>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Aktualności, transfery, pytania i rozmowy dotyczące lig amerykańskich

kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Oj działo się w nocy ????
Nie chcę krytykować Dona Sweeney ale jestem trochę zażenowany to w jaki sposób oddał Hamiltona do Flames. Zachary Senyshyn moim zdaniem zupełnie nie może się równać z takim obrońcą jak Hamilton. Cieszy natomiast pozyskanie Jonesa. Wreszcie Rask będzie miał dobrego zmiennika, ale patrząc na to co wyrabiał Sweeney niczego nie możemy być pewni. Chociaż za Lucica, nie wiem czy było warto. Gdzie znajdą takiego charakternego twardziela. Wygląda na to że Bruins budują zespół od podstaw jeśli tak to można nazwać.
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dobrze rozumiem, że Rangers oddali Hagelina do Ducks praktycznie za nic?
Można tak powiedzieć, chyba jedynym plusem jest oczyszczenie trochę miejsca pod czapką płac.

Jestem pod wrażeniem Oilers. Konsekwentnie wzmacniają obronę. Szczęka mi opadła kiedy się dowiedziałem że Chiarelli pozyskał Cama Talbota. Wreszcie pomiędzy słupkami Nafciarzy zobaczymy przyzwoitego goalie.
 
deepred 687,5K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Można tak powiedzieć, chyba jedynym plusem jest oczyszczenie trochę miejsca pod czapką płac.
Jestem pod wrażeniem Oilers. Konsekwentnie wzmacniają obronę. Szczęka mi opadła kiedy się dowiedziałem że Chiarelli pozyskał Cama Talbota. Wreszcie pomiędzy słupkami Nafciarzy zobaczymy przyzwoitego goalie.
Nie no Boston z takimi ruchami drugi rok pod rząd będzie grał piach. Katastrofalne ruchy według mnie, a szkoda, bo dość mocno sympatyzuję z tą drużyną.
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Martin Jones w Sharks a w zamian do Bruins idą prospekt Sean Kuraly i wybór w pierwszej rundzie przyszłorocznego draftu. Tak naprawdę za taki pakiet oddali Lucica, super interesy robią.
 
deepred 687,5K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Widzieli?

I ten mistrzowski wierszyk jakiegoś typa na FB:
Poznał Jaromir Catherine w barze,
Dla niej to była okazja z marzeń.
Jarek to znany jest hokeista,
Okazje więc trza wykorzystać.
Po upojnej nocy, w łóżku goła,
Zrobiła selfie warte dwa koła.
I poszły groźby z Catherine strony,
Wszystko to dotrze do Twojej żony!
Jaromir to olał, bo jest sam przecież,
Gada: jak chcesz to daj to na necie
Więc panno Catherine, proszę bez obrazy
Jarek Cię wyruchał pod rząd dwa razy.
????????????????????????
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Pamięta ktoś ile w ubiegłym sezonie kosztowała subskrypcja NHL?
W tym roku to koszt prawie 115$ - i coś mi się wydaje, że jest znacznie drożej niż w ubiegłym
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Pamięta ktoś ile w ubiegłym sezonie kosztowała subskrypcja NHL?

W tym roku to koszt prawie 115$ - i coś mi się wydaje, że jest znacznie drożej niż w ubiegłym
w ubiegłym 75 z racji problemów z transmisjami w PO, dwa lata temu.

ed. Biorąc pod uwagę kursy dolara teraz i z ubiegłego roku wychodzi nam za ten rok aż 180 zł więcej za tą przyjemność.
 
Do góry Bottom