>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Analiza under/over

ace 3

ace

Użytkownik
Witam
Od jakiegoś czasu staram się grać u/o, jak na razie nie jest źle, nie tracę, nawet zarabiam, co prawda minimalnie ale zawsze coś,
pracuję nad poprawą skuteczności. ktoś ma jakieś rady, w jaki sposób analizujecie spotkania: sami, sugerujecie się jakimiś gotowymi analizami umieszczanymi na jakiś serwisach, proszę o pomoc i wskazówki, pozdr
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jest kilka elementów analizowania meczy typując under / over. Warto spojrzeć na charakter spotkania - liga, puchar...
Zależy od tego czy drużyna w większości spotkań notuje underowe czy overowe wyniki. Trzeba spojrzeć na tą statystykę zarówno na swoim obiekcie jak i na wyjeździe. Luki w linii obrony obu drużyn.Nastawienie obu drużyn: ofensywne, defensywne (liczenie na kontry). Warunki pogodowe, bo wiadomo że w ciężkich warunkach np. silne opady deszczu, grać się będzie gorzej zawodnikom (czyt. problemy ze zdobywaniem bramek). Naprawdę jest wiele istotnych rzeczy przy tego typu analizach. Najlepiej samemu dojść do &quot;perfekcji&quot; obrać swój system i nie liczyć na czyjeś przemyślenia bo te w wielu przepadkach są zgubne. Czasami under/over można trafić na &quot;czuja&quot;. Nie umiem tego dokładnie sprecyzować ale czasem jest tak że czuje się ten under/over bez analizowania meczu.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Na początek posegreguj ligi na underowe i overowe:

Overowe na przykład Dania, Holandia, Belgia, Austria, Niemcy, Walia, Norwegia 2, Islandia
Underowe np. Włochy 2, Francja 2, Rosja, itp.
Więcej znajdziesz sobie w statystykach.

Są też ligi, których nie da sie zaliczyć ani do underowych, ani do overowych ale w każdej takiej lidze jest kilka zespołów underowych i overowych.

Możesz grać na dwa sposoby:
1. Szukasz meczów, w których jest największa szansa na trafienie underu/overu, przy czym szukasz underu w lidze underowej lub overu w overowej. W tym celu bierzesz pod uwagę:
- ilość under/over obu drużyn w danym sezonie u siebie/na wyjeździe
- średnia ilość bramek strzelonych i straconych na mecz
- w ilu meczach drużyny strzeliły bramke, a w ilu zachowały czyste konto
- jeśli gra słaba drużyna z lepszą to patrzysz, jakie wyniki notowała ta słaba z innymi lepszymi (ile razy under, ile over) i jakie wyniki były w meczach tej lepszej drużyny z innymi słabszymi, z uwzględnieniem meczów u siebie i na wyjeździe.
Przykład: Znalazłem wczoraj mecz Salavat Ufa - Atlant w ruskim hokeju. Salavat srednio strzela 4,15 bramek u siebie i w 65% meczów u siebie padł over 5,5 wiec raczej over. Ale Atlant też jest dobrą drużyną w dodatku bardziej underową niż Salavat i trudno byłoby wskazać czy bedzie over czy under. Ale zobaczyłem, że Salavat w meczach z dobrymi drużynami bardzo często notował overy, postawiłem na over. Było 4-2.

2. Możesz szukać niespodzianek, tzn. w lidze overowej, gdzie bukmacherzy wystawiają niższe kursy na overy, stawiać under lub na odwrót - w underowej na over. Ale nie możesz robić tego w ciemno, też musisz mieć argumenty przemawiającymi za danym typem. Przykładem jest dzisiejszy mecz z norweskiego hokeja: Frisk/Asker - Stavanger. Goście w 11 na 15 wyjazdowych meczów zanotowali under 5,5 i strzelili najmniej bramek spośród wszystkich drużyn ale stracili też niedużo, a gospodarze strzelili tylko jedną bramke więcej od rywali. Pomimo to kurs na under 6,5 wynosił ok. 1,7(!) W tej chwili jest początek 3 tercji i mamy wynik 1-2.
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Wg mnie granie u/o jest zbyt duza loteria.Latwiej jest przewidziec ktora druzyna powinna wygrac niz w jakim zrobi to stosunku.Pozatym ciezko powiedziec np jaki wplyw na wynik u/o maja kontuzje zawodnikow.Jedyna co przemawia wg mnie za u/o to ciezka pogoda w pilce noznej, chociaz to nie jest regula.
pzdr
 
ace 3

ace

Użytkownik
Wg mnie granie u/o jest zbyt duza loteria.Latwiej jest przewidziec ktora druzyna powinna wygrac niz w jakim zrobi to stosunku.Pozatym ciezko powiedziec np jaki wplyw na wynik u/o maja kontuzje zawodnikow.Jedyna co przemawia wg mnie za u/o to ciezka pogoda w pilce noznej, chociaz to nie jest regula.
pzdr
na pewno nie jest to łatwe, ale nie wiem czy bym się zgodził że łatwiej przewidzieć która drużyna wygra (oczywiście mówimy o zakładach gdzie kurs wynosi ok 1,6 - 2,2)
 
champion 896

champion

Użytkownik
Historia spotkań danych drużyn jest również bardzo pomocna,chociaż wynik ze spotkań sprzed 10 lat nic nam nie powie ale statystyki z kilku poprzednich sezonów mogą się przydać
 
Do góry Bottom