>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Anglia SGB Premiership 2023

Status
Zamknięty.
A 51K

a.kondrat

Użytkownik
Mecz o 13stej

Fricke over 8.5 @1.8 fortuna ( 4 starty) ⛔ ( rozkmina dobra ale Fricke nie dał rady)

Fricke jeździł w Belle Vue więc to zna dobrze.
Leicester mocno osłabione więc będą przegrywać i taktyk. W moim typie nie będzie liczony najtrudniejszy bieg 13


Heat 01:
Line Up: Kurtz, Brennan, Fricke, Sedgmen

Heat 05:
Line Up: Lidsey, Wright, Fricke, Sedgmen

Jest 11
Line Up: Bewley, Blodorn, Fricke, Sedgmen

Plus jeden z rezerwy

Taka rozkima 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +110
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Lambert over 13,5 pkt @1,7 Forbet ✅

Lambo po dołączeniu do Kings Lynn kapitalnie się spisuje. Ostatnie jego wyniki to 14 i 13 pkt w pięciu startach. Dziś jednak wystartuje minimum 6 razy, bo będzie mógł pojechać z zastępstwa zawodnika, a bardzo możliwe jest 7 startów Lambo bo prócz niego w tej drużynie nie ma mocnych punktów. Wobec tego ta linia wygląda promocyjnie. Na innych bukmacherach jest wyższa i po słabszym kursie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1468
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Lambert over 13,5 pkt @1,7 Forbet

Lambo po dołączeniu do Kings Lynn kapitalnie się spisuje. Ostatnie jego wyniki to 14 i 13 pkt w pięciu startach. Dziś jednak wystartuje minimum 6 razy, bo będzie mógł pojechać z zastępstwa zawodnika, a bardzo możliwe jest 7 startów Lambo bo prócz niego w tej drużynie nie ma mocnych punktów. Wobec tego ta linia wygląda promocyjnie. Na innych bukmacherach jest wyższa i po słabszym kursie.
ledwo wpisałeś typ a już Lambert over14,5!!!!!!!!
 
A 342,5K

adams235

Znawca - Żużel
Ch.Holder under 8.5 kurs 1.75 Fortuna
Ostatnio w pon linia bodaj 7.5- zagrałem grubo i weszło spokojnie,dziś z kolei linia jeszcze wyższa więc pobieram i korzystam,Holder po tej kontuzji to nie tam sam zawodnik,dawno w Anglii nie jeździł,więc liczę że tak jak i w poniedziałek zaliczy under...
 
Ostatnia edycja:
robson11 862

robson11

Użytkownik
Ch.Holder under 8.5 kurs 1.75 Fortuna
Ostatnio w pon linia bodaj 7.5- zagrałem grubo i weszło spokojnie,dziś z kolei linia jeszcze wyższa więc pobieram i korzystam,Holder po tej kontuzji to nie tam sam zawodnik,dawno w Anglii nie jeździł,więc liczę że tak jak i w poniedziałek zaliczy under...
Superbet na under 9.5 ma kurs 2.05, więc i linia wyższa i kurs lepszy. ;)
Edit: Widzę, ze na fortunie pierwsze 4 starty, na Superbet 5…
 
A 51K

a.kondrat

Użytkownik
R. Douglas over 9.5 @1.85 forbet ( wszystkie starty) ⛔

Konkurencja ma wyższą linie z niższym kursem. Ten tor to jeden z bardziej ulubionych torów Ryana.
Forma jest, jedzie spod 5 więc lżejsze biegi.
Miesiąc temu na tym torze 17pkt ( w 6 biegach, dziś powinno być 5)
 
Ostatnia edycja:
A 342,5K

adams235

Znawca - Żużel
Wolverhampton +8.5 kurs 1.58 Fortuna
Wydaje mi się że mecz spokojnie może być na styk i do końca niewiem czemu takie kursy...
Ch.Holder under 8.5 kurs 1.55 STS
Nadal nie mam zaufania do Holdera w Anglii ,po powrocie ras under raz over ...dzisiaj proponuję jednak under
Typy poboczne:
J.Pickering under 7.5 kurs 1.63 STS
T.Musielak under 8.5 kurs 1.75 STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
A 51K

a.kondrat

Użytkownik
Palm Toft poniżej 5.5 @1.95 fortuna ✅

Palm dobry mecz w Anglii pojechał trzy miesiące temu
Dziś też ciężkie biegi bo z gościami, którzy pod koniec sezonu są w dobrej dyspozycji tj Tarasienko, S. Lambert, Rowe
 
Ostatnia edycja:
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Zgadzam się ja tez palm tofta zagrałem mniej niz 5.5 słaba forma rywale mocno kurs 1.84 w sts

Oraz mountain mniej 3.5 na kim miałby przywieź 4 pkt kurs 1.55 sts
Basso więcej 7.5 rywale słabi prócz Lamberta w parze z harrisem więc tez nie najgorzej kurs 1.60 sts
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +51
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom