>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Aktualne porównanie Skrill vs Neteller

kuki9 0

kuki9

Użytkownik
Też jestem tym zainteresowany, na internecie znajdywalem rozne dyskusje ale to sprzed 2 lat, ciekaw jestem jak jest teraz, poniewaz chcialem zalozyc konto w euro u jednej z tych firm i waham sie. Co byscie wybrali gdybyscie ponownie zakladali konto ?
 
mizeriowy 112

mizeriowy

Użytkownik
UWAGA! JEST TO PORÓWNANIE TYLKO PODSTAWOWYCH KONT. W OBU PORTFELACH MOŻEMY ZDOBYĆ STATUS VIP I UZYSKAĆ DODATKOWE KORZYŚCI.
1. Za kartę Neteller zapłacisz jednorazowo 10 EUR, za kartę Skrill jest to 10 EUR rocznie.
2. Za wypłaty z bankomatu płacimy odpowiednio 4 EUR w Neteller i 1,8 EUR Skrill.
3. W Neteller wypłacasz jednorazowo do 1000$ a Skrill do 250 EUR.
4 .Karta w Neteller nie ma waluty PLN, dlatego nie opłaca się mieć tam konta w PLN. Jeżeli jednak masz konta u buków w EUR czy GBP zakładaj konto w Neteller w takiej walucie i w tej samej bierz kartę, żeby uniknąć przewalutowania przy wypłatach. Wtedy wyjdzie taniej i wygodniej niż Skrill. Support i bezpieczeństwo na korzyść Neteller.

Upraszczając: Jak konta u buków mamy w złotówkach wybieramy Skrilla i prowadzimy konto w PLN. Jak mamy konta w GBP, USD, EUR czy innej walucie obsługiwanej przez kartę i konto Neteller to w Neteller będzie troszkę taniej.

Opłaty w obu portfelach:
https://www.skrill.com/pl/indywidualnie/oplaty/
http://www.neteller.com/pl/oplaty/

Edit: Edytowane, żeby nie wprowadzić nikogo w błąd i przedstawić dokładniej zalety obu portfeli. Nie trzeba być VIP-em aby otrzymać kartę Skrill. Jeszcze raz sory za wprowadzenie w błąd. Mam nadzieję, że teraz wszystko będzie jasne po tym jednym poście.
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Żeby dostać kartę Skrill nie trzeba być żadnym Vipem, wystarczy zapłacić 10 euro.
250euro dziennie to również jest kwota dla zwykłego użytkownika a nie dla Vipa.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Skrill lepszy, bo możesz wziąć kartę w walucie PLN, czego nie możesz zrobić w Netku, ale za to w Nettku można sobie wygenerować chyba do pięciu wirtualnych kart do użytku w necie.
Do tego w Skrill można w prosty sposób zdobyć nawet ten najniższy VIP Bronze i wtedy wypłaty z bankomatów bez opłat, darmowa karta, darmowy token i wreszcie można z nimi załatiwać normalnie sprawy przez maila, bo pisze się na ich adres dla vipów gdzie się ma priorytet.
 
S 18

sebastiann

Użytkownik
Witam tyle tych tematów na forum o netellerze i skrillu że ciężko znaleźć odp.
Przyznam ze jeszcze pare miechów temu nie miałem pojęcia o czymś takim jak skrill dlatego nie mam pojęcia o co w tym chodzi więc niektóre pytania mogą wydać się debilne
Jak to jest ze skrillem, czy ta opłata 10 na rok jest pobierana z salda skrilla ? bo nie zamierzam łączyć konta bankowego ani robić przelewów z banku i na odwrót.
Czy jak dostane karte ze skrilla to czy mogę iść do banku np Barclays lub inny bank na terenie Anglii i wypłacić gotówkę bez problemu czy to inaczej działa ? oraz czy można płacić skrillem na takich stronach jak ebay lub innych sklepach internetowych np z ubraniami UrbanCity Nike etc.
Czy podczas zakłądania skrill trzeba wysyłać jakieś skany dowodów itp albo czy są jakieś inne problemy z rejestracją.
Na końcu chciałbym zapytać czy pierwsza wpłata na skrilla moze być w formie PSC (paysafecard) w celu kupienia karty i zasilenia buka gdyż jak pisałem wcześniej nie chce łączyć konta bankowego ani nic
to samo dotyczy netellera
 
S 18

sebastiann

Użytkownik
&quot;Musimy zweryfikować twoja tożsamość, zanim zaczniesz wysyłać / otrzymywać powyżej EUR 2500.00 lub równowartość tej kwoty. ? &quot;
czy to znaczy ze mogę póki co kozystać ze skrila tylko ze przez konto muszą sie przewijać tylko kwoty poniżej 2,5k euro ?
bede wdzięczny za pomoc
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
jak wykorzystasz 10 tys to bedziesz musial zweryfikowac swoje konto,inaczej kasa ktora ktos ci przysle nie zostnaie zaakceptowana,ani nie wyslesz nigdzie nawet zlotowki
 
S 18

sebastiann

Użytkownik
Witam tyle tych tematów na forum o netellerze i skrillu że ciężko znaleźć odp.

Przyznam ze jeszcze pare miechów temu nie miałem pojęcia o czymś takim jak skrill dlatego nie mam pojęcia o co w tym chodzi więc niektóre pytania mogą wydać się debilne
Jak to jest ze skrillem, czy ta opłata 10 na rok jest pobierana z salda skrilla ? bo nie zamierzam łączyć konta bankowego ani robić przelewów z banku i na odwrót.
Czy jak dostane karte ze skrilla to czy mogę iść do banku np Barclays lub inny bank na terenie Anglii i wypłacić gotówkę bez problemu czy to inaczej działa ? oraz czy można płacić skrillem na takich stronach jak ebay lub innych sklepach internetowych np z ubraniami UrbanCity Nike etc.
Czy podczas zakłądania skrill trzeba wysyłać jakieś skany dowodów itp albo czy są jakieś inne problemy z rejestracją.
Na końcu chciałbym zapytać czy pierwsza wpłata na skrilla moze być w formie PSC (paysafecard) w celu kupienia karty i zasilenia buka gdyż jak pisałem wcześniej nie chce łączyć konta bankowego ani nic

to samo dotyczy netellera
bede wdzięczny jak ktos mi na to odpisze
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Witam tyle tych tematów na forum o netellerze i skrillu że ciężko znaleźć odp.
Przyznam ze jeszcze pare miechów temu nie miałem pojęcia o czymś takim jak skrill dlatego nie mam pojęcia o co w tym chodzi więc niektóre pytania mogą wydać się debilne
Jak to jest ze skrillem, czy ta opłata 10 na rok jest pobierana z salda skrilla ? bo nie zamierzam łączyć konta bankowego ani robić przelewów z banku i na odwrót.
Czy jak dostane karte ze skrilla to czy mogę iść do banku np Barclays lub inny bank na terenie Anglii i wypłacić gotówkę bez problemu czy to inaczej działa ? oraz czy można płacić skrillem na takich stronach jak ebay lub innych sklepach internetowych np z ubraniami UrbanCity Nike etc.
Czy podczas zakłądania skrill trzeba wysyłać jakieś skany dowodów itp albo czy są jakieś inne problemy z rejestracją.
Na końcu chciałbym zapytać czy pierwsza wpłata na skrilla moze być w formie PSC (paysafecard) w celu kupienia karty i zasilenia buka gdyż jak pisałem wcześniej nie chce łączyć konta bankowego ani nic
to samo dotyczy netellera
1/ Tak opłata 10e za kartę jest pobierana raz w roku z salda skrill
2/ Kasę możesz wypłacić w bankomacie
3/ Co do płacenia na stronach typu ebay to nie wiem bo nigdy nie płaciłem, ale ktoś na forum chyba pisał że płacił na allegro także myślę że nie ma z tym problemu.
4/ Podczas zakładania konta nie musisz wysyłać nic, ale jak będziesz chciał wypłacić pieniądze to musisz mieć konto zweryfikowane. Nie pamiętam już czy trzeba wysyłać skany dowodu, ale prawdopodobnie tak.
5/ Tak wpłata może być za pomocą paysafecard, ale pobierana jest prowizja z tego co widzę teraz 5,5%.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
1/ Tak opłata 10e za kartę jest pobierana raz w roku z salda skrill
2/ Kasę możesz wypłacić w bankomacie
3/ Co do płacenia na stronach typu ebay to nie wiem bo nigdy nie płaciłem, ale ktoś na forum chyba pisał że płacił na allegro także myślę że nie ma z tym problemu.
4/ Podczas zakładania konta nie musisz wysyłać nic, ale jak będziesz chciał wypłacić pieniądze to musisz mieć konto zweryfikowane. Nie pamiętam już czy trzeba wysyłać skany dowodu, ale prawdopodobnie tak.
5/ Tak wpłata może być za pomocą paysafecard, ale pobierana jest prowizja z tego co widzę teraz 5,5%.
Do skrilla dostajesz kartę mastercard więc możesz nią płacić wszedzie gdzie akceptują te karty na całym świecie. Jeżeli chodzi o wybór pomiędzy skrillem a netellerem to oczywiscie skrill ma zdecydowanie wiecej plusów i jest dużo tańszy. Jedyny plus netellera to bezpieczeństwo jest napewno dużo bardziej bezpieczny niż skrill. W netellerze za wypłatę 20 zł z bankomatu płacisz 25zł wiec ja tu żadnego interesu nie widze. Powiem tak duże sumy min kiladziesiat K neteller, mniejsze zdecydowanie skrill.
 
D 0

dawsonek

Użytkownik
Neteller ma też swój kolejny plus, wirtualną kartę na zakupy, karta jest anonimowa, widnieję tylko na twoim pulpicie - jest całkowicie darmowa, można jej używać do robienia zakupów w internecie poprzez użycie danych karty i kodu CVV, więc jeśli ktoś się boi zgodnie z naszym prawem wypłacać pieniądze, może za nią robić po prostu zakupy w internecie ;)
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
więc jeśli ktoś się boi zgodnie z naszym prawem wypłacać pieniądze, może za nią robić po prostu zakupy w internecie ;)
Jak można się bać wypłacać pieniądze?Ciekawe jaką naukową nazwę nosi strach przed wypłacaniem pieniędzy z bankomatu. Hajsofobia?
 
D 0

dawsonek

Użytkownik
Jak można się bać wypłacać pieniądze?Ciekawe jaką naukową nazwę nosi strach przed wypłacaniem pieniędzy z bankomatu. Hajsofobia?
po prostu źle mnie zrozumiałeś, miałem na myśli pieniądze które pochodzą z gier losowych w internecie, przy większych kwotach zawsze jest prawdopodobieństwo kontroli fiskusa, więc ja np. preferuję zakupy w internecie, to jest tylko sugestia :cool:
 
Do góry Bottom