>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
... ale w zw. z brakiem czasu nie będzie &quot;realizowany&quot; publicznie. Do odwołania. Niestety, trochę mi to zajmuje aby typy znajdywać, logować się, zamieszczać, opisywać i &quot;rozliczać&quot;/edytować.
Nie &quot;odwołałem&quot; ale
jestem dziś aktywny w tym temacie, więc przy okazji wrzucam:
ANTYFAWORYT
05.08.2012 r.
Japan J2-League

Mito Hollyhock - Montedio Yamagata ANTY 2 (-) ✅ (2:2)
Jeśli wystąpi taki wynik, to wystąpienie w jego obrębie typu &quot;1&quot; lub typu &quot;X&quot; oceniam po 50%.

Tokushima Vortis - Oita Trinita ANTY 2 (-)
Tutaj, bukmacher uważa, że faworytem są Gospodarze a program ma opinię przeciwstawną. Tak więc wypada (?) obstawić przeciw (&quot;2&quot; lub &quot;X&quot;) faworytowi bukmachera ... ✅ (0:4)

Thespa Kusatsu - Ventforet Kofu ANTY 2 (+) ⛔ (1:2)
Jeśli wystąpi taki wynik, to wystąpienie w jego obrębie typu &quot;X&quot; oceniam na 67%, Typu &quot;1&quot;, na 33%. Oczywiście, nie oznacza to nic więcej jak tylko moja ocenę. Czyli nie &quot;jaramy się&quot; ;), że będzie remis ale raczej modlimy się by w ogóle mecz nie ułożył się po myśli faworyta. Przypominam, że u bukow można obstawiać typy dwudrogowe a w tym przypadku będzie to na pewno powyżej 2.00.

Tajlandia Premier League
Buriram United FC - Tot SC ANTY 1 (-) ⛔ (2:1)
Jeśli wystąpi taki wynik, to wystąpienie w jego obrębie typu &quot;2&quot; oceniam na 57%, Typu &quot;X&quot;, na 43%.

Wuachon United - Samut Songkhram FC ANTY 1 (-) ⛔ (3:2)
Jeśli wystąpi taki wynik, to wystąpienie w jego obrębie typu &quot;X&quot; oceniam na 58%, Typu &quot;2&quot;, na 42%.

Peru Primera Division
Inti Gas Deportes - Jose Galvez Chimbote ANTY 2 (-)
Tutaj, bukmacher uważa, że faworytem są Gospodarze a program ma opinię przeciwstawną. Tak więc znowu wypada (?) obstawić przeciw (&quot;2&quot; lub &quot;X&quot;) faworytowi bukmachera ... Oczywiście kurs na typ dwudrogowy jest wysoki.
Poza tym zrobiłem tutaj pewne odstępstwo bo chwili gdy to piszę, gra liga peruwiańska. Nie jestem przekonany czy powyższa prognoza tak by wyglądała po zakończeniu trwających właśnie meczów ...
Edit: ⛔ (1:0) Tym razem zasada ta nie sprawdziła się. Trafił Algorytm.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Peru Primera Division
Inti Gas Deportes - Jose Galvez Chimbote ANTY 2 (-)
Tutaj, bukmacher uważa, że faworytem są Gospodarze a program ma opinię przeciwstawną. Tak więc znowu wypada (?) obstawić przeciw (&quot;2&quot; lub &quot;X&quot;) faworytowi bukmachera ... Oczywiście kurs na typ dwudrogowy jest wysoki.
Poza tym zrobiłem tutaj pewne odstępstwo bo chwili gdy to piszę, gra liga peruwiańska. Nie jestem przekonany czy powyższa prognoza tak by wyglądała po zakończeniu trwających właśnie meczów ...
... i faktycznie coś się zmieniło, bo po odbyciu się ww. meczów ligi peruwiańskiej program wskazuje w tym momencie bardziej skonkretyzowany typ ale mieszczący się w ramach przedstawionej już prognozy: X (-). Nie zmienia to jednak wypracowanej &quot;zasady&quot;, wg której gramy w przypadku takich meczów przeciw faworytowi bukmachera. Ona nadal obowiązuje. W tym wypadku &quot;2&quot; lub &quot;X&quot;.
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Witam, Z algorytmu
Vasco-Corinthians 1 1B 2 zł ⛔ 0-0
tylko ten jeden mecz, dodam że razem z Arkiem stwierdziliśmy że nie będziemy wchodzić dalej niż do 2 ligi w wielu krajach. Dopiero jak ruszy sezon to niższe ligi z tych silniejszych( Anglia, Francja, Niemcy) będziemy wrzucać w algorytm
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Gdybym nie zaglądnął na moją skrzynkę, nie zauważyłbym śladu pobytu tutaj dzisiejszego w temacie, Kolegi antares80. Posta już &quot;skasowanego&quot;.
Mam pomimo moich nawoływań o czytanie ze zrozumieniem, mimo wszystko wielki ubaw gdy Osoby uważające ten temat za beznadziejny równocześnie wchodzą tutaj, powracają jak bumerangi tylko po to, żeby zaznaczyć kolejny raz, iż temat jest beznadziejny. Chociaż, nie powinienem się śmiać.

To co Was dotknęło, to może być nerwica natręctw połączona z frustracją. To Wasze zdrowie Panowie ale być może niepotrzebnie sobie to zdrowie nadwerężacie wchodząc tutaj.
Jestem jednak bardzo wyrozumiały, bo rozumiem, że to silniejsze od Was. Były już tutaj Osoby, które na początku przyjmowały pozę pozornie przyjazną aby dopiero wybuchnąć bardzo brzydko, po jakimś czasie. Były Osoby, które od samego początku waliły z grubej rury a w ostatnich swoich postach miałem wrażenie, że ziejąc i klnąc zdzierają z siebie szaty niczym Rejtan. Powracacie i będziecie powracać. Zawsze kończyło się to Waszym Osobistym Wielkim Wybuchem, bo nie potraficie się od niego powstrzymać.
Waszą bezsilność potęguje fakt, że Wasze posty są usuwane a na skrzynkę PW nijak &quot;technicznie&quot; nie jesteście w stanie się przebić aby mi ewentualnie nabluzgać. I co tu robić? ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Specjalnie dla Osób potrafiących liczyć, przypomnę ogólne założenia programu Antyfaworyt ... :

typy jakie wskazuje program Antyfaworyt są w założeniach niekorzystne dla faworyta spotkania. Przy okazji, są to typy, do których bukmacher przyporządkował kursy bardzo atrakcyjne, z pozycji Gracza patrząc (chociaż program nie otrzymuje danych w postaci kursów i nie posiada &quot;wglądu&quot; do kursów konkretnego spotkania).
W konsekwencji i niejako &quot;odpryskiem&quot; wskazania Antyfaworyta dają efekt taki jak w przypadku poszukiwania valuebetów.

... i przypomnę sytuację dotyczącą bieżących, dzisiejszych typów ANTYFAWORYTA:

jest 6 meczów.
Trzy nie zostały trafione. Dwa zostały trafione. Oczekujemy na wynik ostatniego ze spotkań, Inti Gas Deportes - Jose Galvez Chimbote (odbędzie się wieczorem czasu polskiego).
Prognozy Antyfaworyta gwarantują bardzo wysokie kursy.
Grając przykładową stawką 100 zł na każdy z meczów (single), dwa z trafionych już dzisiaj spotkań zwracają koszt włożony we wszystkie 6 meczów (600 zł). Akurat dzisiaj kursy nie były bardzo &quot;spektakularne&quot; ale bywa bardzo często, że jeden trafiony mecz zwraca poniesione koszta. (Osobiście, gram przeważnie cztery mecze. I przeważnie, trafienie jednego zapewnia zwrot całości włożonej stawki).
Tak więc mecz ligi peruwiańskiej, na który czekamy to będzie nasz prawdziwy zarobek. Jakieś 340 albo 430 zł w zależności od wyniku (i kursu u bukmachera). Jakiego wyniku? Jaki obstawić?
I tutaj musiałbym nawiązać do moich wcześniejszych wypowiedzi:
tę swoistą &quot;dwudrogowość&quot; (ANTY 1, ANTY 2) bronią wysokie kursy właśnie.
To Ty jesteś Graczem. Nikt za Ciebie myślał nie będzie. Ty podejmujesz ostateczną decyzję. Program Ci tylko w niej pomaga.
Wiem, że mogę to pisać w nieskończoność, bla, bla, bla a i tak, do niektórych typów osobowości to nie dotrze.

Jeśli &quot;wejdzie&quot;. Jeśli nie wejdzie (boisz się ryzyka? Możesz obstawić przy pomocy &quot;podpórki&quot;. Jest dziś na pewno o wysokim kursie choć wczoraj to pewnie był kurs w okolicach 2.00 ...), nie będziemy stratni.
Zatem co najmniej 50% trafialność gwarantuje nam zarobek. Patrząc na dotychczasowe zestawienia typów Antyfaworyta, to taki procent do tej pory raczej zapewniał.

Pozwoliłem sobie w ciągu tych dwóch ostatnich dni na tak długie posty/opisy, skoro i tak będę tutaj zaglądał rzadziej niż zwykle ...
Pieniądze lubią ciszę ???? a ja zamierzam odpocząć.

Mam nadzieję, że to co napisałem jest dosyć zrozumiałe?


EDIT
... Aha, mam jeszcze dodatkową wiadomość i napiszę ją tak aby zrozumiał ją nawet największy Kretyn, który/jeśli tutaj zaszczyci nas obecnością:
zapis tego programu/algorytmu to nie jest magia liczb lub gusła ale opiera się na wartościach, które mają ścisłe odniesienie do statystyk piłkarskich z lig światowych. Rozumita, czy mam tłumaczyć co to jest &quot;ścisłe odniesienie&quot;?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Połączyłem właśnie &quot;Antyfaworyta&quot; z Algorytmem na &quot;zwykłe&quot; typy w jeden plik. (Zarówno zapis &quot;Antyfaworyta&quot; jak i &quot;zwykłego&quot; Algorytmu został lekko zmodernizowany). Jest to dosyć wygodne, żeby nie powiedzieć, nawet wygodnickie. &quot;Ceną&quot; jest gradacja typów, stopniowanie ich w podawanych do tej pory skalach.
Obecnie więc, program prognozuje następująco: &quot;1&quot;, &quot;2&quot; (nie ma tu opcji na remisy - czyli niestety jak do tej pory w przypadku remisu blada d... a, ale od czego macie głowy? ;)) oraz &quot;ANTY 1&quot;, &quot;ANTY 2&quot; (tutaj macie raczej gwarancję wysokich i b. wysokich kursów).

Poniższe spotkania a właściwie typy &quot;obowiązują&quot; pod warunkiem, że ligi zespołów o których mowa nie rozgrywają wcześniej jakichś spotkań ...


Tutaj, zresztą zrobiłem niebezpieczny &quot;wyłom&quot; bo nie czekając na układ tabeli po meczach tej ligi z dnia poprzedniego, podałem prognozę na następny ... Ryzyk fizyk. Nie będę czekał na 11 czy 12 sierpnia ponieważ nie wiem czy nawet będę miał wtedy dostęp do Internetu, nie mówiąc o tym czy mi się ew. będzie chciało z niego skorzystać.


11.08.2012 r.
Norwegia Eliteserien

SK Brann - FK Haugesund ANTY 2
(Tutaj powyżej, bukmacher ma inne zdanie co do tego, kto jest faworytem. Mam więc mieszane uczucia. Zagracie jak chcecie).

EDIT: WYCOFUJĘ TO SPOTKANIE. Dziś wychodzi mi coś innego więc może układ w tabeli zmeinił się w międzyczasie? Jeśli mecz zostanie trafiony może to oznaczać jedynie albo aż tyle, aby nie przywiązywać uwagi do układu tabeli w danym dniu :grin:
12.08.2012 r.
Sogndal IL - Rosenborg BK ANTY 2

11.08.2012 r.
Finlandia Veikkausliiga
IFK Mariehamn - FF Jaro 1 ✅ (2:0)

12.08.2012 r.
FC Honka - FC Haka Valkeakoski 1 WYCOFUJĘ TO SPOTKANIE (powód j.w.)
Vaasa PS - Kuopio PS 1 WYCOFUJĘ TO SPOTKANIE (powód j.w.)


Posiadacie chyba minimum 3 dni aby powyższe typy przemyśleć na spokojnie ...
Nie musicie dziękować ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
08.08.2012 r.

Korea Południowa K-League
Jeonbuk Hyundai Motors - Pohang Steelers 1 ✅ (2:0)

Islandia Urvalsdeild
Stjarnan Gardabae - Keflavik IF 1 ⛔ (1:3)

Peru Primera Division
Juan Aurich - Club Sportivo Cienciano 1 ✅ (3:0)

09.08.2012 r.
Brazylia Serie A
Sport Recife PE - Vasco da Gama RJ ANTY 2 ⛔ (0:2) Może gdyby nie kilka żółtych kartek i jedna czerwona dla Gospodarzy ...

Edit: Pozytywna rzecz jeszcze jest taka, że zapis algorytmu overowego wytypował ww. mecz ligi peruwiańskiej jako over 2.5.
 
Z 47

ziz99

Użytkownik
Witam ponownie,
czy prowadzicie dalej jakieś statystyki dla obu modułów?

Od czasu do czasu zaglądam na Twój wątek i niekiedy nurtuje mnie jedno pytanie. Jaki masz finalny cel swojej &quot;publicznej&quot; pracy? Jednak komercja, hobby czy jeszcze coś innego?

Szczerze mówiąc, podziwiam Cię za samozaparcie (coś o tym wiem) w dążeniu do znalezienia optymalnego modelu. Byłbym skłonny Ci nawet podesłać gotowe arkusze w excelu, które automatyzują zliczanie wielu statystyk. Mam jednak jakieś obawy, że temat może się skończyć jak np. ten http://forum.bukmacherskie.com/f207/typy-na-sieci-neuronowej-70017.html (???? http://www.aibet.pl/). Z żadnych gotowych typów nigdy nie korzystałem i nie będę korzystał (pewnie wiesz czemu), jak również na pewno nie będę wspierał komercyjnych projektów (dobry powinien się sam finansować!).

Mimo wszystko będę z ciekawością zaglądał co jakiś czas na ten temat.

Pozdrawiam
ziz99
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=ziz99;3009862]Witam ponownie,
czy prowadzicie dalej jakieś statystyki dla obu modułów?
[...]
Witaj!
Miło Cię widzieć.
Prowadzę tylko te, które mi są niezbędne do nanoszenia poprawek do zapisu. Być może Koledzy prowadzą statystyki dla Algorytmu &quot;zwykłego&quot; a ujmujące liczbę trafień, zysk itp ...
[...] niekiedy nurtuje mnie jedno pytanie. Jaki masz finalny cel swojej &quot;publicznej&quot; pracy? Jednak komercja, hobby czy jeszcze coś innego? [...]
Hobby i satysfakcja, że coś działa, cieszy oko bo działa ;)
i może to być mnie pomocne, komuś pomocne ale (także z zarobionych pieniędzy - przecież o to chodzi aby uszczknąć z bukmacherskiego &quot;tortu&quot;).
Sądzę, że jestem na dobrej drodze mentalnej przede wszystkim, do tego aby w sposób kontrolowany rozpowszechniać ten &quot;produkt&quot;. Darmowo.
Możnaby to przyjąć jako finalny cel.

Jednakże, rozpowszechnienie go musi iść w parze z tym drugim założeniem. Z kontrolą.
Tzn., nie wyobrażam sobie abym mógł zapis tego Algorytmu (jest to co prawda bardzo prymitywny produkt, ale był poniesiony, określony nakład mojej pracy)

przekazać tym wszystkim bucom, którzy przez okres trwania tej pracy, pluli tutaj a nie potrafili jej uszanować i przynajmniej nie przeszkadzać.

Po drugie, nie zgadzam się na rozpowszechnianie tego zapisu m.in. w Sieci, sprzedaż, odsprzedaż, itp. (Dlatego wcześniej szukałem możliwości zabezpieczenia takiego zapisu, ale jak wiadomo, wszystko co w Internecie zablokowane można łatwo odblokować więc nie tędy droga).
Dlatego pierwszą moją myślą było, że ten kto wyda na niego jakieś grosiwo, to tak łatwo pliku nie udostępni. Zastopowałem jednak ten &quot;proces&quot;. Jest to zresztą do sprawdzenia.
Doszedłem do wniosku, że najlepszą drogą będzie zaufanie.
Pragnąłbym, aby ten plik mogły mieć Osoby (tak jak do tej pory) nieprzypadkowe.
&quot;Siedzące&quot; w temacie bukmacherki, wnoszące coś do niej.

Chciałbym, aby algorytmem dysponowało możliwie &quot;wyselekcjonowane&quot; grono osób. Dodatkowo mające świadomość, że będę ścigał potencjalne przejawy rozpowszechniania tego programu ponieważ nie życzę sobie aby moja praca &quot;walała&quot; się na portalach warezowych czy downloadowo uploadowych. Oczywiście, że ludzie są tylko ludźmi. Zawsze będzie &quot;drugi obieg&quot; ale można go zminimalizować.
Np. mogłyby to być Osoby z tego Forum, które posiadają określoną liczbę &quot;plusików&quot; albo postów lub określony staż albo status na Forum (lub inne, pożądane cechy).
Takie rozwiązanie wiązałoby się naturalnie z tym, iż Decydenci na tym Forum zaryzykować musieliby ściągnięciem ze mnie &quot;blokady&quot; ponieważ ja nie podaję i nie zamierzam podawać swoich danych publicznie a poza Forum musiałbym wprowadzać jakieś techniczne rozwiązania, w wyniku których zamieszczony na którejś z moich domen plik byłby w sposób kontrolowany (Osoby z Forum) i bezpłatnie ściągany.

Ktoś może mógłby powiedzieć, że mam zbyt duże wymagania jak na tak lichą, śmieszną rzecz, o której mowa ... Jeden mały plik w arkuszu kalkulacyjnym ale cóż ... Taki jestem. Cenię swoją pracę, stąd wymagam.

[...] samozaparcie (coś o tym wiem) w dążeniu do znalezienia optymalnego modelu. [...[
Jedną tylko rzecz w życiu rozpocząłem a nie zakończyłem i już nie zakończę. I nie są nią te algorytmy ;) (oczywiście przy założeniu, że jakiś czas jeszcze pożyję, Śmierć istnieje). To samozaparcie nie jest znowu takie duże. Ot, coś &quot;dłubię&quot; od czasu do czasu.
[...] Byłbym skłonny Ci nawet podesłać gotowe arkusze w excelu, które automatyzują zliczanie wielu statystyk. [...]
Byłbym skłonny je przyjąć :grin:. Jednak, tak jak wcześniej pisałem .., nawet głupio mi byłoby takimi się posługiwać przy tak niesłychanej prostocie moich algorytmów. Właściwie prostactwie nawet ...

[...] Mam jednak jakieś obawy, że temat może się skończyć jak np. ten [...]
Nawet nie wiedziałem, że nasz Kolega tak się rozwinął biznesowo ;)

Pozdrawiam!
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Jeśli mi się uda, to spróbuję do obecnego pliku wpakować jeszcze zapis na typy over 2,5 ale trudno coś będzie w tym momencie powiedzieć o skuteczności. Nad overami przysiadałem bowiem najmniej.
Niemniej, to będzie taki mały kombajn ???? w tym jednym pliku bo:
- typy &quot;zwykłe&quot; (ale bez remisów)
- typy na niepowodzenie faworyta (bardzo wysokie kursy)
- (jeśli się uda to) over 2.5
 
antares80 0

antares80

Użytkownik
Chciałbym, aby algorytmem dysponowało możliwie &quot;wyselekcjonowane&quot; grono osób.
najlepszy tekst w calej tej bajeczce o &quot;algorytmie&quot;....wyselekcjonowane=ci co dali sie nabrać na cala tą bajke...usmialem sie do rozpuku..brawo panie kabareciarzu!! ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
najlepszy tekst w calej tej bajeczce o &quot;algorytmie&quot;[...] ????
Otóż najlepszy tekst jest następujący:
[...] wielki ubaw gdy Osoby uważające ten temat za beznadziejny równocześnie wchodzą tutaj, powracają jak bumerangi tylko po to, żeby zaznaczyć kolejny raz, iż temat jest beznadziejny. [...]

To co Was dotknęło, to może być nerwica natręctw połączona z frustracją. To Wasze zdrowie Panowie ale być może niepotrzebnie sobie to zdrowie nadwerężacie wchodząc tutaj. [...]
[...] nie wyobrażam sobie abym mógł zapis tego Algorytmu (jest to co prawda bardzo prymitywny produkt, ale był poniesiony, określony nakład mojej pracy)

przekazać tym wszystkim bucom, którzy przez okres trwania tej pracy, pluli tutaj a nie potrafili jej uszanować i przynajmniej nie przeszkadzać. [...]
Ostatnie cyt. zdanie polecam Waszej pamięci ????
Ja, będę pamiętał.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Nawiążę do mojego sformułowania &quot;wyselekcjonowane grono&quot; (jak powyżej widać, zwraca ono uwagę nawet osób specyficznie &quot;niezainteresowanych&quot; tematyką) ...
Otwarty jestem na wspólne &quot;ustalenie&quot; pożądanych cech Userów tego Forum, które kwalifikowałyby do otrzymania aktualnej wersji Algorytmu. To wszystko oczywiście przy założeniach ewentualnego &quot;odblokowania&quot; mnie przez Administrację Forum. W innym przypadku, &quot;sprawy nie było&quot; ???? . (To nie jest forma szantażu ale odniesienie się do możliwości &quot;technicznych&quot;. Na posiadaniu aktywnej skrzynki PW naprawdę mi nie zależy).
Potencjalne &quot;wnioski&quot; (dot. przedmiotowych kryteriów), opinie, wraz z możliwym uzasadnieniem stanowiska, proszę z przyczyn oczywistych (między innymi transparentność) zamieszczać tutaj w temacie.
-------------------------------------------------
Dlaczego nie dla Wszystkich? Ależ dla Wszystkich! ???? . Pisałem o tym wcześniej.
Przecież każdy z Użytkowników (oprócz wspomnianych buców) będzie mógł w końcu spełnić te - jeszcze nie ustalone - kryteria ... Panta rei ...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Potencjalne &quot;wnioski&quot; (dot. przedmiotowych kryteriów), opinie, wraz z możliwym uzasadnieniem stanowiska, proszę z przyczyn oczywistych (między innymi transparentność) zamieszczać tutaj w temacie.
[...]
W zasadzie ... rozumiem, że może być (pomijając osoby, które nie są zainteresowane) Wam niezręcznie aby takie kryteria zwerbalizować, bo to oznaczałoby ocenę samego siebie czy &quot;wykluczenie&#39; z tej grupy Kolegów albo &quot;narażenie się&quot; na opinię taką, że z innych przyczyn niż merytoryczne, postuluje się takie czy inne rozwiązanie ...
Faktycznie, kiepski etycznie pomysł :-( więc skoro nie ma żadnych opinii, porzucę go chyba ...
Raczej pewnie powinienem ustalić sam te warunki.
 
K 38

kemot2012

Użytkownik
Nie bardzo rozumiem tych którzy krytykują pracę Yar000. Robi to co uważa za stosowne, informuje o postępie pracy nad programem, dzieli się typami o dużej skutecznosci a taki becwał jeden z drugim tylko czegoś się czepiają. Sami w d...byli, g...widzieli, a mądrzą się jak misjonarz w kotle u ludożerców...Nie podoba się wątek...to nie czytać...proste..
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Nie bardzo rozumiem tych którzy krytykują pracę Yar000. Robi to co uważa za stosowne, informuje o postępie pracy nad programem, dzieli się typami o dużej skutecznosci a taki becwał jeden z drugim tylko czegoś się czepiają. Sami w d...byli, g...widzieli, a mądrzą się jak misjonarz w kotle u ludożerców...Nie podoba się wątek...to nie czytać...proste..
To już nie chodzi o krytykę bo ona nawet byłaby potrzebna.
Raczej o &quot;merytoryczność&quot; postów. wraz z odpowiednimi &quot;dodatkami&quot;.
Kiedyś nie wiedziałem co to jest &quot;polactwo&quot; i czy ono w ogóle jest, burzyłem się bardzo na to słowow ale teraz wiem :grin:
 
Do góry Bottom