>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Info Aktualności, transfery, pytania i rozmowy dotyczące lig amerykańskich

5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Przez IO mieliśmy ok. 2,5 tygodnia przerwy. Zastanawiam się czy teraz drużyny będą częściej rozgrywały swoje mecze, by nadrobić zaległości, czy faza play-off będzie po prostu o te ok. 2,5 tygodnie później?
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Na razie ten weekend zapowiada się bajecznie pod kątem ilości meczy w NHL. Będzie się działo, dojdzie czynnik zmęczenia po IO, więc wyniki mogą być kolorowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Miller za Halaka - Deal Buffalo-St.Louis. no to Nutki idą mocno po Stanleya.
Świetny deal Blues, oczywiście nigdy nie mogli narzekać na bramkarzy bo Halak i Elliot zazwyczaj spisywali się bardzo dobrze, ale Miller to zdecydowanie najwyższa półka i jeśli tylko dobrze się wkomponuje w zespół i co najważniejsze jego forma nadal będzie tak dobra, to Nutki są bardzo poważnym kandydatem do walki o Stanley&#39;a, nie stawiałbym ich wyżej od pozostałych drużyn, ale z pewnością na równi.
Jeśli chodzi o Buffalo to szacunek dla nich, że puścili Ryan&#39;a można to odebrać jako taki ukłon i podziękowanie za to co przez tyle lat dla nich zrobił, Sabres są w przebudowie więc z nimi Miller nic by raczej nie osiągnął. Halak i Stewart to dwa bardzo wartościowe wzmocnienia, więc w kontekście przyszłości dobry wybór.
Dziś Winter Classic ! jakieś refleksje ? :smile:
Winter Classic jest jeden i zawsze jest rozgrywany 1 stycznia, to jest stadium series także proszę nie mylić nazw :razz:
Świetny mecz się szykuje Toews vs Crosby, czyli dwóch ludzi którzy poprowadzili Team Canada do złota, na dobrą sprawę faworyta nie ma i ciężko ocenić kto co i jak, ale ja osobiście bardziej skłaniałbym się ku overowi, widać że po tej przerwie drużyny mocno ruszyły i sporo mecze kończy się wysokimi wynikami, a sądzę że przy takiej okazji i otoczce obe drużyny mogą zapewnić świetne widowisko ????
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Nie mogę się doczekać tego spotkania ???? sam się zastanawiam właśnie nad overem 5,5 lub nad wygraną Pingwinów.. dokładnie tak jak Romek mówisz, będzie to widowiskowe starcie pomiędzy Crosby a Toews ;) obaj zawodnicy mają wiele do udowodnienia w tym meczu i nie zdziwię się jak w tym spotkaniu nawet strzelą. :!: Jedno jest pewne, do tego meczu nie przejdę obojętnie więc jak już albo over, albo Pingwiny, albo nawet Crosby over 1,5 (punktowy) Wiadomo kto komentuje? Doc Emrick? ;)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Hot ploty :!: W Pittsburgh&#39;u dość głośno mówi się o tym by zatrudnić Kesler&#39;a w drugim kierunku powędrować miałby Sutter, dwa picki draftu oraz jeden z obońców Despres lub Dumoulin. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale nie ukrywam że Kesler byłby nielada wzmocnieniem dla Pitts ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Hot ploty :!: W Pittsburgh&#39;u dość głośno mówi się o tym by zatrudnić Kesler&#39;a w drugim kierunku powędrować miałby Sutter, dwa picki draftu oraz jeden z obońców Despres lub Dumoulin. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale nie ukrywam że Kesler byłby nielada wzmocnieniem dla Pitts ;)
Romek :!: miałem o tym samym napisać, bo przeczytałem o tym nie dawno info. Fakt, przyda się Pingwinom takie wzmocnienie, bo wiadomo ze Kesler, to nie byle kto ale zawodnik kompatybilny i na pewno zgrałby się z Pingwinami ;) Czego nawet bym chciał... bo Sutter z całym szacunkiem do niego, ale jakoś nie przekonuje mnie ostatnio jego gra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Jeżeli Gillis zgodzi się na taki układ, to będzie skończonym idiotą. Sutter to już nawet prospekt nie jest, życzę powodzenia wszystkim, którzy jeszcze się łudzą, że będzie kiedykolwiek lepszy niż bardzo przeciętny. Canucks w ostatnich latach raczej ułomnie handlują wyborami w drafcie, więc to też kiepski dodatek (w dodatku Pens będą wybierali jako jedni z ostatnich, a nadchodzący draft naprawdę nie zanosi się na szczególny). Z Despresa może i coś będzie, ale to i tak wciąż jałmużna jak za zawodnika wciąż stosunkowo młodego, bo 29 to nie tak dużo i potrafiącego bronić jak niewielu F w lidze. Wokół takiego gościa można budować drużynę, a w Pens byłby jednym z wielu. Jeżeli ten deal dojdzie do skutku, to dożywotnia beka z Canucks. Jednak chyba mają na tyle rozsądku, żeby go trzymać, albo opchnąć za dużo, dużo lepszy pakiet.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Hot ploty :!: W Pittsburgh&#39;u dość głośno mówi się o tym by zatrudnić Kesler&#39;a w drugim kierunku powędrować miałby Sutter, dwa picki draftu oraz jeden z obońców Despres lub Dumoulin. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale nie ukrywam że Kesler byłby nielada wzmocnieniem dla Pitts ;)
Fakt - sporo się ostatnio mówi o Keslerze i jego ewentualnym odejściu. Zainteresowani są również Wings. Z tego co mi wiadomo, Canucks potrzebują delikatnej przebudowy ofensywnej, najlepiej w młodszy rocznik i po drugie oddadzą Keslera przede wszystim w zamian za jakiegoś centra, bo nie ma wystarczającej ilości graczy na tej pozycji.
Tak więc oferta Pens nie wydaje się głupia. Dodam jeszcze, że Nucks chcą się pozbyć Edlera, który aktualnie jest jednym z NAJGORSZYCH graczy pod względem statystyki &quot;+/-&quot; w lidze i nie udowodnił jeszcze nic wielkiego tego sezonu. Choć z drugiej strony, dla niektórych może to być idealny moment na wzięcie po dobrych &quot;pieniądzach&quot; takiego obrońcy, który ma dobre warunki, dobrze prowadzi krążek i potrafi uderzyć spod niebieskiej i jestem pewien ,że z biegiem czasu jeszcze się rozwinie, być może w innym systemie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Lutek(również inni) jak myślicie jest jakaś szansa żeby DRW pozyskali Keslera, czy to Pingwiny sa faworytem w wyścigu po niego?
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Lutek(również inni) jak myślicie jest jakaś szansa żeby DRW pozyskali Keslera, czy to Pingwiny sa faworytem w wyścigu po niego?
Nie ma żandego faworyta w wyścigu po Ryan&#39;a, tak jak Yem napisał jeśli Gillis zgodziłby się na tak śmieszną wymianę z Pitts to byłby frajerem roku w Vancover. Stawka za Kesler&#39;a powinna być odpowiednio dobrana do wartości tego zawodnika, a niestety ani Sutter ani Despress połączeni w jednej paczce nie dają mi tu nawet 70% Keslera. Przejście do Red Wings hmm, może i coś w tym jest, ale Detroit przyzwyczaiło już do tego że oni potrafią głośno mówić i zapowiadać a koniec końców zostają z niczym. Osobiście bardzo bym chiał aby Ryan trafił do Detroit ale patrząc racjonalnie jakoś to do mnie nie trafia. Nie zdziwię się jeśli Kesler zostanie w Vancouver, chociaż tego mu też nie życzę bo tam do końca kariery już nic nie wygra...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
snice 457

snice

Użytkownik
no ciekawie ciekawie gwiazdka Luongo w ekipie outsierów ligi :p w sumie można powiedzieć że taki mały powrót do korzeni

wczorajsze trejdy

 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
wiem, że w fortunie jest kto pierwszy w przewadze,ale tego o co Ty sie pytasz to nie mam pojecia...
JUTRO STAMKOS WRACA DO LINEUPU TBL !!!!
Tyle na to czekałem.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
No i mamy kolejny deal
St Louis do NYR za Callahana + 2 picki(1/2rnd)
Jak myślicie kto na tym zyska/straci??
Mi osobiście szkoda, że Marty odszedł, wraca Stammer i miało być ciekawie...
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Mam dość nietypowe pytanie ;) Jest jakiś buk który oferuje zakłady na under/over minut kar dla danej drużyny?
Na pewno Betcity coś takiego miało i chyba nadal ma z tego co ostatnio widziałem ;)

Co do wymiany na linii NYR - TBL to z pewnością więcej zyskują Rangers, St.Louis o wiele lepszy sezon od Ryan&#39;a także widać że w NY mają jeszcze nadzieje na jakiś dobry wynik w tym sezonie ;)
 
Do góry Bottom