>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Alternatywa w zamian za Bet365

P 1,8K

patced

Użytkownik
Chciałem zapytać Was czy jest drugi konkretny buk mający sporą ofertę live bo głównie o to mi chodzi ?
Mam coraz więcej problemów z Bet365 wypłacam często ostatnio walą w gitare jak tylko mogą wypłaty na mb idą po 24h i więcej do tego 0 lojalnościówek ( obracam po 3tyś dziennie) Uważam, że ten buk się psuje czy jest jakaś alternatywa czyli szeroka oferta + obfite live.
 
V 0

voitaz

Użytkownik
to trochę zastanawiające co piszesz o 365, ja tam nie mam z nimi żadnych problemów, a co do bwin to nie warto chyba, ich kursy są strasznie niskie w porównaniu z bet365
 
B 0

bankierz

Użytkownik
Chciałem zapytać Was czy jest drugi konkretny buk mający sporą ofertę live bo głównie o to mi chodzi ?
Mam coraz więcej problemów z Bet365 wypłacam często ostatnio walą w gitare jak tylko mogą wypłaty na mb idą po 24h i więcej do tego 0 lojalnościówek ( obracam po 3tyś dziennie) Uważam, że ten buk się psuje czy jest jakaś alternatywa czyli szeroka oferta + obfite live.
nie jestem pewien ale może oni każdy z przelewów na MB akceptują ręcznie ze względów bezpieczeństwa.
akurat też nie mam zadnych zastrzeżeń. Fakt że przy takim obrocie można się niepokoić bo czasami na prawdę czas ma znaczenie.
 
V 0

vevs

Użytkownik
Długo im to zajmuje jeśli masz zaznaczone kilka metod wpłaty. Ale to fakt iż coraz bardziej się obijają i schodzą na psy.
 
W 0

waxims

Użytkownik
buki to złodzieje
dla mnie wszyscy to złodzieje, zgarnełem 3 tyś funtów na surbetach, i wszystko przepadło u bet 365 mało tego zakmneli mi konto, dlatego nie gram w żaden sport, a na boskie szczeście odzyskałem 1900 funtów w lotto trafiając 4 haha a co najlepsze to jest to że e-lottonet.com wypłacili w ciągu 4 godzin od złożenia dyspozycji a wszystko za 0.10 GBP, to dopiero uczciwość dlatego gram dalej bo za 5 funtów mam 50 kuponów szyli 50 szans a reszta buków nie całuje mnie d...
 
Do góry Bottom