>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Anonimowość SKRILL

massacra 0

massacra

Użytkownik
Cześć,
planuję założyć konto na SKRILLu.

Pytanie, które zadam może wydać się głupie - ale chcę się upewnić:
Załóżmy, że wygrywam 1000€.
Przelewam je z bukmachera na swojego SKRILLA.
Następnie, zlecam przelew na konto bankowe (Polski bank).

Czy wszystko jest idealnie anonimowe, czy gdzieś trzeba na coś uważać?
Wystarczająco nasz piękny kraj obdziera nas na podatkach więc zainteresowałem się tym tematem.

Dzięki za pomoc.
 
Z 48

zmnk

Użytkownik
Jeśli zależy Ci na anonimowości wypłat ze Skrilla, to chyba lepiej zamówić kartę przedpłaconą i wypłacać pieniądze z bankomatu. I przemyśl w jakiej walucie założyć tam konto, żeby nie tracić na przewalutowaniu.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Dokładnie, jest to spore zabezpieczenie jeśli zrobisz to przez Skrill, bo sam używam i to nie tylko do bukmacherki. Jednak karta daje Ci praktycznie 100%, jednak jeśli wygrasz i będziesz miał z 5k € to codziennie wizyta przy bankomacie i prowizja hy hy.
 
massacra 0

massacra

Użytkownik
Dzięki za cenne wskazówki.

Czyli tak jak myślałem, najlepiej kartą i bankomaty z prowizjami.
Ale w sumie lepsze to niż US. I tak pewnie prowizje i przewalutowania pochłoną mniej aniżeli nasze wspaniałe 12%.

Muszę tylko zastanowić się nad walutą dla karty i zamówię.
 
edhelred 7

edhelred

Użytkownik
Ale kartą możesz płacić w sklepie, więc niekoniecznie musisz wypłacać, by coś kupić. No chyba że grubsza akcja ;)
 
massacra 0

massacra

Użytkownik
A jeszcze jedno pytanko. Okazało się, że mam konto Skrill (pewnie kiedyś założyłem bo faktycznie na moje dane i mój stary @). Udało się na nie wbić. Ale jest tam stary email, z którym mam powiązane inne swoje rzeczy. Do czego dążę.. Czy to może być ok? Nie chcę, żeby później się okazało, że jakimś cudem np. po emailu czy telefonie US się przyczepił ;-)

Chciałem sobie podać swoje dane + telefon i email na potrzeby skrilla - i wtedy dostałem info ze takie konto juz jest.

Jak myslicie, bawic sie w zamykanie starego konta i przepiecie na nowe czy to nie ma znaczenia i mozna zaczac się bawić?

Pytam bo chcę już kartę zamówić ;)
 
R 36

rafal919

Użytkownik
A jeszcze jedno pytanko. Okazało się, że mam konto Skrill (pewnie kiedyś założyłem bo faktycznie na moje dane i mój stary @). Udało się na nie wbić. Ale jest tam stary email, z którym mam powiązane inne swoje rzeczy. Do czego dążę.. Czy to może być ok? Nie chcę, żeby później się okazało, że jakimś cudem np. po emailu czy telefonie US się przyczepił ;-)

Chciałem sobie podać swoje dane + telefon i email na potrzeby skrilla - i wtedy dostałem info ze takie konto juz jest.

Jak myslicie, bawic sie w zamykanie starego konta i przepiecie na nowe czy to nie ma znaczenia i mozna zaczac się bawić?

Pytam bo chcę już kartę zamówić ;)
Jeśli chcesz tylko mieć inny e-mail i telefon to poprostu dodaj na starym koncie nowy e-mail, zweryfikuj go. Później ustaw jako główny a ten który Miałeś do tej pory usuń..
 
massacra 0

massacra

Użytkownik
Rafal - to się łatwo robi - ale sam siedzę w branży IT i dla chcącego nic trudnego. Pytanie czy SKRILL w ogóle może udostępnić informacje o zmianach na koncie użytkownika komukolwiek? Czy totalnie jest bezpieczny. Wolę dmuchać na zimno..
 
massacra 0

massacra

Użytkownik
Dobra. Skoro Skrill nie udostępnia info o ruchach na koncie użytkownika itp. To przecież nie ma znaczenia co tam mam podane.
Wygrana z buka -&gt; Skrill -&gt; Karta przedplacona -&gt; Bankomat i po zabawie ;)
Miłego Panowie i dzięki!
 
massacra 0

massacra

Użytkownik
Panowie - weryfikowaliście swoje konta?

Wysłałem skan dowodu z zamazanymi koncowkami serii/pesel - odrzucili..
Pozostaje wysłanie czystego golasa z wszelkimi danymi..
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Panowie - weryfikowaliście swoje konta?
Wysłałem skan dowodu z zamazanymi koncowkami serii/pesel - odrzucili..
Pozostaje wysłanie czystego golasa z wszelkimi danymi..
Jeśli coś nie zmienili to wydaje mi się że wystarczy bezpośredni przelew z konta bankowego na skrill do weryfikacji konta
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
To jak to w końcu jest?przelewy z konta na skrill i w drugą stronę nie są bezpieczne? Przecież taki portfel to chyba normalna sprawa
Dokładnie, ja często między kolegami sobie przesyłam, nawet na Allegro niektórzy akceptują takie płatności wiec to normalny portfel internetowy tylko czasami mają strach Ci co prosto tylko od Buka kasę na nim mają ale zapominają, ze przecież tez jakoś tego skrilla zasilić musieli ale tego problemu nie widza , ze na koncie są także obciążenia. He he.
 
Do góry Bottom