>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Argentyna 2017/18

Status
Zamknięty.
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Dziś myśle,że warto zaryzykować
River - Argentinos Jrs
Typ: 1(-1.5) Kurs: 2.10 ⛔
To co River zrobiło w pucharze to był majstersztyk.A mówią,że z takich opresji to tylko Real i Barca potrafią wygrać,a jednak i w Ameryce Płd. są takie ekipy ale do rzeczy.
Ide na ryzyko,że River dziś znów pokaże rywalom miejsce w szeregu.
Umówmy się;goście póki co w tym sezonie szału nie robią i raczej w tym meczu też nic wielkiego nie powinni pokazać.River zdecydowanym faworyt i licze tu również na festiwal strzelecki gospodarzy.Różnica poziomów aż nadto widoczna i rżnica 2 bramek nie powinna stanowić tu żadnego problemu.
Ja w to wchodze!
Wynik: 1:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 742K

majekx

Znawca A-League
Zapraszam na kolejkę numer 5. Kursy wystawione przez forbet wyglądają następująco:
Jak zwykle będzie kilka, może nie, klasyków ale ciekawie zapowiadających się spotkań. Ja z uwagą obejrzę spotkanie San Lorenzo - Colon, Gimnasia - Lanus, Independiente - Velez i na koniec NOB - Godoy.
Co do obstawiania to mam na razie na oku:
-

Union - Olimpo (2:0)

1 - @1,75 - forbet ✅
Union sezon rozpoczął wyjątkowo dobrze. Zajmuje w lidze 7 pozycję - 2-2-0, bramki 5:2. Na własnym stadionie na razie zagrał jedno spotkanie - wygrana z Gimnasią - 1:0. Styl gry Union - czyli tworzenie wielu szans bramkowych i strzały z daleka powinny wystarczyć do zdobycia 3 pkt. Przeciwnikiem będzie zespół Olimpo - 27 zespół ligi - 0-1-3, bramki 1:7. Na wyjeździe rozegrali 2 mecze - 2 porażki. Najpierw 3:0 z Boca Juniors, a później 2:0 z NOB. Zwłaszcza ta ostatnia porażka pokazuje w jakiej formie jest zespół dzisiejszych gospodarzy.
Z braków kadrowych to u gospodarzy na pewno nie zagra Aquino - pomocnik - 4 mecze, 256 min na boisku.
W zespole gości zabraknie: Tellechea - pomocnik - 6 mecze, 270 min i Nasuti - środkowy obrońca - 3 mecze, 270 min, 1 asysta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
CA Talleres - Patronato
Typ: X2 Kurs: 2.08 ⛔
Próbuje rozgryźć skąd te kursy i nic mi do głowy nie przychodzi.
Żadnych dodatkowych absencji forma obu zespołów mniej więcej równa więc skąd ta rozbieżność?
Chyba jedynie H2H może dawać taki obraz,że to gospodarze są zdecydowanie lepsi.
Patronato bardzo fajnie rozpoczęli sezon.Czy u siebie czy na wyjeździe potrafią zdobyć komplet pkt więc i dziś celuje choćby w remis.
Aż takiej różnicy poziomów to ja nie widze w tych ekipach.
No chyba,że mądrzejsi w tej lidze mają jakieś wieści?!
Póki co myśle,że warto zagrać X2
Wynik: 1:0
 
majekx 742K

majekx

Znawca A-League
Na koniec kolejki jeszcze jedno spotkanie wygląda obiecująco:
-

Banfield - Arsenal S. (1:2)

1 - @1,55 - forbet ⛔
Banfield w ostatnich meczach miło zaskoczyło - najpierw u siebie 1:0 z Racingiem, potem wyjazdowe 4:0 z Rosario (ostatnie spotkanie to co prawda pucharowa porażka z Godoy 2:1 ale po pierwsze to puchar, a po drugie wyjazd, dlatego nie przywiązuje do niego zbyt dużej wagi). To daje gospodarzą wysoką pozycję w lidze - 5 - mecze 3-0-1, gole 8:4. W ostatnim meczu zabłysną Cvitanic. Grając przeciwko słabszej obronie Rosario mógł pokazać swoje umiejętności techniczne. Obrona Arsenalu także nie wygląda na najmocniejszą. Goście zajmują ostatnią pozycje w lidze, jeszcze bez zwycięstwa - 0-0-4, bramki 1:5. W ostatnim meczu do kontuzjowanych Belli (zmiennik) i Curado (podstawowy środkowy obrońca) dołączył Rolon (podstawowy prawy pomocnik) - zawieszony za czerwoną kartkę. Arsenal, który początek ligi ma fatalny gra mocno osłabiony. Braki kadrowe powodują, że zapewne mecz będzie toczył się na jednej połowie - Arsenalu i ja widzę tutaj duże szanse na wygraną Banfield. Dodatkowo można spróbować zagrać jeszcze (oczywiście stawki odpowiednie do kursów):
un 2,5 - @1,7 ⛔
nobts - @1,6 ⛔
1+un2,5 - @3,1 ⛔
????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 742K

majekx

Znawca A-League
Parę minut po północy wg czasu PL rozpoczyna się 6 kolejka w Argentynie. Zapraszam na śledzenie spotkań bo już od 1 spotkania zapowiada się ciekawy mecz:

kursy przygotowane przez forbet
-

Lanus - Union (2:1)

1 - @1,9 ✅
x/1 - @4 ⛔
un2,5+no bts - @1,75 ⛔
Lanus znane jest ze swojej &#39;oszczędnej&#39; gry. Potrafi monotonną grą dosłownie uśpić przeciwnika i dobić go jedną akcji. Dodatkowo Sand powoli wraca do formy strzeleckiej. Lanus do tej pory miało dosyć trudny kalendarz, ale potrafiło zdobyć 3 pkty w meczach z Independiente czy Gimnasią. Do tego dochodzi wyeliminowanie San Lorenzo z Copa Libertadores.
Union co prawda jest 3 w lidze, ale najbardziej wymagający przeciwnik z jakim do tej pory zagrali gości to zespół Huracanu. Teraz to Lanus jest faworytem i powinni wykorzystać atut własnego boiska. Zwłaszcza, że ostatnie mecze to zdecydowany wzrost formy u gospodarzy.
Z braków kadrowych w zespole Lanus nie powinno być jakichś znaczących braków kadrowych.
W zespole Union nie zagra Aquino - pomocnik.

-

San Lorenzo - Defensa (3:1)

1 - @2,1 ✅
Krótko i dosłownie w 2 zdaniach. San Lorenzo już po za Copa Libertadores. Teraz żeby nie zakończyć sezon totalną klapą muszą zająć wysoką pozycje w lidze. A kiedy zdobywać punkty jak nie w lidze i nie z takimi zespołami jak Defensa.
Braki kadrowe są tylko po stronie gospodarzy. Nie zagrają pomocnicy występujący głównie w meczach CL: Mussis i Merlini
 
majekx 742K

majekx

Znawca A-League
-

Velez - NOB (1:0)

1 - @2 ✅
x/1 - @4,1 ⛔
Typ bardziej z tych, że bardziej wierzę w słabość gości niż w moc gospodarzy. Velez to zespół środka tabeli. Na każdej pozycji ma zawodnika grającego równo i pewnie. W ataku jest Romero (4 gole), za nim na środku pomocy Vargas (2 asysty), przed liną defensywy mamy Caseresa a na obronie Gianettiego. Każdy z nich to mocne i ważne punkty zespołu. Velez po za porażkami z Bocą i Independiente zanotował remis z Tallerez oraz wygrane z Tucuman i Tigre.
W zespole gości nie zagra Rivero - defensywny pomocnik
Zabraknie w zespole gospodarzy Grillo - obrońca
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna, Copa Argentina
Godzina: 02:10
Spotkanie: River Plate Buenos Aires - Club Atletico Atlanta
Typ: handicap 1 (-1.5)
Kurs: 1,69
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie ćwierćfinałowe w Pucharze Argentyny, Zespołu River Plate nie trzeba nikomu przedstawiać. Ich rywal z kolei to zespół z jednej z niższych lig a mianowicie z odpowiednika 3 ligi. Mecz będzie rozgrywany na neutralnym stadionie i zdecydowanym faworytem jest tutaj River Plate. Ja stawiam na ich wygraną z handicapem -1.5, bo myślę, że spokojnie ta linia będzie pokryta i wygrają spotkanie minimum 2 golami. Nie ma się tutaj sensu więcej rozwodzić, bo różnica klas między tymi zespołami jest ogromna. Wprawdzie drużyna Atlanty sprawiła już w tym pucharze dwie niespodzianki eliminując najpierw San Martin a potem Belgrano ale tutaj już sensacji bym się nie spodziewał. River Plate zagra dzisiaj w mocnym składzie i ich rywal nie powinien mieć kompletnie nic do powiedzenia. Kadra River Plate na to spotkanie pod tym linkiem:
http://www.cariverplate.com.ar/copa-argentina-los-convocados-para-los-cuartos-de-final
✅ 4-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 742K

majekx

Znawca A-League
po przerwie na puchary krajowe i międzynarodowe rozgrywki powraca liga. Zapraszam na kolejkę numer 7. Jednocześnie zachęcam do wpisów, spostrzeżeń, typowania.
Forbet przygotował następujące kursy:
na pierwszy rzut oka widzę swoje szanse w meczach Huracanu, Godoy, Boca i Independiente. Może jeszcze coś dodam, ale to po dokładnym zapoznaniu się z sytuacją w klubach i przeciekami medialnymi.
Z meczy, które zapowiadają się na szlagiery to wg mnie pojedynki Tigre z Rosario oraz Huracanu z Lanus
A co Wy uważacie?
 
majekx 742K

majekx

Znawca A-League
pomysł na szybko:
-

Banfield - Colon (1:1)

un2,5 - @1,6 - forbet ✅
Mecz zespołów, które początek sezonu mogą zaliczyć do udanych. Z jednej strony mamy atak gospodarzy w postaci Cvitanicha i Mouche, z drugiej obronę gości, która w dotychczasowych 6 meczach straciła 2 bramki. Warto odnotować remis 0:0 z San Lorenzo oraz 0:0 z Estudiantes. Zapewne dziś także goście będą murować bramkę, a to już samo w sobie zapowiada mało goli.
 
majekx 742K

majekx

Znawca A-League
-

Huracan - Lanus (4:0)

1 - @1,7 - forbet ✅
Kursy już pikują. Jest to spowodowane tym, że kolejny mecz (w środku tygodnia) Lanus gra rewanż w Libertadores z River (do odrobienia mają tylko jedną bramkę). Dlatego właśnie trener gości oszczędza kilku podstawowych graczy. Dziś zobaczymy rezerwowy skład.
Zespół gospodarzy w najmocniejszym składzie z Pussetto i Abilą. Huracan powinien wykorzystać okazję i zgarnąć na własnym stadionie 3 pkt.
składy dostępne są na stronie:
https://www.ole.com.ar/futbol-primera/formaciones-fecha-superliga-argentina-viernes_0_1894610623.html#cxrecs_s
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
majekx 742K

majekx

Znawca A-League
Zapraszam na kolejkę numer 8. Forbet zaproponował następujące kursy:
Mecz kolejki to wielkie derby Argentyny - River - Boca - i obowiązkowo coś będzie trzeba tutaj obstawić. Z innych meczy, jakie wydają się perspektywiczne - Colon, Godoy - Huracan i San Lorenzo. Konkrety i argumentacja na pewno pojawi się w kolejnych postach.
 
majekx 742K

majekx

Znawca A-League
jak obiecałem - pierwszy pomysł do grania:

-

Godoy - Huracan

bts - @1,87
Gospodarze- z jednej strony mamy w ataku Gimeneza i Garcie. Na pewno groźny to ofensywny duet z drugiej strony niezbyt pewnego Buriana na bramce. Dodatkowo wiadomo, gospodarzą będą sprzyjać trybuny.
Przeciwnikiem Godoy na pewno jest jeden z zespołów, które grają nadspodziewanie dobrze w tym sezonie. Huracan z Abilą i Pusettą w ofensywnie strzeliło już w lidze 11 goli (wymienieni piłkarze w dwójkę zdobyli 7 bramek). Z jednej strony mamy gospodarzy, którzy na pewno będą chcieli coś pokazać.. z drugiej zespół teoretycznie lepszy... dla mnie to zapowiedź btsu.
składy na nadchodzącą kolejkę dostępne są na stronach Ole:
https://www.ole.com.ar/futbol-primera/formaciones-superliga-fecha_0_1898810175.html#cxrecs_s
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
majekx 742K

majekx

Znawca A-League
Na szybko bo za 30 min mecz...
San Lorenzo - Banfield (0:1)
1 - @1,85 ⛔
San Lorenzo jest zdecydowanie mocniejsze, z szerszą i równiejszą kadrą. Walczy o tytu, a jak nie w meczach u siebie i z takimi zespołami jak Banfield ma nie zdobywać 3 pkty. Zwaszcza, już jutro wielkie derby Argentyny.. więc to doskonała okazja na wywarcie presji na lidera i a nóż widelec Boca straci jutro pkty... no i trzeba trzymać za plecami Colon.. który też jest w grupie pościgowej za liderem
 
majekx 742K

majekx

Znawca A-League
wczoraj nie poszło... San Lorenzo miało dużą przewagę, niewykorzystany karny... po prostu pech... na dziś mam typy:
River - Boca (1:2)

bts - @1,85 ✅
dla odważnych - 1 - @2,7 ⛔
Wielkie derby Argentyny... porównywalne na pewno z meczami Real - Barcelona czy Juventus - Milan. Tutaj na pewno nikt nie będzie kalkulował, nie będzie odkładał nogi.. Wszelkie typy na kartki można brać ✅ (10 x żółta, 2 x czerwona).
Boca 100% skupiona na lidze... właściwie powoli odjeżdża reszcie stawki... ale na jej drodze właśnie stanęło River. River, które ligę do tej pory odpuszczało, bo walczyło o Copa Libertadores (zostało z niej wyeliminowane przez Lanus). Dlatego teraz musi się zrehabilitować, przed własnymi kibicami... i musi wrócić na ligowe podwórka i podgonić czołówkę. Zresztą widać to po składzie. W odróżnieniu od Lanus dziś zobaczymy na boisku pierwszy zespół ze Scocco, Martinezem, Ponzio, Maidaną, Pinolą i Luxem na bramce.
Belgrano - Independiente (0:0)
un2,5 - @1,5 ✅
Spotkanie zespołów underowych (mniej bramek ma tylko NOB - które nie ma kim grać i muruje bramkę). Independiente trochę mnie rozczarowało w tym sezonie. Paczkę mają całkiem dobrą, ale jakoś do czołówki nie potrafią się dobić. CO prawda to początek sezonu i może skok jakościowy jeszcze nadejdzie... ale jak by nie było oczekiwałem od nich więcej. Bramki Belgrano u siebie - 1:0 w 3 meczach... Independiente na wyjazdach - 3:3 - też w trzech meczach...szaleństwa nie ma więc i bramek tutaj nie widzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
River - Boca

bts - @1,85
dla odważnych - 1 - @2,7
Wielkie derby Argentyny... porównywalne na pewno z meczami Real - Barcelona czy Juventus - Milan. Tutaj na pewno nikt nie będzie kalkulował, nie będzie odkładał nogi.. Wszelkie typy na kartki można brać.
Boca 100% skupiona na lidze... właściwie powoli odjeżdża reszcie stawki... ale na jej drodze właśnie stanęło River. River, które ligę do tej pory odpuszczało, bo walczyło o Copa Libertadores (zostało z niej wyeliminowane przez Lanus).
Wyeliminowane to i tak delikatnie okreslenie. Dodajmy, że River mieli 2-0 w meczu wyjazdowym po wygraniu pierwszego meczu u siebie 1:0, więc odpadnięcie w tego typu sytuacji to jest blamaż i kompromitacja River!
Dziś derby z Boca, wiadomo jakie to są mecze, tutaj kosy lecą i czerwa się sypią nawet w towarzyskich grach przed sezonem i nikt nikomu nie odpuszcza. Kartki jak najbardziej, ale gdzie tego typu zakłady są dostępne na rynku?
Zlepek brutalnych zagrań z Boca - River w małej pigułce do obejrzenia tutaj -&gt; http://bocajuniors.pl/bedzie-walka-krew-i-pot-8/
To niestety ta fatalna strona tej wielkiej rywalizacji, takie rzeczy to jest horendum! Jak widzę tego typu akcje to aż zaczynam wątpić w sportową rywalizację w tych meczach. To przechodzi w chęć wyrządzenia krzywdy rywalowi!
River Plate (4-4-2):German Lux – Gonzalo Montiel, Jonatan Maidana, Javier Pinola, Milton Casco – Ignacio Fernández, Leonardo Ponzio, Enzo Pérez, Ariel Rojas – Gonzalo Martínez, Ignacio Scocco.
Boca Juniors (4-3-3):Agustín Rossi – Leonardo Jara, Paolo Goltz, Lisandro Magallán, Frank Fabra – Nahitán Nández, Wilmar Barrios, Pablo Pérez – Cristian Pavón, Darío Benedetto, Edwin Cardona.
Boca pewnie kiedyś wreszcie punkty straci, podjerzewam, że niestety będzie to dziś. Bo póki co grają jak z nut i wszystko wygrywają pewnie. Szykuje się niewątpliwie kozacki mecz, oby piłki w tym meczu było więcej, a najlepiej to obyśmy tylko o piłce rozmawiali, a nie o tym jak ktoś komuś sankami wjechał itp...
Vamoss Boca!
 
majekx 742K

majekx

Znawca A-League
po przerwie wracamy na boiska w Argentynie. Oto jak przedstawiają się meczowe pary:

forbet
Co ja tutaj widzę - undery, undery i jeszcze raz undery... un w meczu NOB, un w meczu Lanus (dodatkowo całkiem poważnie myślę nad grą przeciwko Lanus - ale to jeszcze musi poczekać na składy). Do tego wygrana Huracanu i Union (i tutaj też mi coś śmierdzi underem). Standardowo typy i jakąś sensowną argumentację podam ciut później... Liczę, że ktoś jeszcze jakiś pomysł poda, a jeżeli nie to chociaż moje typy komus się przysłużą... jak nie będzie wtopy ????
pzdr
 
majekx 742K

majekx

Znawca A-League
-

NOB - Belgrano (0:1)

un2,5+no bts - @1,65 ✅
Mecz zespołów bez ataku. NOB - gole 5:5, Belgrano - gole 4:7. Składy wg Ole:
NOB - L. Pocrnjic; J. San Román, B. Bianchi, N. Paz, M. Valenzuela; J. Sills, B. Rivero; J. Torres, V. Figueroa, B. Sarmiento; L. Leal
Belgrano - L. Acosta; T. Guidara, C. Romero, C. Lema, M. Benítez; J. Amoroso, J. Ortiz, F. Lértora, L. Sequeira; M. Suárez, E. García
O &#39;sile&#39; ataku gospodarzy świadczą ostatnie mecze - 0:0 (W) z Patronato (9 straconych goli), 2:1 (D) z Chacarita (9 straconych goli), 1:0 (W) z Velez (11 straconych goli), 0:0 (D) z Godoy (10 straconych goli) czy 1:0 (W) z Lanus (14 straconych goli). Dlatego jeżeli takim zespołom w sumie strzelili 1 gol to ile mogą strzelić zespołowi, który w lidze stracił tylko 7 goli.Z drugiej strony także niewiele tracą... a i Belgrano niewiele strzela. Jak dla mnie mecz będzie wyrównany, ale i nudny, z nastawieniem, po obu stronach boiska aby nie przegrać niż na jakieś szaleńcze ataki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Independiente - River Plate
Nie rozumiem ruchów kursów na to spotkanie , chyba że buki wiedzą coś więcej, przecież to zespół gospodarzy 3 dni po tym spotkaniu będzie się mierzył w Copa Sudamericana. Kurs na gości skoczył do góry, ale wydaje mi się że to tylko chwilowe i do meczu kurs będzie zbijany. Dlaczego? Tak jak pisałem drużyna Independiente za 3 dni ma bardzo ważny mecz i w tym spotkaniu nie wystąpią w swoim optymalnym składzie, co innego drużyna gości która może spokojnie skupić się na lidze, tym bardziej że w ostatnich 5 spotkaniach nie odnieśli zwycięstwa,także dlatego że rotowali składem, tak jak zrobią to dziś gospodarze. Nie widzę możliwości żeby zespół River nie wykorzystał takiej okazji i nie zdobył tutaj kompletu punktów. GL!
Typy:
River WIN - 2.63 fortuna ⛔ czerwień na początku ustawiła mecz ;/
River 2-2 (podwójna szansa) - 2.03 fortuna⛔
 
majekx 742K

majekx

Znawca A-League
-

Defensa - Lanus (3:0)


un2,5 - @1,58 ⛔
1 - @1,58 ✅
1+un2,5 - @2,95 ⛔
Kolejny mecz, który moim zdaniem będzie nudny i nie będzie obfitował w bramki. Lanus wystawia tutaj praktycznie drugi skład. Ze względu na finał w Libertadores nie zobaczymy Sanda, Acosty, Marcone, Silvy czy Aguirre. Zagra podstawowy bramkarz Monetti a w ataku doświadczony Castillon... i tyle co do składu Lanus. Reszta to co najwyżej zmiennicy i statyści.
Defensa bez Pochettino i Marqueza (najlepszy strzelec).
Czyli mamy Lanus, które będzie się tylko bronić i starać nie przegrać za wysoko oraz Defense bez najlepszego strzelca.
Składy jak zwykle na stronach Ole. Jeżeli jakichś brakuje to na pewno przed meczami się pojawią.
https://www.ole.com.ar/futbol-primera/formaciones-superliga-fecha_0_1898810175.html#cxrecs_s

Co do meczu Independiente - River - River bez Borre, Fernandeza i tyle z braków.. to niewiele i najważniejsi gracze powinni być na murawie.. za to może w Independiente będzie drugi garnitur.. ale nie do końca - zagrają Gutierrez, Tagliafico czy Domingo - czyli jednak defensywa będzie z 1 składu. Opcja na 2 jest jak najbardziej ciekawa, ale ja bym ostrzegał przed hurraoptymizmem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Boca Juniors vs Racing Club

Gospodarze, lider tabeli, podejmują u siebie drużynę. aktualnie zajmującą 20 pozycję. Faworyt meczu jest jeden. Boca u siebie 4 mecze rozegrane i 4 wygrane. W tych spotkaniach 12 strzelonych bramek i tylko jedna stracona. Goście na drugim biegunie jeżeli chodzi o ich mecze wyjazdowe. Cztery mecze rozegrane na wyjazdach, w tym 3 porażki i jeden remis na początku sezonu. Sam kurs na zwycięstwo gospodarzy biorę do dubelka z innym zdarzeniem, ale tutaj chciałem pograć coś z większym kursem.
Boca u siebie:
3:0
4:1
1:0
4:0
W ostatnim meczu wyjazdowych wygrana z River Plate, która pokazuje, że są naprawdę mocni.
Myślę, że powinni dzisiejszy mecz spokojnie wygrać różnicą co najmniej dwóch bramek.

Wygrana gospodarzy - 1,45
Handicap na Boce -1,5 bramki - kurs 2,2 w Totolotku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom