>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=ScoreGenerator;6047285]I jak podsumowujesz te 5 lat? Osiągnąłeś zadowalający wynik? ;) [...]
Jak najbardziej. Podsumowania jakieś, nazwijmy je, międzyetapowe, pojawiały się w tym wątku pełnym meandrów ???? . Kilka z nich zawarłem w treści, do których prowadziły linki w mojej sygnaturce forumowej. Jest nieaktywna w zw. z perypetiami domenowymi tego Forum.
[...] Ja w sumie siedzę w temacie od roku czasu.
Tylko ciągłe zmiany i poprawki. 1000 pomysłów na minutę. [...]
Właśnie też tak miałem ???? . To opóźnia z jednej strony ale z drugiej strony pozwala panować nad &quot;dziełem&quot;. Chyba nie zrozumieją tego osoby, które oczekują biernie na rezultaty. Z pozycji nietwórcy.
[...] Czasami mam wrażenie że im program jest prostszy, tym jest skuteczniejszy ;)
Ba! Ponoć lepsze, jest wrogiem dobrego.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Właśnie też tak miałem ???? . To opóźnia z jednej strony ale z drugiej strony pozwala panować nad &quot;dziełem&quot;. Chyba nie zrozumieją tego osoby, które oczekują biernie na rezultaty. Z pozycji nietwórcy.
A to ponoc Kobieta zmienną jest...widocznie twórcy programów również :p Jednakże sądzę że to dobra cecha.

Tych biernych osób oczekujących na program podany na tacy, jest sporo. Szkoda tylko że są to typowe &quot; milczki&quot;. Zainteresowanie i zaangażowanie osób z zewnątrz, jest bardzo motywujące i skłaniające twórcę do dalszej pracy.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] Czasami mam wrażenie że im program jest prostszy, tym jest skuteczniejszy ;)
A propos. Chyba coś takiego dzisiaj w nocy wymyśliłem. Zupełnie przypadkowo i jako odprysk innej myśli. Intuicyjnie spróbowałem i efekty, okazuje się, zaskakujące.
Nie wiem czy się zdecyduję na prezentację tutaj w wątku, bo o ile poprzedni wspomagacz był całkowicie zautomatyzowany, to w tym muszę wklepywać trochę danych ... a za bardzo mi się nie chce.
Ten wspomagacz generuje typy &quot;1&quot; i &quot;2&quot;. Z remisami jest problem. Tzn. czasami zasygnalizuje, że może być remis.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Naprawdę w tym uproszczeniu jest sens. Ja właśnie teraz testuję uproszczoną wersję, całościowego programu. Odnośnie wklepywania danych, wcześniej zajmowało mi to od 30-40 min dla jednej ligi. Aktualnie zamykam się w kwadransie ;)
Jestem ciekawy twojej nowej myśli, mam jakieś takie przeczucie że proces działania tego programu jest mocno zbliżony do funkcjonowania mojego programu :p
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=ScoreGenerator;6050846][...] Aktualnie zamykam się w kwadransie ;)
Gratuluję.
Przy &quot;automatyzacji&quot;, potrzebuję na to kilka sekund. Bez &quot;automatyzacji&quot;, pewnie minutę dla jednego zdarzenia ale dochodziłem do tego przez faktycznie parę lat.
[...] Jestem ciekawy twojej nowej myśli, mam jakieś takie przeczucie że proces działania tego programu jest mocno zbliżony do funkcjonowania mojego programu :p
Algorytm działa na zupełnie innej zasadzie niż wszystkie moje poprzednie, które prognozowały wynik 1X2.
Jest zbliżony konstrukcją, do mojego starego algorytmu na dokładny (bramkowy lub bezbramkowy) wynik spotkania i z tymże będzie w przyszłości sprzężony.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Powrócę do jednego z wielu moich &quot;programów&quot; (mistrztyperski). Dokonałem w nim jednej poprawki i teraz spróbuję w wolnym czasie powrzucać jakieś typy.
Będą generowane, przeważnie jako dwudrogowe. Każdy z Obserwatorów, może sobie we własnym zakresie zdecydować czy podpórkę pozostawić czy może ją usunąć.
Wygenerowane dwudrogowe typy, przybiorą nieraz formę bardzo karkołomnie pokręconą, cokolwiek miałoby to oznaczać, ale takich sytuacjach zawsze w ich interpretacji dążył będę do formuły 1X lub X2. Nie dotyczy typów czystych.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Literka &quot;R&quot; oznacza &quot;ryzyko&quot;, ale oczywiście interpretujemy jako czysta dwójka.
I jeszcze raz powtarzam, że od typów dwudrogowych wystarczy odjąć podpórki, jeśli ktoś chciałby mieć typy zdecydowane. Które z podpórek? ... No nie wiem. Przecież jesteście Typerami ????
 
Do góry Bottom