>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Andrzej Gołota vs Przemysław Saleta - 23.02.2013

Status
Zamknięty.
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Na pewno sie nie przejadą. Gołota to symbol polskiego boksu. Jesli ludzi w dużej mierze płaca za wioche Saleta Najman to i zaplaca za Gołota - Saleta. Walka bedzie pewnie wyrównana : dwóch już wiekowych zawodników, od lat mowiacych o tym pojedynku , zapewne przynajmniej dla jednego to juz walka ostatnia. Sam nie wykupie nie place za takie rzeczy ale zapewniam Cie , ze nie przejada sie a byc moze nawet pobija rekord sprzedazy PPV w PL.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ostatnio czytałem wywiad z jego żoną i wypowiadała się, że Andrzej nie umie siedzieć w domu przed telewizorem. On musi być aktywny. I podobno przez ostatnie lata cały czas trenował na siłowni, biegał i dbał o swoją kondycję i formę.
No może coś w tym być. Andrew podczas walki z Adamkiem ważył ponad 116 kg. Teraz waży 110,1 kg czyli mniej więcej tyle ile podczas walk z McBridem czy Molo. Niemniej lata robią swoje, na fajerwerki nie ma tutaj co liczyć. To pojedynek emerytów, a nie bokserów i mimo że Gołota był znacznie lepszym bokserem, to wielkich pieniędzy bym tutaj nie inwestował. Wątpię, by skończyło się tutaj takim obiciem Salety, jak w poprzedniej gali zgotował Andrzejowi Góral. Tak jak napisał Soltysiao bez szybkości trudno się spodziewać nokautów. Raczej ta walka to będzie takie &quot;klepanie&quot; do ostatniego gongu. W takim wypadku kurs na remis jest kuszący.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Gołota vs Saleta
Typ: Gołota - KO, TKO, DQ
Kurs: 2,00
Betclic

Jak dla mnie nie ma innego wyjścia jak wygrana Andrewa. Dlaczego? Gołota w złotych latach wagi ciężkiej był w czołówce, w pewnym momencie może i był nawet najlepszy, pasa mistrzowskiego może nigdy nie zdobył ale to nie dlatego że nie miał wystarczających umiejętności tylko przez &quot;głowę&quot;. W tym wieku raczej nie będzie gryzł czy uderzał celowo poniżej pasa. Saleta może i był dobrym kick-bokserem ale bokserem był słabym, zwykły &quot;kelner&quot; który nie walczył z nikim poważnym i o żaden znaczący pas. Saleta od wielu lat nie trenuję żadnych sportów walki, i pamiętam jak kiedyś mówił że teraz może zająć się jazdą na motocyklu. Często występuję w jakiś durnych programach rozrywkowych, gra w jakiś wiejskich serialach, ze sportowca raczej mu mało zostało, raczej obecnie jest błaznem jak Najman. Jeśli już wspomniałem o Najmanie to trzeba napisać że w tych dwóch walkach Saleta się po prostu ośmieszył mimo że dwa razy wygrał, ale kto oglądał wie o co mi chodzi. Dodatkowo były to walki z taką ciotą jak Najman, może to i było MMA ale jeśli kiedyś był chociaż dobrym kick-bokserem to teraz już po prostu jest sportowym emerytem który ze sportem nie ma nic wspólnego. Andrew o wiele lepiej prezentował się na treningach i widać że nie chcę jeszcze zakończyć kariery, a wiek na pewno go nie skreśla, wystarczy spojrzeć na Holyfield, który w tym samym wieku w którym jest teraz Gołota, wygrał walkę o mistrzostwo świata z Wałujewem, a to że go po prostu oszukali to już nie jego wina. Ostatnią walkę może i Andrew przegrał ale Adamek to jest jednak obecnie czołówka HW i przede wszystkim wygrał dzięki swojej szybkości, Saleta w tym aspekcie na pewno nie jest lepszy od Andrewa. Dodam jeszcze że Andrew chcę jeszcze walczyć, dla Salety jest to tylko i wyłącznie łatwy zarobek. Jeśli chodzi o kasę, to na pewno Polsatowi będzie zależało żeby wygrał Andrew i to w jak najlepszym stylu żeby móc zorganizować rewanż z Adamkiem, oczywiście w PPV. Polecam również granie na zwycięstwo Gołoty po kursie 1.40, Saleta nie ma nawet ani jednego argumentu bo nawet publiczność w 99% będzie za Gołotą.
 
rafalek_o2 11

rafalek_o2

Użytkownik
Mój faworyt to Gołota ???? kurs z betsafe 1.35 może nie za wysoki ale tez nie najgorszy, przecież Saleta to nie Mike Tyson :p (jak sam powiedział w jednym z wywiadów, nie wiem czego spodziewać się po przeciwniku, jak również nie wiem czego się spodziewać po sobie) dla mnie to jest jednoznaczne... jak to mówią niech zwycięży lepszy ????
 
lipers 102

lipers

Użytkownik
Jako, że osobiście uwielbiam Andrzeja, to nie widzę innej możliwości niż jego jutrzejsze zwycięstwo. Jednak chciałbym zacząć od narzekania- PPV. Gorzej jak za komunę już się robi. Przyjechałem na weekend do rodziców, mówię sobie wykupię PPV (40 zl juz niech strace) i sobie wszyscy obejrzymy w dobrej jakości. Maja tutaj telewizję N, która jak sie okazało nie ma tej walki w ofercie... Jedynie w cyfrowym polsacie można to wykupić. Jesli sie dobrze orientuje, to walki Adamka były we wszystkich platformach... O.K. moge wykupic w necie, ale z taka predkoscia neta nie ma w ogole sensu wykupować transmisji z ipli... Chciałem zaplacic tym baranom za te transmisję, ale jak widać nie ma takiej mozliwości. Bede kombinował sciagać jakas transmisje z neta, ale 1MB to juz to widze...
A co do walki. Moim zdaniem umiejetności Salety, nigdy nie byly nawet zblizone. Warunki fizyczne mogą być i nawet po stronie Salety, ale Adnrzej nawet w tym wieku, nie da sie znokautować... Przypomnijmy, że Adamkowi potrzeba było 5 rund, zeby Andrzeja w końcu &quot;ubić&quot;, a był od niego 2 razy szybszy. Andrzej mimo, że już nie tak szybki jak kiedyś, to siła ciosu jednak nadal aktualna, i myśle, że trafienie Przemka bedzie kwestią czasu (obstawiam nawet 3-4 rundę). Nawet trafie Andrzeja nie da wiele Przemkowi, bo szczęka Gołoty jest strasznie twarda, o czym przekonuje wielu, wielu bokserów walczących wczesniej z naszym najlepszym ciężkim. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
No może coś w tym być. Andrew podczas walki z Adamkiem ważył ponad 116 kg. Teraz waży 110,1 kg czyli mniej więcej tyle ile podczas walk z McBridem czy Molo. Niemniej lata robią swoje, na fajerwerki nie ma tutaj co liczyć. To pojedynek emerytów, a nie bokserów i mimo że Gołota był znacznie lepszym bokserem, to wielkich pieniędzy bym tutaj nie inwestował. Wątpię, by skończyło się tutaj takim obiciem Salety, jak w poprzedniej gali zgotował Andrzejowi Góral. Tak jak napisał Soltysiao bez szybkości trudno się spodziewać nokautów. Raczej ta walka to będzie takie &quot;klepanie&quot; do ostatniego gongu. W takim wypadku kurs na remis jest kuszący.
Szybkość + siła ciosu daje armatnie uderzenie ale to nie znaczy, że bez szybkości nokaut nie nastąpi. Obydwaj przy deficytach szybkości będą bardziej &quot;trafialni&quot;.
Uderzenie i technikę ma w tym pojedynku tylko jeden pięściarz. Mam nadzieję, że drugi nie koksuje [prawdopodobnie nie będzie komu takich kwestii sprawdzić].
Liczę &quot;po cichu&quot; na coś jeszcze. Na pokaz szkoły wspomnianej techniki bokserskiej w wykonaniu Andrzeja. I to będzie ten element, który mam wspomnianą cichą nadzieję przyćmi dzisiejsze pojedynki poprzedzające walkę wieczoru.
To będzie prawdziwa walka wieczoru ???? .
 
lyb 20

lyb

Użytkownik
Typ dla wielkich ryzykantów

Gołota vs Saleta
buk: betclic
Kurs :10.00
Typ : Walka zakończy się w pierwszej rundzie

Jak sami widzicie kurs bardzo wysoki ale do trafienia.
Saleta czy Gołota często przegrywali swoje pojedynki w pierwszej rundzie Saleta 3 kronie Gołota 2 kronie .
Saleta przez całą karierę reprezentował słabą szczękę a jego porażki bywały kompromitacjami . Andrzej na dzień dzisiejszy też nie ma dawnej odpoornosci na cios (patrz 5 rudna z Adamkiem). Moim zdaniem Saleta zaatakuje od gongu i potem zacznie sie machanie cepami po którym ktoś padnie.Bo po-prostu musi . Nie można wykluczyć również kontuzji właśnie w pierwszym starciu .
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ma ktos rozpiske z dokladnymi godzinami pojedynkow czy jak zwykle przy &quot;takich&quot; imprezach w Polsce nic nie wiadomo i trzeba byc czujnym zeby nie przegapic walk na ktore sie czeka ? Interesuja mnie godziny walk Ugo, Zimnocha i Laszczyka.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Sorrki, ze tutaj pisze, ale gdzie walke w necie bedzie mozna zobaczyć. Jak mozna to na priv odpowiedz.
 
D 17

daniellah

Użytkownik
A ja przeanalizowałem walkę pod względem czysto komercyjnym. A tym głównie się kierowali organizatorzy tej walki. Wiadomo Gołota jest faworytem a kurs na niego 1,35 kusi. Jednak on jest specem od spektakularnych porażek. Myślę że przebieg walki będzie tak wyglądał , że Gołota będzie przeważał , ale dostanie jakiejś kontuzji , ewentualnie nieprawidłowo zada cios i zostanie zdyskwalifikowany. Jakaż to będzie dramaturgia, jaka okazja do rewanżu. Sam grosze postawiłem na Salete po kursie 3,0 ✅w be365, ale za większą kasę to bym nie grał wogle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
femexi 4

femexi

Użytkownik
Dzisiejszego wieczora walka &#39;&#39;dziadków&#39;&#39; zdecydowanie moim faworytem jest bardziej doświadczony Andrew Gołota, który zaliczy cichy powrót jak niegdyś George Foreman... oby tak było ;) Po wypowiedziach w wywiadach Andrew &quot;Wciąż myślę o rewanżu z Tomaszem Adamkiem, szczególnie teraz, gdy wreszcie skutecznie wyremontowałem rękę z którą miałem problemy od kilkunastu lat&quot; sądzę, że Saleta bedzie tylko próbą przed zabraniem sie do rewanżu z Adamkiem. Oczywiście nie nastawiam się na emocjonującą walkę ale licze na TKO w 5-7 rundzie na Gołoty. Zagram Gołote win po 1,38 oraz under 10 rounds po kursie 1,58.
 
L 2

lesiu17

Użytkownik
Walka między Andrzejem Gołota vs Przemysławem Saletą to czysta lokata. Wszystko przemawia za Andrzejem (za wyjątkiem psychiki). Saleta swoje ostatnie wali w formule K1 i MMA z bardzo cienki Najmanem ledwo co wygrał (wręcz można powiedzieć ze Najman sam je przegrał) ale zbił trochę Przemka. Andrzej nie zamierza jeszcze kończyć kariery z boksem zawodowym, więc uważam że spokojnie zwycięży ten pojedynek i będzie dążył do rewanżu z Adamkiem o którym mówi się po cichu. Drugą kwestią jest przygotowanie. Łatwo było zauważyć i Andrzej trenuje pod okiem dużo lepszego szkoleniowca (według mnie najlepszego w Polsce) oraz sparował z dużo lepszymi zawodnikami niż Przemek. Gołotą tą walkę bierze na poważnie i nie będzie miał problemów pokonać Saletę.
 
A 498

addam44

Użytkownik
Hihi!!!
Szacun dla obu bo widac ze przygotowali sie solidnie.&quot;stary czlowiek o moze&quot; ???? a Czemu nie.Hopkins,Foreman byli mistrzami swiata w starszym wieku...Wkrotce w wadze pol ciezkiej o mistrzostwo zawalczy 48latek...
A w tym temacie na stronie poprzedniej przewidywalem ze jak walka potrwa dluzej to Saleta moze zaklepac Golote....
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Naprawdę przyjemnie oglądało się tę walkę, stała na całkiem niezłym poziomie sportowym, jak na 45-latków. Pierwsza runda minimalnie dla Gołoty, druga także ze wskazaniem na niego. Trzecia pod dyktando Przemka, czwarta i piąta wyrównane, ale wygrał je Saleta (odjęte punkty) Szósta, kluczowa nie zapowiadała klęski Andrzeja. W zasadzie ciężko pokazać cios nokautujący. Tak jak powiedział pan Kostyra, Gołota przyjął złą taktykę na tę walkę i nie zmodyfikował jej w trakcie. On cały czas próbował walczyć tak jak za swoich najlepszych lat, ale nie te siły i szybkość.
Ogromne brawa dla Salety za zwycięstwo, za doskonałe przygotowanie do walki a także za mądre słowa. Gołota nie zaprezentował się źle, ale niestety to cień wojownika sprzed lat.
To na pewno ostatnia walka Salety, pewnie ostatnia walka Andrzeja, myślę, że Mariola nie pozwoli mu się już angażować w boks. Jako wieloletni fan Andrzeja, pozwolę sobie wstawić w ramach podziękowania za te wszystkie nieprzespane noce i palpitacje serca wczesnym rankiem:
http://www.youtube.com/watch?v=Gy4DvPapMSU
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Homel i reszta. Prośba ode mnie, żeby Wasze wypowiedzi były sensowe i merytoryczne. Zastanówcie się zanim coś napiszecie albo troszkę ochłońcie po walce ???? ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom