>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Analityk sportowy STS

A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Witam. Wie ktos moze jak to wyglada? Chodzi mi na jakiej zasadzie jest zatrudnienie, jaka jest +/- płaca. Był w ogole ktos na takim stanowisku albo chociaz o rozmowie o prace?
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
Mojemu koledze proponowali( zwyciezca 2 skod rapid edycji wiosennych 2014 jakos) ok. 4-5 tys. za ustalanie kursow
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam. Wie ktos moze jak to wyglada? Chodzi mi na jakiej zasadzie jest zatrudnienie, jaka jest +/- płaca. Był w ogole ktos na takim stanowisku albo chociaz o rozmowie o prace?
Wszystko jest zależne od Twoich umiejętności itd.. A potem możesz negocjować jak w każdej pracy ile by pan chciał zarabiać ;).
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Bo dostalem wczoraj telefon, ze mam sie pojawic w poniedziałek w Katowicach i chce sie dowiedziec czy cos warto przypomniec sobie, czy isc po prostu na swiezo lub dowiedziec sie czy w ogole warto tam isc.
Macieq napisz na e-maila [email protected] jak mozesz.
 
E 0

endy23

Użytkownik
Witam,
STS oferuje mi pracę jako analityk sportowy w ich siedzibie w Katowicach. Czy jest tutaj ktoś kto tam pracuje/pracował i ma jakąkolwiek wiedzę na temat jak to wygląda od kuchni i czy warto ? Proszę o kontakt kogoś kto mógłby mi pomóc w tej sprawie ;)
 
jamajca1 75

jamajca1

Użytkownik
Jako że dostałeś propozycje coś tam musisz wiedzieć i nie wiesz co się z czym je ? Zwłaszcza w jakiś tam stsie !
??
 
E 0

endy23

Użytkownik
Wiem wszystko, bardziej chodzi mi o atmosferę pracy, zakres obowiązków. Wiadomo że kierownicy naopowiadają jak to jest super i wgl, natomiast chce porozmawiać ze zwykłym pracownikiem, który nie jest przedstawicielem firmy na rozmowie kwalifikacyjnej. Chyba lepiej dowiedzieć się wszystkiego, bo nie wiem czy zmieniać pracę czy nie
 
Do góry Bottom