>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Argentyna - Apertura 2011

Status
Zamknięty.
river 148

river

Użytkownik
Piłka nożna: Argentyna 1
Estudiantes - All Boys
Over 2.5 gola
2.25
Bet365


Za nami 16 kolejek argentyńskiej ekstraklasy. Póki co piłkarze nie rozpieszczali kibiców południowoamerykańskiej piłki. Bramek było mało, a overy 2.5 gola to zaledwie 37% wyników. Jednak w ostatnich kolejkach coś ruszyło. Bramek wpada co raz więcej jak chociażby w ostatniej kolejce (padły wyniki 2:2, 1:2, 2:1, 3:0, 3:2). Moim zdaniem wraz ze zmianą pogody (w Argentynie zbliża się astronomiczne lato więc jest co raz cieplej, a południowcy wolą taką pogodę) będzie więcej bramek, a zatem overy 2.5 gola będą częstsze. Jeśli chodzi o dzisiejszych gospodarzy to są jedną z najbardziej &quot;overowych&quot; ekip w lidze. Zaliczyli w 16 meczach 8 razy +2.5gola (50% meczy). Goście overów mieli do tej pory mniej (5 razy +2.5gola). Najbardziej zachęca mnie do zagrania na overek bezpośrednia historia spotkań między Estudiantes, a All Boys. Na 2 mecze było 2 razy +2.5 gola (3:0 i 2:1). Jak widać obie ekipy grają ze sobą ofensywnie. Moim zdaniem dzisiaj kibice zgromadzeni na stadionie gospodarzy zobaczą minimum 3 gole. Mój typ to 2:2.
Do tego spotkania widze inny ciekawy zaklad.
Estudiantes - All Boys
All Boys strzeli gola przed 79:00, kurs 1,9
(bet365)
Druzyna Estudiantes w obecnych rozgrywkach Apertury ma najgorsza defensywe w meczach u siebie. 13 straconych goli w 7 meczach. Z tych 7 spotkan w 5 tracili gole i to zawsze przed 79 minuta, stracili tez szybko bramke w przerwanym i niezakonczonym meczu z Banfield.
Z kolei All Boys to zespol, ktory umie strzelac gole w meczach wyjazdowych. W 8 wyjazdach, w 7 strzelali, z czeo w 6 po jednej bramce a w meczu z Arsenalem trafili dwukrotnie. I co ciekawe wszystkie te bramki w meczach wyjazdowych strzelali przed 79 minuta. Sa wiec bardzo systematyczni. Dodajac do tego slaba defensywe gospodarzy to pachnie tu kolejnym wyjazdowym golem dla All Boys i to znacznie wczesniej niz przed 79 minuta.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP


Hmmm... Boca już dzisiaj może sobie zapewnić tytuł mistrzowski. Grają na własnym stadionie i brakuje im tylko jednego punktu. Ponoć przewidziane jest już huczne świętowanie, bo ostatniego majstra Boca zdobyło równe trzy lata temu. Do składu wraca już Riquelme. Myślę, że to doskonała okazja do przypieczętowania tytułu, tym bardziej, że na własnych śmieciach.
Typ: Boca over 1.5 gola [3:0] ✅
Kurs: 1.95
Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Union Santa Fe - Lanus
Ciekawe zdarzenie, w którym ciężko wytypować zdecydowanego faworyta. Po siedemnastu kolejkach oba zespoły mają tą samą liczbę punktów.
Union na Estadio 15 de April odniósł tylko jedną porażkę w tym sezonie. Ponadto zanotował aż sześć remisów i dwa zwycięstwa. Te dwa zwycięstwa odnieśli praktycznie z dołem tabeli - odpowiednio Banfield 20 pozycja i Newell&#39;s Old Boys 19. Z resztą zespołów były same remisy. W bramkach jak na tak specyficzną ligę utrzymują się w normie - 7:6.
Lanus dobrze radzi sobie na wyjazdach. Tylko jedna porażka na osiem ligowych potyczek na obcym terenie robi swoje. Z środkiem tabeli w górę toczy równorzędne boje z których często podają remisy. Kilka razy zdarzyło się im już zepsuć jakiś mecz, który teoretycznie powinni wygrać, a jednak remisowali.
O wyniku dzisiejszego spotkania może zadecydować lista nieobecności w obu drużynach. U gospodarzy zabraknie R. Erramuspe (O, 16/1), J. Velazquez (P, 17/0) i F. Montero (P, 16/0). Braki jak na tak wąską ławkę bardzo duże, tym bardziej że obaj pomocnicy stanowią praktycznie mózg całego zespołu. U gości niepewny jest tylko występ C. Araujo (O, 14/0), a poza tym pełny skład.
Długo się zastanawiałem, co w tym spotkaniu byłoby najbardziej opłacalne i postanowiłem, że zagram DNB na gości, gdyż uważam że nie powinni tego meczu przegrać, a przy takich osłabieniach Santa Fe możliwe również, że wygrają.
Union Santa Fe - Lanus | 2DNB =&gt; 1,70 Totolotek ✅ 0:1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom