>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Argentyna 2013

Status
Zamknięty.
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Argentyna 2013

Liga składa się z 20 klubów ,i z sezonu otwarcia (Torneo Inicial) od siepnia do grudnia i zamknięcia(Torneo Final) od lutego do czerwca.Spadek z ligi oparty jest na tzw. systemie &quot;uśredniania&quot;. Na koniec każdego sezonu tworzy się tabelę drużyn pierwszoligowych wraz z ich średnią liczbą punktów w przeliczeniu na 1 mecz z ostatnich trzech sezonów. Dwie najgorsze drużyny w tej tabeli spadają do drugiej ligi (Primera B Nacional Argentina). Drużyny, które w tej &quot;uśrednionej&quot; tabeli zajęły miejsca 17 i 18 rozgrywają baraże z drużynami z drugiej ligi, które do tych baraży zdołały się zakwalifikować. Zatem liczba drużyn, które mogą co sezon awansować do pierwszej ligi waha się od 2 do 4.
Najbardziej utytułowane kluby to River Plate i Boca Juniors.
Zespoły: 1 All Boys
2 AMSD Atletico de Rafaela
3 Argentinos Juniors
4 Arsenal De Sarandi
5 Belgrano Cba.
6 Boca Juniors
7 Colon de Santa Fe
8 Estudiantes La Plata
9 Godoy Cruz
10 Independiente
11 Lanus
12 Newells Old Boys
13 Quilmes
14 Racing Club
15 River Plate
16 San Lorenzo
17 San Martin de San Juan
18 Tigre
19 Union de Santa Fe
20 Velez Sarsfield Sezon otwarcia wygrał Velez Sarsfield. Historyczne klasyki w historii Primera Division Argentina:
  • El Superclásico, entre Boca Juniors y River Plate - 189 partidos
  • El Clásico de Avellaneda, entre Independiente y Racing - 179 partidos
  • El Clásico, entre Huracán y San Lorenzo - 155 partidos
  • El Clásico Rosarino, entre Newell&#39;s Old Boys y Rosario Central - 154 partidos
  • El Clásico Platense, entre Estudiantes y Gimnasia - 149 partidos
  • El Clásico del Oeste, entre Ferro Carril Oeste y Vélez Sarsfield - 140 partidos
  • El Clásico de Villa Crespo,15 16 entre Atlanta y Chacarita Juniors - 102 partidos
  • El Clásico del Sur, entre Banfield y Lanús - 92 partidos
  • El Clásico Santafesino, entre Colón y Unión - 49 partidos
  • El Clásico de la Zona Norte, entre Platense y Tigre - 46 partidos

Tutaj kursy na zwycięzce:
Fawor ytem jest Boca i Velez i nie ma co się dz iwić bo te ekipy grają dobrą piłkę ,i przede wszystkim ładną ,bo jak wiadomo liga argenty ńska to liga siłowa i dosyć brutalna ,tam zawodnic y się nie patyczkują.
Mecze puszcza SportKlub także warto oglądać choćby dla samej atmosfery która jest genialna.



Jeśli chodzi o skład y na dane spotkanie i tp to polecam twittera i oficjalne stro nki klubowe. Kursów na 1kolejkę nie ma na razie jak będą to wrzuc ę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Według portalu ilsussidiario.net, na celowniku Rossonerich znalazł się argentyński talent - Leandro Paredes. Urodzony w 1994 roku trequartista występuje na codzień w zespole Boca Juniors, gdzie jest porównywany do Riquelme. Czy Milan zdecyduje się na konkretne kroki? Czas pokaże.

chłopak jest nieprzeciętny ,fajnie by było go zobaczyć w Europie
także jak ktoś będzie oglądał mecz Boca Juniors to niech luknie na tego piłkarza ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
X

Z sezonu na sezon coraz bardziej przekonuję się do argentyńskiej Primera Division. Mimo, że liga podobno co roku staje się słabsza i mniej atrakcyjna to ja jednak lubię ją oglądać. W ubiegłą niedzielę obejrzałem spotkanie Boca Juniors - Quilmes i długo po meczu emocje ze mnie nie schodziły. Boca ze stanu 0-2 odrobiła na 2-2, następnie czerwona kartka dla obrońcy Carruzo i przestrzelony karny gości. Po dwóch minutach rzut rożny dla Boca i przepiękny wolej Burdisso dający zwycięstwo na La Bombonera. Ten mecz powinno się puszczać jako reklamę ligi argentyńskiej.
No ale pasuje coś napisać o dzisiejszym meczu. Tigre w tym roku rozegrało już 3 mecze ligowe, ponieważ dwa pierwsze spotkania były w ramach odrabianych zaległości z Tornero Inicial 2012. Najpierw zremisowali 1-1 z Indepediente a następnie ograli Estudiantes 3-1. Natomiast już w ramach bieżących rozgrywek bezbramkowo zremisowali z Quilmes. Z tego co widziałem w skrócie z tego meczu to Tigre dobrze grało z kontry: jedno, dwa podania i już byli blisko bramki przeciwników. Zdarzały im się także błędy w defensywie, po których Quilmes miało przynajmniej dwie sytuacje jeden na jednego z bramkarzem Tigre.
Boca poza meczem, który opisałem na początku posta w tygodniu niespodziewanie uległa 1-2 meksykańskiej Toluce 1-2 mimo, że do przerwy zawodnicy trenera Bianchiego prowadzili 1-2. Jednak przez błędy w obronie (przy obu straconych bramkach nieudolnie zastawiana pułapka offsajdowa) Boca przegrała swój pierwszy mecz w rozgrywkach Copa Libertadores. Prawdziwym fenomenem jest bramkach Orion, który w ciągu kilku dni dwukrotnie obronił rzut karny.
Podsumowując, myślę że defensywy obu zespołów nie są w najlepszej formie (przynajmniej obrona Boca na którą trener Bianchi bardzo narzekał) i powinniśmy być dziś świadkami kilku bramek.
Przypuszczalne składy (za polską stroną BJ)
Tigre: Javier García - Alejandro Donatti, Mariano Echeverría, Lucas Orban - Gastón Díaz, Gabriel Peñalba, Diego Ferreira, Sebastián Rusculleda - Matías Pérez García - Rubén Botta, Leandro Leguizamón.
Boca Juniors: Agustín Orión - Emiliano Albín (Lisandro Magallán), Claudio Pérez, Guillermo Burdisso, Clemente Rodríguez - Guillermo Fernández (Lautaro Acosta), Leandro Somoza, Cristian Erbes (Ribair Rodríguez), Walter Erviti - Juan Manuel Martínez, Santiago Silva

over 2,0 @ 1,65
bet365 ⛔ 0-0 nuuuuuudy jak nie wiem. to sobie wybrałem mecz do stawiania overa ????​
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Lanus-Velez
To mój pierwszy typ na Torneo Final w Argentynie ale od razu gram go w miarę mocno. Lanus zaczęło drugą część sezonu, od dwóch wysokich wygranych. Najpierw 4:0 z Unionem Santa Fe, a potem 3:0 z Newell&#39;s Old Boys. Teraz przychodzi pora na Velez. Widać, że zespół jak na razie prezentuję się dobrze, a prym wiodą w ofensywie Mario Regueiro i Silvio Romero. Na szpicy mamy także Ismaela Blanco, którego jeszcze nie tak dawno temu można było oglądać w barwach Legii. W pomocy tez ciekawi gracze jak Mauricio Pereyra, który miał odejść do rosyjskiego Krasnodaru ale ostatecznie zostaje, a poza tym Diego Gonzalez czy Victor Ayala, którego przez wiele lat mogliśmy oglądać w barwach Libertadu Asuncion. Skład ciekawy więc i wyniki są póki co. Goście przyjeżdżają w rezerwowym składzie. Raz, to fakt, że grali kilka dni temu z Iquique w Libertadores, a dwa to fakt, że we wtorek czeka ich trudny wyjazd do Montevideo na mecz z Penarolem i Ricardo Gareca woli oszczędzić zawodników. Wobec tego mamy mnóstwo zawodników, którzy normalnie niemieliby szansy na grę od 1 minuty. A jeśli chodzi o braki to mamy tak: Sebastian Sosa, Seba Dominguez, Emiliano Papa, Fernando Gago, Fabian Cubero, Federico Insua, Ivan Bella, Francisco Cerro, Alejandro Cabral, Facundo Ferreyra i Lucas Pratto. Tak więc na dobrą sprawę zabraknie całego składu, chociaż nie wszyscy może zagraliby od pierwszej minuty. Tak czy siak widać jak Gareca to spotkanie traktuje więc myśle, że można mocniej przyłożyć na Lanus i się z tym spieszyć, bo kursy zapewne polecą mocno w dół, a przed meczem 1,8 na El Granate mnie nie zdziwi. A dla zainteresowanych powiem, że mecz na żywo pokaże Sportklub.
Lanus: Agustín Marchesín; Carlos Izquierdoz, Paolo Goltz, Oswaldo Vizcarrondo, Maximiliano Velázquez; Pereyra, Diego González, Víctor Ayala; Mario Regueiro; Silvio Romero e Ismael Blanco
Velez: Germán Montoya; Gino Peruzzi, Fernando Tobio, Juan Sabia y Juan Ignacio Sills; Agustín Allione, Franco Razzotti, Lucas Romero y Federico Freire; Ezequiel Rescaldani y Jonathan Copete
Lanus @ 2,07 Tobet✅1:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Boca Juniors-Union Santa Fe
Dzisiaj sobie pogram na Los Bosteros, którzy zagrają na La Bombonera przeciwko Unionowi Santa Fe. Boca zaczęła nie zbyt dobrze obecny sezon i póki co mają jedynie 4pkt ale teraz pora na kolejne zwycięstwo. Dodatkowo wraca Juan Roman Riquelme, którego nie było od przegranego finału Copa Libertadores. Będzie to duże wydarzenie, gdyż Riquelme to symbol Boca w ostatnich latach, a z czego co wyczytałem, to na ostatnich treningach wraz z Santiago Silvą odzyskali wspólny język i ich współpraca dobrze się udawała. Z tego, co widzę to skład mocny wychodzi, chociaż w ataku ciekaw jestem postawy Sebastiana Palaciosa. Przeciwko Boca zagra Union Santa Fe, który ma dopiero 1pkt po trzech spotkaniach. Z tego, co można wyczytać na polskiej stronie Boca, to trener gości dokona aż 9 zmian przed tym spotkaniem. Rozumiem, że można być zdegustowanym postawą swojego zespołu ale jednak wymiana całego zespołu, to raczej nie jest dobra droga, gdyż ci zawodnicy nie mają szans być dobrze zgrani i o dobre zrozumienie na boisku będzie niezwykle ciężko.
Jak dla mnie typ na gospodarzy wygląda naprawdę fajnie i myślę, że do dubla będzie w sam raz.
Boca Juniors: Agustín Orión - Emiliano Albín, Matías Caruzzo, Guillermo Burdisso, Clemente Rodríguez - Pablo Ledesma, Cristian Erbes, Walter Erviti - Juan Román Riquelme - Sebastián Palacios, Santiago Silva.
Unión de Santa Fe: Martín Perafán - Emanuel Brítez, Bruno Bianchi, Nicolás Correa, Guillermo Cosaro - Fausto Montero, Nicolás Bruna, Diego Galván - Andrés Franzoia, Pablo Magnín, Damián Lizio
Boca @ 1,53 Tobet⛔1:3
 
B 1

bulecznik

Użytkownik
Velez - San Martin✅
Velez win
Kurs 1,55

Zazwyczaj nie gram tak fatalnych kursów ale bet jest wyjątkowo dobry.
Velez słaby początek sezonu, jednak porażki minimalne.
San martin 3 remisy pod rząd czwartego nie będzie tzn nie powinno być.
Wiec albo wygrana albo przegrana. Może głupi typ myslenia ale tak to widze.
Jednak wszystko jest możliwe i Velez moze przegrać, jednak procentowo daje im 75-80% na wygraną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gozer 35

gozer

Użytkownik
MECZ: Independiente- Boca Juniors
KRAJ/LIGA: Liga Argentyńska
TYP: 1
KURS: 2.30
BUK: Bet365
STAWKA: 6/10
Priorytetem dla Boca jest Copa Libertadores, za 3 dni mają ważne mecz o awans z ekwadorską Barceloną u siebie. Z tego powodu Boca nie zagra dziś w najsilniejszym składzie. Independiente walczy o utrzymanie (tabela 3 letnia), dla nich liczy się każdy punkt. Boca bardzo dobry zespół z pewnością nadgoni punktowo straty w pierwszych kolejkach ( poświęcają się na CL). Boca w lidze bez zwycięstwa, grają rezerwowym składem przed spotkaniami CL. W Boca nie zagra dziś mózg zespołu rozgrywający Riquelme, oraz tworzący z nim drugą linię Erbes i Erviti. W kadrze meczowej nie ma podstawowych graczy takich jak : Rodriquez R., C.Rodriquez, Burdisso. Do składu Independiente powraca Montenegro.


Przypuszczalne składy:
Independiente:
Diego Rodríguez - Julián Velázquez (Eduardo Tuzzio), Cristian Tula, Claudio Morel Rodríguez, Federico Mancuello - Hernán Fredes, Fabián Vargas - Luciano Leguizamón, Daniel Montenegro, Leonel Miranda - Juan Caicedo.
Boca Juniors:
Agustín Orión - Christian Cellay, Claudio Pérez, Matías Caruzzo, Emiliano Albín - Guillermo Fernández, Pablo Ledesma, Leandro Somoza (Federico Bravo), Juan Sánchez Miño - Juan Manuel Martínez, Santiago Silva.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
San Martin - Godoy
2 / x2 / 2 DNB ✅ ✅ ✅
2.87 / 1.42 / 1.87
✅ ✅ ✅
Pinnacle / Betsson


Godzina rozpoczęcia meczu: 21:10

Totalnie się nie znam na tej lidze, z góry uprzedzam, jednak ten mecz wpadł mi w oko. San Martin słabo zaczęli sezon. Zaczęli od dwóch remisów, po czym wpadły 3 porażki. Oczywiście taki bilans daje temu zespołowi ostatnie miejsce w tabeli po 5. kolejkach. Dziś przyjeżdża Godoy Cruz, które zajmuje szóstą lokatę, z bilansem 3Z-2R-1P. Porażka odniesiona w ostatniej kolejce, z obecnym liderem - Lanus. Godoy zagrał na wyjeździe 3 mecze, dwa wygrał i raz padł remis. Może to być przypadek, może ktoś obeznany mnie poprawi, ale raczej dobrze to świadczy o Godoy. Ja osobiście zaasekurowałem się X2, ale zwycięstwo gości wcale nie jest wykluczone. Kursy dość ciekawe, więc można zaryzykować.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Boca Juniors-Lanus: Lanus over 1,5 @3,40 Bet365⛔
Lanus DNB @2,04 Marathonbet zwrot tragedia,najciekawszym momentem meczu była awaria oświetlenia..

Już jutrzejszej nocy ciekawe spotkanie na La Bombonera. Boca,czyli ci od których oczekuje się wygrywania podejmuje Lanus-czyli tych,którzy po prostu wygrywają. Nie będę ukrywał,że jestem pod wrażeniem tego co gra zespół Lanus. Miejsce w tabeli,bilans 5-2-0 i bramki 13-3 jak najbardziej oddaje to co prezentują na tle innych ekip. Ostatnio stracili punkty z Quilmes,ale mieli mnóstwo okazji aby wygrać ten mecz. Ich styl jest mocno ofensywny,a jednocześnie w defensywie grają spokojnie,bez agresywnych zagrań typowych dla tej ligi. Boca z kolei zawodzi praktycznie w każdym meczu,ostatnio szczęśliwy remis z Independiante.Szczęśliwy bo rywale mieli jeszcze więcej okazji bramkowych,już Lanus we wspominanym przeze mnie meczu(niewykorzystany karny np).Z drużyny gospodarzy mamy takie wieści:

