>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

AP czy MDCP?

G 1

gryfista

Użytkownik
Witam, mam takie pytanie odnośnie Action Poker oraz Million Dollar Poker Club.

Która firma Waszym zdaniem prezentuje wyzszy poziom, gdzie szybciej zbija się punkty? Jak wiekszosc pokerzystów wie Bankrollmob, oferuje nd do jednej z tych dwóch firm. I tak sie zastanawiam, z ktorej promocji lepiej skorzystac.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
To jest to samo podobno są nie wypłacalni
śmieszny jesteś, action nie wypłacalny???!!! nie raz wypłacałem nie pisz takich głupot, firma która jest niewypłacalna długo nie istnieje....bo nikt tam nie gra..a actoin ma sporo kientów.
tak więc te 2 firmy są na 100% wypłacalne inaczej bankrollmobb nie miałby z nimi umowy to chyba jasne...
 
waldek-kiepski 0

waldek-kiepski

Użytkownik
Słyszałem że jak ludzie i gadałem z takim że ugrał 1000 Eur kazali mu wpłacić 100 eur wpłacił i wypłacił mówili że już może i zgadnijcie ile mu wypłacili 100 Eur ale ja tego nie sprawdzałem więc nie wiem
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Słyszałem że jak ludzie i gadałem z takim że ugrał 1000 Eur kazali mu wpłacić 100 eur wpłacił i wypłacił mówili że już może i zgadnijcie ile mu wypłacili 100 Eur ale ja tego nie sprawdzałem więc nie wiem
tak tak jasne, Action poker istnieje już kilka lat, z tego sponsorshipa z bankrollmobb, wypłaciłem równe 500$, po kilku dniach kasa była na MB bez żadnych skanów itp...
 
gorgol 0

gorgol

Użytkownik
ja spotykałem się z różnymi opiniami na temat action poker.. jednym wypłacali, drgim nie... ale MistrzAA, naucz się najpierw czytać, a nie naskakujesz na ludzi... wyraźnie napisał &quot;PODOBNO&quot;
 
Do góry Bottom