>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ako 4

S 0

szymon80

Użytkownik
Witam.

Chciałbym opowiedzieć o moim systemie. Stworzyłem go na początku sierpnia, po serii przegranych pewniaków. Szukałem jakiegoś ratunku i skutecznego systemu min. tu na forum, które zresztą najczęściej odwiedzam. niestety nie znalazłem niczego odpowiedniego. Natknołem się jednak na system oparty o progresję. Początkowo nie chciałem sie w to bawić ponieważ uważałem go za zbyt ryzykowny. Poza tym, jedyna i najbardziej znana strategia to granie na remisy, ale straszna powolność tego systemu była odstraszaczem i nie zamierzałem w nią grać.
Jednak brak jakiegoś pomysłu na zwykłą gre i strach przed kolejnymi porażkami pewniaków, zmusił mnie do pracy. Po dłuższym namysle i poczytaniu trochę więcej o progresji. Po przeliczeniu kilku możliwości gry, wpadłem an pomysł grania na AKO 4 z progresją w tle.
System jest dość prosty, polega na dobraniu dwóch meczy piłki nożnej o kursie 2,00. Szansa na wygraną takiego wynosi około 45%. Jednak wybranie odpowiedniego kontr kursu, daje trochę większą przewagę. Szukam zawsze mniejwięcej takiego układu kursów : 2,00 - 3,15 - 3,20 ( a najlepiej jak są takie : 2,00 - 3,20 - 3,40).
Ważne są również ligi na które gram. Należy wystrzegać się takich lig jak rosyjska, ukraińska, polska, francuska, włoska, hiszpańska, ze względu na dużą remisowość i nieczyste układy ( w szczegulności we wschodnich ligach i polskiej). Oczywiście są odstępstwa od niektórych tych lig w zależności od typów. Można stawiać na ligi takie jak Francuska, Hiszpańska, Włoska, pod warunkiem kursu na remis 3,00 i powyżej. Oczywiście przy założeniu ze kurs na przeciwnika jest conajmniej 3,20.
Innym warunkiem podwyższenia szans na wygraną jest granie na gospodarzy. Szczególnie w takich ligach jak Angielska, Szkocka, Niemiecka. W tych ligach pada stosunkowo mniej remisów i ponadto, procentowo gospodarze częściej wygrywaja. Poza tym, te ligi są chyba najczystrze pod względem wiarygodności klubów. Od tego również istnieją odstępstwa ???? Można zagrać na gości, ale muszą być zachowane większe kursy na gospodarzy, conajmniej 3,30.
Oczywiście to wszystko musi byc potwierdzone analizą &quot;techniczną&quot; i &quot;fundamentalną&quot; ???? . Co to znaczy ?
Analiza techniczna polega oczywiście na analizowaniu ostatnich meczy pod wzgledem bramkowym i ogólnie ostatnich wygranch (ogólnie, u siebie i na wyjeżdzie, w zależności którą stronę analizuje).
Analiza fundamentalna, polega na wyszukaniu istototnych informacji na temat danego meczu. Szukanie na stronach klubowych, ligowych czy forach internetowych. Dobrze jest gdy są to drużyny z pierwszych lig danego kraju, bo na ich temat można najwięcej znaleźć informacji.
Kolejnym sposobem na zwiększenie szans, jest sprawdenie jak typuja inni dany mecz. Zawsze sprawdzam na kilku ulubionch stronach z typami (teoretycznie nie związanch z bukami), jak dany mecz jest obstawiany.Także odwiedzam to forum aby sprawdzić typ. Tu tez wszystko zależy od popularności ligi i klubów.
Jest jeszcze jeden sposób, można sprawdzić jak dany mecz typuję inni bukmacherzy. Jeżeli średnia jest zbliżona do mojego buka to jestem bardziej pewny typu ( co nie znaczy ze typ jest bardziej pewny ???? , bo nadal wynosi około 45%).
Ponieważ nie znam się tak dobrze na piłce jakbym chciał, choć lubie ją odlądać, jestem zmuszony do polegania na innch, bardziej obeznachy z tą grą.
Ogólnie zasada jest taka, aby szukać jak największych kursów. Jeżeli wsystkie późniejsze kroki potwierdzą typ, to można zarysykować.

Te wszystkie zasady obowiązująmnie od prawie początku mojej gry.
Wyniki jak dotąd, mam dość dobre. Skuteczność typów na poziomie 60%, najwyższy poziom miałem około 64% teraz spadł niestety i pewnie spadnie jeszcze niżej. Yield na poziomie 130 %, maksimum miałem 145%. Procent wygranych kuponów to 42%.
Początkowo grałem na papierze, wyniki miałem lepsze niż przypuszczałem i dlatego zacząłem grać naprawdę, ale bardzo ostrożnie bo system nie był przecież dobrze sprawdzony. Gram teraz od 1 zł. Jestem na etapie 16 jak narazie i tkwię tutaj od tygodnia ???? . Dopadła mnie słynna czarna seria. Jestem właśnie po przegranym 6 kuponie i na niewiele mi juz starczy ???? góra 3 kupony w tym ostatni prawie równy przedostatniemu.
Pierwsze pięć kuponów grałem bez kasy. Zaplanowałem ze kolejnym poziomem mojej gry będzie obstawianie od małej kwoty, czyli 1 zł. Później miałem przejść na 10 zł od etapu 15, ale na 13 trafiła mi sie seria 5 kuponów i postanowiłem przedłużyć ten poziom gry do 21 etapu. Całe szczeście bo dzisiaj był bym bez kasy ????

Choć na początku miałem naprawdę świetne wyniki. wchodziły mi etapy na pierwszym kuponie. Miałem 7 z rzedu trafionych typów, wszedł mi kupon 2xgoście. Średnia trafinych kuponów zeszła do 2,08. Jak zaczynałem tą zabawę to byłem przygotowany na dużo gorsze wyniki.

Podczas przeszukiwania internetu w poszukiwaniu podobnego systemu natknąłem sie na coś zbliżonego. AKO 5 ( 2 x 2,25). Niestety, autorowi zabrakło trochę wiary i nie miał tak naprawdę ustalonej strategii gry. Zaczoł się miotać i typował co popadnie i tak zwane pewniaki. Aby tylko uzbireać AKO 5. chyba przegrał bo nie pisał od dawna.
Ja uznałem ten system za zbyt ryzykowny.

Napisze teraz o mojej obecnej pozycji na grze.
Jestem na etapie 16 z 6 przegranymi kuponami. Obstawiłem właśnie 7 kupon na jutro (zawsze robię to kilkanaście godzin wcześniej), zobaczymy jak sie skończy.
Ogólnie jestem trochę poddenerwowany tą sytłacją, bo nie mam pojęcia w czym tkwi błąd. Trzymam się zasad jak rzep psiego ogona, ale mecze poprostu nie chcą wchodzić.
Nie prosze was o poradę ???? Bo i tak znam je z innch postów na temat progresji. Wiem ze jest zabujcza. Ale biorę to ryzyko pod uwagę.

Może to glupie co napisze i moze jestem dziwnie przesądny ( 13 etap troche potwierdził moje obawy), ale myślę że trochę ostatnio gorsze wyniki istnieja przez to, że zacząlem wszystko, co dotyczy tej progresji mierzyć przy pomocy Excela. Zrobiłem kilka tabelek z różnymi danymi moich progresji. Z tąd tak dokładne dane procentowe przedstawione powyżej. I może dobre duchy które wcześniej kierowały moimi typami odwróciły sie odemnie lub się trochę pogniewały ????
Tak, wiem ze to dziwnie brzmi ???? Ale mam dziwne uczucie że właśnie tak jest.
Jeżeli tak jest, to chciałbym oficjalnie je przeprosić i poprosić o zrozumienie że te wszystkie liczby to tylko liczby. jestem człowiekiem i potrzbuje widziec wszystko jak an dłoni.

Dobra, teraz możecie się ze mnie śmiać ???? (mowa tu o userach forum).


No prosze, chyba napisałem najdłuższy post jakie kiedykolwiek napisałem w internecie. A mam ich trochę na koncie pod róznymi nickami.

Mam nadzieję że ktoś dotrwał do końca i wyrazi się na ten temat.

PS.
Wiem że w tekscie jest pełno błedów,ale sprwdzenie ich teraz zajmie mi drugie tyle czasu, wiec pozwólcie że dam sobie z tym spokuj.

PS2.
Mam nadzieje że nie zadział tu teraz klątwa forumowa. Czytałem, że podobno po opisaniu publicznie typu lub systemu, ten jest skazany na porażkę.

Pozdrawiam i proszę o komentarze.
 
klammer 0

klammer

Użytkownik
Jak Ci pewniaki nie wchodzily to co sie dziwisz ze Ci nie wchodza kupony z 2 meczami po kursie ponad 2? Ja tez kiedys robilem rozne analizy, sledzilem statystyki itp i i tak nie ma zadnej pewnosci ze tak bedzie.
 
sms__1985 0

sms__1985

Użytkownik
Czasami warto korzystać z typów doświadczonych typerów. Wielu takich znajdziesz w dziale VIP Typy. Tam większość Typerów podaje typy o wysokich kursach które wcześniej odpowiednio przeanalizowali.
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
ale myślę że trochę ostatnio gorsze wyniki istnieja przez to, że zacząlem wszystko, co dotyczy tej progresji mierzyć przy pomocy Excela. Zrobiłem kilka tabelek z różnymi danymi moich progresji. Z tąd tak dokładne dane procentowe przedstawione powyżej. I może dobre duchy które wcześniej kierowały moimi typami odwróciły sie odemnie lub się trochę pogniewały
W bukmacherce niestety nie ma przypadków generowanych przez dobre duchy, a progresja na AKO jako &quot;sposób zarobku&quot; w moim odczuciu to błąd - zazwyczaj potrzebuje czasu, ale potrafi skutecznie wydrenować człowieka i z kasy i zdrowia, tak to niestety wygląda.
To, że patrzysz na typowanie od strony matematycznej to juz dobry sygnał ????
Popatrz - większość ludzi zaczynających zabawę z typowaniem to fani sportu, ich podejście zamyka się w stwierdzeniu &quot;wybieram dobre zdarzenie/team - wygrywam; jeśli przegrywam - źle wybieram&quot;. Nie jest tak do końca.
Załóżmy - jeśli obstawiasz płaską stawką przez cały sezon mecze Barcelony na Camp Nou, to powinieneś więcej triumfować, niż przegrywać, tak podpowiada (przynajmniej mi) sportowa intuicja. I rzeczywiście, procentowo więcej kuponów bym wygrał - więc jeśli założysz się &quot;o rację&quot; z kumplem, który twierdzi, ze Barca zremisuje/przegra u siebie więcej razy, to możesz spać spokojnie...
ale...
Jesli kumpel zrewiduje swoje podejście i powie &quot;Słuchaj, zróbmy tak: co tydzień przed meczem ja wrzucam do kapelusza 30 zł, ty 100. Jeśli Barca wygra bierzesz wszytsko, jesli zremisuje lub przegra - ja biorę. No co się boisz, wiadomo, że w ciągu sezonu Ty wygrasz więcej razy!&quot; W takim przypadku decyzję powinieneś jednak przemyśleć dokładniej.
Niestety, nie wszystkim chce się myśleć... Co z tego, że Ty więcej razy wyciągniesz kasę z kapelusza, skoro - na podstawie symulacji takiej gry np. w poprzednim sezonie - wyjdzie, że skończysz na minusie?
Najtrudniejszą rzeczą jest uwzględnianie w swoich analizach kursów narzuconych przez buka i jeśli zależy Ci na zarobku a nie tylko grze, to wyrzuć z głowy wszystkie &quot;systemy na skróty do bogactwa&quot; i szukaj takich zakładów, w których ktoś na porażkę/remis Barcy u siebie wrzuciłby Ci do kapelusza nie 30 a np. 60 pln...
 
piotrek2222 0

piotrek2222

Użytkownik
wtopiłeś ? o kurde niemożliwe......... a taki dobry był system .........:]
zanim mnie zaczniecie kastrować, że tylko narzekam na innych a sam nic nie wymyśliłem, to zauważcie że podobnym systemem grał niejaki Gangster, i widać że słabo to idzie.
 
Do góry Bottom