>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ameryka Południowa, Północna i Środkowa - 2015

Status
Zamknięty.
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Sportivo Luqueno - Nacional Asuncion
Nacional @2,4 ⛔
Nacional DNB @1,71 ⛔
Nacional X2 @1,4 ⛔
http://www.oddsportal.com/soccer/paraguay/primera-division/sp-luqueno-nacional-asuncion-MuM7SAH6/#1X2;2
Nie wierze, że Luqueno tu wystawi wyjściową jedenastkę, tą która w nocy grała Sudamericane. Zagrali dobry mecz i powinien się on skończyć 0-0, bo przy bramce naprawdę sędzia popełnił poważny błąd. Przez bramkę musieli się otworzyć i próbować atakować, więc zostawiali Brazylijczykom więcej miejsca, co skutkowało jeszcze możliwością straty drugiej bramki, ale na szczęście się tego ustrzegli. Rewanż na pewno wyjdą na pełnej motywacji, bo już mają historyczny wynik, ale Atletico jak najbardziej jest do ogrania, jedna bramka to imo żadna zaliczka. Rivera powinien oszczędzić paru zawodników. Nacional ogórkiem nie jest, na wyjazdach strzelają i punktują ostatnio dobrze, starczy powiedzieć, że na 20 punktów 14 zdobyli w delegacji. Na over lub BTS też można się przyczaić na pewno, ciekawe też na ile wycenią gola Nacionalu, strzelają Luqueno zawsze.
Blooming - U.Sucre
Blooming ov1,5 @1,54 ✅ 2-2
http://www.oddsportal.com/soccer/bolivia/liga-de-futbol-prof/blooming-universitario-de-sucre-QP2gDmWo/
Defensywa gości nakazuje tak grać. Zwycięstwo mniej wolę grać tutaj, bo Blooming coś lubi punkty tracić z ekipami, które potencjałem i umiejętnościami od nich odstają. Gdyby wziąć poprzedni sezon, Blooming grałbym bez zastanowienia, teraz mam obawy, bo coś się w tej ekipie zacięło. Mimo punktowania u siebie jak zawsze to jednak nie jest to czego bym od nich oczekiwał, na pewno postawa defensywy martwi. W sumie też można poczekać na zwykły over. Grajki z Sucre w dwa mecze wyjazdowe dali sobie wpakować 10 bramek, ale strzelać też potrafią.
Diaz - Cerro Porteno
Cerro @1,9 ⛔
http://www.oddsportal.com/soccer/paraguay/primera-division/diaz-cerro-porteno-2gfUqCns/
Zależy jak mocno odpalą. Overa ich boję się brać, bo zależy własnie od dnia, jak siądzie w pierwszej połowie to będzie fajnie, jak nie no to będą się męczyć, więc też tutaj biorę pod uwagę jakieś skromne zwycięstwo. Jak na mecz wyjazdowy i ekipę, z którą się mierzą to kurs jest bardzo przyjemny i warto pograć. Jak przystało na mistrza (mam nadzieję) powinni tutaj 3 punkty wywieźć pewnie i bez mega większych problemów.
Saprissa - Zeledon
Saprissa -1 @1,7 ✅
ov2,5 @1,85 ✅
http://www.oddsportal.com/soccer/costa-rica/primera-division/saprissa-zeledon-jZUqIIag/
Rywal dla Saprissy idealny na przełamanko. Kolejek mają do nadrobienia w liczbie trzy, ostatnio strasznie głupie remisy ze słabą Liberią i UCR. Do play-offów awansują luźno, dlatego trzeba już punktować normalnie. Zeledon wiadomo drużyna wesoła, bez obrony, ale w przodzie zawsze coś zmieszczą, także over również do gry. H2H pod over też bardzo spoko wygląda, także pre idzie tak, bo liczę że jednak Saprissa w stosunku np. 3-1 wygra, inaczej będę lekko zaskoczony, bo naprawdę ograć Zeledon nie jest tak ciężko w tym sezonie, remisy osiągają z typowymi średniakami tej ligi, którymi w sumie również są. Saprissa mimo tej formy powinna się tutaj rozprawić, wojaże w pucharach już skończyli, także teraz koncentracja na lidze.
Alajuelense - Santos DG
Alajuelense @1,57 ✅
ov2,5 @1,96 ⛔
http://www.oddsportal.com/soccer/costa-rica/primera-division/alajuelense-santos-dg-UPTmHxFa/
Pakujemy się drugi raz, ale tym razem Alajuelense u siebie. Kurs na wyjeździe z Liberią jednak pułapka, chociaż mało rzeczy na to wskazywało, trudno. Herediano siedzi im na ogonie i ma ciężki mecz z Cartagines, więc to dobra okazja do odskoczenia na więcej niż 3 oczka, bo na pewno gospodarze nie zadowolą się drugim miejscem, lider zawsze wygląda lepiej a i rywala w play-offach będą mieli teoretycznie słabszego, bo te walczące o 4 miejsce jednak odstają piłkarsko od trójki Saprissa, Herediano i Alajuelense. Ale to tak gdybania trochę. Na pewno La Liga zespół ma mocny, zostało im tylko podwórko ligowe no i myślę, że to oni zdobędą mistrza, bo forma jest, choć ta wpadka z Liberią na pewno się odbiła lekko negatywnie i podziałała na ambicje zawodników. Ramirez ma do dyspozycji wszystkich zawodników, kadra jest wyrównana i jaki tu nie wyjdzie skład tutaj już powinni 3 punkty zgarnąć, over kurs za duży więc wziąłem i nie zdziwie się jak sami go ogarną, bo na Alejandro Morera Soto nie lubią dawać strzelać sobie bramek.

Inne jak kursy będą, bo na razie nie widać, ale głównie na bramki drużyny typy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Bolivar - Oriente 1 @ 1.67 marathon✅
Gram póki kurs nie spadnie, a tak będzie. Bolivar ostatnio wielka forma, hokej z Nacionalem, który skończył się ostatecznie 6:3, wcześniej 3:1 z San Jose na wyjeździe chociaż mogło być zdecydowanie wyżej i 4:0 z Petrolero. Tylko wpadka z Jorge im się przytrafiła, ale to im wybaczam, bo to szczególnie ciężki teren. Oriente dobrze wypada tylko u siebie, z 13 bramek jakie stracili w tym sezonie aż 11 z nich było w meczach wyjazdowych. H2H też ciekawe: http://www.flashscore.pl/mecz/UaUnNOaA/#h2h;overall
Możliwa spółdzielnia, ale nie na tym opieram swój typ. Po prostu Bolivar jest zdecydowanie mocniejszy niż Oriente, w dodatku grają u siebie, dla mnie ten typ ma wartość max 1,2 i nie zdziwię się jak do meczu tyle będzie.
Oczywiście dorzucę typy na weekend, ale to potem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Bolivar - Oriente
ov2,5 @1,6
http://www.oddsportal.com/soccer/bolivia/liga-de-futbol-prof/bolivar-oriente-petrolero-UaUnNOaA/#over-under;2;2.50;0
Kuba opisał ten mecz, ja dokładam tutaj jeszcze over. Zdziwienia nie będzie jak sami go wyrobią, bo Callejon i spółka w formie strzeleckiej są bardzo dobrej.
Real Potosi - Wilstermann
ov2,5 @1,75
http://www.oddsportal.com/soccer/bolivia/liga-de-futbol-prof/real-potosi-wilstermann-YXCVE07j/#over-under;2;2.50;0
Obrona Realu i to co marnowało w poprzedniej kolejce Wilstermann to musi zostać tu oddane. Real ostatnie 10 spotkań to 9 overów, Wilstermann ma na swoim koncie 5 overów, 4 kończyły się na dwóch bramkach. Liczę tutaj na otwarty mecz i przynajmniej 3 gole po prostu.
Blooming - The Strongest
The Strongest @2,17 ⛔ 1-0
http://www.oddsportal.com/soccer/bolivia/liga-de-futbol-prof/blooming-the-strongest-ObNeL2UM/
Łee no, raczej spadnie. Strongest idzie na mistrza moim zdaniem i kurs jak najbardziej do gry. Buki pewnie sugerują się h2h trochę no i brakiem porażki ostatnio zespołu gospodarzy, ale Najsilniejsi jak na razie w delegacjach niepokonani. Kurs value i biorę. Niech sie dzieje wola Escobara.
Czekam na kursy i gram:
Wilstermann - Nacional over2,5
Real - Blooming 1
Strongest - Ciclon over2,5
Liberia - Belen
BTS @1,8 ✅
http://www.oddsportal.com/soccer/costa-rica/primera-division/liberia-belen-xSl9OKMP/#bts;2
Dwie ekipy bez formacji defensywnej, nie widzę innej opcji jak gole po obu stronach. Myślę, że tutaj Liberia za bardzo faworyzowana i kurs nie warty gry, ale strata bramki to raczej formalność, tak samo Belen. Żadna nie prezentuje poważnego poziomu, także niech postrzelają jak jest okazja.
Czekam na kursy i gram:
Belen - Limon over2,5
Herediano - UCR 1/over2,5
Saprissa - CS Uruguay 1
Zamora - Est. Caracas
Caracas - Urena
Zamora + Caracas @2,03 ✅
Zamora ov1,5 + Caracas ov1,5 @2,29 ✅
http://www.oddsportal.com/soccer/venezuela/primera-division/
Długo się rozwodził nad tym nie będę, bo nie lubię a i nie ma za bardzo po co moim zdaniem. Tutaj różnica klas powinna być widoczna od pierwszej do ostatniej minuty. Caracas mimo, że kurs mniejszy to obawiałbym się ich bardziej, bo forma ostatnio w kratkę, ale Urena to moim zdaniem rywal bardzo odpowiedni na przełamanie, bo prezentują mizerny poziom a ambicje Caracas na pewno większe niż ich obecne miejsce a i umiejętności do tego, by tutaj wygrywać z takimi ogórami.
Bez analizy dogłębnej
Union Comercio - Cesar Vallejo BTS @1,87 ✅ 1-2 dla mnie value i Cesar 4 mecze bez gola no i w końcu powinni się przełamać, bo sytuacji jest bardzo dużo. Union obronę ma taką sobie, poza tym to H2H.
Garcilaso - Sport Huancayo Huancayo u1,5 @1,3 ✅ 0-0 Real u siebie obrona bardzo dobra i głównie na tym opieram typek, dobry do dubla.
UCR - Carmelita UCR u1,5 @1,75 ✅ 1-0 po h2h sobie spróbuję lekko.
Będą kursy to jeszcze:
Xelaju - Marquense 1
Atletico Nacional - Petrolera 1

a taki wariatuncio jeszcze wleci:
Alianza gol ⛔ + Cesar Vallejo gol ✅@2,12 (Peru+Peru)
Fenix gol ✅ + River Plate gol ✅ + Nacional Asuncion gol ✅ + Huancayo u1,5 ✅ @2,41 (Urugwaj+Urugwaj+Paragwaj+Peru)
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Real Potosi - Jorge over 2,5 @1.75 marathon⛔
Zgadzam się z Czarkiem. Real strasznie dziurawa obrona, ale przód mają nienajgorszy. Strasznie overowa ekipa. Jorge chyba z 10 setek mieli ostatnio z San Jose, potem zostali ukarani i San Joe w 10 wyrównało. Tak jak pisał Czaro to będzie otwarty mecz jak każdy z udziałem Realu, jak będą skuteczni to tu może paść spokojnie 5-6 bramek nawet.
Blooming - The Strongest DNB 2 @1.90 1xbet⛔
over 2,5 @1.70 marathon⛔
Tutaj także podpisuję się pod tym co Czaro napisał, jednak gram trochę inaczej przez wzrosty. Najlsilniejsi nie mają sobie równych w delegacjach, ostatnio męczyli się z Jorge u siebie i ostatecznie przegrali na własne życzenie. Nie chcę mi się wierzyć, że przegrają ze średnim Blooming, te wzrosty to pewnie przez ostatnią formę gospodarzy, jednak nic nie trwa wiecznie. The Strongest już powoli czują oddech na plecach goniących ich rywali. Muszą spiąć dupę, jeśli pod koniec sezonu chcą już być majstrem a nie męczyć się do ostatnich spotkań. Też idę w overka, bo bramek nie powinno zabraknąć.
Cerro - River Plate over 2,5 @1.73 marathon⛔
Typ głównie oparty na tym jak otwarty futbol grają obie ekipy. River na wyjazdach traci mnóstwo bramek, ale także strzela. Cerro ma mocną ofensywę i także coś od siebie dorzucą. Garcia ostatnio dwie bramki z Danubio, dobry mecz to był, skończyło się tlyko 2:1 ale spokojnie było być nawet 3:3. Tutaj powinien być podobny mecz, otwarty z dużą ilością okazji bramkowym, jak nie będzie marinowania to spokojnie over do wykręcenia nawet w 1 połowie.
Sporting Cristal - Juan Aurich over 2,[email protected] marathon✅
Sporting o1,5 @1.65 marathon
✅
Tutaj też idę w over, bo obie drużyny mają mocną ofensywę. W sportingu Pareyra, Avilla no i niezawodny Lobaton, w ekipie Juana gra dobrze wszystkim znanym Rengifo, wspomagają go Medrano i Rojas. Generalnie chciałem iśc w gospodarzy, ale trochę kurs mnie nie zadowolił, spodziewałem się jakiegoś 1,9 at least. Sporting u siebie mega mocny, strzelają grono goli, ale to i tak nie odzwierciedla ich dyspozycji, bo co mecz to oni mają z 10 setek na swoim terenie, tylko po prostu nie umieją ich wykorzystać. Juan także te bramki strzela i dzisiaj także powinni pokonać Penny&#39;ego.
także gram bts w meczu Union Comercio - Cesar Vallejo @1.80✅, ale Czaro opisał wszystko to nie będę się powtarzał.
Do tego przypominam u typie wyżej na Bolivar ✅
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Tak jak mówiłem, jak oferta będzie to gram:
Saprissa - CSU
Saprissa @1,54
Belen - Limon
ov2,5 @1,75
Herediano - UCR
Herediano @1,52
Opisy krótkie jutro
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Jorge - Nacional over 2,5 @1.80 marathon✅
Taki kurs na over w meczu z udziałem Nacionalu? No nieee, to spadnie i to bardzo. Jorge ostatnio dośc niespodziewanie, przynajmniej dla mnie, przegrało z Realem 0:2 na wyjeździe, ale u siebie to inna drużyna, nie przegrali od listapada ubiegłego roku na swoim terenie. Nacional dziurawa obrona, ale strzelić też coś powinni strzelić. Mają 23 bramki strzelone w tym sezonie, tylko The Stringest i Bolivar mają więcej. Ruskie znowu wygłupiły się z kursami i trzeba korzystać, bo taki kurs na over to może kilka godzin postać nawet.
Real - Blooming 1 DNB @1.64 1xbet✅
over 2,5 @1.80 1xbet
✅
ja mam po 1,75 co prawda, ale nadal do gry, bo i tak będą spadki cały czas. Real ostatnio wygrana z Jorge, co wyżej wspomniałem, generalnie u siebie wyglądają dobrze na tle dobrych zsepołów. Blooming strasznie mizernie na wyjazdach, Potosi lubi mecze z Blooming, bodajże tylko dwóch meczów nie wygrali z nimi z 25?. Coś takiego, nie chcę mi sięteraz dokładnie sprawdzać, każdy może sam sobie sprawdzić. Overa też pobiorę, bo obie ekipy strzelają tych goli sporo.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Alianza Lima - Ayacucho BTS @1.95 bełin⛔
over 2,5 @1.73 bełin
⛔
Zapowiada się overowe spotkanie. Zaspałem z kursami, bo na overa i btsa kursy podchodziły po 2,30 nawet. Normalnie bym na lajw polował, ale mecz dzisiaj o 2 w nocy, więc pewnie mnie nie będzie. Obie ekipy mocno overowe w lidze z kiepską obroną. Ayacucho w 4 wyjazdowych spotkaniach stracili 12 bramek i strzelili 5. W sumie 20 straconych bramek, prawie najwięcej w Peru, no generalnie obrona nie istnieje. Lima podobnie, ich obrona nie należy do najlepszych, ale z przodu już trochę lepiej, strzelili 8 bramek w 4 meczach domowych. Ostatnio 4:2 z Alianzą. Tam brylował Costa i Guevgeozian. Imo to będzie podobny mecz do tego z Alianzą. Wtedy obie ekipy grały 90 minut od bramki do bramki, multum okazji. Jeśli dzisiaj nie zabraknie skuteczności to też możemy być świadkami nawet 5-6 goli.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Sol de America - Luqueno over 2,5 @1.78 marathon✅
Over to zajebista opcja na to spotkanie. Obie ekipy grają mega otwarty futbol. Zarówno strzelają jak i tracą mnóstwo goli. 28 bramek ma Sol de America z czego aż 16 Salcedo. W ekipie gości nie ma takiego kilera jak u gospodarzy, ale u nich jest lepszy kolektyw. Generalnie 1x2 nie ma co typować, bo Luqueno ledwo co po CS, ale bramek nie zabraknie. W sierpniu Luqueno przegrało u siebie 1:2. Jeśli zagra Ortega i Salcedo to spokojnie może paść 5 bramek nawet.
Deportivo Santani - Guarani over 2,5 @1.67 marathon✅
Tutaj identyczna sytuacja. Obie drużyny grają mega otworty futbol, bardzo ofensywny, strzelają sporo, ale też tracą. Guarani ostatnio bardzo dobre spotkanie z Libertad. Dostali szybkie trzy ciosy, ale zdołali się podnieść. Niestety zabrakło skuteczności na więcej, bo tylko 2:3 się skończyło, ale spokojnie mogli tam nawet wygrać. Santani z kolei dobry pojedynek z Rubio. W końcówce marnowali multum kontr, gdzie mogli pokarać gospodarzy za marinowanie. Ostatecznie wywieźli trzy oczka, ale do końca było gorąco. Tutaj także będę mocno zdziwiony jeśli nie padnie over.
Cerro - Olimpia 1 DNB @1.72 bet365⛔ słaba dyspozycja Ortigozy zadecydowała...
Mecz na szczycie, będzie się działo. Czyjaś seria się na pewno skończy, bo Cerro u siebie wygrało 8 spotkań, czyli wszystkie a Olimpia nie przegrała jeszcze na wyjeździe. Ekipa Porteno u siebie to takie trochę U.N.A.M. paragwajskie. Przy 1:0 grają zdecydowanie wolniej, pozwalają przeciwnikowi na wiele, czasami na zbyt wiele. Olimpia z kolei strzela sporo bramek, ale często ma problemy żeby się wstrzelić w spotkanie, tak było ostatnio z Sol, gdzie ledwo co wygrali, w pierwszej połowie mogli już przegrywać, ale gosćie marinowali sporo i ostatecznie wygrali 1:0 do ht a 3:2 ft. Dobre spotkanie, swoją drogą. Porównując Cerro u siebie z Olimpią to dla mnie jest jeden faworyt. Lider tabeli nie powinien przegrać u siebie przy takiej dyspozycji jaką prezentuje w tym sezonie. Gram to lekko, bo mecz między liderem a wiceliderem rządzi się zawsze swoimi prawami. Overy mocniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Nacional Potosi - Oriente Petrolero over 2,5 @1.85 marathon⛔
Znowu kursy z dupy na over w meczu z Nacionalem. Ostatnio też dali takie i jakie wyniki były? 4:3, 3:2, 6:3, 4:0 i 2:2. Buki jeszcze się nie nauczyły, więc trzeba pokarać. Pewnie patrzą na wyniki Oriente, ale przecież nie ważne czy gra underowa czy overowa ekipa z Nacionalem to zawsze te bramki są. To Nacional narzuca tempo gry. Ich mecze mają średnią 4,5 bramek na mecz! Tylko raz, jedyny raz był under w meczu z ich udziałem. Oriente też potrafi przecież strzelać, i takiej marnej obronie Nacionalu też coś strzelą. Realowi zapakowali 6 bramek to Nacionalowi mają nic nie zapakować? Nie chcę mi się w to wierzyć.
Ciclon - Real Potosi over 2,5 @1.72 marathon⛔
Tutaj także kurs zdecydowanie za wysoki, no ale buki rzadko wystawiają odpowiednie kursy na Boliwię. Real także mocno overowa ekipa, podobnie jak Nacional. Potosi zobowiązuje :]. Stracili aż 29 bramek w tym sezonie, najwięcej w lidze, a Ciclon umie strzelać, tym bardziej u siebie. Obrony też nie mają za najlepszej co niejednokrotnie pokazali w tym sezonie. Over zo gry zdecydowanie, zanim kursy pospadają.
Petrolero - The Strongest 2 DNB @1.52 marathonbet⛔ fix roku :]
No ile można przegrywać? Najsilniejsi się podniosą, to jestem pewien. Ten kurs z dupy bo jest tak wysoki tylko i wyłącznie ze względu na ich dwie ostatnie porażki, no ale to tak jakby ktoś dał na Manchester City 2,2 na nich z Sunderlandem po wcześniejszych porażkach z Chelsea i Evertonem. Coś w tym stylu. Petrolero cztery porażki pod rząd, oni są o klasę gorsi od The Strongest. Jeśli zagrają po swojemu to bez problemu zgarną tutaj trzy oczka.
Do dubla ewentualnie można dorzucić win Bolivaru albo over tam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Deportivo Capiata - Diaz
typ X
@3,2
bet365
dlaczego?
BET DNIA jak dla mnie. wystarczy spojrzeć na ostatnie 3 lata między tymi drużynami, w każdym sezonie po 1 zwycięstwie Capiata oraz Diaz i po 2 remisy. w tym sezonie dwie drużyny juz wygrały, raz padł remis , a więc reasumując dzisiaj o 22:00 padnie trzeci remis i piękna historia będzie trwała dalej. w tabeli obie drużyny blisko siebie, podzielą się punkatami i obie będą zadowolone.
Grasz razem ze mną ? podziękuj jeśli wejdzie !
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Sol de America - Guarani over 2,5 @1.85 bet365✅
i czysto na Guarani @2,17 1xbet✅
Znowu trzeba korzystać z tych kursów póki nie pospadały. Imo to tam 1,5 powinno być max. Sylwetek obu ekip nie trzeba przedstawiać. Zarówno Sol jak i Guarani bramkostrzelne bez szczelnej defensywy, szczególnie gospodarze. Guarani ostatnie wyniki to 4:0, 6:2, 2:3 i 4:2. Robotę tam robi Fernandez z Correą, jeśli chodzi o przód. W sumie goście w tym sezonie w strzelili 43 bramki w 18 spotkaniach. W Sol bramki zdobywa przede wszystkim Salcedo. Guarani jeszcze z szansami na wygraną w Clausurze, więc będzie spina. Na papierze zdecydowanie silniejsi niż Sol.
Deportivo Capiata - Sportivo Luqueno over 2,5 @1.93 marathon✅
Tu też kurs z dupy. Co prawda Luqueno w środku dwumeczu z Santa Fe, ale i tak z 1,65 bym dał maksymalnie. Capiata wczoraj dość niespodziewana wygrana z Olimpią, wcześniej 2:0 z Diazem i 5:1 z San Lorenzo. Mecz z Luqueno to najprawdopodobniej będzie grany od bramki do bramki i znając organizację w obronie obu ekip okazji nie zabraknie i jak nie będą grzeszyć skutecznością to over z palcem w dupie powienin być.

Club Nacional - Penarol over 2,5 @1.78 marathon⛔
Spotkanie na szczycie w Urugwaju. Penraol ostatnio pewna wygrana z Teresą, dość szybko załatwili sobie trzy oczka, byli skuteczni do bólu, bo to goście mieli więcej bramkowych okazji. Nacional nie potrafił utrzymać prowadzenia 2:0 z Racingiem i ostatecznie tylko remis. Obie ekipy z nastawieniem mocno ofensywnym, często zapominają o obronie. Po jednej stronie jest Alonso i Fernandez a po drugiej Forlan, Ifran i Aguiar. Okazji będzie multum, overek spokojnie do wykręcenia nawet w pierwszej połowie.
Sporting Cristal - Real Garcilaso gol gości @1,47 betano⛔
Real goni czołówkę, ofensywę mają mocną, Ramua i Carando. Ostatnio szybkie 4 ciosy z z de Deportes. Huancayo ostatnio zapakowało aż pięć bramek Sportingowi, zapowiada się znowu spotkanie ze sporą ilością goli. Na BTS jakieś 1,55, imo lepiej do dubla wziąć gola Realu.
Melgar - Municipal Melgar win @1.47 1xbet⛔
Tu też krótka piłka. Teren Melgaru niezdobyty w tym sezonie. 10/10 wygranych gospodarzy. Zuriga w gazie. Municpal strasznie mizerne, szczególnie na wyjazdach.
jeszcze do dubla dobre
Municipal u1,5 @?.??✅
Anzoategui - Zamora BTS @1.73 marathon✅
Zamora w gazie, 5 ostatnich spotkań to wygrane, liderują w tabeli. Sporo bramek wbijają w ostatnim czasie. Teraz jadą na ciężki teren, gospodarze u siebie strzelają zawsze, muszą gonić czołówkę, żeby zapewnić sobie spokojne miejsce w PO. Anzoategui lubi mecze z Zamorą u siebie, do siatki rywala trafiają praktycznie w każdym pojedynku z obecnym liderem tabeli.
Urena - Tachira over 2,5 @1.72 marathon✅ + win Tachira @1.62 bet365✅
Tutaj też widzę bramki. Urena ostatnio baty od każdego. Stracili już 35 bramek w tym sezonie z czego 18 w ostatnich 5 meczach. Najwięcej w lidze. Tachira w czubie tabeli, ostatnio pewne, wysokie wygrane, jednak na wyjeździe rzadko kończą z czystym kontem. Goście na papierze zdecydowanie silniejsi od Ureny i bez problemu powinni tutaj zdobyć trzy oczka.
Jeszcze bety, które spokojnie do dubelków można dorzucić:
Teresa gol @1,533 betano⛔
Teresa ostatnio dobry mecz z Penarolem chociaż wynik tego nie ukazuje. Sporo bramkowych okazji, spokojnie mogli więcej bramek strzelić. Te okazje także będą miały miejsce w meczu z Danubio, jeśli nie będą marinować to spokojnie ogarną bramkę.
Cerro gol @1,26 betano✅
Cerro strasznie silne u siebie, spory potencjał ofensywny, a obrona Defensoru nie należy do najmocniejczych.
River gol @1,22 betano✅
Tutaj chciałem overka grać, ale trochę się boję postawy Sisley, bo tych goli dużo nie wbijają. River tych bramek strzela multum. Garcia w gazie. Tutaj także powinien swoją cegiełkę dołożyć, bo gospodarze strasznie mizerni. Na lajw będę polował na o1,5 gości.
i jeszcze dwa suche bety:
over 2,5 Limon - Herediano @1,92 marathon✅
over 2,5 Alajuelense - Saprissa @2,08 marathon
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Sport Boys - Nacional Potosi over 2,5 @1.75 marathon

Wreszcie wracają ligi. Klasycznie overek w meczu Nacionalu. Co prawda ostatnio się nie udało, ale i tak grając na overka w spotkaniach z ich udziałem nie da się być na minus. Sport Boys lideruje w tabeli po kilku wpadkach Najsilniejszych. U siebie w 8 spotkaniach strzelili 18 bramek. Głowna zasługa tutaj Overejo i Duka. Ostatnie wyniki to 2:1 z San Jose i 4:1 z Bolivarem. Wiadomo jaką Nacional ma obronę, tutaj nawet sami gospodarze są w stanie pokryć over, ale ekipa z Potosi na wyjazdach strzeliła już 16 bramek w ośmiu spotkaniach i straciła aż 25, co daje średnią 5,1 bramek na mecz. Over to powinna być formalność. Jeszcze dogram sobie jakąś wyższą linię jak tylko buki wystawią.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Sport Boys - Nacional Potosi over 2,5 @1.75 marathon
⛔
Nacional Asuncion - Deportivo Capiata | Capiata 0.0 @2.29 1xbet✅
Capiata -1 AH @6.3 1xbet zwrot
Ostatnia kolejka w paragwajskiej Clausurze. W piątek dwa spotkania, Luqueno zmierzy się z Diaz, ale ja skupię się na tym drugim, gdzie w Asuncion miejscowy Nacional podejmie spisujące się w ostatnich kolejkach wyśmienicie Deportivo Capiatę. Gospodarze kompletnie bez formy, ostatnie 7 spotkań to sześć porażek i ledwie jeden remis, w których strzelili jedynie 4 bramki. Ostatnio słabe spotkanie z Cerro, a wcześniej praktycznie zero okazji bramkowych z Sol de Americą. Capiata z kolei fantastyczna forma ostatnio. W weekend z Guarani rozegrali dobre zawody, byli bardzo blisko wygranej, bo sporo okazji na gola zostało zaprzepaszczonych. Kolejkę wcześniej w spotkaniu z Libertad też byli blisko trzech oczek, w ostatnich 10 minutach mieli bodaj 4-5 grożnych kontr, ale brakowało ostatniego podania. Deportivo nie przegrało od września i meczu z Cerro. Pokonali nawet Olimpię away, która jest o krok od wygrania Clausury. W jutrzejszym pojedynku daję około 65% szans dla Capiaty a 35% dla Nacionalu. Dwie drużyny kompletnie w kompletnie innej dyspozycji. Jeśli Capiata ograniczy marinowanie do minimum to powinna bez problemu zdobyć trzy oczka.
Guarani - Rubio Nu | Guarani @1.68 1xbet⛔
Znowu astronomiczny kurs na Guarani, tak jak ostatnio z Cerro, gdzie przed meczem już do @3 dochodził. Gospodarze już bez szans na tytuł, ale nie odpuszczą. Są w gazie niesamowitym, nawet mając na uwadze remis z Capiatą w poprzedniej kolejce. U siebie w ostatnich 5 spotkaniach zdobyli aż 19 bramek. Grają bardzo ofensywnie, stwarzają sobie multum okazji bramkowych. Zresztą kto chociaż raz widział w ich akcji to wie, że tak jest. Bramka na 1:1 Correi z Capiatą była 52 bramką Guarani w Clausurze, czym ustanowili nowy rekord strzelonych bramek w sezonie. Rubio na dole tabeli, ostatnio trochę szczęścia z Libertadem, bo goście w samym doliczonym czasie mieli kilka setek. Goście mają dobrze zorganizowaną obronę, nie tracą dużo bramek, ale to jest Guarani. Correa, Fernandez, Caceres i Benitez nie raz staną przed szansą na zdobycia gola. Różnica klas jest widoczna i taki kurs na win Guarani bierę w singlu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
homel 918

homel

Użytkownik
Oh, my friend
dlaczego nie overy w tych spotkaniach
kto widzial chociaz raz w akcji te druzyny to wie ze są bezkompromisowe , nasiąknięte latino mentality i gol za gol, kartka za kartke , oko za oko, opona za opone
Wszystko mowi zez rekord 52 bramkek w Clasurze co jest rekordem bramek w Paragwaju na przestrzeni wielu lat ostatnich jesli chodzi o te rozgrywki. Bramki sypia sie na lewo i prawo, ludzie dorabiają się fortun na overkach, nawet ty promujesz granie bramek. Ostatnia kolejka, i nagle zmieniasz taktyke, jakieś typy na Guarani czy Capiata po smiesznych kursach, dlaczego ?
My friend ?
po co zmieniać coś co dobrze funkcjonuje
całe kilkanaście kolejek grasz overy a teraz dziwaki typy na koniec
nie lepiej zagrać jak Homcio?


GUARANÍ VS. RUBIO ÑÚ
over 2,5 1,60

NACIONAL ASUNCIÓN VS. DEPORTIVO CAPIATÁ
over 3,5 2,62

ako;420

na CIapatych zawsze trzeba uwazac ale oni ostatnio błyszczą srebrem
wystarczy wspomniec takie kultowe mecze, znane na naszym forum jak pon 23/11/15 DIP Libertad 3 - 3 Deportivo Capiatá czy Sportivo San L… 1 - 5
Deportivo Capiatá

Ciapaci na wyjazdach cisna niemilosiernie , sa jak Piastelona albo zwyciezymy albo przegramy, remisy to wypadki przy pracy, Paragwaj od wielu lat bez dostepu do morza
zahartowani, ta mentalnosc sie w nich wyrabiala przez mnostwo wieki , Ciapaci sa odwzorowaniem ducha narodu Paragwajskiego , chociaz dziury na murawie, ulewa czy deszcz,mroz czy slonce oni chca strzelac chca wygrywac
no wiec takie 2 typy daja ako 4,20
co pozwala mocniej sie zaangazowac w taki dubel i pocisnac 10/10

Jesli chodzi o pieszy mecz to Cerro ostatni slaby rozegrali wynik , bez okazji na strzelenie gola z Solą z AMerica z kolei mieli wiele zapszepaszcoznych szans na zywciestwo. Trzy punkty na lajcie powinny byc, ale lepiej overa zagrac bo goscie nie sa miekkimi azjatami . POpieram rowniez powyzsze analizy, ale moje sa pewniejsze, zawsze over lepszy niz typy z niepewnej ligi gdzie kazdy chce wygrac
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Spojrzeć w tabelę i grać
Zeledon - Limon 2 @1,77 1xbet ✅ 1:2
Belen dostanie od Herediano, więc Zeledon na Verano 2016 będzie miało 3 pkt straty do miejsca niezagrożonego spadkiem. Ta odsłona sezonu zupełnie nijaka w ich wykonaniu, warto grać przeciwko nim na pewno. Dodatkowy atut to Limon ma punkt straty do play-offów, przed nimi Cartagines, które ma ciężki mecz z Alajuelense. Dla mnie gracze z Alajueli nie przegrają tam i Limon wskoczy na miejsce Cartagines.
Cartagines - Alajuelense 2DNB @2,17 marathon zwrocik
Skąd takie kursy to ja nie wiem, nie wydaje mi się, żeby goście w play-offach chcieli grać z Saprissą, bo to ciężki rywal, więc uważam, że tutaj powinni wygrać, bo wtedy zagrają prawdopodobnie z Limon, a to imo dużo łatwiejszy rywal (no chyba, że spaprzą sprawę z Zeledon to zagrają z Cartagines). Za gospodarzami przemawia moim zdaniem tylko to, że u siebie grają no i te play-offy, nic więcej. Alajuelense zapewnioną grę już ma, więc teraz od nich zależy z kim chcą to rozegrać. Jak dla mnie łatwiejsza droga do finału będzie przez Limon/Cartagines niż przez Saprisse, więc gram w gości.
Jeszcze takie coś
Saprissa - Liberia Saprissa ov2,5 @1,98 marathon ✅ 5-0
Grę na Kostaryce rzadko można oglądać, więc posiłkuje się jakimiś relacjami itp, ale warto zagrać na pewno gole Saprissy, są mega ofensywnie nastawionym zespołem, tak ofensywnie, że z Limon dali sobie wpakować dwie sztuki ostatnio w krótkim czasie i bylo po meczu. Liberia to zespół bez defensywy i tutaj powinni wjeżdżać jak w masło, gorszy bilans ma tylko Belen i Zeledon. Bezpieczniej można dać ogólny over, ale to i tak myslę że zrobiła by go Saprissa sama.
Leci też taka bomba, kursy niziutkie, ale nie widze innej opcji.
Belen under 1,5 @1,13 ⛔ + Liberia under 1,5 @1,14 ✅ + Limon gol @1,11 ✅ AKO 1,44 marathon
Może i samobójstwo takie kursy połączone z ligą, w której to gram, ale byłem bardzo zdeterminowany, by to zagrać :p
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Pograne wszystko, regulować ewentualnie będzie się live, ale warto
Dep Quito - Emelec 2 @1,31 i -1,5 @1,98 marathon ✅ 0-1 i zwrot
Wyżej nie będzie, trzeba grać. Nie ma co się rozpisywać. Gdyby nie głupi remis Emelec z Aucas juz byłby mistrz a tak trzeba jeszcze tutaj na maxa zagrać. Ciężko być nie powinno, gospodarze już dawno pogodzeni ze spadkiem.
RP Ecuador - LDU Loja 1 @1,89 1xbet ✅ 2-1
LDU spadło już, River Plate będzie się biło o Sudamericane 2016, a że mają bilans bramkowy do du*y to trzeba tu wygrać po prostu i liczyć na potknięcie Aucas.
Aucas - El Nacional 1 @1,8 1xbet ✅ 1-0
Goście wyżej nie będą, niżej też nie. Aucas ma na ten moment Sudamericane, ale tylko przez bilans, więc tutaj wygrana tylko da pewny awans, bo wątpię, że LDU psikusa zrobi River Plate i z nimi wygra.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Ind. Medellin - Atl. Nacional
303 derby. &#39;El Clasico Paisa&#39; historię ma jakoś od lat 50, ma spore znaczenie dla obu zespołów i jest bardzo prestiżowe. Nie ma na ten moment ekipy, która zagraża gościom w zdobyciu mistrzostwa moim zdaniem. Dobrze im wychodzi, że pierwszy mecz na wyjeździe, więc nie ma musu tutaj inkasować trzech punktów (co nie oznacza, że nie są w stanie tego zrobić), tylko kontrola gry i trzymanie korzystnego wyniku. DIM wygrało łatwo w 1/4 z Alianzą ale wg mnie to żaden rywal, tzn ich gra to głównie cofnięcie się i rzucanie piłek do przodu, więc jak Independiente wyszło wyżej to ich tam pokarali. Atletico wygrało z Deportivo Cali, co wg mnie jest nieco fajniejszym wyznacznikiem, gdyż to cięższy typ drużyny wg mnie, tzn może inaczej, na pewno dużo lepsza potencjałem od Alianzy. Niewielkie w ma to znaczenie w kontekście tego spotkania, derby rządzą się swoimi prawami, ale w tym dwumeczu widze niewielkie szanse DIM niestety. Podopieczni Reinaldo Ruedy idą jak burza i zamierzam z nimi zarobić, defensywka robi duże wrażenie, bo tylko 8 straconych w 21 meczach to bdb wynik, ofensywa też najlepsza w lidze 36 trafień. Dla mnie tu awans Atletico jak nic, po 1 meczu będę dokładał najwyżej, ale kurs bedzie wyższy tylko jak przegrają jedną bramką chociaż, tak to nie ma co liczyć.
Atl. Nacional TQ @1,55 marathon ✅ w dwumeczu 2:1
 
slawekq 410

slawekq

Użytkownik
River Plate Ecuador - LDU Loja
12.12.2015 21:30
over 2.5 @ 1.95✅
Bet365
River walczy jeszcze o awans do Sudamericany z Aucasem dlatego od początku na pewno ruszy do przodu.LDU już spadek także do tego meczu mogą podejść &quot;radośnie&quot; vide ostatnia kolejka gdzie pokonali też walczący o Sudamericane właśnie Aucas.Myślę, że będzie otwarty mecz i trochę bramek nastrzelają.
✅2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Junior - Atl. Nacional Zwycięstwo Atl. Nacional @1,6 marathon
To samo granie co w półfinale. Mocno idzie, nie sądzę, by Junior tutaj dało taki popis, że Atl. Nacional będzie musiał wydzierać z całych sił zwycięstwo w lidze. Na obecny moment imo nie ma mocnych dla nich. Jak po 1 meczu będzie porażka jedną bramką to wiadomo kurs podskoczy na win, ale to sie dołoży jeśli taka sytuacja nastąpi. Teraz grubo leci zwycięstwo zielonych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom