>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Analizy sportowe

elekoc1 887

elekoc1

Użytkownik
Siemka. Otwieram swój temat w którym będę podawał typy bukmacherskie wraz z krótkim uzasadnieniem do większości typów.

Budżet na temat jaki mam to 1000j = 1000zł

Mam nadzieję że uda się pomnożyć tą kwotę.
Post automatycznie złączony:

#1
Dyscyplina : Piłka nożna ⚽
Rozgrywki : Norwegia 🇳🇴3 liga
Spotkanie : Kongsvinger vs Floya
Data : 20.06.21/ 16:00
Typ : over 4.5 gola ✔
Kurs : 1,95
Stawka : 100j
Buk : Fortuna
Pozostaly budżet : 900j

Pierwszym typem na jaki się decyduje to trzeci poziom rozgrywkowy w Norwegii i spotkanie Kongsvinger z Floya. Wydaje mi się że w tym spotkaniu będziemy świadkami dużej liczby bramek. Gospodarze to jeden z głównym kandydatów do awansu w tym sezonie a goście to kadrowo zdecydowanie najsłabszy zespół w całych rozgrywkach. Grający a tym sezonie głównie zawodnikami młodzieżowymi raczej będą zbierać doświadczenie w pojedynkach a nie walczyć o coś konkretnego. Na start dostają najgorzej jak mogli bo trafiają na zespół z dużym sponsorem jak na realia ligi i z ogromnymi oczekiwaniami. A ten sezon. Samo spotkanie będzie raczej bardzo jednostronne. Przewiduje bardzo duża przewagę gospodarzy i szybka dominację. Jeśli nie stanie się nic nieprzewidywalnego to ten overek sami goapodarze nam pokryją. Na pewno kurs jak i linia warte gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +325
elekoc1 887

elekoc1

Użytkownik
#2
Dyscyplina : Piłka nożna ⚽
Rozgrywki : Islandia 🇮🇸 1 liga
Spotkanie : Stjarnan vs HK Kopavogur
Data : 20.06.21/ 19;00
Typ : over 2.5 gola
Kurs : 1,70
Stawka : 200j
Buk : Fortuna
Pozostaly budżet : 700j

Drugi typ i pojedynek tym razem w Islandii. Według mnie tak niska linia w spotkaniu tej ligi to dosyć dobre rozwiązanie . Nie od dziś wiadomo że te rozgrywki z reguły przynoszą dużo bramek i podobnie będzie dziś. Zarówno jedna jak i druga drużyna w swoich pojedynkach strzelają sporo bramek również w bezpośrednich starciach co mnie jeszcze bardziej utwierdza w przekonaniu że overek tu jest bardzo oki. Patrząc po statystykach te ekipy kreują sobie w spotkaniach bardzo dużo sytuacji tylko czasem brakuje skuteczności. Dziś uważam że tak nie będzie o zobaczymy fajne ofensywne i otwarte spotkanie. Jak dla mnie kurs na over bardzo atrakcyjny i tak gram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +325
elekoc1 887

elekoc1

Użytkownik
#3
Dyscyplina : Piłka nożna ⚽
Rozgrywki : Islandia 🇮🇸 1 liga
Spotkanie : Breidabrik vs FH Hafjnarfjordur
Data : 20.06.21/ 21:15
Typ : X2
Kurs : 1,85
Stawka : 100j
Buk : Fortuna
Pozostaly budżet : 600j

Ostatnim trzecim typem na dzień dzisiejszy jest po raz kolejny liga Islandzka. Faworyzowani są tutaj gospodarze jednak według mnie trochę bez pokrycia. Hafnar to zespół grający bardzo niewygodnie dla całej ligi. Ustawienie z trzema napastnikami i mocno ofensywna pomocą sprawia że zespół tworzy o kreuje bardzo dużo sytuacji bramkowych. Gospodarze to też bardzo mocny zespół jednak nie wydaje mi się że aż na tyle żeby dziś wygrać. Porównując oba zespoły dawalbym 60/40 na stronę gości więc ten kurs na X2 jest bardzo atrakcyjny. Hafnar ma jeden z większych budżetów po wykupieniu akcji przez duży koncern co powinno przenosić się na wyniki. Dla mnie dziś niemprzegraja a kurs bardzo atrakcyjny.
 
Do góry Bottom