>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Aplikacje na telefon

daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Aplikacje na telefon, pomocne w bukmacherce,
Osobiście używam:
Flashscore (livesports ect są jego klonami) - za tą aplikacją przemawia protota, dostęp do podstawowych informacji
http://www.flashscore.com/mobile/
Soccerway - aplikacja chyba najbardziej znanej strony z tabelami wynikami ect. Informacje z tej aplikacji przychodzą najczęsciej szybciej niż u konkurencji, a nawet szybciej niż ze stron live bukmacherów
google play

Sofascore - aplikacja z wynikami bardzo wielu sportów. Bardzo przydatna dla zainteresowanych tenisem bo zawiera wyniki np. itf-ów. Można się zalogować - w przypadku zalogowania się na stronie www i dodaniu interesujących nas zdarzeń te same w ulubionych będziemy mieć w aplikacji mobilnej.

google play
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
F 65

filipg

Użytkownik
Dzięki. Czy istnieją jakieś appki podające od razu kursy? Poza kursami na 1X2 rzecz jasna. Livesports w starszej wersji miał zestawienie i porównywarkę kursów, w nowej już niestety jest bez, a nie sposób wrócić do starszej ????
 
kedzio89r 27

kedzio89r

Użytkownik
Chwilę poszukałem i oto aplikacja, którą potrzebujesz. Sprawdziłem czy działa i czy ma kursy - posiada ???? link tu
jednocześnie polecam korzystanie z tego rozwiązania serwerowego, na pw mogę wysłać ref link ????
pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 2

miszka6

Użytkownik
@edi8, przejrzałem linki, w większości wygląda to na apli do śledzenia wyników na żywo, oczywiście bogate statystyki live.

Znasz tego typu aplikacje z rzutami rożnymi? Mam na myśli aplikacje łączącą statystyki z pomocą do obstawiania.

Kilka lig europejskich, rzuty rożne z ostatnich sezonów (1, 2 połowa?).
Możliwość porównania dwóch drużyn, wyznaczone procentowo undery / overy.

Może pobranie aktualnych kursów na rzuty rożne i poszukiwanie value?

Co o tym myślisz?
 
Do góry Bottom