>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Aplikacja

S 0

szymonbobry

Użytkownik
Działa wam aplikacja? Mi od ponad godziny wyskakuje jakiś błąd jak wchodzę w zakłady oraz zalogować się nie potrafię, jak u Was to wygląda?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Informacje od firmy Totolotek w sprawie aplikacji:
- w sobotę mieliśmy problem który rozwiązany został ok 22 z uwagi na duży ruch. W niedzielę działało choć na niektórych pojawiały się drobne problemy. To był dopiero drugi dzień komercyjnego działania aplikacji i staramy się na bieżąco rozwiązywać problemy. Oczywiście bardzo przepraszamy za problemy związane z korzystaniem z aplikacji.
Cały czas pracujemy by nie było żadnych komunikatów z błędem na poszczególnych modelach, zachęcamy do kontaktu z naszym live chat i przekazywaniem ewentualnych problemów.
- promocje na freebet i grę bez podatku w aplikacji są do odwołania. jeżeli będzie miała nastąpić zmiana, na pewno wcześniej o tym poinformujemy. - podsyłam regulamin http://help.totolotek.pl/pomoc/?promocje-i-bonusy/promocja-totolotek-mobile-bez-podatku.html
-Aplikacja ios w procesie akceptacji przez appstopre i zakładamy do 10 dni pojawi do pobrania zarówno wersja na telefony jak i tablety.
- Nowy msite będzie gotowy do końca miesiąca
- Jeżeli cześć waszych użytkowników ma uwagi czy sugestie co do aplikacji i jej funkcjonalności można śmiało je wysłać do nas na [email protected] lub przez livechat.

pozdrawiam.
 
maciuniuniu 180

maciuniuniu

Użytkownik
A czy teraz aplikacja Wam działa?
Ofertę mogę przeglądać, mecz do kuponu dodam, ale postawić już nie mogę. Mecz z kuponu usuwam bez problemu, a &quot;zagraj&quot; już nie łapie. To u mnie coś nie bangla czy wina apki?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
A czy teraz aplikacja Wam działa?
Ofertę mogę przeglądać, mecz do kuponu dodam, ale postawić już nie mogę. Mecz z kuponu usuwam bez problemu, a &quot;zagraj&quot; już nie łapie. To u mnie coś nie bangla czy wina apki?
Nie wiem, jak teraz bo aplikacja już tydzień temu wylądowała w koszu. Wpłaciłem sobie 30zł, zagrałem na over 2,5 w meczu Pogoni z Zagłębiem. Typ nie wszedł, spoko, dostałem 5zł bonusu, za który nie grałem. Potem na wieczorne mecze piątkowe porównałem kursy z forbet i totolotek miał korzystniejsze w typach, które chciałem zagrać, więc wpłaciłem 50zł do totolotka, wchodzę na aplikację, wybieram typy, mam już 3 typy, wpisuję stawkę 50zł i klikam &quot;zagraj&quot; i się nic nie dzieje, zupełnie nic. Myślę dobra, jakiś błąd może, wyłączam i włączam aplikację raz jeszcze, wybieram typy, dalej nic, nie można zagrać. To próbuję zagrać jeden z typów chociaż, które miałem grać - over 2,5 w Gdańsku w meczu przyjaźni. Nie poszło, bo akurat Lechia strzeliła na 1:0 ???? Więc w przerwie meczów stwierdziłem, że spróbuję zagrać under 1,5 w meczu Bundesligi. Najpierw jak kliknąłem na mecz pokazał mi się jakiś błąd, potem pojawiła się oferta, ale wyskoczyło okienko &quot;ostrzeżenie&quot;, tylko było puste, bez żadnego tekstu ???? No nic, przeglądam te kursy, jak już się pojawiły - specjalnie w przerwie, żeby się nie zmieniały kursy i żebym mógł spokojnie zagrać - znalazłem ilość bramek 1,5, klikam poniżej, nic się nie dzieje, próbuję poruszać listą kursów, czy aplikacja się czasem nie zacięła, ale hula wszystko, klikam więc znów na poniżej 1,5 ze 3-4 razy. Potem aplikacja się zacięła, a po odwieszeniu wykonała te 3-4 kliknięcia, co ja, tylko nie kliknęło na poniżej 1,5 a na typ podwójna szansa na 12 i za chwilę potwierdzenie &quot;kupon został postawiony&quot;. Aha. Postawiło mi kupon podwójna szansa 12 za 50zł po kursie 1,4 :] Od razu pomyślałem, że pewnie kuponu nie cofną, ale co mi szkodzi spróbować podbić na livechat, jeszcze póki nie grają, żeby nie było, że po przebiegu meczu chce zrezygnować z kuponu. Wchodzę na stronę na kompie, klikam pomoc, a tu:

A była godzina 21:20, więc nic nie mogłem zrobić :jezora: Mecz oczywiście skończył się 0:0, kupon przegrany, dziękuję, dobranoc :] Stwierdziłem, że i tak po fakcie nic nie wskóram i postanowiłem zakończyć przygodę z aplikacją, ale został jeszcze bonus 5zł. Były mecze ligi argentyńskiej i o północy grała liga chilijska. Mając w pamięci problemy z zagraniem zakładów akumulowanych stwierdziłem, że marne me szanse na zagranie dubla, ale stwierdziłem, że może jednak się uda. Aplikacja nawet nie dała mi szans na spróbowanie szczęścia, bo zwyczajnie meczu o północy nie było w aplikacji w ofercie ???? Pomyślałem, że może wycofali mecz z oferty, bo goście nie grali o nic, a Club Universidad de Chile w przypadku wygranej awansowałby do pucharów. Ale na stronie totolotka normalnie mecz był w ofercie. Wkurzyłem się, odinstalowałem aplikację, a za bonus 5zł zagrałem jakąś taśmę przez stronę z odliczeniem podatku, bo szkoda nerwów na aplikację ;) Tak to wygląda z mojej strony :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 837

marcios

Użytkownik
U mnie w pierwszy dzień po pobraniu było wszystko ok, a na następny chciałem zagrac, zrobiłem kupon i też nie dało się posłać, patrzę a tu stan konta 0 w aplikacji mówie co jest, loguje na stronie normalnie kasa jest, czyli bład aplikacji, która nie widziała kasy pokazując, że mam 0 na koncie i tyle z grania ???? Ale jak poprawia wszystkie błedy i utrzymają gre bez podatku przez aplikację to i tak wole o 100 razy Totolotek niż aplikacje i śmieszną promocje STS 5zł bonus za zagranie za 100:p
 
footballfactory 0

footballfactory

Użytkownik
Ja, jak chyba większość na początku miałem podobnie.... Napisałem do nich na livechat i dostałem info, że jest już nowa wersja appki, która eliminuje wszystkie błędy. Od czasu instalacji (piątek wieczór) nie mam żadnych problemów. Póki co hula i wszystko ok.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
u mnie w sklepie play nie ma aplikacji...
I nie będzie żadnej aplikacji związanej z zakładami, bo nie może być w sklepie play aplikacji związanych z hazardem. Jedyna opcja to ściągnięcie aplikacji przez stronę, tak jak w przypadku aplikacji innych bukmacherów.
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
Też nie możecie zagrać za kwotę np 520,50 zł tylko za pełną 520zł.Jak daje 520, i już nie ma miejsca na wpisanie kwoty po przecinku?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Też nie możecie zagrać za kwotę np 520,50 zł tylko za pełną 520zł.Jak daje 520, i już nie ma miejsca na wpisanie kwoty po przecinku?
Ja po tym, jak wyszła aktualizacja aplikacji dałem jej drugą szansę i teraz jest już lepiej. Przede wszystkim można postawić duble i triple :jezora: Co do Twojego problemu, to nie spotkałem się z nim, ale może dlatego, że ja grałem o jedną dziesiątkę mniejszą kwotą, dokladnie 33,50zł, może problem następuje przy trzycyfrowych? spróbuj puścić zakład za 52,5zł np. i zobaczysz, u mnie poszło bez problemów po przecinku ;)
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
Ja po tym, jak wyszła aktualizacja aplikacji dałem jej drugą szansę i teraz jest już lepiej. Przede wszystkim można postawić duble i triple :jezora: Co do Twojego problemu, to nie spotkałem się z nim, ale może dlatego, że ja grałem o jedną dziesiątkę mniejszą kwotą, dokladnie 33,50zł, może problem następuje przy trzycyfrowych? spróbuj puścić zakład za 52,5zł np. i zobaczysz, u mnie poszło bez problemów po przecinku ;)
za dwu cyfrowe stawki można dać po przecinku , trzycyfrowe już tylko pełne stawki - taki mały niuans ;)
 
S 245

sparks88

Użytkownik
Czy ktokolwiek z Was używa ich aplikacji na tablecie? Jeśli tak, to czy działa Wam obracanie, czy pracuje jedynie w pionie jak na tel?
 
goly78 17

goly78

Użytkownik
Te aplikacje to jedna wielka farsa . ***** to działa . Non stop się zawiesza i nie mozna sie zalogowac . Chcą zdobywac nasz rynek a sa dekade za zagranicznymy bukami . Dramat
 
Do góry Bottom