>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Antwerp Open 2013 - ET 7 (14-17.11.2013)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Antwerp Open 2013
ET 7 (14-17 listopada 2013)

W najbliższym czasie snookerowy kalendarz zapełniony po brzegi, dlatego i cykl PTC musiał nabrać tempa. Ledwie zakończyliśmy zmagania w Kay Suzanne Memorial Cup (ET 6), a już za parę dni przenosimy się do Belgii na kolejną, siódmą już imprezę w ramach European Tour. Antwerp Open odbędzie się w dniach 14-17 listopada w Lotto Arena w Antwerpii i będzie to już trzecia edycja tego turnieju. Warto wspomnieć, że obrońcą tytułu sprzed roku jest Mark Allen, który wygrał dwa ostatnie turnieje tegorocznego cyklu i z miejsca będzie faworytem do zgarnięcia trzeciego tytułu z rzędu. Czy Irlandczykowi uda się ten snookerowy hattrick? Na pewno nie będzie łatwo, bo antwerpski turniej bę dzie dla snookerowej czołówki św ietnym przetarciem przed zbliżającymi się wielkimi krokami najpierw Champion of Champions , a z właszcza UK Championship. Na starcie nie p owinno zabr akn ą ć - oprócz Dinga - praktycznie nikogo z e ści słej cz ołówki, więc z apowiadają się ciekawe zawody, tym bardziej, że p ula nagród w Ant werp Open całkiem pokaźna jak na standardy PTC . U czestnicy turnieju główne go dostaną bowiem d o podziału £125,000, z czego £25,000 przypadnie zwycięzcy, a £12,000 finaliście.
Drabinka
Format
Livescore

W końcu unibet się obudził z ofertą i może rezta buków pójdzie jego śladem.
Zapraszam do dyskusji
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Co ciekawe z zaświatów powraca Kacper Filipiak - wystąpi w kwalach.
Nie będzie mnie do piątku, stąd przepraszam się z paddypower:
Lawler - White 1 1.61 ✅
Jimmy od porażki w MŚS z Hendrym gra beznadziejnie. W ostatnim meczu z Maflinem wbijał pojedyncze bile, bez cierpliwości, do tego coraz większe brzucho. Kontuzją nogi nie wszystko można wytłumaczyć. Lawler go tu wymęczy. Na White&#39;a obecnie wystarczy zawodnik potrafiący robić 50 z łatwych układów, nie trzeba rewelacji, wystarczy solidność, a to jest forte zamulacza L.
Co ciekawe grali ze sobą tylko raz, stare dzieje - rok 2010, przypuszczam, że wtedy Jimmy prezentował się podobnie do obecnej dyspozycji - Hot Rod wygrał do zera w PTC.
Baird - Cahill 1 1.33 ✅
Sam to zwykle gwiazda jednych zawodów, po których następuje niespodziewana wtopa. Ale tu gramy tydzień po tygodniu... Baird grał w PTC6 bardzo dobrze, a rywal przez cały sezon wygrywa mecz od wielkiego dzwonu.
Tu mała ciekawostka związana z rywalem -&gt; http://livescores.love-snooker.com/FrameDetails.aspx?t=13580&amp;amp;m=196975 frejm numer 9 wygrany wynikiem 39:3, ponoć rekord.
Dott - Wells 1 1.22 ✅
Wells to jeden z najsłabszych zawodników z dawnego touru. W tym sezonie trochę się rozegra, ale wciąż to różnica 2 klas.
Kropek jeszcze jedzie na kredycie zaufania i formie z Chin. Myślę, że zatrzymać go mogą dopiero zawodnicy z 20 rankingu.
O&#39;Brien - Calabrese 1 1.44 ✅
Fergal od kilkunastu lat trzyma poziom. Ostatnich meczy też nie oddawał słabszym graczom. Rywal to strzelba, ale ze zwichrowanym celownikiem. Ostatnio porażka 4:0, nie powinien postraszyć Irlandczyka. Taktycznie sporą przewagę ma O&#39;Brien i to powinno zastopować Vinnego.
Day - O&#39;Sullivan 1 1.28 ✅
Ryan ostatnio prezentuje się solidnie i co do zasady z gorszymi od siebie nie przegrywa. Za rywalem niewiele przemawia, mało wygranych w sezonie.
Z &quot;lokat&quot; - Allen, Fu, ale warto mieć na uwadze, że niedługo startuje CoC, więc lepiej nie szaleć z zawodnikami, którzy tam zagrają. ✅
Niestety drabinka dziurawa, a potem oferty nie uzupełnią i paru ciekawych zawodników nam pewnie wypadnie z typowania 1R. Niestety ostatnio taką manierę mają buki...
Myślę jeszcze o Burnsie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Trudno się nie zgodzić z powyższymi typami Davey_Watta, sam też sporo z nich chciałem zaproponować, ale chyba nie ma sensu się powtarzać. Na szczęście najpopularniejsze buki już powoli się budzą i w ofercie można znaleźć jeszcze kilka ciekawych typów.
O&#39;Brien, Fergal vs Calabrese, Vinnie
Typ : O&#39;Brien, Fergal @ 1.444 ✅ 4-2

Calabrese błysnął praktycznie tylko w Bluebell Wood Open gdzie ograł Selby’ego, Poomjaenga i Morrisa, by w następnym meczu z J. Robertsonem samemu się ograć ze stanu 3-0 na 3-4. Od tego czasu Kangur wygląda jak rewolwerowiec strzelający ślepakami, czego dowodzą dotkliwe wtopy w ostatnich meczach z Lesliem (1-4), Lisowskim (2-6), czy wreszcie ostatnia z Walkerem (0-4). Przeciwko O’Brienowi będzie mu ciężko się przełamać, bo Irlandczyk to uosobienie solidności, gracz który dobrze czuje się w grze taktycznej, a do tego nie popełnia zbyt wielu niewymuszonych błędów. więc wielu szans na rozwinięcie skrzydeł Calabrese miał nie będzie.

Walker, Joel vs Davies, Alex
Typ : Walker, Joel @ 1.70 ✅ 4-2

Walker w ostatni weekend świetny run w ET 6, gdzie zatrzymał go dopiero świetny ostatnio Allen. Po drodze jednak Anglik pokazał nieprzeciętne umiejętności, zwłaszcza w punktowaniu co pozwoliło mu wygrywać sporo frejmów za jednym zamachem (66, 66, 100, 107, 78, 73, 73). Jeśli przez te parę dni jeszcze cokolwiek z tej formy zostało, to o awans młodego Anglika jestem spokojny, bo rywal nawet bez ostatnich fajerwerków Walkera byłby spokojnie w jego zasięgu.

Maflin, Kurt vs Hang, Li
Typ : Maflin, Kurt @ 1.444 ✅ 4-3

Maflin błysnął w weekend świetną formą, pewne wygrane z White’em (4-0), Milkinsem (4-2) i O’Brienem (4-2), zatrzymał go dopiero Robbo (1-4), ale to akurat żadna ujma, bo z fr uwającym ostatnio Kangurem wygrać prawie nie spo sób . Po drodze jednak Norweg zdążył trochę powbijać (126, 75, 60, 67, 80, 84) i jeśli taką formę przywiezie do Antwerpii, to możemy być świadkami kolejnego niezłego runu zapoczątkowanego wygraną z groźnym, ale mocno nieregularnym Chińczykiem.

Cope, Jamie vs Wakelin, Chris
Typ : Wakelin, Chris (+1.5) @ 1.71 ✅ 4-3 :spokodfhgfh: Wakelin uratował typ (z 0-3 na 3-3), ale meczu już nie wyciągnął.. God bless handicap ;)

Wakelin w poprzedni weekend zagrał chyba snooker swojego życia. W Kay Suzanne Memorial Cup zatrzymał się dopiero w ćwierćfinale przegrywając z Trumpem (2-4), ale po drodze tegoroczny debiutant po trudnych bojach ograł kilku naprawdę solidnych graczy (Highfield, Davis, Dunn, Holt) pokazując spore umiejętności. Warto też zauważyć, że s poro frejmów wygrywał jednym podejściem (68, 75, 100, 72, 90, 77, 75), a to zwykle zwiastun dobrej dyspozycji zawodnika. Oczywiście istnieje ryzyko, że ta forma to tylko wyskok debiutanta, ale akurat przeciwko zagubionemu od dłuższego czasu Cope’owi wolę zaufać żółtodziobowi w formie niż rutyniarzowi bez formy, zwłaszcza z handicapowym wspomaganiem .

Marathon
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
M 158

mamosek

Użytkownik
Moje typy następujące:
ANTHONY MCGILL v BARRY PINCHES @ 2,25
Tutaj zaryzykowałbym na Pinczesa ... Mcgill ostatnio chyba w niezbyt dobrej dyspozycyjności. Może nawet powiedziałbym , że chyba często szczęścia brakuje. Jak dla mnie coś go blokuje. Natomiast Barry ostatnio przyrost umiejętności i nawet zaskoczył kilkoma wygranymi - pokonał bena, wenbo. Zdecydowałbym się na niego zwłaszcza, że dobry kurs za jakąś małą stawkę :)
DANIEL WELLS v GRAEME DOTT @ 1,22
Tutaj uważam, że zdecydowanym faworytem dott. W ostatnim turnieju doskonale pokonywał kolejnych rywali. Gdy tylko ma okazję dojść do dobrego stołu robi co należy. Dużo wysokich brejków 50-80, czastem nawet setka wpadnie. Uważam, że spokojnie można go pograć w tym meczu.
GARY WILSON v LIANG WENBO
Tutaj uważam, ciężko wskazać faworyta. Wilson w naprawdę fajnej dyspozycyjności. Potrafi ugrać co trzeba, nie marnuje szans. Buduje ładne brejki , wbija setki. Potrafi się skupić i wybrnąć z trudnych sytuacji. Wenbo zaś wcale nie gorszy . Ostatnio nawet powiedziałbym zaskakująco dobry.
Zagrałbym tutaj jednak w stronę Wilsona na dodatnim handi: Wilson +1,5 @ 1,6 .
No i oczywiście wisienki na torcie : Roonie, Fu, Selby, Allen . A i pograłbym również Bringhama @ 1,4
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Sporo już zostało napisane. Z wieloma typami się zgadzam. Osobiście czekałem na ofertę w Marathonie, która właśnie się pojawiła więc trzeba grać.
Mark Allen - Allan Taylor
Mark Allen @ 1,08
✅
Wiadomo, obrońca tytułu, zwycięzca ostatnich zawodów kontra kompletny słabeusz. Wynik może być tylko jeden i nie ma sensu tutaj więcej pisać. Tak samo sprawa ma się z O&#39;Sullivanem (1,04) ✅ i Fu (1,08) ✅, choć ten drugi ma naprawdę niewygodnego przeciwnika.
Graeme Dott - Daniel Wells
Graeme Dott @ 1,222
✅
Dott złapał niesamowitą formę i takich rywali jak Wells po prostu powinien niszczyć. Półfinał w Chengdu, półfinał w Gloucester i to naprawdę w niezłej formie. Tymczasem Wells przegrywa z graczem pokroju Clarka... Jeżeli nagle Kropek nie wróci do gry sprzed kilku tygodni, a niby czemu ma wrócić, to wygra tutaj 4-0.
Sam Baird - James Cahill
Sam Baird @ 1,363
✅
Baird świetny gracz, w tym sezonie tylko jedna porażka ze słabszym - Yu Delu, poza tym naprawdę znakomite wyniki i wtopy tylko z elitą. Cahill dopiero się uczy, wyniki tragiczne, wyszedł mu jeden turniej, poza tym słabiutki. Nie widzę tutaj niespodzianki.
Fergal O&#39;Brien - Vinnie Calabrese
Fergal O&#39;Brien @ 1,444
✅
Ktoś kiedyś uznał, że Calabrese to dobry zawodnik i tak się go teraz ciągle przecenia. A Australijczyk to przeciwnie - bardzo, bardzo średni gracz, żeby nie powiedzieć słaby. W całym sezonie wyszedł mu jeden turniej i tyle. Ostatni czas to pasmo porażek. Tylko dwa frejmy z beznadziejnym Lisowskim, walkower z O&#39;Donnellem, 0-4 z Walkerem. Słabo. O&#39;Brien solidny aż do bólu, gdy już przegrywa to tylko z mocniejszymi, albo równymi sobie. W tym sezonie tylko jednak wpadka z O&#39;Neillem, poza tym kilka cennych zwycięstw i setek. Według mnie zdecydowany faworyt.
Mark Davis - Thanawat Thirapongpaiboon
Mark Davis @ 1,333
⛔
O Thanawacie pisałem ostatnio i nic się nie zmieniło, w zasadzie to się nawet potwierdziło. Taj potrafi ukrać frejma czy dwa tak jak z O&#39;Brienem, ale na wygraną szans nie ma. Teraz czas na Davisa, który od Fergala jednak jest lepszym zawodnikiem więc i szanse Thanawata wydają się mniejsze. Frejma pewnie znów ugra i to by było na tyle. Ostatnia porażka Davisa z Wakelinem nie jest niczym istotnym bo Chris zagrał najlepsze zawody w dotychczasowej karierze.
Kurt Maflin - Li Hang
Kurt Maflin @ 1,444
✅
Trochę nie rozumiem kursu. Chińczyk jest słabiutki, zero istotnych, godnych odnotowania wyników. Norweg przeciwnie, od IC gra świetnie, porażki z Dottem czy Robertsonem to absolutnie nie jest żaden wstyd. Nie wiem co musiałoby się nagle z Kurtem stać żeby tutaj przegrał.
Ryan Day - Sean O&#39;Sullivan
Ryan Day @ 1,30
✅
Co tu dużo mówić. Po stronie Walijczyka jest wszystko - aktualna forma, umiejętności, doświadczenie. O&#39;Sullivan, podobnie jak Leslie, będzie dobry, ale kiedyś. Co prawda jest on niewygodnym rywalem, który potrafi kraść frejmy faworytom, ale wygrane to jednak dla niego już za trudna sprawa, szczególnie z takimi rywalami jak Day.
Aditya Mehta - Michael Leslie
Aditya Mehta @ 1,47
✅
Trochę kurs mnie zaskakuje. Hindus dwa ostatnie turnieje słabo, ale to było do przewidzenia, że po szczycie w Indian Open przyjdzie słabsza gra. W sumie to porażka z Lawlerem w meczu, który trwał kilka godzin i był męczarnią oraz nieznaczna przegrana z Andą nie są powodem do wstydu. Leslie miał w tym sezonie dwa dobre wyniki - wygrana z J. Robertsonem i pokonanie Stevensa. Tyle, że Jimmy gra ostatnio średnio, a Stevens beznadziejnie. Obecnie to Mehta jest zawodnikiem lepszym, bardziej kompletnym, Leslie powoli się rozkręca i pewnie za 2-3 lata będzie już bardzo solidnym młodym graczem, ale obecnie w starciach z takimi rywalami wielkich szans nie ma.
Ali Carter - Elliot Slessor
Ali Carter @ 1,333
✅
W poprzednim turnieju odpuściłem grę na Cartera, żeby zobaczyć jak po absencji będzie się prezentował no i wypadł całkiem nieźle. W każdej rundzie pokonał trudnego rywala - Yu Delu, M.White, D.Harold. W pierwszym etapie Antwerpii dostaje zdecydowanie łatwiejszego przeciwnika niż wspomniana trójka. Slessor to dokładnie taka sama sytuacja jak wspomniani wyżej Michael Leslie i Sean O&#39;Sullivan - nie gra źle, wygrywa pojedyncze frejmy, ale to wciąż za mało, żeby straszyć, szczególnie takie uznane nazwiska jak Carter. Oby tylko znów go coś nie bolało, jak w Niemczech...
Michael Holt - Ryan Clark
Michael Holt @ 1,285
✅
Na Holta stawiać nie lubimy, ale bez przesady. To jednak mimo wszystko niezły zawodnik, który potrafi wbić niezłego brejka, zagrać dobrze taktycznie i pokonać lepszych od siebie. Clark nie dorasta mu nawet do pięt i gdyby Holt przegrał z takim orłem to oprócz tytułu pajaca dostałby także jakiś inny, równie ciekawy.
Rod Lawler - Jimmy White
Rod Lawler @ 1,60
✅
Mecz idealnie opisał Davey_Watt. Niby obaj zawodnicy bardziej bliżej końca kariery, a jednak jakże zupełnie rózni. White to już totalna tragedia. O ile jeszcze na przełomie września i października coś grał, o tyle od czasów końca MŚ seniorów i kolejnej wtopy z Hendrym już kompletne dno. Oglądałem jego mecz z Maflinem, podczas ostatnich zawodów i to była jedna wielka tragedia. Lawler bez większych sukcesów, ale potrafi wymęczyć każdego, porażki 3-4 z Wenbo czy 2-4 z Robertsonem to bardzo dobre wyniki, a do tego mamy triumfy nad Mehtą, Lisowskim czy Burnsem. Kurs warty zainteresowania.
Poza tym można zastanowić się jeszcze nad takimi typami: Stuart Carrington [+1,5] @ 1,80 ⛔ bo w ostatnich tygodniach zdecydowanie lepiej wygląda niż gasnący i coraz gorszy Higginson. I nawet wygrana Andrew z Higginsem nic nie zmienia, bo w kolejnym meczu zagrał już po staremu, czyli fatalnie oraz Ben Woollaston (1,363) ✅ i Barry Hawkins (1,153) ✅. Ten pierwszy wreszcie musi zacząć wygrywać a słaby O&#39;Neill to idealny do tego kandydat, a drugi odzyskać formę przed kluczowymi turniejami, a przeciwnik po prostu zmusza wręcz do zwycięstwa bo przegrana z Norburym byłaby kompromitacją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Oferta w Maratonie już jest także i ja biorę się do roboty. Meczy jest co niemiara, a że nie jestem pierwszy typujący ten turniej to postanowiłem na początek wymienić bez analizy typy podane przez Daveya i psotnicka, z którymi w pełni się zgadzam i które pojawiłyby się w moich opisach, a że nie mam nic do dodania w ich kwestii no to na sucho z Marathonu:
Lawler 1,6✅, Dott 1,22✅, O`Brien 1,44✅, i Maflin 1,44✅
Lisowski - Norman
Lisek wiadomo, że od jakiegoś czasu jedzie na opinii tak jak Trump i w kwestii kursów nic się tu nie zmienia. Niewątpliwie jest faworytem bo jeśli raczy się obudzić to pozamiata Normana z tym, że jest jedno ale - nie budzi się zdecydowanie za długo, żeby na niego stawiać po kursach, które go faworyzują (takie jest moje zdanie). Patrząc w tym sezonie na wyniki w ET to okazuje się, że lepiej prezentował się Andrew, który pierwszą rundę zawsze przechodził a nierzadko i drugą. Jack tak jak na początku sezonu jeszcze jako tako wyglądał tak teraz to jest kompromitacja, bo od kwalifikacji do Szanghaju nie wygrał żadnego spotkania. Dodatnie handi na Normana w tej sytuacji wydaje się być uzasadnione.
Handicap w meczu: Norman +1,5 kurs 1,84 Marathon⛔
Mehta - Leslie
Hindus wiadomo sezon życia, finał u siebie w Indian Open i jak można się było spodziewać po zaskakującym sukcesie obniżka lotów, przegrane z Lawlerem i Andą. Teraz wypadałoby już otrząsnąć się z tego szoku i wrócić do poziomu prezentowanego w Indiach skoro chce się być znaczącym zawodnikiem. Na przełamanie Leslie czyli jak znalazł. Michael sezon totalnie nijaki, mało spotkań, dużo porażek. Myślę, że Mehta spokojnie wygra bo jeśli przestanie upajać się Indiami to jest sporo lepszy.
Zwycięstwo w meczu: Mehta kurs 1,47 Marathon✅
Morris - Borg
Alex otrzymuje szansę na szybki rewanż po porażce z Morrisem 3-4 na ostatnim ET ale ja bardziej jestem zdania, że tym razem przegra wyraźniej. David jak na siebie ba całkiem niezły sezon, co by nie mówić udany występ przed tygodniem w ET6 gdzie pokonał np Binghama czy Waldena, odpadł z Burnsem ale Ian okazał się być w bardzo dobrej dyspozycji więc wielkiej wtopy nie ma. Borg poza dziwną wygraną z Highfieldem w tym sezonie nie zrobił kompletnie nic i według mnie bliżej mu obecnie do amatora niż zawodowca. Kurs nieduży ale dla mnie wystarczający.
Zwycięstwo w meczu: Morris kurs 1,3 Marathon✅

Carter - Slessor
Może i Ali miał w tym sezonie poważne problemy zdrowotne, może nie grał tak dobrze jak w poprzednich sezonach ale jak się spojrzy na jego rezultaty to i tak Slessor jest daleko w tyle. Mimo tego, że Elliot w tym sezonie uważany jest za jednego z &quot;tych groźnych&quot; to wyniki pokazują, że może co najwyżej lekko postraszyć w takcie meczu, bo do zwycięstw daleko. Carter to jest klasa sama w sobie i chociaż go nie lubię za bardzo to imponuje mi sposobem gry (oczywiście jak nie ma swoich dziwnych odpałów). Skoro powraca do stołu to nie po to, żeby przegrywać z takimi rywalami;]
Zwycięstwo w meczu: Carter kurs 1,33 Marathon✅
Fu - Urnserbacher
Tu akurat się nie zgodzę z Davey`em i widzę, że mamosek również poleca ten typ. Oczywista oczywistość, że na papierze Fu miażdży rywala pod każdym względem, ale po pierwsze Fu występuje niedługo w Champion of Champions więc może sobie olać ET, a po drugie Urnserbacher nie jest jakimś memłaczem, który od wielu sezonów nic nie gra i wiadomo, że z formą nie wyskoczy tylko bardzo perspektywicznym zawodnikiem młodego pokolenia, a tacy potrafią zaskoczyć. Dodatkowo widać było w poprzednim ET, że jak Olek dostanie w miarę łatwy układ to jest w stanie go sczyścić także nie jest absolutnie &quot;bezbronny&quot;. Te dwie rzeczy dla mnie wystarczą aby absolutnie nie ruszać kursu rzędu 1,08 na faworyta i uważam, że kurs 8,3 na tak krótkim dystansie jest najnormalniej w świecie value i warto poszukać niespodzianki za niższą stawkę. Swoją drogą szkoda, że nie ma handicapu w tym meczu bo linia pewnie 3,5.
Zwycięstwo w meczu: Ursenbacher kurs 8,3 Marathon⛔
Szkoda, mecz nie był tak jednostronny jak wynik.

Heh znowu Assi trochę wcześniej;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Chłopaki zapodali już dość dużo typów. Jest z czego wybierać, ja jednak na pierwsze dwa dni wybrałem tylko 3 spotkania które zamierzam zagrać w ako. Wszystkie kursy z Marathonbet.

G. Dott - D. Wells ▶ G. Dott -1,5 [1,52]✅ 4:1
Niby czym Wells ma zagrozić Dott&#39;owi? Graeme jest zbyt doświadczonym i zdyscyplinowanym graczem aby dać pograć walijczykowi. Szkot ostatnio jest w gazie, buduje wysokie breaki które wystarczają na wygrywanie parti jednym podejściem. Wells jest słabiutki i nie widzę sensu nawet grania czystej jedynki tylko z tym handi, według mnie jeden z pewniejszych typów po takim kusie.

K. Maflin - L. Hang ▶ K. Maflin [1,38]✅ 4:3
Dobry kurs na zwycięstwo norwega a williamhill daje nawet 1,44. Gra i ofensywne zacięcie Kurta zawsze mi się podobało. W ostatnim czasie pokazuję tą swoją dobrą grę. Ładnie buduje breaki, potrafi wykorzystać szansę wyrwania fream&#39;a (patrz mecz z Dott&#39;em). Grając z takim przeciwnikiem jak Hang powinien je dostawać i nie wierzę, że ten mecz może przegrać. Zdarzały mu się wpadki ze słabiakami ale nie teraz, nie z taką dyspozycją.

F. O&#39;Brien - V. Calabrese ▶ F. O&#39;Brien [1,39]✅ 4:2
Typ bardziej przeciwko Vinnie&#39;mu niż na Fergala. Zachwycacie się irlandczykiem a jak dla mnie nie jest tak dobry i mocny. Fakt, że jest zdyscyplinowany, wyrachowany i bardzo dobry w grze taktycznej. I te wszystkie atuty są na wagę złota przeciwko australijczykowi. Calabrese to taki jeździeć bez głowy. W tym sezonie wyszły mu 3 mecze w jednym turnieju i wielkie halo. W ostatnich 5 meczach wygrał 4 partie a przegrał 24... W tym 3 mecze do zera. Coś jeszcze?
AKO: 2,91✅ marathonbet​
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ken Doherty - James Wattana
James Wattana (+1,5) @ 1,46
▶
Jeszcze taki mecz. Dwóch rutyniarzy. W ostatnim czasie zdecydowanie lepiej Wattana, jeżeli już przegrywa to po zaciętych spotkaniach, w ostatnich frejmach. O Dohertym szkoda mówić. Chłop ostatni raz wygrał w sierpniu ????, a jego wyniki to pasmo porażek i kompromitacji z takimi orłami jak Dunn czy Chuang, a ostatnio 1-4 z talentem, ale wciąż nieopierzonym dzieckiem, Ursenbacherem. Typ pewny, po dobrym kursie. Marathon.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Będzie to pierwszy turniej który zagram w Fortunie. Wiele moich typów się powieli z poprzednikami, ale moim zdaniem więcej wiedzy o danym graczu utrwali nas w pewności typu. Gram taśmy (7 meczy na piątek + 6 na sobotę) + Yotharucka na Pinnaclu.
Piątek:
Fergal O&#39;Brien (IRL)
- Vinnie Calabrese (AUS) 1.38 ✅ [4:2]
Spotkanie dwóch zawodników z różnych biegunów gry. Irlandczyk solidny w swojej grze, spokojnie budujący podejścia kontra Kangur który oprócz wygranej z Hawkinsem w Australian Open i wyskoku w sierpniowym ET Bluebell Wood Open gdzie ograł Jestera notuje dośc kiepski sezon. Kursik bardzo fajny, dodatkowo obaj panowie spotkali się w sierpniu w ramach Q do Indian Open. Wygrał Fergal 4:0.
Aditya Mehta (IND) - Micheal Leslie (ENG) 1.48 ✅ [4:3] // Już coś lepiej idzie, ale bez rewelacji w grze Hindusa. //
Mecz którego się obawiam. Mehta w jakimś snookerowym dołku od kapitalnego turnieju w Indiach. Wpadki z Pandą, i z Lowlerem chluby nie przynoszą, no ale kiedyś one misuały przyjść. Nowy turniej, nowe nadzieje dla Azjaty. Anglik jak najbardziej w zasięgu Hindusa. Spodziewam się emocji w deciderze. Leslie nie jets jakimś chłopcem do bicia. Podobnie jak u Fergala, Mehta wygrał mecz bezpośredni tym razem 6:3 ????
Martin O&#39;Donnell (ENG) - Fraser Patrick (SCO) 1.60 [1:4] // Max break: 31, tyle w tym temacie. //
Tutaj dopiero jazda. Obaj dołują, tyle że Martin coś jeszcze powygrywa albo przegra w deciderze. Mam nadzieję, że Anglik się obudzi w tym meczu i pokaże swój potencjał. Ciężko cokolwiek o obu napisać. Niech wygra lepszy czyli Martin ????
Ryan Day (WAL) - Sean O&#39;Sullivan (ENG) 1.28 ✅ [4:1]
To może być dzień Walijczyka. Dostaje bardzo fajnego rywala na rozgrzewkę przed kolejną fazą turnieju w Antwerpii. Sean zawodzi na całej linii, Ryan gra na swoim poziomie, nie zawodzi w początkowych
fazach turnieju takich jak ET. Powinno być gładko i przejemnie, czyli wysokie breaki na livescorze :]
Mark Selby (ENG) - Robin Hull (FIN) 1.13 ✅ [4:0]
Jester formą nie imponuje, ale takich graczy jak Hull który się meczy ze słabym Drago w 7 partiach powinien rozpykać pędzikiem. Hull dostaje mocnych rywali, nie pokazuje swojej dobrej gry. Jutro nie będzie łatwiej i pożegnamy Fina.
Rod Lawler (ENG) - Jimmy White (ENG) 1.57 ✅ [4:3]
Pojedynek dwóch weteranów angielskiego snookera, z tym że na chwilę obecną Rod bije o głowę Jimmy&#39;ego. Jimmy na szybko rozpykany przez Maflina 4:0, w Chinach 6:4 wygrał z dzieciakiem z Chin w bólach :] Lawler potrafi napsuć krwi najlepszym. Złapał dobrą formę, powinien utrzymać ją jeszcze. Nie sądze, aby przez tydzień zapomniał jak pokonać White&#39;a. Ostatnio porażki z Wenbo i Fergalem, ale po walce to trzeba przyznać. Natomiast wpadka z Khairym na długo pozostanie mu niezapomniana ???? Dajemy drugą szansę Lawlerowi.
Ricky Walden (ENG) - Patrick Einsle (GER) 1.16 ✅ [4:0]
Anglik konta słaby Niemiec który próbuje coś pokazać w tym PTC, niestety z mizernym skutkiem. Coś tam pograł z Dechawatem w Furth. Ogólnie dno i kilogram mułu w wykonaniu młodego Niemca. Ricky bez szału w tym sezonie oprócz ET3. Powinno być gładko i przyjemnie podobnie jak w przypadku wyżej opisanego Day&#39;a.
Wszystkie 7 meczy składa się na kurs 8.61 w Fortunie.
Sobotnie mecze przedstawię później.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Mark Selby (ENG) - Robin Hull (FIN) 1.13
Jester formą nie imponuje, ale takich graczy jak Hull który się meczy ze słabym Drago w 7 partiach powinien rozpykać pędzikiem. Hull dostaje mocnych rywali, nie pokazuje swojej dobrej gry. Jutro nie będzie łatwiej i pożegnamy Fina.
Bardzo przepraszam, ale nie masz pojęcia o czym piszesz. Zakładam, że nigdy nie widziałeś gry Hulla i oceniasz go po jakichś, sobie tylko znanych, wymysłach.
Zacznijmy od tego, że Fin nie &quot;męczył się ze słabym Drago&quot;. Po pierwsze, dlatego, że mecz skończył się wynikiem 4-2, a nie jak sugerujesz 4-3, a po drugie bo samo spotkanie okazało się bardzo dobrym widowiskiem z dużą ilością wysokich podejść punktowych: http://livescores.love-snooker.com/FrameDetails.aspx?t=13391&amp;amp;m=199149.
Dodatkowo, &quot;nie pokazuje swojej dobrej gry&quot; to już totalna abstrakcja, bo po meczu z Drago, Hull zagrał z samym O&#39;Sullivanem i o mały włos nie wygrał, w pewnym momencie prowadził już 3-1. I to w jakim stylu! Wykradając Ronowi trzy frejmy. Biorąc pod uwagę, że 90% Main Touru widząc samego O&#39;Sullivana ma już pełno w gaciach tym bardziej należy docenić wyczyn Fina. Od 3-1 już wiele do gadania nie miał, ale nie dlatego, że &quot;nie pokazywał swojej dobrej gry&quot;, tylko dlatego, że &quot;Rakieta&quot; wrzucił inny bieg: http://livescores.love-snooker.com/FrameDetails.aspx?t=13391&amp;amp;m=187095.
Sam typ, bezsensowny. Gra po 1,14 na słabego Selby&#39;ego z takim rywalem to kompletna głupota, która później kończy się płaczem w Hyde Parku. Jasne, że Anglik jest faworytem i może skończyć się 4-0, ale wypadałoby to jakoś sensownie i konkretnie uzasadnić bo przez ostatnie kilka miesięcy ten dział zyskał sporo obserwatorów i pisanie bzdetów może mu tylko zaszkodzić.
Edit: Jeżeli rzeczowe zwrócenie uwagi i wytknięcie bzdur nazywasz &quot;pociśnięciem&quot; to nie ma o czym gadać. Aha, skoro interesujesz się snookerem od 2005 roku, bo wtedy Murphy zdobył tytuł MŚ, to tym bardziej szokuje mnie fakt, że nie znasz zalet Hulla.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
@Assi
Myślę, że nie słusznie mnie pocisnąłeś. Sporną analizę poparłem ostatnimi wynikami obu zawodników, Selby częściej pokazywany jest w TV niż Fin więc wiadomo o kim mogę napisać więcej. Nie zgodzę się że nie mam pojęcia o czym piszę. Snookera oglądam od momentu kiedy Murphy zdobył mistrzostwo w Crucible, a to że udzielałem się w dziale okazjonalnie nie znaczy, że nie mam pojęcia. Masz bogatszą wiedzę ode mnie, szanuję to, ale daj innym się wykazać na rzecz działu...
sporo obserwatorów i pisanie bzdetów może mu tylko zaszkodzić.
...bo przez napisanie czegoś takiego na pewno zniechęca do dalszej pracy.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że obejdzie się bez kolejnych spięć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Perry - Milkins
Według mnie najciekawiej zapowiadający się pojedynek pierwszej rundy, a nie doczekał się jeszcze analizy więc może warto wziąć go pod lupę. Będę typował lekko na przekór bo minimalnym faworytem ze względu na ostatnie wyniki jest Perry, ja pójdę jednak w stronę Milkinsa. Robert ostatnio dostał dwukrotnie bęcki od wracającego do formy Maflina, a Joe zaprezentował się bardzo dobrze w ICh dochodząc do półfinału. Ja jednak w głowie mam ostatni ET gdzie Perry strasznie się męczył wyciągając w deciderze mecz z Carringtonem, a następnie przegrał z będącym wtedy w równie tragicznej dyspozycji Gilbertem. Joe gra dobry sezon ale po udanych występach przychodzą słabsze, nie jest ta forma jakoś porządnie ustabilizowana, u Milkinsa jest bardzo podobnie. Osobiście obu zawodników (chociaż ich style gry różnią się dość znacznie) postrzegam jako reprezentujących podobny poziom i ten mecz też powinien być wyrównany. Dwa ostatnie pojedynki między nimi wygrał Joe, pora na rewanż.
Handicap w meczu: Milkins +1,5 kurs 1,55 Marathon⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Tak jak pisałem wcześniej, opiszę teraz mecze które wybrałem do sobotniej tasiemki.
Sobota:
Sam Baird (ENG) - James Cahill (ENG) @ 1.35 ✅ [4:1]
Pojedynek dwóch młodych Angoli w którym faworytem jest 25-letni Sam który lubi takie turnieje jak ET. Gdy tylko dostanie układ, to jest w stanie podnieść tyle punktów żeby mieć bezpieczną przewagę nad rywalem... a jego rywal jest po prostu słaby. O ile w poprzednim turnieju w Gloucester był o bilę od wygrania partii z MJW. Zanim się obejrzał to Borsuk skończył Jamesa 4:0 w niecałe 60 minut :p Cahill może zrobi jednego frame&#39;a ale liczę na końcowy tryumf Sama.
Mark Davis (ENG) - Thanawat Thirapongpaiboon (THA) @ 1.30 ⛔ [3:4]
Solidny w ostatnich miesiącach Mark Davis powinien ogarnąć młodego Taja, który jest w stanie powalczyć z dobrymi zawodnikami i wyrwać partię czy dwie, czegoś mu brakuje do wygrania meczu, nie wątpliwie potencjał jest, pytanie kiedy go wykorzysta ? Oby nie w sobotni poranek ????
Kurt Maflin (NOR) - Li Hang (CHN) @ 1.40 ✅ [4:3]
Norweg chyba zapomniał już o fascynujących pojedynkach ze Slessorem (2:4, Q do Indian Open), i Robbie&#39;m Williamsem (Q do Shanghai Masters, 3:0 -&gt; 4:5 ???? ) i chwała mu za to, bo to dobry gracz który potrafi wbić setkę z trudnego układu, ale potrafi też spartolić mecz. Ciężko jest mi napisać cokolwiek o jego rywalu, ponieważ nie miałem przyjemności grać meczy z jego udziałem.
Mark Allen (NIR) - Allan Taylor (ENG) @ 1.08 ✅ [4:0]
Pistol ogarnia każdego jak chce, w Gloucester nie znalazł pogromcy, a i rok temu w Lotto Arena w Antwerpii nie znalazł lepszego od siebie. Taylor na pewno nie poskromi Marka :p
Daniel Wells (ENG) - Graeme Dott (SCO) @ 1.22
Mistrz świata z 2006 roku wraca na właściwe tory. Dobry turnieju w Chendu, poprzednie PTC też udane, tutaj 2 runda to minimum dla Szkota który jets po prostu lepszy i bije rywala o kilka lat świetlnych w doświadczeniu
Jamie Cope (ENG) - Chris Wakelin (ENG) @ 2.25 ⛔ [4:3] // Troszkę za późno wziął się do odrabiania strat //
Przechodzimy do dania głównego tego kuponu. Psotnick zagrał bezpieczniej z handi +1,5 licząc na 3 partie Chrisa, ja wchodzę w ten mecz agresywniej. Znając życie, pewnie turniej w ramach Kay Suzanne Memorial Cup był dziełem przypadku i nagłym przebłyskiem formy Chrisa, i tutaj wróci do mizerności, no ale spróbujemy mu zaufać. Obaj są w tragicznej formie, Jamie coś powalczył ostatnio z Waldenem ładując mu nawet breaka +50 pkt i dwie partie, a Chris doszedł do 1/4 finału nieco poprawiając swoje osiągnięcia tegoroczne.
Wszystkie 6 meczy składa się na kurs 7.28 w Fortunie
Mecz Gerarda Greene&#39;a z Liamem i Youtharucka z Bondem opiszę w piątek wieczorem kiedy pojawią się kursy w Pinku
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
@Assi
Myślę, że nie słusznie mnie pocisnąłeś. Sporną analizę poparłem ostatnimi wynikami obu zawodników, Selby częściej pokazywany jest w TV niż Fin więc wiadomo o kim mogę napisać więcej. Nie zgodzę się że nie mam pojęcia o czym piszę. Snookera oglądam od momentu kiedy Murphy zdobył mistrzostwo w Crucible, a to że udzielałem się w dziale okazjonalnie nie znaczy, że nie mam pojęcia. Masz bogatszą wiedzę ode mnie, szanuję to, ale daj innym się wykazać na rzecz działu...
KubaRKS niepotrzebnie odbierasz opinię Assa jako jakiś atak. Fajnie, że się udzielasz i piszesz analizy. Im więcej typerów w dziale tym lepiej. Sam jednak przychylam się do opinii Assitali. Naprawdę kurs 1.14 na Selby&#39;ego w meczu z niewygodnym Hullem, który potrafił postraszyć w tym sezonie Robertsona czy O&#39;Sullivana to śmiech na sali. Nie wiem czy warto się stresować po takim śmiesznym kursie, są lepsze mecze do obstawienia. Osobiście grę na Anglika odradzam.
Sam od siebie dodam niewiele, bo większość typów godnych zauważenia już się tutaj pojawiła i nie ma sensu zbytnio się powtarzać. Dla mnie perełką są dwa mecze:
@ Fergal O&#39;Brien 1.39 - Vinnie Calabrese ✅
Kurs na Irlandczyka wcześniej był większy, ale i tak warto grać, bo pewnie jeszcze spadnie. O&#39;Brien to solidna marka. Może nie absolutny TOP, ale potrafi zagrozić każdemu ze swoim taktycznym snookerem, a takich ogórków jak Calabrese to powinien zjadać na śniadanie. Australijczyk poza jednym PTC w którym dotarł do 4 rundy gra słabiutko, a ostatnio przegrywa wszystko jak leci i to najczęściej do 0. Nie widzę opcji na niespodziankę.
@ Graeme Dott 1.21 - Daniel Wells ✅
@ Graeme Dott (-1.5) 1.49 ✅
Na Dotta idzie masówka, ale co tu się dziwić. Graeme złapał dawno nieoglądaną formę i w ostatnich dwóch turniejach docierał do półfinałów gdzie przegrywał z mocnymi Dingiem i Allenem. Szkot dobrze brejkuje, taktycznie też przewyższa swojego rywala o klasę. Wells słabiutki, a ostatnia porażka z tragicznym Clarkiem to już szczyt wszystkiego. Nie widzę możliwości, by Walijczyk ugrał tutaj więcej niż 2 partie, a już taki wynik będzie dla niego sukcesem.
@ Ratchayothin Yotharuck (+1.5) 1.56 - Nigel Bond ⛔ :|
Młody Taj po tym jak zapłacil frycowe ostatnio zaczyna grać coraz pewniej i przejawia przebłyski talentu ogrywając choćby takiego Wattanę w dobrym stylu czy realnie zagrażając Holtowi. Bond to już emeryt. W ostatnim PTC wymęczył 4-3 z równie słabym O&#39;Neillem, a potem wtopił z amatorem Daviesem. Anglik od dawna gra słabiutko i powoli zbliża się do końca kariery. 50 + to rzadkość w wykonaniu snookerowego dinozaura. Mecz powinien być zacięty, ale liczę, że to Yotharuck triumfuje i przejdzie dalej.
Pojawiają się tutaj też typy na @ Wakelina 2.34 i ja się z nimi zgadzam. Chris zaliczył udany turniej w KSO i pokazał, że jakiś tam potencjał ma, a Cope gra tradycyjnie beznadziejnie. Faworyzowanie Jamiego jest tutaj absolutnie niezrozumiałe.
Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
KubaRKS niepotrzebnie odbierasz opinię Assa jako jakiś atak. Fajnie, że się udzielasz i piszesz analizy. Im więcej typerów w dziale tym lepiej. Sam jednak przychylam się do opinii Assitali. Naprawdę kurs 1.14 na Selby&#39;ego w meczu z niewygodnym Hullem, który potrafił postraszyć w tym sezonie Robertsona czy O&#39;Sullivana to śmiech na sali. Nie wiem czy warto się stresować po takim śmiesznym kursie, są lepsze mecze do obstawienia. Osobiście grę na Anglika odradzam.
Chciałem tylko wyprostować czym się kierowałem grając na Marka i dlaczego napisałem tak a nie inaczej o zawodniku z Finlandii ????
Udzielałem się już wcześniej, była przerwa teraz znów coś zacznę skrobać. Sprawę uważam za zamkniętą z mojej strony. ????
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Filipiak miał pecha, że trafił na młodego Linesa.
Maraton nie popisuje się po raz kolejny z handicapami na faworytów, ale inni limiterzy - betcity mają full ofertę.
Co do Hulla, to ciekawym betem wydaje się +2.5 na niego po ładnym kursie 2.05. Finlandczyk zaimponował mi bardzo w meczu z Osą. Na chłodno karał MŚ jakby grał z amatorem, bez stresu. A układy miał trudne.
Selby w tym sezonie nie gra rewelacyjnie i te 2 frejmy spokojnie może stracić, a Robin potrafi się postawić, co kilka razy pokazał w tym sezonie. Selby prędzej wymemła po deciderze, niż wygra tu szybko - takie mam odczucie.
Hull+2.5 2.05 betcity
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom