>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Ankieta] Najlepszy moderator roku 2007

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wybieramy najlepszego moderatora roku 2007.
W głosowaniu może wziąć każdy użytkownik zarejestrowany nie później niż dnia 7 grudnia 2007 roku.
Najlepsza trójka otrzyma nagrody:
1 miejsce: 250zł
2 miejsce: 150zł
3 miejsce: 100zł

Walczymy fair play. Wszystkie próby oszustwa będą surowo karane zawieszeniem konta oraz wykluczeniem samego zainteresowanego z konkursu.
Głosowanie jest dobrowolne. Zachęcanie użytkownika do głosowania na daną osobą również będzie karane.
Administracja forum
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Swój głos oddałem oczywiście na Sutka ponieważ ze wszystkich modów jest najaktywniejszy na tym forum. Pisze duzo dobrych analiz i jest bardzo pomocny.

PzDr nowak.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Noo, tutaj wybór był znacznie trudniejszy niż w ankiecie na typera...
Na pewno wszyscy moderatorzy zasługują na takie wyróżnienie za pracę, którą wykonują &lt;lizus&gt; Nie no, serio - najbardziej pracochłonne wydaje mi się prowadzenie tych wszystkich konkursów, bo ważna jest dyspozycyjność. Tak więc brawa dla wszystkich za wytrwałość ;)
Pod uwagę brałem głównie Jacquesa, Sutka, Teda, TBMa, fcbialasa, bo od moderatorów oczekuję przede wszystkim pomocy. A wymienieni użytkownicy zawsze mi chętnie poświęcali czas ;) Ostateczny głos - tajny :p
EDIT: A na zwycięzcę typuję Komarra. IMO wygra dzięki swemu magicznemu avatarowi :jezora:
 
dj_arti 185

dj_arti

Użytkownik
Jeżeli chodzi o moderatorów to mój głos leci do.... Sutka.
Jak dla mnie bardzo dobry moderator, tak jak wszyscy inni,
ale jeżeli chodzi o tego Pana to darze go naprawde dużym szacunkiem.

Pozdrawiam i oby tak dalej ! ;) Życze najwyższego miejsca.
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
Głos oddany, mało ważne na kogo :] Jestem na tym forum od niedawna i nie mogę powiedzieć złego słowa o modach, oby tak dalej.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja też oddałem swój głos. Jednak chyba nie zdziwie innych jak nie pochwale sie na kogo zagłosowałem. Wybrałem osobę która dla forum zrobiła bardzo wiele i dalej robi w dodatku z Tą osoba mam najlepszy kontakt ;)
pozdrawiam
sutek
 
piterach 0

piterach

Użytkownik
W tej sadzie, jak i w tej na Typera roku pojawil sie ten napis : /
To co oznacza? ;&gt;
EDIT
Omg, ale ze mnie debil xD Sie dziwie czemu nie ma wynikow.... &lt;lol2&gt;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom