>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Anulowanie transkacji na Amazon.com

P 0

poppe

Użytkownik
Witam,
Zrobilem wczoraj zakupy na Amazon.com
Wszystko przebieglo pomyslnie, jedynie po 30 minutach postanowilem zrezygnowac z zakupow, zamowienie anulowalem, Amazon sie nie obrazil :] Przyjal anulowanie pozytywnie. Pomyslalem, ze koszty wysylki do Polski sa zbyt wielkie, abym jednak te zamowienie podjal do konca i dlatego zrezygnowalem. Lecz na koncie Skrill widze, ze kwota za zakupy zostala odcieta od salda glownego na poczet pozniejszej oplaty dla Amazona. Pisalem do Amazona, oni powiedzieli iz oni pieniedzy jeszcze nie pobrali, ze to Skrill zablokowal sobie ta sume na karcie (placone karta Skrill), i zebym napisal do Skrilla, podal ID transkacji itp ktore Amazon mi przekazal. Wiec tak zrobilem. Pytanie, czy ktos tak mial i wie ile sie czeka na zwrot tej kwoty blokowanej do salda glownego konta Skrill?
 
P 0

poppe

Użytkownik
Jak by ktos tak kiedys mial i sie pytal co w zwiazku z tym to:
W nawiązaniu do Pana pisma, uprzejmie chcielibyśmy poinformować Pana, iż w związku z tym, że Pan anulował transakcje dokonanej poprzez karty Skrill MasterCard, ta transakcja jeszcze nie ma statusu końcowego.
W związku z powyższym informujemy, że transakcja będzie miała statusu końcowego dopiero po 10 dniach od daty zlecenia transakcji. W momencie jak transakcja będzie miała statusu końcowego, bilans na Pańskim profilu automatycznie się skoryguje.
Az dziw ze na drugi dzien odpisali na meil ????
 
P 0

poppe

Użytkownik
Mozliwe. Ja kupowalem na Amazon.com i bezproblemu, dodajesz karte do konta i sciagaja kase z niej lajtowo. Na De nie wiem, ale pewnie tez jak Vise i Master Card obsluguje.
 
Do góry Bottom