Sytuacja kadrowa Boca Juniors jest w obecnej chwili fatalna. Druzynę dopadła prawdziwą plaga kontuzji, która z każdym kolejnym spotkaniem się pogłębia. Przed meczem z Barceloną kontuzjowani byli, Claudio Pérez, Ribair Rodríguez, Cristian Erbes, Leandro Paredes, Nahuel Zárate, Lautaro Acosta i Diego Rivero. Po środowym spotkaniu do tej listy dołaczyli Franco Sosa i Pablo Ledesma, a i Guillermo Burdisso ma jakiś problem z kolanem. By tego było mało piątkowego treningu nie dokończył Emiliano Albin, ale raczej będzie do dyspozycji trenera w niedzielę.(za bocajuniors.pl)

Nie wiem jak sytuacja kadrowa Lanus,nie będę ukrywał że w ligach latynoskich nie interesują mnie za bardzo nazwiska piłkarzy. Śledzę mecze,Lanus widziałem sporo razy,Boca podobnie.Stąd moje typy.Pozdrawiam;)
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Newels vs Colon
Poważne problemy kadrowe Newels:
&quot;Por lo tanto, Newell`s no contará entre otros con el arquero Nahuel Guzmán, Marcos Cáceres, Santiago Vergini, Hernán Villalba, Pablo Pérez, Maximiliano Rodríguez, Rinaldo Cruzado, Marcos Figueroa y el goleador Ignacio Scocco.
Por el lado de Colón, el entrenadior Morant mantiene una incógnita para la formación del equipo ya que no resolvió si ubicará a Gabriel Graciani o Lucas Mugni en la mitad de la cancha.&quot;
Guzman - bramkarz, Cacerese- podstawowy obrońca Vergini-podstawowy obrońca , Villalba- podstawowy pomocnik,, Rodriguez - podstawowy pomocnik,Perez - podstawowy pomocnik, Scocco - najlepszy strzelec
Tyle, że Colon nie zachwyca i zajmuje dopiero 18 miejsce w tabeli i na wyjeździe przegrał wszystkie 3 mecze. Poczekam na opinię ekspertów Latynosów
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
07.04.2013 23:10
Newells Old Boys-Colon
Typ:X2
Kurs:1.83
Buk:bet365
Stawka:5/10
W dzisiejszym meczu trener da odpocząć prawie całej podstawowej jedenastce zabraknie:
Arquero Nahuel Guzmán (gk 23/0)
Marcos Cáceres (df 20/2)
Santiago Vergini (df 23/0)
Hernán Villalba (mf 24/0)
Pablo Pérez (mf 21/3)
Maximiliano Rodríguez (mf 17/2)
Rinaldo Cruzado (mf 3/1)
Marcos Figueroa (att 22/2)
Ignacio Scocco (att 23/18)
source http://www.elcomercial.com.ar/index.php?option=com_telam&amp;amp;view=deauno&amp;amp;idnota=301729&amp;amp;Itemid=116
 
gozer 35

gozer

Użytkownik
MECZ: San Lorenzo-Racing Club
KRAJ/LIGA: Argentyna 1 Liga
TYP: 1
KURS: 2.36
BUK: Pinnacle

Obserwuję San Lorenzo i wiem na co ich stać, oglądałem nawet ich ostatni mecz z Velez na wyjeździe gdzie powinni to wygrać, ale remis też dobry bo Velez to swietny zespół. Z Newells przegrali ale powinni wygrać bo też widziałem mecz i byli drużyną znacznie lepszą. Wtedy stawiałem przed meczem na Newells ale widziałem jak gra Lorenzo ale zachowałem zimną krew i nie kontrowałem. Racing ostatnio jakoś nijak gra, widziałem fragmenty meczu z Estudiantes, gdzie grali piach a w końcówce wygrali. A w Estudiantes jest teraz wielki kryzys i kiepska atmosfera a mimo to Estudiantes mógł wygrać. Przegrali nawet z River Plate które jest w top 3 ale to wielkie nieporozumienie i za kilka kolejek River będzie na samym spodzie
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Nie wiem co sie dzieje z Boca Juniors, fatalnie zaczynają sezon, zastanawiam się nad progresją grania typów na remis, Boca do tej pory
1 wygrana
6 remisów
3 przegrane ... kurs na remis w okolicach @ 3 , co Wy na to?
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Tigre - Lanus DNB 2 1.45 Pinnacle
Nie wiem czy ktos to czyta o tej porze, byc moze ktos wrocil z roboty, cierpi na bezsennosc, spija browara i ma chetke zagrac. Ja widze taki fajny typ draw no bet, ktory ma szanse wejsc, a na Tigre nie postawie grosza! Tigre gra w lidze slabo, zajmuje 13 lokate i nie lubi remisowac (5-1-7), na wlasnym stadionie (2-1-3). Tigre odpadlo wlasnie w Copa Libertadores po porazce 0-2 w Asuncion z Olimpia. Gra Lanus to inna bajka, maja 2 pkt straty do lidera i nie przegrali dotad w lidze (7-6-0). Ostatnia porazka 17 kwietnia z Atletico Rafaela, wczesniej 2 grudnia na wyjezdzie z River Plate, reszta to same wygrane i remisy. Lanus druzyna lepsza, czesto remisuje, Tigre graja o wiele gorzej i ida na calosc, u siebie albo wygrane albo porazki. Liga argentynska wyrownana jest, ale obecna dyspozycja obydwu ekipa, daje w/g mojej opini wieksze szanse, dzielnie walczacym o mistrzostwo gosciom. Kurs w/g mnie troche za niski, buk powinien sie bardziej postarac, ale od biedy zagrac mozna. Humory w zwiazku z odpadnieciem z Copa Libertadores i aktualna pozycja w lidze, z pewnoscia nie sa w ekipie gospodarzy zbyt dobre, dlatego w swoim stylu zaatakuja z checia zdobycia 3 pkt. Lanus spokojnie moze wykorzystac ich blad i minimalnie wygrac. W tym sezonie juz mu sie to udalo, u siebie pokonal Tigre az 4-1, a w kilku ostatnich latach potrafil wygrywac na boisku Tigre. Zdecydowanie za mniejsza stawke, dla tych co bez grania zyc nie moga i siedza po nocach ????
0-0...
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna : ARGENTYNA - Primera División : Torneo Final
Spotkanie:Newells Old Boys(-1,5 gola)-Boca Juniors
4-0
Typ:1
Kurs:3.00
Godz:02:30
Buk:Bet365

Mecz walczącego o wygranie Torneo Final(dające miejsce w Copa Libertadores) Newells Old Boys a nie walczącego już o nic w lidze Boca Juniors.Te zespoły grają równocześnie ze sobą w ćwierfinale Copa Libertadores w pierwszym meczu w Piątek na wyjeżdzie Newells zremisował z Boca na wyjeżdzie 0-0.Zespół Boca,ze względu na granie w lidze o pietruszke wystawi w tym meczu zespół rezerwowy ,gospodarze są zaś dużo bardiej zmotywowani bo walczą o wygranie Ligi.Gdy Boca wystawiała rezerwy w tym sezonie kończyło się to wysokimi porażkami min. z San Lorenzo 0-3 czy San Martin 6-1.Poza tym o mistrzostwo z Newells walczy min River Plate ,więc wiadomo ,że Boca nie będą szczęśliwi gdyby River zdobył tytuł.Gospodarze są dużo bardziej zmotywowani i traktują ten mecz bardziej poważnie niż Boca Juniors i myślę ,że spokojnie wygrają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna : ARGENTYNA - Primera División : Torneo Final
Spotkanie:San Lorenzo-Union Santa Fe
4-2
Typ:1
Kurs:1.62
Godz:01:15
Buk:Betsson

Wczoraj Godoy Cruz nie udało się wygrać z Racing Club ,dzięki temu San Lorenzo będzie zmotywowane aby dzisiaj wygrać i wskoczyć na miejsce gwarantujące udział w Copa Sudamericana. Gospodarze są ostatnio w wyśmienitej formie 5 mecze i cztery zwycięstwa i jeden remis,zaś goście pozostają bez zwycięstwa od 8 kolejek w tym 2 kolejne wyjazdowe porażki.Gospodarze dzisiaj bez Alvarado (DF 31/0) jest zawieszony i Hector Villalba (MF 8/2), występ Anioł Correa (MF 8/1) jest wątpliwy,goście bez Guillermo Cosaro (DF 13/2) i Marcelo Sarmiento (MF 15/0), nie wiadomo czy zagra Damian Lizio (MF 12/1) .Zmotywowany zespół San Lorenzo powinien dzisiaj spokojnie wygrać ze zdegradowanym już Unionem Santa Fe.

.
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Witam, czy ktoś ze znawców ligi argentyńskiej mógłby wskazać link do aktualnej uśrednionej tabeli z 3 ostatnich lat. Chodzi mi o to, ażeby wiedzieć kto o co gra. Podobno Union jest już zdegradowany, Independiente prawie, a Argentinos tuż nad przepaścią. Z tabeli Torneo final nic nie wynika. A może ktoś w kilku słowach napisze jaka jest sytuacja w dole tabeli, kto gra już o pietruchę, a kto o puchary. Z góry dzięki.
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna : ARGENTYNA - Primera División : Torneo Final
Spotkanie:Independiente-Estudiantes
Typ:1
Kurs:2.29
Godz:19:00
Buk:Pinnacle Sports
Na cztery kolejki przed końcem rozgrywek spotykają się walczące o utrzymanie w lidze Independiente Buenos Aires z grającym już o pietruszke Estudiantes La Plata.Sytuacja gospodarzy nie wygląda najlepiej walczące z nimi o utrzymanie Quilmes raczej jutro odniesie zwycięstwo nad Racingiem,kursy w tym meczu strasznie zmalały i większość z bukmacherów wycofała ten mecz z oferty.Estudiantes zaś po 2 zwycięstwach z rzędu niesopodziewanie zremisował u siebie z następnym rywalem gospodarzy w walce o utrzymanie w lidze Argentinos Juniors 0-0.Independiente jest ostatnio w bardzo dobrej formie są niepokonani od pięciu meczy w lidze,zaś u siebie odnieśli ostatnio 2 zwycięstwa z rzędu nad rywalami w walce o utrzymanie Argentinos Juniors i San Martin S.J. oba w stosunku 3-1.Estudiantes jak widac po ostatnim meczu nie ma juz motywacji w tym sezonie w przeciwieństwie do gospodarzy,którzy w tym meczu będą walczyć o życie.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Tigre - San Martin
Typ: 2 DNB @ 2,50
WilliamHill


Na dziś dość nietypowy mecz jak na mnie jednak ten typ przykuł moją uwagę. Oba kluby znajdują w środkowej części tabeli, oba po tyle samo punktów, jednak to goście są w lepszej formie. Na 5 meczy 3 wygrane, grali te mecze u siebie, lecz ostatnia wygrana z drugim w tabeli Lanus na pewno wzmocniła ich morale i będą zmotywowani do zdobycia punktów i lekkiego podciągnięcia w górę tabeli. Tigre u siebie, ale zupełnie nie wykorzystują tego atutu, na 7 meczy tylko dwie wygrane i 2 remisy. Nie wróży to nic dobrego. Dziś na pewno nikt nie odpuści i powinniśmy zobaczyć otwarty mecz. Miejmy nadzieję, że zobaczymy ciekawe i goście na fali wznoszącej wygrają ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom