafił. Dlaczego rozgrywa, będący bez formy, Drzyzga zamiast Tichacka to też dla mnie tajemnica Kowala. Teraz o Zaksie. Serwisem dużo trudniej ruszyć Zaksę niż Resovię. Tile i Zatorski przyjmują doskonale. Jeśli Deroo nie będzie szło, wchodzi Buszek. Toniutti prowadzi grę wręcz idealnie. Jedyne co mnie martwi to czy poradzi sobie Konarski. Porównując bezpośrednio zawodników, Skra ma przewagę tylko na pozycji atakującego i środek siatki moim zdaniem podobny. Nie ma bata żeby nagle Bełchatowianie zagrali dwa mecze z rzędu tak świetnie, skoro ostatnio zdarzyło im się to rok temu. Typy:

Zaksa - Skra dw.3:0 kurs 4,50 ⛔
Zaksa - Skra -1,5 seta 1 kurs 2,20⛔
Zaksa - Skra 1 kurs 1,57⛔
b365
Oszukali mnie badna decydentów kur.... :grin:

13:8 w 4 secie, 8:3 w 5 secie i przegrać????
 
olek-k 123

olek-k

Użytkownik
Ja to widzę tak, że Bydgoszcz ma lepszego zawodnika na każdej pozycji z wyjątkiem środkowych. Ale przy takich zespołach żaden wynik mnie nie zdziwi. Co prawda w ostatnich 4 meczach Bydgoszczanie 3 wygrali ale 2 mecze u siebie i z mało wymagającymi przeciwnikami. Z drugiej strony Effector to dla mnie po Będzinie i na równi z Bielsko Białą najsłabsza drużyna ligi, która nie prezentuje sobą nic. Te ugrane sety z czołówką mogą zwiastować jakąś tam zwyżkę formy ale ja bym specjalnie na to nie patrzył. Ciężki mecz do typowania. Jeśli coś grać to dla mnie:

Effector - Bydgoszcz -7,5 pkt 2 kurs 2 efortuna
Rudy Rydz 3 Effector 2 :grin: poziom tak jak myślałem porażający:wink:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
olek-k 123

olek-k

Użytkownik
Dziś El Clasico naszej rodzimej ligi. W mieście gdzie dorastałem i na hali, która w latach 90-tych straszyła pozostałościami socjalizmu, w miejscu którym rozpoczynałem swoja przygodę z trunkami %, dziś stoi wyremontowany obiekt w którym zmierzą się najwięksi polskiej siatkówki ostatnich lat. Ostatnio pisałem, że nie rozumiem dlaczego drużyna Resovii kompletnie nie wykorzystuje swojego potencjału: &quot;Ale to chyba efekt złego prowadzenia drużyny przez Kowala. Zmiany bez ładu i składu, przyjmujący grają na chybił trafił. Dlaczego rozgrywa, będący bez formy, Drzyzga zamiast Tichacka to też dla mnie tajemnica Kowala.&quot; I to raczej się dziś nie zmieni. Skra natomiast na euforii po zdobyciu pucharu Polski powinna dziś dać czadu:wink: Świetnie kopią zagrywką i Wlazły nagle zaczął kończyć na wysokich piłkach, Marechal tez jak nie on. Co prawda po wyczerpującym finale może braknąć sił, dlatego jeśli mają dać radę to raczej maks w 4 setach. Kursy na to zdarzenie bardzo dobre. I ja próbuję:

Resovia -Skra 2 -1,5 seta kurs 4,60 Unibet⛔
Szczęścia to ja nie mam nic. Ale jak gracie też na żywo a mam nadzieję że tak to i z tego typu jak i z finału PP zamykając bądź kontrując w odpowiednim momencie można był ugrać z ok. 80% zysku. Sorki za usprawiedliwianie się. Pozdr.
Faktycznie ostatnio zapomniałem o stawkach:;/: Ale doszedłem do wniosku każdy ma inną tolerancję. I nie będę tu nikogo rozpijał. Chociaż jak na razie to grając ze mną można abstynentem zostać:grin: Ewentualnie na malinowego redsa z prezydentem Dudą wygrac:-( Więc niech każdy mierzy siły na zamiary;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
olek-k 123

olek-k

Użytkownik
To co wyczynia pseudo prawica w moim kochanym kraju ???? to się w głowie nie mieści.:-( Część moich dobrych znajomych z początkiem listopada zostanie pozbawiona swoich, uczciwie zapracowanych, emerytur:;/: W tej sytuacji muszę pomóc im zarobić na resztę godziwego życia. Wracam do gry!!!
Jutro pierwsze typy????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Potwierdzam ???? 100% racji ???? ciężkie czasy nastały na byłych i emocjonalnie &quot;teraźniejszych&quot; UB-eków, ZOMO-wców, agentów WSI, tajnych współpracowników, dotychczasowych &quot;autorytetów&quot; i &quot;fajnych celebrytów&quot;, &quot;amberskich słupów&quot; i całej tej lemingozy. A przecież miało być jak kiedyś ???? Jak dawniej ???? Żal, żaleczek buuuu.... A za 2 tysiące Panie kochany, to nie da się żyć ???? I jeszcze byłych prezydentów/agentów się nie szanuje. Co za qwa czasy ???? No to chlup... A najgorsi to są kibole...chlup! Panie redachtorze, najgorsi mówię panu! Nic nie &quot;dało&quot; się z nimi &quot;zrobić&quot; ????
Taki żarcik w konwencji twórcy tematu ???? ???? ????
PS No nie mogę się powstrzymać od tej konwencji, to taki samozgon, samogon, wiem samograj uff ????
 
Do góry Bottom