>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Alternatywa dla hokeja - sport na wiosne-lato

V 0

vihajster

Użytkownik
Witam.

Mam pytanie czy może prośbę...
Ogólnie [jeśli chodzi o bukmacherkę] &quot;specjalizuje&quot; się od około 2lat w hokeju ????
Ligi Europejskie, Nordycke... zwał jak zwał w każdym razie nie NHL
Mój problem polega na tym, iż koniec sezonu już tuż tuż a bukmacherka jak każda odmiana hazardu ma to do siebie, że kusi niemiłosiernie jak zapewne wiecie ;)

Mój problem polega na tym że szukam sobie jakiejś alternatywy dla tego właśnie sportu.
Odpada piłka nożna ze względu na to, że tym się wcale nie interesuję ???? - być może przez wiele kosztownych &quot;prezentów&quot; których mi przysporzyła ????


Rozglądałem się trochę ale mam już mętlik w głowie dlatego też postanowiłem odwiedzić dawno nie odwiedzane zakątki internetu i wstąpiłem na forum ????

Był bym wdzięczny jeśli pomogli byście dobrać mi jakiś sport/jakieś sporty na sezon WIOSNA-LATO 2012 ????
Mile widziane były by również wszelkiego rodzaju uwagi i strony do statystyk odnośnie tychże sportów. ????


Powinienem to chyba napisać krótsze bo nikt nie doczyta do końca ;)
Z góry dzięki!
 
coreq93 806

coreq93

Użytkownik
Szachy? yyyy ale to z pewnością osłabia nogi...


:rotfl:


a tak na serio to ruszyła NBa ponad miesiac temu, jeszcze troche meczy zostało, polecić Ci moge NBA.
Sezon tenisowy również już się rozpoczął, więc oferta na niego będzie też szeroka a to sport który dobrze się typuje patrząc po kilku userów tego forum.
to tyle odemnie.
Pozdrawiam
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Prawda jest taka, że koledze nie można pomóc.
Najgorsze jest to, że on sam chyba nie zdaje sobie z tego sprawy.
Co mu po takiej radzie, żeby zajął się żużlem, szachami, bandami, Lacrosse, krykietem, piłką wodną czy innymi bierkami podwodnymi skoro trzeba mieć jeszcze jakieś pojęcie.
Co mu po takiej radzie?
Kolego to Ty sam musisz wiedzieć o czym masz pojęcie.
To tak jakbyś zapytać jakie są ładne dziewczyny. To Ty masz jakiś gust, Tobie się podoba a innemu nie. Ktoś zna się na krykiecie a Ty nie.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Pozwolę sobie zabrać głos w tej dyskusji. Myślę, że poprzestań na tej dyscyplinie na ktorej sie znasz i którą lubisz. Tez od jakiegoś czasu gram hokej i nieźle na tym wychodzę. Wcześniej łapałem wszystkie sroki (dyscypliny) za ogon i nie było to dobre dla mojego portfela. Jeśli chcesz alternatywną dyscyplinę na okres letni wybierz sobie coś, ale nie musisz bazować na swojej wiedzy. Nie mam pojęcia o żuzlu, na siatce tez słabo się znam, ale grunt to przeglądanie tematu i nawiązanie znajomości z osobami które cos na temat tych dyscyplin wiedzą. Ja tak zrobiłem, grałem cudze typy z zuzla czy siatki w okresie letnim i to z dobrym skutkiem
 
V 0

vihajster

Użytkownik
Bez przesady... to, że mam mało postów nie znaczy, że jestm jakimś pierwszym lepszym tłukiem.
Z bukmacherką mam do czynienia od dobrych... chyba 5-6lat
Przecież nie zacznę grać w ciemno tylko poświęcę trochę czasu na &quot;naukę sportu&quot; oraz analizę moich analiz.
Żeby znać się na jakimś sporcie trzeba się tą zajawką od kogoś zarazić.
Dlatego też poprosiłem o jakieś wskazówki a kierunek obiorę sobie już sam ????
Bo tak jak słusznie zostało napisane każdy ma inny gust i przecież nie będę się męczył przy analizowaniu czegoś do czego nie czuję chociaż szczypty mięty ????


Dzięki Wam za te cenne rady... nawet przez myśl mi nie przeszła opcja żużlu a niepowiem, że nie lubię &quot;motosportów&quot; bo z utęsknieniem czekam na sezon F1 ????


Co do cudzych typów... owszem też grywam gdy nie mam żadnych swoich pomysłów ???? nie mniej jednak lubię mieć te typy w mniejszym lub większym stopniu poparte również moimi analizami.

Jeszcze raz dzięki no i jeśli macie jeszcze jakieś pomysły... ;)
 
homel 918

homel

Użytkownik
Statystyki nie kłamią, wez sobie nozna, łatwo analizowac wyniki , sa strony gdzie ci na zielono pokazuje wygrane na czerwono przegrane druzymu, łatwe i przejrzyste, a w zuzlu tyle tego ze sie pogubisz do noznej nie zrażaj sie, podobnie jak w hokeju masz serie wygranych i przegranych . ^^
 
Do góry Bottom