>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Argentyna - Clausura 2012

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Aperturę w cuglach wygrał zespół Boca Juniors. Można by rzec, że wreszcie! Bo po latach posuchy przyszedł ten sukces i znowu Boce będziemy oglądać na boiskach Copa Libertadores. Bez wątpienia nadal są faworytem do wygrania Clausury 2012. Do Argentyny wróciło kilka znanych nazwisk jak chociażby Mariano Andujar do Estudiantes, świetny bramkarz z którym Estudiantes wygrywali Copa Libertadores. Bez wątpienia będą też chcieli zapomnieć o fatalnej Aperturze. Także z Italii wrócił Pablo Ledesma i wzmocnił Boce.
Sporo znamienitych osobowości na ławkach ujrzymy. Alfio Basile poprowadzi Racing Club, z kolei Newell&#39;s Old Boys poprwoadzi Gerardo Martino, ten sam który z Paragwajem był w 1/4 finału MŚ 2010 i finale Copa America 2011. Zapowiada się ciekawa rozgrywka, bo jak to w Argentynie ciężko przewiedzieć co się wydarzy i kto zostanie mistrzem, a kto będzei walczył o utrzymanie.
River ciągle na zapleczu, ale wzmocnili skład Davidem Trezeguet. Warto też się przyglądać ich poczynaniom ;)

TRANSFERY -&gt; http://espndeportes.espn.go.com/futbol/mercado?league=ARG.1
Więcej o transferach można poczytać :
- http://bocajuniors.pl/index.php/news/3109/Styczniowe-Mercado-cz1
- http://bocajuniors.pl/index.php/news/3110/Styczniowe-Mercado-cz2
Zapraszam do dyskusji. Już w piątek pierwsze mecze. Transmisje na antenach Sportklubu ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Co prawda futbolem argentyńskim jakoś się mniej interesuję to jednak coś napiszę odnośnie zaczynającego się najbliższej nocy Torneo Clausura. Wiadomo faworytem Boca, które wygrało Aperture w świetnym stylu. Kto poza nimi może tutaj powalczyć o zwycięstwo? Zapewne Velez wzmocniony Mauro Obolo w ataku. Estudiantes na pewno zechce sobie odbić katastrofalną postawę w Aperturze, a zwiastunem tego są transfery Andujara czy Enzo Pereza. Poza tymi ekipami zapewne też Racing, Lanus czy Godoy Cruz powalczą o wysokie miejsca ale jak to będzie to zobaczymy. Ja z kolei mam typ na pierwsze spotkanie, a o nim poniżej:

VS

Na inaugurację Clausury na przeciw siebie staną ekipy Boca Juniors i Olimpo Bahia Blanca. Dla obu ekip Torneo Clausura to będzie turniej o odmienne cele. Boca na pewno będzie chciało wygrać kolejnego mistrza, zaś gracze Olimpo muszą się bronić przed spadkiem z ligi. Poprzedni sezon mieli co prawda niezły ale słabiutka Apertura sprawiła, że teraz mają 19 spotkań by podreperować swoją średnią punktową i jakoś się utrzymać w tej lidze. Jednak przed rozgrywkami z zespołu odszedł podstawowy obrońca Oswaldo Vizcarrondo. W jego miejsce pozyskano jego kolegę z reprezentacji Wenezueli, a konkretnie Grendy&#39;ego Perozo z kolumbijskiej ekipy Boyaqa Chico. Jednak z tego co czytałem to Olimpo będzie miało przed sobą ciężką Clausure i cudem będzie jeśli się uratują przed spadkiem. Z kolei Boca po zdobyciu mistrza, teraz ma ochotę na kolejnego oraz na walkę o zwycięstwo w Libertadores. W tym celu pozyskano dwóch zawodników z Serie A włoskiej. Pablo Ledesma wzmocni środek pola, a Santiago Silva siłę ognia, z tym że ten drugi będzie mógł występować tylko w Copa Libertadores, a to za sprawą, że Boca to jego trzeci klub w tym sezonie i dostał specjalne pozwolenie od Fify na granie tylko w tych rozgrywkach, a więc ominą go spotkania w Clausurze i Copa Argentina. Kilka dniu temu na polskiej stronie Boca pisano, że Schiavi i Roman Riquelme dostaną wolne w tym spotkaniu by się nie przemęczać przed wtorkowym meczem w CL z wenezuelską Zamorą, jednak trener Falcioni postanowił, że zagrają od początku czyli Xeneizes wystąpią w tym meczu w najmocniejszym składzie.
Zdecydowanym faworytem tego meczu są gospodarze, którzy od pierwszego meczu na pewno będą chcieli zdobywać punkty by potem mieć większy spokój w końcówce sezonu i móc się skupić na CL. Na La Bombonera w tym sezonie Boca mają bilans 7-3-0, a remisowali z Belgrano, Racingiem czyli czołówką Apertury. Skoro więc Olimpo do tej czołówki nie należy to warto zagrać przeciw nim. Dla ciekawych jak wygląda Boca po przerwie to polecam obejrzenie tego spotkania na antenie Sportklubu od godziny 1:15.
BOCA: Agustín Orión; Facundo Roncaglia, Rolando Schiavi, Juan Manuel Insaurralde y Clemente Rodríguez; Diego Rivero, Leandro Somoza y Walter Erviti; Juan Román Riquelme; Pablo Mouche y Darío Cvitanich
OLIMPO: Matías Ibáñez; Eduardo Casais, Grenddy Perozo, Emir Faccioli y Cristian Villanueva; Emiliano Romero, Damián Musto, Ariel Rosada y Martín Rolle; Andrés Franzoia y Néstor Bareiro
Mój typ:
Boca @ 1,50 SB✅2:0

Edit:
pozyskali S. Salcedo
Jakby co to Salcedo poszedł to Cerro Porteno. On był wypożyczony do Argentinos właśnie z Lanus ale obecnie jest graczem właśnie paragwajskiego Cerro Porteno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Lanús vs. San Lorenzo
Ciekawy mecz ,Lanus końcówkę 2011 strasznie zawalił ,obrona traciła sporo goli ,najlepszym strzelcem był M. Regueiro 18 meczy 5 bramek , pozyskali S. Salcedo nawet dobry napastnik w 13 meczach 7 bramek w Argentinos więc ofensywne wzmocnienie jest .U siebie w H2H bardzo dobrze sobie radzi Lanus z San Lorenzo ostatnio same u siebie wygrane .Goście to ciekawa ekipa choć 2011 rok dla nich zakończył się fatalnie 17miejsce w Aperturze Lanus 6. Goście wzmocnili się kupując C. Bueno 20 meczy 12 bramek w lidze meksykańskiej (2011 r). Mecz zapowiada się elegancko ,sporo walki w nim widzę ,faworyt to gospodarze goście tak jak pisałem zaliczyli falstart w 2011 roku na wyjazdach bardzo słabo .Widzę value w typie na bramki bo ofensywnie spoko obie ekipy wyglądają a i zabezpieczenie jest niezłe .W H2H tak średnia goli tych drużyn to 2 więc w razie czego to zwrocik.
Typy:
Over 2.0 1.85 Bet365 ✅ bardzo ładnie 26 min i trzy bramki !
Lanus gol przed 53.00 min 1.83
Bet365✅ 10min bramka .
to jest początek dopiero więc ze stawkami bym nie szalał
Jakby co to Salcedo poszedł to Cerro Porteno. On był wypożyczony do Argentinos właśnie z Lanus ale obecnie jest graczem właśnie paragwajskiego Cerro Porteno.
No tak spory mój błąd ,poprostu nie zrozumiałem odpowiednio hiszpańskiego.Pomyłka ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
CA Vélez Sársfield vs. Godoy Cruz Antonio Tomba
Ciekawe spotkanie w Argentynie i myślę że typ na gospodarzy to dobre rozwiązanie ,wiadomo że Velez trochę stracił na wcześniejszych transferach ,i nie grają jak rok ,dwa lata temu ale dalej są solidni ,bardzo dobry transfer M. Obolo ,który już w debiucie strzelił bramkę w Copa Libertadores .Zagrali bardzo dobrze widać że jest forma.Godoy po fatalnym 2011 roku ,znacznie się nie wzmocnił ,nie jest to ekipa która mogła by konkurować z gospodarzami ,nawet mówi nam o tym H2H w meczach u siebie Velez nigdy nie przegrał z Godoy i myślę że będzie tak i tym razem ,Velez pokazał że jest w formie w CL ,Godoy nie jest w stanie niczym zaskoczyć.Ładnie się uzupełniają gracze Velezu i to jest ich dużym atutem.
Typ;
Velez 1.70 Unibet ⛔
Velez Sarsfield powyżej 1.5 gola 1.83 Bet365⛔

szkoda 1-1 do HT i w 2poł nic nie wpadło
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Typ na Velez ciekawy ale ja jakoś się obawiam, bo Godoy to nie są ogórki więc może ich czekać nie najłatwiejsze zadanie ale mimo wszystko Velez powinien wygrać, tyle że 1,7 mnie nie zadowala więc tutaj odpuszczam. Z kolei wybieram typ na mecz, który pokaże Sportklub:
VS

O godzinie 23:10 obok meczu Velez-Godoy mamy mecz Racing-Tigre. Faworytem rzecz jasna są gospodarze. Racing po raz kolejny jest jednym z kandydatów do zwycięstwa w lidze i po nie najlepszej Aperturze, teraz celem zapewne miejsce numer 1. Piszę nie udanej, chociaż zajęli miejsce w czołówce, to jednak nawet Polscy kibice Boca Junior przyznali, że Diego Simeone miał zdecydowanie najmocniejszy skład w lidze, a mimo to nie wygrał. Teraz nie wiele się zmieniło, bo są Teo Gutierrez, Gabriel Hauche, Giovanni Moreno czy Claudio Yacob. Obrona też wygląda elegancko, bo są Ivan Pillud czy Matias Cahais. Słowem skład mają naprawdę mocny i w mojej ocenie obok takich ekip jak Boca czy Velez z pewnością będą wysoko w tabeli na koniec. Jedynym ubytkiem w ofensywnych formacjach jest Pablo Luguercio, który przeszedł do Barcelony ale tej z Ekwadoru... Dla Tigre Clausura to będzie czas walki o utrzymanie. Póki co w tabeli spadkowej są na przed ostatnim miejscu i tylko Olimpo jest za nimi. Będzie to trudne do osiągnięcia, gdyż strata rzeczywista do San Lorenzo i All Boys wynosi około 10pkt więc to też ich zmusza to ofensywnej gry. A jak się może skończyć taka gra przeciwko Racingowi, to chyba nie trudno sobie wyobrazić. Fakt, że Tigre mają kilku graczy z ciekawym CV jak Diego Morales, Carlos Luna, czy Roman Martinez to jednak tak mocni nie są i wydaję się, że kurs oferowany dzisiaj na Academie jest zawyżony i mamy tutaj value więc ja spróbuje, chociaż oczywiście ze stawką nie ma co szaleć, bo to początek sezonu.
RACING: Sebastián Saja; Iván Pillud, Marcos Cáceres, Matías Martínez, Matías Cahais; Agustín Pelletieri, Claudio Yacob, Lucas Castro; Giovanni Moreno; Gabriel Hauche y Teófilo Gutiérrez
TIGRE: Javier García; Norberto Paparatto, Mariano Echeverría, Lucas Orban; Martín Galmarini, Diego Castaño, Emmanuel Pío, Ramiro Leone; Román Martínez, Diego Morales; y Carlos Luna
Moje typ:
Racing @ 2,05 SB
Racing DNB @ 1,40
Racing over 1,5 @ 2,30
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Na piątkowy wieczór wpadł mi w oko jeden mecz i być może coś tutaj zagram. Banfield po katastrofalnej Aperturze, teraz też nie najlepiej zaczął, bo przed tygodniem dostali baty od Atletico Rafaela aż 3:0, chociaż był to mecz wyjazdowy. Jednak teraz po mimo gry u siebie, to nie będą mieli łatwiej, gdyż rywal jeszcze mocniejszy, a dokładniej będzie nim Velez, który w pierwszej kolejce zremisował u siebie z Godoy Cruz 1:1, co można uznać za nie powodzenie, jednak Godoy to nie jest aż taki słabeusz, żeby musieli się za ten wynik wstydzić. Jak przed tygodniem TrackBank pisał to Velez ma ciekawy skład z Obolo, Martinezem w ataku. W pomocy mamy też kilku dobrych graczy jak Zapata, Fernandez czy Insua. Generalnie Velez to jeden z najpoważniejszych kandydatów do wygrania Clausury więc to chyba będzie najlepsza rekomendacja dla tego zespołu. Banfield z kolei w niczym nie przypomina zespołu, który w 2009 roku sięgnął po tytuł. Co prawda mają kilku niezłych graczy jak młody napastnik Facundo Perreyra, który pograł trochę w młodzieżówkach, poza nim mamy Hernana Lopeza, Juana Eluchansa, jednak jak widać po mimo kilku ciekawych nazwisk, nie przekłada się to na wyniki. Teoretycznie Banfield nie powinien mieć problemów z utrzymaniem, to jednak muszą uważać, bo jeśli przydarzy im się kolejna taka słaba runda, to mogą się obudzić w strefie barażowej.
Kursy może nie powalają na kolana ale czego się tu spodziewać skoro przyjeżdża jedna z najmocniejszych ekip w Argentynie i na pewno goście przyjeżdżają po zwycięstwo. Ja tam im zaufam i powierzę im moje pieniądze.
BANFIELD: Cristian Lucchetti; Santiago Ladino, Agustín Alayes, Mauro Dos Santos y Nicolás Tagliafico; Jonatan Gómez, Roberto Brum, Julián Guillermo y Diego De Souza(Juan Eluchans); Facundo Ferreyra y Andrés Chávez(Hernán López)
VELEZ: Marcelo Barovero; Fabián Cubero, Sebastián Domínguez, Fernando Ortiz y Emiliano Papa; Augusto Fernández, Francisco Cerro, Víctor Zapata y Federico Insúa; Juan Manuel Martínez y Mauro Obolo
Mój typ:
Velez DNB @ 1,50 Sportingbet✅
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Pisałem, że Velez powinien wygrać spotkanie z Banfieldem ale oni nie wygrali, tylko po prostu rozbili gospodarzy. Początek dla Verdiblancos ale potem Velez dzielił i rządził, a co najważniejsze typ siadł. Na niedziele mam póki co pomysł na jeden typ i o nim poniżej:
VS

Niedzielny wieczór zacznie spotkanie na Estadio Pedro Bidegain. San Lorenzo, które musi walczyć o utrzymanie podejmować będzie Estudiantes. SLA są w tak fatalnej sytuacji, że teraz praktycznie w każdym meczu będą musieli ryzykować, bo remisy im zbyt wiele nie dają, a to zwiastuję nam sporo emocji w meczach z ich udziałem. Przed tygodniem Lanus ich sprowadził na ziemię pokonując 4:1. Jedynym pozytywem tego meczu był gol w debiucie Carlosa Bueno, który ma być tutaj wzmocnieniem w ataku. Jednak dobry atak to nie wszystko, bo z tego co rozmawiałem z osobami, które argentyńską ligę śledzą bacznie, to SLA ma tragiczną obronę poza Jonathanem Bottinellim ale jeden dobry gracz w całej formacji defensywnej to za mało. W stosunku do składu jaki przed tygodniem wybiegł z Lanus, teraz zabraknie Arce, Voborila, Pacheco i Telechey. W ich miejsce zagrają Luna, Alvarado, Palomino oraz Ortigoza. Estudiantes po fatalnej Aperturze teraz liczy na odmiane sytuacji, tym bardziej, że skład mają naprawdę mocny. W bramce Andujar, w obronie Cellay, w pomocy chociażby Brana, Veron, w ataku Gaston Fernandez, Mauro Boselli, a przecież jeszcze w kadrze jest chociażby Enzo Perez. Widać jaki potencjał drzemie w tej ekipie, jednak pytanie kiedy zaczną grać na miare swoich możliwości. Przed tygodniem zawiedli remisując 1:1 u siebie z Newell&#39;s, a teraz na pewno jadą po 3pkt ale czy je przywiozą? Tego pewny nie jestem ale myślę, że emocji trochę będzie oraz bramek, bo obu ekipom są one potrzebne więc zobaczymy niezły mecz, a kursy naprawdę naprawdę wysokie więc korzystam.
San Lorenzo: Champagne; Luna, Alvarado, Bottinelli y Palomino; Adrián Martínez, Kalinski, Ortigoza y Bazán; Salgueiro y Carlos Bueno
Estuadiantes: Andújar; Mercado, Cellay, Desábato, Iberbia; Rayo Fernández, Braña, Benítez, Mariano González; Gata Fernández y Boselli
BTS @ 1,95 Sportingbet✅1:1
Over 2,5 @ 2,40⛔
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
CA Independiente vs. CA Lanús typ: Remis lub CA Lanús @ 1.44 ✅
Spróbuje sobie delikatnie wyjść z takim typem jako że dawno nic nie ruszałem z Clausury to dziś pora zagrać inaczej. Goście gdyby nie stracona bramka na (4-1) w meczu z San Lorenzo stali by się pierwszym liderem rozgrywek. A w meczu działo się naprawdę wiele dwie czerwone kartki N. Bianchi Arce oraz F. Meza po dwóch żółtych i mogło się skończyć nawet pogromem ,bo gra 9 na 11 do niczego dobrego nie prowadzi jednak skończyło się tak jak było po 50-minutach gry (warto odnotować także dwie bramki Pavona). Lanus w tygodniu grał u siebie w COL z Flamengo (1-1) a bramkę dająca wyrównanie na kwadrans przed końcem strzelił C. Carranza i z racji gry w tygodniu możemy dziś się w składzie spodziewać kilku rotacji. G. Schürrer na szczęście w tym meczu ma wszystkich zdrowych zawodników. Gospodarze z kolei zgodnie z przewidywaniami przegrali pierwsze spotkanie wyjazdowe z San Martín (0-1) a przy okazji stracili w ostatnich minutach gry M. Defederico który wyleciał za drugą żółtą kartkę i rzecz jasna jest on zawieszony w dzisiejszym spotkaniu. Ramón Díaz wydaję się ,że znów wyjdzie trójka z tyłu a zaznaczyć trzeba że w nowej drużynie zadebiutował Farias (były gracz Porto czy Cruzeiro). Wydaję mi się że warto spróbować pogrywać taki Argentyński bet.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Chyba najciekawszy mecz niedzielny ale jako, że odbywa się o tej samej porze, co mecz Boca, to nie ma szans by go zobaczyć na Sportklubie... Velez i Arsenal to dwaj przedstawiciele Argentyny w Copa Libertadores i póki co jest dobrze z ich strony. Velez generalnie bardzo dobrze rozpoczął sezon. W CL komplet 6pkt, a w lidze 4pkt i jedyna strata punktów była przeciwko Godoy. Widziałem właśnie wszystkie mecze Velezu, poza tym z Godoy i fajnie wyglądają. Przede wszystkim transferem w przysłowiową 10 jest Obolo, który w każdym z 4 rozegranych spotkań w 2012 roku zdobywał po jednym golu. Świetna dyspozycja pokazuje, że jest to godny zawodnik gry w podstawowym składzie. Do tego dobrze spisuję się Insua, który może z Chivas do momentu zdobycia goli grał kiepsko, to jednak jak na pomocnika 3 gole ogółem to wynik też dobry. W ogóle Velez trochę zaczyna przypominać tą ekipę z Santiago Silvą, Maxim Moralezem czy Rickym Alvarezem ale to jeszcze chyba nie ten poziom, chociaż z meczu na mecz jest co raz lepiej. Arsenal to też naprawdę ciekawa ekipa. W bramce dobry Campestrini, w obronie Burdisso i Lopez wszystko trzymają w ryzach, w pomocy Caffa, a w ataku główna postać to Luciano Leguizamon. W lidze póki co za nimi 2 remisy, a w CL wygrana i porażka, tyle że polegli z Fluminense 1:0 w Brazylii, po mimo faktu, że zasłużyli na co najmniej 1pkt. Forma może jakaś super nie jest, bo jednak te 3:0 z Zamorą to nie jest wielki wyczyn, gdyż rywal należał do bardzo słabych. Ciekawi mnie jak obrona się spiszę, bo tydzień temu Atletico Rafaela było w stanie władować im 2 gole, a Velez w ofensywie to jednak ekipa lepsza więc może być ciężko. Ja tutaj biorę ten over 1,5 na gospodarzy, bo kurs naprawdę fajny, a jakoś spodziewam się tutaj 2:1 dla gospodarzy, którzy wygrali 3 ostatnie potyczki tych ekip na Estadio Jose Amalfitani i przy okazji zawsze strzelali co najmniej 2 gole.
Velez: Barovero; Cubero, Domínguez, Ortiz, Papa; A. Fernández, Cerro, Zapata; Insúa; J. M. Martínez y Obolo
Mój typ:
Velez over 1,5 @ 1,95✅3:2
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Typ na Velez dalej aktualny ale im bliżej się przyglądałem niedzielnej ofercie w Argentynie, to nasunęły mi się kolejne myśli, które postaram się tutaj napisać, a czy zagram to w realu, to już się okaże później.
VS

Póki co po dwóch kolejkach obie ekipy nie mają na swoim koncie ani jednego strzelonego gola. O ile Banfeld to ekipa cieniutka obecnie, o tyle Racing dalej dysponuje mocnym składem i tutaj już to 0 po stronie zdobyczy może dziwić ale jednak Basile chyba dalej kontynuuje to co zaczął Simeone czyli obrona najważniejsza. Racing miałem okazje widzieć w meczu z Tigre i tam w ofensywie nie było zbyt ciekawie, natomiast w obronie zagrali pewnie i na pewno w tym aspekcie jest tak jak być powinno. W składzie zabrakło tym razem kapitana Claudio Yacoba. Z kolei Banfield póki co 0pkt i bilans bramkowy 0:7. Tragedia ale jak widać po fatalnej Aperturze, to i teraz Clausura szykuje się nie lepsza. Widziałem ich przed tygodniem w starciu z Velezem i co prawda zaczęli tamto spotkanie dobrze i mogli na początku strzelić gola, to jednak z każdą minutą wyglądali co raz gorzej i stąd ta porażka 4:0. Goście dzisiaj bez Bruma, Gomeza i Ferreyry, więc zabraknie dwóch pomocników i napastnika. Jakoś nie widzę dzisiaj dla nich szans na zwycięstwo, a jedynie co najwyżej na remis i to ten 0:0 jeśli się dobrze będą bronić, bo Racing to nie bardzo póki co może przebić się przez obrony rywali, po mimo takich zawodników jak Moreno, Hauche czy Gutierrez.
W mojej ocenie to Racing powinien tutaj wygrać ale jeśli zobaczymy remis to widzi mi się tutaj 0:0, bo Banfield nie ma czego szukać w ofensywnej grze więc niech lepiej skupią się na defensywie.
RACING: Sebastián Saja; Iván Pillud, Marcos Cáceres, Matías Cahais, Lucas Licht; Patricio Toranzo, Agustín Pelletieri, Luciano Aued; Giovanni Moreno; Gabriel Hauche y Teófilo Gutiérrez
BANFIELD: Christian Lucchetti; Santiago Ladino o Alejandro Delfino, Agustín Alayes, Marcelo Bustamante, Nicolás Tagliafico; Marcelo Quinteros, Walter Acevedo, Julián Guillermo, Juan Eluchans, Andrés Chávez o Diego De Souza y Jorge Achucarro
Mój typ:
Banfield nie strzeli @ 1,85 SB
⛔1:2

VS

Kolejny mecz i kolejny, w którym nie spodziewam się zbyt dużej liczby bramek. Boca póki co może wyniki niezłe oraz dobra gra defensywie ale już ten atak to trochę kuleje. Nawet to zwycięstwo 2:0 nad Olimpo, to odniesione w takim sobie stylu i tak po prawdzie to było dla nich za wysokie jak na grę... Po tym meczu już dwa remisy 0:0, najpierw z Zamorą w CL i przed tygodniem z Unionem Santa Fe. Czytałem, że w obu tych spotkaniach Boca zagrała cienko i chyba coś jest na rzeczy w tym konflikcie Romana i Falcioniego, który rozpoczął się po meczu w Wenezueli, gdzie doszło między nimi do sprzeczki. I właśnie na tym cierpi cały zespół, bo jednak Roman wiele daje drużynie, nawet po mimo faktu, że praktycznie nic nie biega, więc jeśli nie ma od niego dobrych piłek, to tak jakby Boca grała w 10. Jeśli idzie o osłabienia to zabraknie Rolando Schiaviego, a jego miejsce zajmię Caruzzo ale z drugiej strony na lewą obrone wraca Clemente Rodriguez więc jakieś pocieszenie jest. Newell&#39;s rozpoczęli Clausure dobrze od remiu z Estudiantes i wygranej nad Argentinos. Jeśli chodzi o zmiany w składzie, to w porównaniu do ostatniego spotkania zabraknie jedynie Pablo Pereza, a jego miejsce zajmie Juan Guillermo Dominguez.
Patrząc przy okazji w historię spotkań obu ekip na La Bombonera to widzimy aż 3 undery w ostatnich 4 spotkaniach i tylko raz się też udało Boce strzelić więcej niż 1 gola. Dzisiaj w mojej ocenie oba te typy są wielce prawdopodobne.
BOCA: Agustín Orión; Franco Sosa, Matías Caruzzo, Juan Manuel Insaurralde, Clemente Rodríguez; Diego Rivero, Leandro Somoza, Walter Erviti; Juan Román Riquelme; Pablo Mouche y Darío Cvitanich
NEWELL&#39;S: Sebastián Peratta; Santiago Vergini, Hernán Pellerano, Víctor López, Juan Guillermo Domínguez; Lucas Bernardi, Diego Mateo, Leonel Vangioni; Mauricio Sperduti, Víctor Figueroa y Maximiliano Urruti
Moje typy:
Under 2,5 @ 1,615 SB✅2:0
Boca under 1,5 @ 1,75⛔
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Zastanawiałem się nad tym meczem trochę ale jednak uznałem, że warto tutaj pójść w stronę tego co przyszło mi na myśl od razu gdy zobaczyłem tą parę. Faworytem rzecz jasna jest Lanus, który ma chrapkę na walkę o najwyższe cele i nie wątpliwie stać tę ekipę na miejsce w czołówce. Najlepiej świadczą o tym wygrane na starcie ligi 4:1 u siebie z San Lorenzo i 1:0 na wyjeździe z Independiente. Teraz rywal na pewno nie mocniejszy ale to beniaminek, chociaż po dobrej Aperturze to już na pewno nie zostanie zlekceważony, bo po prostu źle się to może skończyć. San Martin może nie ma dużych problemów w tabeli spadkowej ale jednak nagła zniżka formy i słabe wyniki podczas Clausury mogą ich postawić w nieciekawej sytuacji. Jeszcze dodam, że w Aperturze ich największą bolączką była gra na wyjeździe, gdyż zdobyli podczas wyjazdów jedynie 7pkt podczas gdy u siebie aż 19. I tego dowód mamy już na początku kolejnych rozgrywek, gdyż przed tygodniem San Martin polegli z Tigre na wyjeździe aż 3:1, a Tigre to zespół jednak trochę słabszy od Lanus. El Granate dzisiaj mają za zadanie przedłużyć passę zwycięstw ligowych do 3 i z kompletem punktów usadowić się na pozycji lidera. Co prawda w składzie zabraknie Diego Valeriego, który doznał urazu w meczu z Olimpią oraz ma na ławce zasiąść Mauricio Pereyra(tutaj chodzi o odpoczynek) ale wraca chociażby do składu Mauro Camoranesi. Poza tym nie należy się sugerować wynikami z Libertadores, bo może 1pkt wrażenia nie robi, to jednak i Olimpia i Flamengo te swoje punkty zdobyły dość dużym szczęściem, gdyż to Lanus byli o wiele lepsi. Dlatego na najbliższą noc wybieram takie oto typy:

