>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Anulowali zakład - oszusci?

B 0

betty89

Użytkownik
Cześć,
zagrałam kupon na STS składający się z dwóch zdarzeń. Lech wygra i Robak strzeli gola - typ TAK i ilość rzutów rożnych Betis - Valencia 8.5 typ +. Wchodzę w rozliczone kupony a tam zwrot z rzutów rożnych. Kurs na te rożne był zawyżony dlatego wydał mi się interesujący do grania a tu taki zonk:? Czy jest sens składać reklamację czy oszuści mogą sobie wszystko rozliczać tak jak im się podoba byle tylko nie wypłacać pieniędzy? Czekam na sugestie doświadczonych graczy. Pozdrawiam:-|
 
artekk19 133

artekk19

Użytkownik
Jeżeli zakład był anulowany przed meczem to raczej sprawa zamknięta.
Natomiast jeżeli anulowano po meczu, gdy wynik był już znany, pisz reklamację do STS-u. A po odpowiedzi niekorzystnej dla Ciebie uderzaj wyżej.
E: Spory między bukmacherem a graczem w Polsce rozstrzyga sąd, nie słyszałem o komisji do spraw hazardu jak ma to miejsce w innych krajach.
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Kolego Robak wszedł z ławki wiec tak czy siak by był zwrot
Kolego, w STS-ie od dobrych kilku miesięcy nie obowiązuje już zasada, że zawodnik musi zagrać przynajmniej jedną połowę. Wystarczy, że wejdzie na minutę i w tym czasie strzeli gola i typ jest na plus (lub nie strzeli i typ jest na minus).
 
M 837

marcios

Użytkownik
Przecie jemu nie zrobili zwrotu o Robaka tylko o rożne Betisu ???? pisze sam, że był kurs zawyżony więc zależy jaki to był kurs jak były obrócone to każdy buk by zwrot zrobił jak był normalny tylko lekko wyższy niż u innych to zwrotu nie powinno być, niech napisze jaki kurs był na te rożne ????
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Przecie jemu nie zrobili zwrotu o Robaka tylko o rożne Betisu ???? pisze sam, że był kurs zawyżony więc zależy jaki to był kurs jak były obrócone to każdy buk by zwrot zrobił jak był normalny tylko lekko wyższy niż u innych to zwrotu nie powinno być, niech napisze jaki kurs był na te rożne ????
Ale my potrafimy czytać i wiemy za co zrobili mu zwrot. Doberman wtrącił luźną uwagę, tyle tylko, że nie jest na bieżąco.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ale my potrafimy czytać i wiemy za co zrobili mu zwrot. Doberman wtrącił luźną uwagę, tyle tylko, że nie jest na bieżąco.
Hej, Quernica wielkie dzięki za wyjaśnienie. Myślałem że nadal mają ten zapis w regulaminie.
 
B 0

betty89

Użytkownik
Przecie jemu nie zrobili zwrotu o Robaka tylko o rożne Betisu ???? pisze sam, że był kurs zawyżony więc zależy jaki to był kurs jak były obrócone to każdy buk by zwrot zrobił jak był normalny tylko lekko wyższy niż u innych to zwrotu nie powinno być, niech napisze jaki kurs był na te rożne ????
Kurs na powyżej 8.5 był 2,5. Później widziałem, że jeszcze go podnieśli na 2,52...
A jeżeli chodzi o czas zwrotu to był przed meczem. Taki zakład na rzuty rożne to każdy buk robi indywidualnie to jak można do tego podejść czy kurs był normalny? Jeden bukmacher ma 1,8 - 1,8 przy linii 8,5 a inny ma przy linii 9,5. Nie raz widziałam takie różnice.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Kursy 2.5 to są raczej w okolicach linii 11,5 wiadome ze są przypadki niższej linii ale nie aż takiej nie mówiąc o twoim przypadku.1.8 po linii 8.5 to tez raczej wyjątek, linia wyżej po tym kursie.
 
D 0

danka0412

Użytkownik
Cześć
Obstawiłam taki zaklad była 28 minuta
Anhui - Guangdongmecz - handicap 0:15
piłka ręczna/chiny/championship, kobiety
2017-02-22
13:30 10
Mecz został zakończony w 38 minucie 31-16
Napisali mi na czat że jak drużyna prowadzi 15 punktami to mecz zostaje zakończony. To jak ma wejść mi ten zakład jak mecz jest kończony jak drużyna osiąga 15 prowadzenia? Przecież jest to niemożliwe. Czy nie jest to oszustwo?
Jeżeli jest opcja do typowania na 0:15 oznacza ,że ta bramka jeszcze nie padła w meczu i można grać taki zakład.
Cały czas Pani staram się wytłumaczyć, że opcja ta byłą dostępna jeszcze przed przewagą i można ją było grać. Mecz zakończył się po osiągnięciu tej przewagi i zakład został rozliczony zgodnie z oficjalnym wynikiem meczu. Jeżeli się pani z tym nie zgadza, pozostaje pisemna reklamacja.
 
P 19

pikobelo

Użytkownik
Ruszam dość nietypowy temat. Być może w złym miejscu, ale proszę o radę. Czy źle przedstawiony zakład w ofercie STS jest anulowany? Postawiłem dzisiaj na mecz Bayern-Brose (-6,5) 2 przy kursie 1.3. Dla znawców tematu naturalne jest, że skoro na obie drużyny był kurs po ok 1.8-1.9, to 1,3 na Brose -6,5 powinno być z 2,5. Dla mnie ewidentny błąd buka.Sprawdzalem ich inne mecze w ofercie i w pozostałych przypadkach zawsze jest np (+6,5). Pytanie czy taki bukmacher jak STS anuluje zakłady? Poradźcie, bo nie gram na co dzień u tego buka, a zakład tak czy owak chciałem postawić na to, że Brose nie przegra więcej niż 6 punktami (przegrali 8)..
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dziwny przypadek, chociaż jak dobrze widzę to nawet jakbyś zagrał to po poprawnym kursie i tak by nie weszło. Złóż reklamację i tyle, może to rozpatrzą pozytywnie ale jeszcze się nie spotkałem z taką sytuacją, że ktoś za niski kurs zagrał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 19

pikobelo

Użytkownik
Mi nie chodzi o wysokość kursu, ale o to, że zamiast +6,5, dali w ofercie -6,5. Myślę, że powinni taką ofertę anulować. Dla przykładu w jutrzejszej ofercie są już poprawne handicapy i kursy do nich.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
To chciałeś zagrać +6.5 a zagrałeś - 6.5? Nie bardzo rozumiem, z tym że tak czy siak by nie siadło więc trudno będzie żeby uznali reklamację, ale co Ci szkodzi napisać.
 
P 19

pikobelo

Użytkownik
Chciałem zagrać + 6,5 Brose, ale kurs był na Brose -6,5. Był źle wystawiony. Czy zakład wygrany czy nie, wg mnie powinni anulować zakład. Ale czy to zrobią? wszystkie handicapy na ten mecz były źle wystawione na to wychodzi..
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Chciałem zagrać + 6,5 Brose, ale kurs był na Brose -6,5. Był źle wystawiony. Czy zakład wygrany czy nie, wg mnie powinni anulować zakład. Ale czy to zrobią? wszystkie handicapy na ten mecz były źle wystawione na to wychodzi..
I zagrałeś. STS tak wystawia handicapy, że najpierw j są obie drużyny, a później masz w nawiasie handicap.
Tak jak dziś:
13738 Oklahoma - Golden State (-4.5) 2.6 1.4 23:55
W tym przypadku -4.5 masz dla Oklahomy, czyli Golden State +4.5.
Ty miałeś:
Bayern - Bamberg (-6.5) 2
Czyi że Bamberg nie przegra więcej niż 6.
 
P 19

pikobelo

Użytkownik
I zagrałeś. STS tak wystawia handicapy, że najpierw j są obie drużyny, a później masz w nawiasie handicap.
Tak jak dziś:

13738 Oklahoma - Golden State (-4.5) 2.6 1.4 23:55

W tym przypadku -4.5 masz dla Oklahomy, czyli Golden State +4.5.

Ty miałeś:
Bayern - Bamberg (-6.5) 2
Czyi że Bamberg nie przegra więcej niż 6.
No nie bardzo. W ofercie był też zakład Bayern (-6,5) - Bamberg. Czym się on różni?
 
Do góry Bottom