>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Amica (3:1) Bełchatów 26.XI.2005

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Obecnie obydwie drużyny mają po dwie porażki z rzędu. Amica rzadko przegrywa dwa mecze z rzędu. Od półtora roku &quot;Kuchenki&quot; nie wpadły w taki zaułek. Taka słaba gra zmusiła trenera Skorży do dymisji. Być może nowy trener wprowadzi nową świeżość w drużynę i ponownie Amica będzie na wysokim miejscu.
Drużyna z Bełchatowa nie gra rewelacyjnie. Tylko pierwsze mecze trenera Lenczyka w zespole pozwalały patrzyć optymistycznie w przyszłość. Ale ostatnie mecze nic dobrego nie wróżą.

Amica miejsce 7, bilans meczów u siebie 3-0-2, bramki 9-7
Bełchatów miejsce 14,bilans meczów na wyjazdach 1-2-3, bramki 5-8

Ostatnie 3 mecze Amici:
w 0-0 Wisła Kraków
d 0-2 Legia
w Łęczna 0-1

Ostatnie mecze Bełchatowa
d 3-0 Wisła Płock
w 1-2 Zagłębie
d 1-2 Korona

Bilans międzyklubowy: 2-0-1 bramki 4-2

Ostatni raz Amica 7 lat temu przegrała 3 mecze pod rząd i moim zdanie przedłuży tą passę

Mój typ: 1

Kolejny trafiony typ ????
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Myślę, że Amica poradzi sobie z Bełchatowem, który ostatnio znowu zaczął się słabiej spisywać. Atutem Amiki w tym meczu mogą okazać się kłopoty kadrowe trenera Lenczyka, który nie ma za bardzo w czym wybierać jeśli chodzi o obecną kadrę Bełchatowa. W tym meczu Amicę poprowadzi trener Chrobak, który swego czasu prowadził warszawską Polonię. Myślę, iż nowy trener może pozytywnie wpłynąć na grę zespołu z Wronek, a poza tym pamiętam tego trenera z Polonii i osobiście uważam go za szkoleniowca znającego się na rzeczy. Wierzę w to, że Amica przerwie złą passę trzech meczy bez wygranej, z których aż dwa zakończyły się porażkami. Ta drużyna ma potencjał i myślę, że jutro go nam zademonstruje.

Amica - Bełchatów -&gt; 1 (1.55) :mrgreen: 3:1 :mrgreen:
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
W zespole Belchatowa nie wystapi pomocnik Bartosz Hinc zaczął już trenować, to jednak nie zagra z Amiką, bo uraz kręgosłupa okazał się zbyt poważny.

W zespole Amiki Wronki nie zagrają Filip Burkhardt i Arkadiusz Bąk, którzy z powodu kontuzji będą pauzować już do końca rundy. Za kartki pauzują Piotr Dziewicki i Mateusz Bartczak.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom