>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

anonimowość

H 0

hubert93

Użytkownik
Witam. Zależy mi na anonimowości podczas grania u bukmachera. Dlatego szukam firmy która nie przysyła żadnych listów pocztą tradycyjną do domu i nie weryfikuje danych podczas wypłaty, ani w żadnym innym momencie
Kogo byście mi polecili?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Bet at home.
Tam prawie o nic nie pytają.
Domyślam się, że przeszkodą jest Twój wiek. Rocznik &#39;93...
Powodzenia ;)
 
H 0

hubert93

Użytkownik
tak, mam już konto na BAH, ale chciałem sobie zrobić jeszcze na jakimś innym (chodzi mi o bonusy przy rejestracji)
jest jeszcze jakiś buk co spełniałby moje kryteria?
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Firmy bukmacherskie naprawdę bardzo rzadko wysyłają coś tradycyjną pocztą. Jeżeli będziesz brał bonusy od pierwszej wpłaty to prawdopodobieństwo, że poproszą Cię o zweryfikowanie konta poprzez wysłanie skanu dowodu jest naprawdę duże. Odradzam, bo stracisz kasę.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Firmy bukmacherskie naprawdę bardzo rzadko wysyłają coś tradycyjną pocztą. Jeżeli będziesz brał bonusy od pierwszej wpłaty to prawdopodobieństwo, że poproszą Cię o zweryfikowanie konta poprzez wysłanie skanu dowodu jest naprawdę duże. Odradzam, bo stracisz kasę.
Nie tyle straci co zamrozi na jakieś 2 lata... :jezora:
W zdecydowanej większości buków nawet bez bonusów proszą o conajmniej jeden dokument.
Hubert - dogadaj się z ojcem - wtedy dodatkowo ktoś Cię będzie kontrolował. Bo 16 lat to IMAO stanowczo za mało na grę przed kompem...
a do STSa to sobie możesz chodzić bez problemu ????
Parę razy poprosisz kogoś o wysłanie kuponu, zagadasz do dziadków przesiadujących tam długie godizny to potem smai Ci będą kupony puszczać.
Co z teog, że przy okazji będą Ci pokazywać sowje taśmy z 0 spotkaniami ????
 
H 0

hubert93

Użytkownik
w Toto-Mixie to ja typuje systematycznie kilka razy w tygodniu już od kilku lat ;)
ale potrzebowałem czegoś przez neta i jednak wpłaciłem kasę do BAH ;)
proszę o zamknięcie tematu
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
zobacz w opcjach czy nie masz zaznaczone żeby przychodził Ci newtseler(czy jak to się tam pisze) do domu. bo mi kiedyś przychodziły jakieś info o bonusach.13lat.... zbyt łatwo popaść w nałóg przy takim wieku ...
 
simons 646

simons

Forum VIP
Znam ludzi którzy zaczeli grać już od 13 lat i normalnie w punkcie zakładów przyjmowali ich kupony ;)
W to ze przyjmuja zaklady nie smiem watpic, skoro tacy moga kupic alko i/lub fajki to co za problem puscic kupon. Ale czy jest sens grac w wieku 13 lat ? Dla mnie mija si to troche z celem ... nie dosc ze najczesciej nie ma sie wtedy zbyt duzo kasy, to wszystko najpewniej przegrywac :p xD
 
J 19

jajo

Użytkownik
z rozmowy z gościem, który kiedyś prowadził punkt toto-mixu wynika, że wcale to tak nie wygląda. Ci bardzo młodzi klienci wygrywają częściej niż ci starsi. Nieduże stawki, ale wygrywają. Bierze się to stąd, że grają za 2zł i jak wygrają 5, to są zachwyceni. Natomiast ci starsi, jak pisał kukla ciągle celują z 20zdarzeniową taśmą w nowy samochód
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Ja uważam że im wcześniej tym lepiej (jak najbardziej od 13lat - spoko) zacząć grać. Jak zacznie się od 18lat to co będzie się wygrywać od razu? Nie ma różnicy wiek. Przez to zbiera się doświadczenie. Najlepiej jakby jeszcze był przy takiej jakiś mądry już doświadczony mętor, który mógłby pokierować na początku kariery, bo przez to sądzę, że zostają stare głupie przyzwyczajenia. Ja tak trochę mam..
 
slawkoo 0

slawkoo

Użytkownik
witam, tez mam 16 lat, BAH jest ponoc najlepszy gralem tam moze przez rok. nie dostalem zadnego listu do domu ???? ale jest bardzo malo LIVE;/ znacie cos innego ale zeby tez bylo anonimowo??
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
witam, tez mam 16 lat, BAH jest ponoc najlepszy gralem tam moze przez rok. nie dostalem zadnego listu do domu ???? ale jest bardzo malo LIVE;/ znacie cos innego ale zeby tez bylo anonimowo??
Poczekaj jeszcze dwa lata albo załóż konto na osobę pełnoletnią ;)
 
slawkoo 0

slawkoo

Użytkownik
ja wlasnie chce zalozyc konto na ojca ???? i chcialbym zebyscie i polecili jakiegos buka, zeby zalozyc na ojca z on zeby sie nie dowiedzial :p
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
Ja polecam unibet, dowodów nie sprawdzają, do domu też nic nie przysyłają, live średni, dużo zakładów i całkiem przyzwoite kursy. Jedyny minus to brak bonusu.
Mojemu kumplowi przy wypłacie 1000 zł kazali wysłać,ale chyba jesli chozi o poprzednika to takimi kwotami obracać nie będzie ;)
 
Do góry Bottom