>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Argentyna 2009

Status
Zamknięty.
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
doberman trochę to dziwne zamykać jeden temat, otwierać drugi w połowie sezonu. Mogłeś chociaż krótko podsumować Lige Apertura.




Liga Clausura (czyli runda rewanżowa Apertury) rusza 6 lutego spotkaniem CA Tigre - San Lorenzo.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
River Plate - Colon

Już dziś nową rundę zakończą 3 spotkania , W Jednym zmierzy się najgorszy zespół zeszłej rundy River Plate co jak na tak tytułowany klub jest katastrofą , na pewno będą chcieli zmazać plamę z pierwszej części sezonu. Colon to typowa drużyna środka tabeli. River Plate to zespól który w 2 ostatnich sezonach zajmował lokaty 3 i 4 dlatego tym bardziej dla tego zespołu to &#39;&#39;cios&#39;&#39; w zespole River Plate gra znakomity pomocnik Diego Buonanotte którego obserwują wszystkie najlepsze zespoły Europy. Dodatkowo w ataku występuje słynny piłkarz Kolumbi Falcao który również jest pod stałą obserwacją dziś obie te &#39;&#39;gwiazdy&#39;&#39; powinny znów dać o sobie znać. River powinno powoli teraz zacząć się odbudowywać i znów stać się wielką potęgą w Argentynie.
Moje propozycję :
River Plate - Colon 1 @@ 1,70 Bet365 ✅
Over 2,5 @@ 1,95 Bet365 ✅
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Gimnasia - Boca Juniors

Już dziś zdobywca Coppa Libertadores zmierzy się z Gimnasią, Boca zdecydowanie jest w tym spotkaniu w roli faworyta. Ostatnie zwycięswo Gimnasi z Bocą miało miejsce w 2006 roku. 4 spotkania zdązyły się już od tego czasu odbyć 3 razy wygrywało Boca i raz padł remis, Jednak wtedy Gimnasia była zdecydowanie lepszym zespołem a Boca w tym sezonie wyrasta na potęgę w Argentynie. Znakomite gwiazdy w zespole Palacio , Riquelme i znakmite młodziutki napastnik Viatri , Figueroa i Battaglia. Dziś zmierzą się ze zdecydowanie słabszym rywalem i bedą mieli okazję do popisania się. Boca spisuje się znakomicie na wyjazdach teraz może udowodnić że jest najlepszym zespołem w Argentynie.
Moje propozycję :
Gimnasia - Boca Juniors - 2 @@ 1,85 Bet365 ✅
Over 2,5 @@ 2,08 Bet365 ✅
 
J 122

jankos

Użytkownik
Spotkanie: Boca Juniors - Huracan
Typ: 1
Kur: 1.6
bukmacher: bet-at-home
Analiza: Pojedynek dwóch drużyn, które mają całkiem inne cele. Goście walczą o miejsce w środkowej części tabeli, zaś piłkarze z Buenos Aires celują w Mistrza. Ale od początku:
Huracan:
Po 3 meczach jest z 6 punktami na koncie i plasuje się na 10 pozycji. Zwycięstwa odnieśli pokonując przeciętne zespoły: San Martin de Tucuman 1:0 i zajmujący ostatnie miejsce w tabeli Racing Club 4:1. W ostatniej kolejce ulegli liderowy Gimnasia La Plata 0:2 na własnym boisku. Huracan zakończył Aperturę na 17 miejscy, czyli szału nie zrobił.
Boca:
Teraz kilka słów o gospodarzach. Piłkarze zwyciężyli Apeturę, ale słabo rozpoczęli Clausurę. Po 3 meczach mają tylko 3 punkty na koncie i zajmują 18ste miejsce. Dzisiejszy mecz jest idealny do podreperowania dorobku punktowego.
H2H:
Zespoły grały ze sobą 3 krotnie
31/08-08 Primera Division Huracan vs. Boca Juniors 0:3
16/03-08 Primera Division Huracan vs. Boca Juniors 0:0
02/09-07 Primera Division Boca Juniors vs. Huracan 1:0
2 razy wygrała Boca, raz padł remis

Myślę, że dzisiaj spotkanie pewnie wygra Boca i rozpocznie marsz w górę tabeli!
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: CA Huracan – Gimnasia y Esgrima de Jujuy
Typ: 2
Kurs: 5.46
Bukmacher: PinnacleSports


Analiza:

Spotkanie 5 kolejki Argentyńskiej Premiery Divison w którym zmierzą się będący aktualnie na 11 pozycji w tabeli zespół CA Huracan z 17 Gimnasia de Jujuy. Gospodarze tego spotkania rozegrali do chwili obecnej 2 spotkania przed własną publicznością w których zdołali 1x wygrać a 1x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 1 bramkę a stracili 2. Goście natomiast zdążyli rozegrać 2 spotkania wyjazdowe w których 1x zremisowali a 1x ponieśli porażkę strzelający przy tym 1 bramkę a stracili 2. Buki w tym spotkaniu faworyzują gospodarzy z racji wyższego miejsca w tabeli oraz lepszego potencjału kadrowego lecz ja upatruje tutaj wygranej gości którzy nie odnieśli jeszcze zwycięstwa Calusura. Reasumując myślę, że kurs 5.46 jaki znaleźć możemy w PinnacleSports jest warty zaryzykowania.

2:1 ⛔
 
gabriel 0

gabriel

Użytkownik
Independiente - Boca Juniors 2-0 ✅
Typ: Independiente Remis - Nie ma zakładu
Kurs: 3.00
Bukmacher: bet365
Jeszcze dzis w Argentynie dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku miedzy Independiente a Boca Juniors na stadionie Estadio Tomás Adolfo Ducó Boca w ramach 5 kolejki argentyńskiej Primera Division. Z pewnoscia to spotkanie jest obchodzone w Argentynie jako &quot;klasyk&quot; tej kolejki. A wiec oba zespoly na poczatku sezonu zaliczyly maly &quot;falstart&quot;, czyli Independiente w czterech spotkaniach raz zwyciezylo 2-0 z Racingiem, a w pozostalych 3 meczach nie zdobuli nawet bramki. Gospodarze maja calkiem mocna kadre ale zawsze sa jednak sredniakiem ligi i tak chyba pozostanie na ten sezon. Trener gospodarzy - Miguel Santoro jest powaznie krytykowany, jego posada jest trenerska w tym klubie wydaje sie byc policzona. Atmosfera u gospodarzy nie zbyt najlepsza, dodam, ze Intependiente bedzie dzis musialo sobie radzic bez Ricarda Moreiry. Boca Juniors ostatnio wygralo w lidze 3-1 z Huracanem no i 1-0 w Copa Libertadores z Deportivo Tachira. Carlos Ischia smialo moze grac najlepsza jedenstka, gdyz nie maja juz zadnych &quot;wazniejszych&quot; meczy w tygodniu i tylko moga sie mocno skupic na ten wielki &quot;pojedynek&quot;. Kadra Boci oslabiona kontuzja Palacio, do skladu powracja zas Hugo Ibarra i Claudio Morel Rodriguez, ktorzy nie grali w srodowym meczu z Tachirą. Zastąpią oni Facundo Roncaglię i Juana Krupoviesę. Moim zdaniem w tym meczu nie zabraknie przede wszystkim walki, gospodarze mal strzelaja, zas Boca bez Palacio duzo straci, widze malo bramek. Jednak moja propozycja na ten mecz jest granie 1 dnb po ogromnym kursie 3.0 ! Moim zdaniem to przesada z tym kursem, Boca miala ciezkie mecze, luki w obronie zastapione dopiero powrotem Ibarra i Rodriguezem. Gospodarze maja mocna kadre z jednym oslabieniem, kursy z 3 wzrosly na 4 - grzech nie sprobowac, choc sprzeciwiam sie duzemu gronu typujacemu latwe zwyciestwo gosci - sie okaze.
Brawa dla Independiente, zwyciestwo 2-0 moze i jest troche niespodzianka ale bylem wyjatkowo jakos &quot;pewny&quot; tego typu. Cieszy mnie, ze nie podpalilem sie grac na Boce, choc nie wiem czemu na nich kursy przed meczem tak spadly ? Trafiony kurs i analiza cieszy ;)
Pozdrawiam,
gabriel.
 
gabriel 0

gabriel

Użytkownik
Gimnasia Y Esgrima Jujuy - CA Independiente
Typ: Independiente Remis - Nie ma zakładu ~|~ Remis lub Independiente
Kurs: 1.80 ~|~ 1.42
Bukmacher: bet365
Juz za chwilke, czyli o 22:00 czasu polskiego tuz za oceanem, dokladnie w Argentynie dojdzie do pojedynku w ramach 6 kolejki argentynskiej Primera Division pomiedzy Gimnasia Y Esgrima Jujuy a CA Independiente. Malym fawoyrtem, tego spotkania sa goscie, ktorzy ostatnio wygrali 2-0 z Boca Juniors. A wiec po slabym poczatku sezonu, goscie potrafili zmobolizowac sie na wazne spotkanie z Boca. Co prawda dobrze zagrali i wygrali dosc niespodziewanie, choc co najwazniejsze udowodnili, ze maja sklad z duzymi mozliwosciami. Przelamali sie w odpowiednim monecie, kadra gosci w 99% w komplecie, a wiadomo, ze skald maja naprawde dobry. Czy dzis to wykorzystaja - moim zdaniem sa na to bardzo duze szanse i za zwyciestwo Independiente mamy naprawde dobry kurs. Ja jednak nie bede &quot; podpalal sie &quot; i dawal tu czysta &quot;2&quot; tylko po prstu sie podepre. Nie sadze Gimnasia po 5 meczach wygral ten pierszy raz z takim zespolem. Stadion i kibice chyba nie pomoga. Z reszta Esgrima Jujuy po prostu odstaje umiejetnociami od gosci. Mysle, spokojnie mozna grac dnb 2 i x2. Licze na drugi wygrany mecz z rzedu gosci i kolejny mecz bez 3 &quot;oczek&quot; gospodarzy.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
2009-04-13 00:30, Clausura, Argentyna
River Plate - Gimnasia La Plata ( ilość goli 2.5 )
Typ: Under
Kurs: 1,90
Buk: Bwin

Dzisiaj o północy czasu Polskiego w lidze Argentyna Clausura zagrają River Plate i Gimnasia La Plata. River Plate dzięki meczom u Siebie zajmuje na razie wysokie 4 miejsce w tabeli z dorobkiem 14 pkt z czego aż 10 to dorobek własnego boiska. Skoro jestem na boisku River to opisze dotychczasowe mecze. Na Estadio Monumental
Antonio Vespucio Liberti ekipa River gra świetnie. Zanotowała jeden remis z liderem ligi Colon de Santa Fe 2-2, później wygrali z Banfield ( 12 w tabeli 2-0 ), Z Arsenal de Sarandi ( 13 w tabeli 3-1 ) i z San Martin ( 16 w tabeli 2-1 ). Jak widać zanotowali tylko jeden mecz poniżej 3 bramkowy. Jednak rywali mieli z niższej półki po za liderami ligi więc to ze stracili gole to nie dobrze świadczy przedewszystkim o obronie a nie o ataku. Ich rywale są 8 ekipą ligi na wyjazdach zanotowali 2 remisy po 1-1 w ostatnich kolejkach z Godoy Cruz i Argentinios Juniors. Wygrali z Huracan 2-0 a Huracan jest 5 w tabeli i przegrali z Newell 0-3. Czemu under 2.5? To proste. River Plate ostatnio ponieśli porażkę na wyjeździe z przedostatnią ekipą w lidze 0-1. Nie strzeili gola. Ich obrona nie prezentuje się dobrze. Z kolei ekipa Gimnasia nie ma najmocniejszego ataku o czym świadczy że zdobyli dotychczas na wyjazdach 4 gole w 4 meczach. Po drugie River wygrywał nisko z słabszymi ekipami ligi a Gimnasia jest zaliczana do wyższej półki, dlatego nie wydaje mi się aby ekipa La Plata dała wbić sobie dzisiaj więcej niż 1 gol. Jeżeli dobrze pójdzie to dzisiaj ekipy powinny się podzielić pkt a wynik maksymalny to 1-1.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Club Almagro – Atletico Rafaela (Argentyna II liga)
Typ: 1
Kurs: 3.45
Bukmacher: BWIN

Analiza:

Spotkanie dokańczające 30 kolejkę Argentyńskiej Premiery B w którym zmierzą się będący aktualnie na 19 pozycji w tabeli zespół Club Almagro z 6 Atletico Rafaela. Gospodarze tego spotkania rozegrali do tej pory 14 spotkań przed własną publicznością w których to zdołali 5x odnieśli zwycięstwo 5x zremisowali a 4x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 20 bramek a stracili 17. Goście natomiast w swoich 14 dotychczas rozegranych spotkaniach wyjazdowych zdołali 4x wygrać 4x zremisować a 6x ponieśli porażkę strzelając przy tym 9 bramek a stracili 21. Gospodarze tego spotkania nie wygrali już od prawie miesiąca a co z tym idzie niebezpiecznie blisko zbliżyli się do strefy spadkowej dlatego też czas najwyższy zdobywać ligowe punkty. Goście natomiast są nie pokonani od 5 spotkań i właśnie w tym upatruję swoją szanse gdyż gospodarze głodni wygranej mają doskonałą okazję na przełamanie tej dobrej passy gości. Kurs 3.45 na wygraną Club Almagro jaki znaleźć możemy w BWIN jest moim zdaniem warty zaryzykowania.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Racing Club - Arsenal de Sarandi Racing 2.00 ✅
Expekt

Spotykają się dziś 9 i 18 drużyna ligi argentyńskiej. Niby dużo pozycji niżej ale tylko 3 punkty różnicy. Podstawa to jednak forma obu drużyn, Racing na 6 ostatnich meczów wygrał 4, 2 zremisował, u siebie 3 wygrane z rzędu. Zupełnie inaczej prezentuje się Arsenal. Nie wygrali od 7 meczów, w których odnieśli aż 4 porażki. Na 5 ostatnich wyjazdowych spotkań 4 przegrali, 1 zremisowali. Niby ktoś może widzieć dziś przełamanie serii ale ja w to nie wierzę. Arsenal ostatni mecz z Racingiem wygrał 2 i pół roku temu i dziś raczej przedłuży tą fatalną passę.

Racing 4:1


San Martín Tucumán - Velez Sarsfield Velez 2.30 ⛔
Expekt

Lider gra na wyjeździe z 14 drużyną ligi, tu różnica punktowa większa niż w wyżej opisanym meczu, bo aż 12 pkt. A grano dopiero 11 kolejek. To już obrazuje sytuację i potencjał obu zespołów, jeden walczy o mistrza 2 raczej o utrzymanie albo środek tabeli. Kolejna różnica między tymi zespołami to forma, Velez ostatni mecz przegrał 13.12.08. Od tego czasu 7 wygranych i 4 remisy, na wyjazdach w 6 ostatnich meczach 4 wygrane i 2 remisy. Ten zespół jeszcze nie przegrał w tym sezonie. San Martin za to co prawda wygrało przedostatni mecz, ale generalnie poza tą jedną wygraną w ostatnich 6 meczach 3 przegrane i 2 remisy. Widać więc że zespół bez formy kompletnie i nie ma raczej szans z kandydatem na mistrza.

a tu 0:0 :kwasny4565:
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Banfield - Gimnasia Jujuy Banfield 1.65 ⛔

Banfield - Gimnasia Jujuy Banfield -1 2.80 ⛔

I parę słów o meczu. 8 kontra 19 drużyna ligi argentyńskiej. Banfield ostatnio w niezłej formie zwłaszcza u siebie gdzie w 8 ostatnich meczach, 5 razy zwyciężali i 3 razy remisowali. Gimnasia w zupełnie innej formie, ostatnie 2 mecze przegrali, poprzednie 3 remisowali, ich dyspozycja odbiega od oczekiwań. Co prawda jakiś czas wygrali nawet mecz na wyjeździe, jednak było to 21.03, czyli myślę, że można to pominąć przy obstawianiu tego spotkania. Generalnie Gimnasia na wyjazdach traci bardzo, ale to bardzo dużo punktów i całkiem sporo bramek. Banfield u siebie jest w dobrej formie i strzela niczego sobie więc myślę że dziś odprawi rywali z co najmniej 2-bramkową przewagą.


No i dupa 2:2 Banfield szybko 2 głupie bramy straciło i już było praktycznie po moich typach.
 
vonkrolock 0

vonkrolock

Użytkownik
Godoy Cruz - Independiente
Independiente + 0.5
1.90
Pinnacle

Gospodarze po bardzo dobrych występach na przełomie kwietnia i marca, spuścili z tonu, przegrywając ostatnie dwa mecze. Trener na łamach miejscowej gazety podkreśla, że potrzebne są zmiany i wprowadza roszady w składzie. Nawet bez nich, Godoy i tak zagrałby dzisiaj bez dwójki kluczowych zawodników. Mam na myśli Nicolás Olmedo - zawieszonego na 3 spotkania, i Hernána Encinę, który nabawił się urazu w meczu z Huracán. Independiente na Estadio de Guaymallén zjawi się w pełnym składzie (19 jugadores). Zawodnicy z Avellanedy po słabych występach wyjazdowych, urwali punkt Argentinos Juniors, i wygrali po raz kolejny na własnym obiekcie, tym razem z Tigre. W dobrej dyspozycji strzeleckiej znajdują się Rolfi i Toti Rios, strzelcy trzech z czterech bramek z ostatniego spotkania. Rios za nadmiar żółtych kartek w tym meczu nie zagra. Zastąpi go prawdopodobnie Ganin, który również wpisał się na listę strzelców w ostatnim meczu. Independiente już od dawna nie potrafią wygrać dwóch spotkań pod rząd. Dzisiaj jednak, według mnie, jest na to szansa, a przynajmniej na wywiezienie punktu. Roszady trenera Gallado i niestabilna dyspozycja gospodarzy, nie jest gwarantem wygranej Godoy Cruz. Dlatego też, Independiente nie przegra tego spotkania.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Estudiantes La Plata - Huracán Estudiantes 2.90
Expekt


Estudiantes de La Plata - CA Huracán​



Szykuje się bardzo, ale to bardzo zacięty pojedynek w którym wszystko się może wydarzyć. 10 drużyna z La Platy podejmuje zajmujący 4 pozycję Huracan. Oba zespoły ostatnio po 3 wygrane z rzędu. Jednak ekipa Estudiantes w ostatnich 10 meczach 6 razy wygrywała i 4 razy remisowała, a Huracan na ostatnie 5 meczów oprócz 3 wygranych 2 przegrał. Ekipa z La Platy na ostatnie 6 meczów u siebie wygrała 5 jeden remisując, a Huracan na wyjazdach na ostatnie 6 meczów wygrał tylko 2 raz remisując i 3 razy przegrywając. Trzeba zaznaczyć też, że nie przegrywali wcale z mocarzami bo odpowiednio z 9, 17 i 18 drużyną ligi. Jeżeli chodzi o mecze między tymi drużynami, to tak naprawdę należy brać pod uwagę tylko 3 ostatnie mecze, bo poprzednie odbywały się 6 lat wcześniej. W tych 3 meczach 2 razy padał remis, a raz zwyciężał Huracan, jednak grali oni wtedy u siebie. Podsumowując uważam że ekipa z La Platy odrobi część straty do czołówki wygrywając dzisiejszy mecz. Gdybym miał jakąś kasę na bet365 to pokusiłbym się nawet lekko o Estudiantes - 1.5 po kursie 6.88 :pP
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
CA Lanús - CA Rosario Central​


W tym meczu widziałbym niespodziankę. Bo Lanus to w końcu wicelider ligi, itp. Ale nie są ostatnio w formie, ostatnie 3 mecze to 2 remisy i porażka, jeśli chodzi o spotkania u siebie to ostatnio remis i porażka. Goście zaś są w naprawdę niezłej formie, ostatnie 4 mecze to 2 wygrane i 2 remisy, a jeśli chodzi o mecze wyjazdowe to w 4 spotkaniach 3 razy wygrali raz remisując. Są więc wg mnie w lepszej formie niż gospodarze i uważam że spokojnie pokuszą się o remis, jeśli nawet nie o pełną pulę.

Moje typy:
remis/Rosario//Rosario +1 2.05 Expekt (oba typy to właściwie to samo)
i bardziej ryzykowny
Rosario 5.00 Expekt


I od razu na jutrzejszy wieczór, póki co tyle może dorzucę coś jutro:


Gimnasia y Esgrima La Plata - CA Vélez Sársfield​


Velez mnie już zawiodło parę razy, ale myślę, że dziś tego nie zrobią. Gimnasia no po prostu bez formy i tyle. Ostatnie mecze ligowe, tylko to potwierdzają. Nie wygrali od 27 lutego, ostatnie 5 meczów to 3 remisy i 2 porażki, ostatnie 4 mecze u siebie to po 2 remisy i przegrane. Więc lipnie trochę. Zwłaszcza, że przeciwnicy w tych meczach nie powalali na kolana, Tigre, San Lorenzo, Arsenal, no nie są to mocarze futbolu. A Velez ostatnio w niezłej formie, co prawda spuścili ostatnio trochę z tonu, bo po serii 4 wygranych 2 razy zremisowali, ale dziś mają bardzo dobrą okazję wrócić na właściwe tory. Jeszcze tak dla formalności na wyjazdach ostatnie 6 meczów to 4 zwycięstwa i 2 remisy, więc nie jest źle.

Moje typy:
Velez 2.30 Expekt
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Estudiantes de La Plata - Argentinos Juniors​


Mecz, z naprawdę wyraźnym faworytem. Jest to oczywiście ekipa z La Platy, o czym chyba nie trzeba specjalnie nikogo przekonywać. Wystarczy przyjrzeć się formie obu zespołów w ostatnich meczach. Estudiantes ostatnie 6 meczów to 5 wygranych i remis z Huracanem, czyli dość mocną ekipą. Jeśli chodzi o same mecze u siebie, to też ostatnio są mocni. Poza wyżej wspomnianym remisem, 4 wygrane z rzędu w ostatnich 5 meczach. Widać, że swój stadion im służy. Jeżeli chodzi o gości, to oni ostatnio mogą ponarzekać na swoją formę, w ostatnich 5 meczach wygrana, 2 remisy i 2 porażki. Jeżeli chodzi o formę wyjazdową to jest jeszcze gorzej, bo ostatnie 5 spotkań to 2 porażki i 3 remisy. Generalnie to ostatni mecz na wyjeździe wygrali w listopadzie zeszłego roku. Dziś nie wróżę im przełamania, a wręcz przeciwnie, bo La Plata ostatnio w formie i raczej nie pozwoli dziś na wiele gościom.
Moje typy:
Estudiantes 1.70 bet365
Estudiantes -1 3.10 bet365

Inne typy na tą kolejkę:
Huracan 2.60 bet365
Banfield 2.80 Expekt
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
I na jutro od razu bo piszę analizę :p

CA Vélez Sársfield - CA Boca Juniors​


Mecz jeszcze niedawnego lidera ligi z ekipą-legendą tej ligi, czyli Velez - Boca. Mecz, pomimo dużej różnicy w pozycjach obu zespołów zapowiada się dość ciekawie. Obie ekipy ostatnio w średniej formie, gospodarze ostatnie 5 meczów to 2 wygrane, 2 remisy i porażka, goście 2 porażki 2 remisy i wygrana. Nie są to więc imponujące bilanse. Inaczej przedstawia się sytuacja jeśli chodzi o formę w zależności od stadionu. Velez u siebie w ostatnich 5 meczach 3 razy zwyciężało i 2 razy remisowało. Boca na wyjazdach ostatnio 3 porażki i 2 remisy. Jest więc zdecydowana różnica. Uważam więc, że dziś Velez powinno wygrać, ale będzie to wg mnie tylko jednobramkowe zwycięstwo.

Moje typy:
Velez 2.10 Expekt / bet365
Velez -1 remis 4.00 bet365
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
CA Huracán - CA Banfield​

Mecz 3 z 12 drużyną ligi argentyńskiej. Faworytem oczywiście zespół gospodarzy, który ostatnio w bardzo dobrej formie. W 6 ostatnich spotkaniach 5 wygranych i remis. Jeżeli chodzi o meczu u siebie to ostatnio 3 wygrane z rzędu. Banfield akurat w zupełnie innej formie, 6 spotkań to po 2 wygrane, remisy i porażki, a ostatnie 3 mecze to 2 remisy i przegrana. A na wyjazdach spisują się naprawdę źle, co prawda ostatnie 2 mecze to remis i nawet wygrana, ale grali wtedy z rywalami gorszymi niż Huracan. A wcześniej 5 porażek z rzędu na obcych stadionach. Widać więc, że nie są mistrzami wyjazdów i moim zdaniem dziś to potwierdzą i spokojnie wygra Huracan.

Mój typ:
Huracan 1.72 bet365
 
vonkrolock 0

vonkrolock

Użytkownik
30-05-09 00:00 (CET)
Mecz: Newell&#39;s Old Boys Rosario - Arsenal de Sarandí
Dyscyplina: Piłka Nożna, Argentyna, Clausura
Rodzaj Zakladu: 1X2
Typ: Arsenal de Sarandí +0.5 ✅
Kurs: 2.28
Parque de la Independência w Rosario ma zaszczyt zainaugurować 15 kolejkę Clausury, w której miejscowi Newell&#39;s goszczą popularny Arsenal. Na początek warto nadmienić, że gospodarze śrubują rekord spotkania bez porażki na własnym obiekcie. Seria trwa od końca września ubiegłego roku, kiedy to polegli 2:4 z Boca. Zdumiewające. Wliczając Aperturę i część trwającej Clausury, bilans miejscowych wynosi 8W-8R-1P. Prawdziwa twierdza, nawet, jak na ligowego średniaka. Arsenal de Sarandí przyjeżdza z misją: Nie przegrać! Mający nóż na gardle zawodnicy gości, będą gryźć trawę, co by wyjechać z Rosario z punktami. Od 11 kolejek nie zainkasowali kompletu punktów, chociaż potrafili wyrwać je teoretycznie silniejszym od siebie drużynom jak San Lorenzo i Colon. Dzisiaj podopieczni Gustavo Alfaro liczą przede wszystkim na stałe fragmenty gry. Newell&#39;s to najostrzej grający zespół ligi, z 47 &quot;żółtkami&quot; na koncie po piętnastu meczach. Na barkach Luciano Leguizamóna i Javiera Yacuzzi spoczywa w głównej mierze gra ofensywna gości, i tych właśnie zawodników powinna obawiać się formacja obronna z Parque de la Independência. Kursy są zdecydowanie przeszacowane w stosunku do gospodarzy. Zakład jaki proponuje 5Dimes, to bardzo ciekawa propozycja na nocne granie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom