>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

AntyValue.

kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Wątek będzie prowadzony jako dywersyfikacja/brudnopis. Niemniej jednak postaram się, by został zachowany pewien poziom.
Tematem będą propozycje z wysokimi kursami. Chcę sprawdzić w dłuższej perspektywie jakie mam do tego predyspozycje.
Misz-masz jeśli chodzi o dyscypliny.
Stawka stała 1/10.
Tłumacząc tytuł wątku, odzwierciedla on moje zamiłowanie do twórczości dziennikarsko-politycznej Stanisława Michalkiewicza, którą w dużej mierze utożsamiam z &quot;bukmacherką&quot;.
W moim przekonaniu termin Value w odniesieniu do typowania jest to nazwa &quot;operacji&quot; utworzona przez &quot;kooperacyjne poradniki na rzecz bukmacherów&quot;, służąca do &quot;dezinformacji&quot;, w celu zwiększania ilości osób uzależnionych, co za tym idzie zwiększania zysków bukmacherów oraz afiliantów-&quot;kooperacyjnych poradników&quot;. Wyjaśnia to dlaczego tytuł wątku to &quot;AntyValue&quot; ????
Niebawem pierwsze propozycje ????
Kreatywnie.
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
1.
Na początek ako z kilku spotkań:
1.Bayern -2.5 @1.85
2.WS Wanderers @1.70
3. Boavista @2.15
4. Nacional @1.7
5. Elgin @1.7

6. Dumbarton ov 2.5 @1.9
Ako: 37,13 ( STS )
1. Oglądałem Hamburg z Werderem to niestety sam podstarzały Hunt nic nie zdziała. Koszmarna forma i 3 kluczowe absencje. Bayern podrażniony remisem u siebie z Herthą w doskonałej formie. H2H 5 ostatnich potyczek w Bawarii imponujące na korzyść Monachium.
2. Wanderers walczy o play-off. Przeciwnicy na ostatniej pozycji z osłabieniami w ofensywie. Miesiąc temu było 4:0.
3. Sugeruję się formą gospodarz/gość oraz sytuacją w tabeli.
4. j.w
5. Elgin walczy o play-off. Goście grają o nic. Ponadto wąska kadra i kontuzje w ataku.
6. Oba zespoły z problemami kadrowymi w defensywie. Ciekawa statystyka H2H za 5 ostatnich pojedynków.
Chciałem dorzucić jeszcze Malmo ale nie ma w ofercie :p

- 1j.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
1.
Na początek ako z kilku spotkań:
1.Bayern -2.5 @1.85
2.WS Wanderers @1.70
3. Boavista @2.15
4. Nacional @1.7
5. Elgin @1.7

6. Dumbarton ov 2.5 @1.9
Ako: 37,13 ( STS )
1. Oglądałem Hamburg z Werderem to niestety sam podstarzały Hunt nic nie zdziała. Koszmarna forma i 3 kluczowe absencje. Bayern podrażniony remisem u siebie z Herthą w doskonałej formie. H2H 5 ostatnich potyczek w Bawarii imponujące na korzyść Monachium.
2. Wanderers walczy o play-off. Przeciwnicy na ostatniej pozycji z osłabieniami w ofensywie. Miesiąc temu było 4:0.
3. Sugeruję się formą gospodarz/gość oraz sytuacją w tabeli.
4. j.w
5. Elgin walczy o play-off. Goście grają o nic. Ponadto wąska kadra i kontuzje w ataku.
6. Oba zespoły z problemami kadrowymi w defensywie. Ciekawa statystyka H2H za 5 ostatnich pojedynków.
Chciałem dorzucić jeszcze Malmo ale nie ma w ofercie :p

- 1j.
A mieli dwie setki w pierwszej połowie...
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
aka-shakal odpowiadałem na Twój post w innym dziale, jednak zanim zdążyłem dokończyć, to już go tam nie ma, także tu Ci odpowiem:
Wspomniałem o tym dziś administracji.
Po pierwsze zwróciłem uwagę na to, że skoro personalia co do administracji nie są aktualne, to trzeba je zaktualizować.
Jak to wygląda, że osoba odpowiedzialna za konkurencyjną społeczność, widnieje w większości działów jako twórca regulaminu, bądź osoba za to odpowiedzialna. Niepojęte.
Niemniej jednak póki co statystyki SEO są ważniejsze od zasad stricte związanych z funkcjonowaniem społeczności dla administracji, tak więc na ten moment nie spodziewam się zmian i nadal w wątkach będę &quot;słuchał&quot; Odry, który pisze mi jak mam się zachowywać w danym temacie.
Nie wiem jak reszta, ale do mnie dzisiejsza informacja odnośnie lidera branży w ogóle nie trafiła. Zacytuję w jaki sposób to opisałem dla xsebax:
&quot;Rozumiem. Trzeba pogodzić aspekty techniczne z aspektami wspomnianej historii Forum i przyszłości. Tendencja SEO wypiera tendencję misji i opieraniu się na normalnych czynnikach, które wpływają na bezpośredni rozwój. Zawęża się w ten sposób grono, które czerpie korzyści, co skutkuje wzrostem konkurencji, niestabilnością wyników, niewykorzystanym potencjałem etc.
Tak to jest jak filozofię wypiera matematyka&quot;
Lider branży nie może się na takiego mianować, jeśli typerem roku czyli wizytówką jest użytkownik z ujemnym bilansem rocznym. Choć sam Gucci to bardzo ciekawa persona.
To co się dzieje w dziale VIP zostawię bez komentarza. Dodam tylko, że od typerów wymaga się merytorycznych analiz, ale ze strony administracji wymagam, by regulamin został wypełniony. Dlaczego pułap tematów w liczbie 10 jest wytyczną do wynagrodzenia najlepszych wątków w danym miesiącu? Aktualnie jest 6 tematów i nie widzę żadnych starań, by było ich więcej. Tak więc reguły są niesprawiedliwe i od razu odbija się to na wynikach. Psotnicka to powinien ktoś powoli odciążyć od nawału obowiązków, bo gołym okiem widać jak odbija się to na jego wynikach. Bądź na odwrót Psotnick powinien skupić się na organizacji Forum.
Nikt poza (teraz tak naprawdę niewiadomo kto) administracją nie odczuwa tych rezultatów przedstawionych dzisiaj mianem nr 1.
Dlatego są afery, ruski buk się panoszy a zwycięzca najtrudniejszego konkursu w historii, czyli Ekstraklasy:p dostaje stówę.
Może to ze mną jest coś nie tak, bo przy weekendzie snu jest mało i widzę coś czego nie ma. Niemniej jednak staram wypowiadać się asertywnie i zgodnie z sumieniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
artekk19 133

artekk19

Użytkownik
...&quot;Dlaczego pułap tematów w liczbie 10 jest wytyczną do wynagrodzenia najlepszych wątków w danym miesiącu? Aktualnie jest 6 tematów i nie widzę żadnych starań, by było ich więcej. Tak więc reguły są niesprawiedliwe i od razu odbija się to na wynikach.&quot;...
Na razie pułap jest 10 bo jeszcze daleko, gdy będzie 9 tematów aktywnych pułap może się zmienić,
a &quot;naiwni&quot;(?) będą się starać za samą obietnicę.
Ja tak to widzę.
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
...&quot;Dlaczego pułap tematów w liczbie 10 jest wytyczną do wynagrodzenia najlepszych wątków w danym miesiącu? Aktualnie jest 6 tematów i nie widzę żadnych starań, by było ich więcej. Tak więc reguły są niesprawiedliwe i od razu odbija się to na wynikach.&quot;...
Na razie pułap jest 10 bo jeszcze daleko, gdy będzie 9 tematów aktywnych pułap może się zmienić,
a &quot;naiwni&quot;(?) będą się starać za samą obietnicę.
Ja tak to widzę.
Ja aż tak radykalnie tego nie odbieram, choć wykluczyć tego nie można. Nie sądzę, by administracja w taki sposób narażałaby się na głębsze konflikty ze strony niezadowolonych typerów.
Kończąc ten wątek, mam nadzieję, że z biegiem czasu dojdzie do poprawy warunków rywalizacji na Forum, bo to wpływa na jakość typów, co wpływa, że więcej zarabiamy ????
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dokładnie o tym samym pisałem. Rywalizacja napędza typerów do co raz lepszych wyników, a jednocześnie forum zyskuje na co raz większej liczbie użytkowników. Moim zdaniem problemem nie jest zbyt mała liczba typerów VIP, tylko brak rywalizacji między obecnymi, czego przyczyną jest próg 10 i też kilka punktów regulaminu, co pozwala na niższy poziom typerów.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Skupcie się na typowaniu, pracujemy nad regulaminem, żeby go dopracować do aktualnej sytuacji w działach.
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Według mnie absurdem jest wyznacznik czasu w tym przypadku a nie typów. Jak ma się osoba która np przez trzy miesiące będzie robić po te minimum 15 typów do osoby która w ciągu np 2 tyg zrobi 100 typów i yield dobry? Im więcej typów tym lepiej - czy jestem w błędzie
W tym przypadku regulamin jest prawidłowy. Każdy z Nas jest inny, tak więc to od indywidualnej strategii zależy ile typów miesięcznie podajemy a minimum 15 danego miesiąca to odpowiednia liczba.
Musimy się różnić strategiami, bo niektórzy użytkownicy mają więcej czasu na korzystanie z Forum, tak więc zapewne większą popularność zdobędzie temat z większą ilością typów a są również gracze, którym podobają się tematy z mniejszą liczbą typów.
Tak więc tutaj forma regulaminu jest w porządku.
Choć jeśli o mnie chodzi zniósłbym w ogóle formułę tego działu. Bo przy rywalizacji na wyższym poziomie, gdzie kilka tematów zasługiwałaby np. na 3 miejsce osąd administracji kto zasłużył a kto nie mógłby a nawet jestem pewien, że byłby odebrany wśród innych, w tym typerów za niesprawiedliwy, co również skutkuje późniejszymi niesnaskami.
Prostym sposobem jest wprowadzenie dotacji od użytkowników a nie nagród od administracji. To użytkownicy lepiej wiedzą, kto daje im zarobić i który temat warto wynagrodzić. Administracja zajmuje się utrzymywaniem funkcjonalności i do tego powinna się ograniczać.
Zobaczcie jak youtuberzy zarabiają na patronacie. Im lepszy youtuber, tym więcej zarabia i tak dalej i tak dalej...
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
2.
Lens - Bourg Peronnas
Typ: Bourg Peronnas
Kurs: 6.50
Live.
Bourg w roli underdoga grając z kontry dobrze sobie radzi. Przy odrobinie szczęścia mogą ten mecz wygrać.
0:1 FT.
+++
+ 4,5j.
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
2.
Lens - Bourg Peronnas
Typ: Bourg Peronnas
Kurs: 6.50
Live.
Bourg w roli underdoga grając z kontry dobrze sobie radzi. Przy odrobinie szczęścia mogą ten mecz wygrać.
0:1 FT.
+++
+ 4,5j.
Miodzio ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Skoro czeka Nas trzecia propozycja, to z tej okazji proponuję trio.
Niechaj większa część sprzecza się jutro o MU i Romę a w tym czasie ja proponuję przenieść swoją uwagę na rynek szkocki.
3.
1. Livingston @2
2. Inverness DNB @2.05
3. Edinburgh City @1.75

Ako: 7.18 ( STS )

1. Livingston wyżej w tabeli, w lepszej formie, u siebie, w ostatniej kolejce pokonali Morton na ich terenie, ostatnie 3 konfrontacje na ich korzyść, Morton z osłabieniami.
2. Dunfermline bez wygranej od 2 miesięcy, niskie morale, trener &quot;na walizkach&quot;, kilka absencji. Inverness zmotywowany, wypoczęty.
3. Grane w singlu już w sobotę wieczór po 2.10. Różnica 15 pkt, lepsza forma, u siebie.
Goście bez pełnego treningu rozgrywając ostatni mecz 24.02.
+ 3,5j.
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
5.
Lorca - Barcelona B
Typ: 1/ov 2.5
Kurs: 5.25 ( STS )
6.
Lorca - Barcelona B
Typ: 1/BTS
Kurs: 6.5 ( STS )
7.
Lorca - Barcelona B
Typ: Powyżej 4.5 bramki
Kurs: 9.50 ( Unibet )

Masówka dziś na Barcelonę B, że niby będą starać się o to, by uciec od strefy spadkowej. To jeszcze nie czas i pora by myśleć o strefie spadkowej bo zostało do rozegrania jeszcze 11 spotkań a lista zawodników kontuzjowanych nie napawa optymizmem. 3 najlepszych strzelców nie zagra tj. Alena, Arnaiz i Cardona. Ponadto bez Busquets, Sarsanedas i de Galarreta w pomocy, także trzon tej drużyny dziś nie wystąpi.
Lorca u siebie potrafiła pokonać Cadiz, zremisować z Gijon, Tenerife, a większość przegranych kończyła się minimalnym stosunkiem. Bez problemów kadrowych i z teorytycznymi szansami na uniknięcie spadku, także przy tej masówce mogą sobie pozwolić na grę na luzie, co przy osłabionych rezerwach Barcelony może dać oczekiwany skutek. Liczę również na atrakcyjny dla oka pojedynek stąd takowe propozycje ????
1:1 FT.
- 0,5j.
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
8.
Trapani - Bisceglie
Typ: Bisceglie
Kurs: 6.50
Live.
2:2 FT.
---
Szkoda, że stracili bramkę tuż przed przerwą, bo mogliby wyjść zupełnie inaczej na drugą połowę...
- 1,5j.
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
9.
Szachtar - Mariupol
Typ: Szachtar -4.5
Kurs: 7.30
Marathonbet

Szachtar u siebie ostatnio z Odessą i Zirką po 5:0 zdołali wygrać. H2H jednostronne a na dodatek w Mariupol nie zagra 3 najlepszych zawodników, w tym dwóch najlepszych strzelców, bo są wypożyczeni z Szachtaru. U gospodarzy tylko Bernard nie gra więc pokuszę się na festiwal strzelecki drużyny z Doniecka.
3:0 FT.
---
- 2,5j.
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
10.
Athlone - Cabinteely
Typ: Athlone
Kurs: 9.77 ( Pinnacle )

Obie drużyny bez punktów. Rozmiary porażek na korzyść gości, ale Athlone grało z mocniejszymi rywalami. W składach nie ma aż takiej różnicy jakości, by Athlone na początku sezonu na własnym boisku nie mogło pokusić się o zwycięstwo. H2H wyrównane, także liczę na wygraną gospodarzy a kurs zdecydowanie zawyżony.
1:2 FT.
---
- 3,5j.
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
11.
Brest - Nimes
Typ: Powyżej 4.5 bramki
Kurs: 6.50
Live.
0:2 FT.
---
- 4,5j.
Ahh ten niewykorzystany penalczes pod koniec 1 połowy, zupełnie inaczej gra by wyglądała...
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
12.
Hajer - Najran
Typ: Najran
Kurs: 5.0 ( Bwin )
Najran ostatnich 5 bezpośrednich konfrontacji wygrał, także dlaczego nie dziś ? ????
1:0 FT.
---
- 5,5j.
13.
Carrarese @3.41
Viterbese @2.4
Ako: 8.18 ( Fortuna )
 
Do góry Bottom