>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

AO 2018 kwalifikacje kobiety

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Day. K - Frech M. typ 2 kurs 1,70 Fortuna ✅
Magda daje radę. Ograła dwie faworytki, walczy, nie pękła w dzisiejszym meczy, poradziła sobie z przerwami. Ma ogromną determinację. Nie jest to rozpieszczona dziewczyna z bogatego domu. Przeciwniczka Polki ( była nr 1 w rankingu juniorskim) dostała bęcki od Sary Tomic w eliminacjach w Brisbane 1/6 1/6. Dodatkowo Zhuk wygrała z Tomic 7/5 6/2 tutaj w eliminacjach. Amerykanka ograła co prawda chinkę, która jest drugą rozstawianą, ale ta męczyła się trzy sety niemiłosiernie w pierwszej rundzie z nieznaną zawodniczką z 4 setki. Widać, że Magda trafiła z formą, poprawia systematycznie swoje wyniki.
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Moje propozycje na dzisiejszą noc z kwalifikacji.
Na pierwszy rzut mecz Kumkhum vs Errani.
Warto posiedzieć przy tym meczu i przy ofercie live i szukać breaków w poszczególnych gemach, ciężko wytypować to spotkanie, wydaje mi się, że Errani wygra aczkolwiek lepiej po prostu grać na przełamania. Breaki Kumkhum będą dobrze płatne bo jest teoretycznie gorsza ale jak serwuje malutka Errani dobrze wiemy. W ostatnich jej meczach na hardzie było sporo breaków
Przeciwko Wang na 19 gemów - 11 breaków.
Przeciwko Lu na 19 gemów - 10 breaków.
Przeciwko Strycovej 33 gemy - 12 breaków.
Nie głupim pomysłem jest grać progresją. Lecz myśle że to dobra opcja na drugiego/trzeciego seta bo tam zawsze jest tych breaków najwięcej.
✅✅✅ Zarobione że aż miło 17 gemów = 11 breaków ????
Kostjuk vs Krejcikova - 2 (ranking 521-125)
Krejcikova według mnie zdecydowanie lepsza i kurs 1.40 mi odpowiada, O Kostjuk za dużo informacji nie ma, jest to bardzo młodziutka Ukrainka ( rocznik 2002 także ma 16 lat) Została zwyciężczynią AO dziewcząt także jakiś tam potencjał na przyszłość jest ale wydaje mi się, że potrzebuje jeszcze 2/3 lata. Ciężko znaleźć jakieś mecze także ja zaufam zdecydowanie wyżej notowanej Czeszce. Do dubelka jak znalazł
Kuzmova vs Bouzkova 1
Według mnie bardzo pewnie to spotkanie wygra Kuzmova na którą już stawiałem w poprzednich rundach. Ostatnio osiąga bardzo fajne wyniki w Auckland pokonała Broady, Rus i kilka innych zawodniczek by ulec dopiero Goerges a to wiadomo wstydu nie przynosi. W tych kwalifikacjach też idzie jak burza. Jej przeciwniczka nie grała przed AO a w pierwszych dwóch meczach miała takie rywalki, że ciężko cokolwiek powiedzieć o jej dyspozycji. Według mnie to spotkanie spokojnie wygra Kuzmova.
Tomowa vs Blinkowa 2
Bardzo fajne spotkanie się szykuje. Na Tomową stawiałem w poprzednich meczach i nie zawiodła jednak myślę, że Blinkowej już nie przejdzie. Tomowa próbowała sił w Brisbane jednak poległa w pierwszym meczu kwalifikacyjnym. W Melbourne natomiast bardzo fajnie sobie radzi. Pokonała po niesamowicie równym meczu Zanevską i bardzo spokojnie słabiutką Rodine. Blinkova natomiast grała w Shenzen gdzie wygrała dwa mecze z Zhao i Kerkhove ulegając dużo wyżej notowanej Zhang. Osobiście nie oglądałem Blinkowej w tych eliminacjach natomiast mialem okazje obejrzeć Tomową i wygląda tak średnio bym powiedział. Na pewno Blinkowa faworytką tego spotkania na co wskazują kursy i ja się z tym zgadzam i pobieram 1.537

Ostatnie spotkanie jakie zagram to Schoofs vs Jorovic. 1
Nie kojarzę tych dwóch zawodniczek kompletnie lecz patrząc w h2h i w ostatnie wyniki w cale nie faworyzowałbym w tym starciu Serbki. Według mnie kursy powinny być wystawione 50/50. Holenderka nie przegrała jeszcze seta w tych kwalifikacjach pokonując Broady i włoszkę Brescie. Może nie są to jakieś wybitne zawodniczki aczkolwiek w meczu z Broady kurs na wygraną Schoofs wynosił około 3.5 a wygrała w tie breaku i do 2. Jorovic też seta nie straciła i też wygrała z wyżej notowanymi zawodniczkami ale myślę, że dzisiaj górą będzie wyżej notowana zawodniczka z Holandii. ranking 202-280
Moje kupony, jak zawsze płasko 25e
Schoofs vs Jorovic 1 (2.69) ⛔
Kuzmova + Golubic (2.47) ✅
Krejcikova + Blinkowa (2.10) ⛔
+ Tak jak pisałem będę łapał breaki w meczu Kumkhum vs Errani ✅
E: ⛔ 13.17e Tragedii nie ma ale szkoda Krejcikovej
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom