>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Aktualności, transfery, pytania i rozmowy dotyczące lig amerykańskich

deepred 679,9K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Islanders - Tampa
Statystyka mówi mi o overze.
Wiecie coś o absencjach?
Tampa trzyma formę, a Wyspiarze to drużyna własnej tafli.

Coś mnie może zaskoczyć?
Over w tym meczu to jeden z najczęstszych betów na to spotkanie jakie udało mi się wychwycić. Z graniem tego wstrzymałbym się jednak do wieczora, chociaż na pierwszy rzut oka wygląda zachęcająco.
 
C 0

czarus

Użytkownik
Co sądzicie o spotkaniu Winnipeg Jets vs Chicago Blackhawks?
Warto tutaj zagrać na Hawks?

Oraz drugie Carolina Hurricanes vs San Jose Sharks? Warto na Sharks?
 
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik
Hawks niby powinni wygrać ale Odrzutowce mają dobrą formację ofensywną i mogą dzisiaj powalczyć. Rekiny też powinny wygrać ale są lepsze bety na dzisiaj. Widzę na ten moment bardzo mocne 4 bety, ale jeszcze nie wiemy nic o bramkarzach.
 
C 0

czarus

Użytkownik
Nie siedzę w NHL tak jak Wy, ale powoli łapię bakcyla i analizuje wszystko, przeglądam i czytam newsy ze stron NHL różnych zespołów. Analizuje kto ma jakieś kontuzje, czy tez czas podróży czy to samolotem czy autobusem w miejsce docelowe oraz wcześniejsze granie.
Zobaczymy co z tego wyjdzie ????

Kiedy jest info o bramkarzach? Naprawdę w NHL aż takie jest to ważne? Bramkarz jak bramkarz moim zdaniem. Bardziej liczy się ten kto strzela.

Po drugie w NHL dlaczego jest rotacja bramkarzy? Bo wątpie by mieli oni jakiekolwiek kontuzje.
 
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik
Bramkarze są bardzo ważni, a ich cyferki są tylko przełożeniem tego co się dzieje na tafli. Polecam zobaczyć na YT obszerne skróty spotkań, w których broni Price.
Oni grają tak często, że nie da się grać na takim skupieniu cały czas. Zawodnicy z pola mają 4 formacje, a bramkarz ciśnie 60 albo i więcej, średnio co 2-3 dni zbierając 30-40 strzałów.
 
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik
Jeśli ktoś planuje dzisiaj iść w stronę Canadiens, to radzę wstrzymać się ze stawianiem.
Typ może i jest dobry, ale na 90% między słupkami stanie dzisiaj Montoya, a do tego nie zagra Radulov z powodu choroby, a jest to spore osłabienie Habs.
Al Montoya will tend to the Montreal cage on Friday versus Carolina.
Montoya&#39;s numbers were destroyed in his 10-0 loss to Columbus, but he has played fairly well aside from that outing. He bounced back against Chicago with 32 saves on 35 shots in a 3-2 loss last Sunday. Carey Price will likely start Saturday against Toronto.
Source: Renaud Lavoie on Twitter Nov 17 - 12:45 PM
Alexander Radulov (illness) will not be available for Friday&#39;s game against Carolina.
He didn&#39;t skate on Thursday after he missed Tuesday&#39;s contest because of an illness. Radulov will rest at home and won&#39;t travel with the team.
Source: Sportscentre on Twitter Nov 17 - 11:33 AM
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Mikko. Wczoraj gdyby nie notabene rezerwowy bramkarz w Dallas, Gwiazdki przerżnęłyby pewnie jeszcze przed dogrywką.
Niemi kontuzjowany, ale zmiennik dał mega popis.
Ogólnie główne typy z wczoraj mocno na styku i przyznaję, że mecz dostarczył mi móstwa emocji, wszelkiego rodzaju ; )
Co myślisz o serii Tampy?
 
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik
Bolts to jedna z moich ulubionych drużyn, więc niech cisną, ale zapewne będzie to teraz bardzo ciężkie bez swojego lidera.
Steven Stamkos had successful knee surgery on Thursday. He is still expected to miss four-to-six months.
Six months still puts Stamkos in line to return during the playoffs, especially if Tampa Bay makes another deep run at the Cup.
Source: Pierre LeBrun on Twitter Nov 17 - 8:20 PM.
Moim zdaniem z biegiem czasu już nie będą tak overową drużyną i skończy się piękne granie w ich kierunku na over 2.5 OT.
 
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik
Wiadomym było, że cały czas wygrywać nie będą. Chwilowy spadek formy, ale na pewno wrócą jeszcze do tego co pokazywali na początku sezonu.
 
C 0

czarus

Użytkownik
Dziś &quot;Derby&quot; Kanady. Więc motywacja powinna być podwojona. Grają również u siebie.
w ostatnim meczu nie było Price.
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
VEGAS GOLDEN KNIGHTS
To już oficjalna nazwa nowej drużyny którą ujrzymy w przyszłym sezonie w NHL. Jakie wrażenia Panowie? Jeśli chodzi o mnie to nie podoba mi się pomysł drużyny w Vegas,co to wgl za klimat? Jeśli już robić nowe zespoły to w Kanadzie,gdzie frekwencja na meczach jest ogromna.

Ps. Czy tylko mi drużyna z Vegas kojarzy się z drużyną Buka? ????
 
deepred 679,9K

deepred

Moderator
Członek Załogi
VEGAS GOLDEN KNIGHTS
To już oficjalna nazwa nowej drużyny którą ujrzymy w przyszłym sezonie w NHL. Jakie wrażenia Panowie? Jeśli chodzi o mnie to nie podoba mi się pomysł drużyny w Vegas,co to wgl za klimat? Jeśli już robić nowe zespoły to w Kanadzie,gdzie frekwencja na meczach jest ogromna.

Ps. Czy tylko mi drużyna z Vegas kojarzy się z drużyną Buka? ????
Mnie też nie przypadło to do gustu. Bezsensowny pomysł.
 
arkpra 15

arkpra

Użytkownik
Nie będzie tak źle a co się mówiło na jamajczyków w bobsleju ? Będzie to zapewne zwracająca na sobie uwagę obserwatorów egzotyczna drużyna ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Ktoś mi powie co się stało w trzeciej kwarcie w Colorado?
Z 3:2 do 3:6
Nie potrafię objąć tego rozumem, a pograłem Avalanche dnb :3
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
VEGAS GOLDEN KNIGHTS
Tak jeszcze wracając do tematu - ja się cieszę z dwóch względów:
  • Brakowało mi drużyny NHL mniej więcej w tamtych rejonach. Nevada to idealne miejsce, bo w tym stanie nie ma ani jednej ekipy z NFL/NBA/MLS/MLB.
  • Pierwszy raz będę świadkiem tego specjalnego draftu, jestem bardzo ciekaw jak będzie się ta drużyna kompletowała.

No i nie musimy się tu martwić, że nie będzie zaintresowania projektem. Właściciel ma kupę hajsu, więc na wiele będzie mógł sobie pozwolić. Aglomeracja jest pojemna, więc problemem z wyprzedażą biletów też nie będzie. ????
 
Do góry Bottom