Lanus @ 1,727 SB⛔1:3
Lanus over 1,5 @ 2,10⛔
San Martin nie strzeli @ 2,00⛔
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
Newell s Old Boys vs. CA Belgrano de Córdoba typ: Newell s Old Boys DNB @ 1.50
Na pewno czegoś więcej spodziewano się po NOB w meczu z Bocą ,ostatecznie przegranym (0-2) jednak cztery punkty po trzech meczach to nie najgorszy początek sezonu ,w sumie i tak nikt nie uciekł jakoś znacząco (prowadzący Velez 7-oczek). Na razie kibice mają jedną domową wygraną nad Argentinos Juniors w drugiej kolejce i dziś zapewne zagrają agresywniej niż w ostatnim meczu by powiększyć swój dorobek punktowy. Zawieszony jest już Santiago Vergini zaś kontuzjowany jest Mauricio Sperduti. Belgrano z kolei odniosło swoje pierwsze zwycięstwo w Clausurze. Przed własną publicznością udało się ograć Unión de Santa Fe co poprawiło nastroje po wysokiej przegranej z Club Olimpo (1-4) i czerwieni C. Perez pierwszą bramkę na swoim obiekcie strzelił L. Parodi wcześniej w pierwszej kolejce był remis z Olimpo (0-0). Tak więc wysoka wyjazdowa porażka gości w drugiej kolejce powinna być pewnym wyznacznikiem co może się zdarzyć dziś. Przyjezdni ponadto bez żadnych osłabień ,bo Claudio Pérez wraz z Ribair Rodríguez wracają po zawieszeniu. Z taką &#39;&#39;podpurką&#39;&#39; na Old Boyów.
 
openprotennis 26

openprotennis

Użytkownik
To czego dokonalo Independiente wczoraj bylo niesamowite wyszli na 0:2 potem bramka kontaktowa na 1:2. Farias w 32 na 3:1 i Juan &quot;Romek ???? &quot; Riquelme do szatni na 2:3. Po przerwie gospodarze wlozyli 2 bramki i bylem pewien ze juz tego nie wypuszcza a malo tego Farias nie dosc ze zrównal w 88 minucie to w 90 pograzyl Boce ... jestem pod wrazeniem tego meczu czy ktos jakies ciekawostki posiada o tym meczu co byl ?
Boca Juniors 4 - 5 Independiente
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Velez-Olimpo
Na nockę biorę typ na gospodarzy. Krótko o piszę, bo już późno, a zaraz schodzę z kompa. W tym sezonie na Velezie zawiodłem się tylko raz, a było to tydzień temu gdy przegrali 3:0 z Deportivo Quito w Ekwadorze. Może i porażka wysoka ale w pierwszej połowie byli zespołem wyraźnie lepszym, tyle że sędzia postanowił podarować karnego gospodarzom, za który moim zdaniem sędzia powinien dostać prokuratora z urzędu... Dzisiaj zagrają praktycznie najmocniejszym składem, bo zabraknie jedynie kontuzjowanego Augusto Fernandeza. Początkowo wydawało się, że obok Insuy zagra Lucas Pratto, jednak ma on zasiąść na ławce. Mnie to bardzo nie martwi, gdyż taki atak jak Martinez i Obolo to gwarancja goli, tym bardziej, że goście też muszą się odkryć, bo walczą o utrzymanie w lidze. Póki co Olimpo punktuję u siebie, a na wyjazdach dostaje i dzisiaj będzie raczej podobnie i pewnie pogorszy się ich bilans bramkowy, bo jednak obrona, która w ciągu 4 spotkań traci aż 7 bramek w tak underowej lidze jaką jest Argentyna to trochę musi martwić. Dzisiaj na Jose Amalfitani ja spodziewam się zwycięstwa Velezu tak jakoś 2:1.
Velez over 1,5 @ 1,666 Sportingbet
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Estudiantes - Boca Juniors
Mecz na szczycie, w którym to mam nadzieję że nie zobaczymy antyfutbolu i zostanie pokazane piękno piłki granej w Ameryce Południowej. Estudiantes od 13 spotkań nie zaznali goryczy porażki, dzięki czemu prowadzą w Clausurze. Tą serię zawdzięczają głównie dobrze sprawującej się obronie, która z reguły popełnia bardzo mało błędów. Do tego dochodzi atak, który może nie jest najlepszy w lidze i nie aplikuje rywalom zbyt dużej ilości bramek, to jednak w najważniejszych momentach nie zawodzą. Najlepszymi strzelcami jest dwójka napastników Mauro Boselli i Gaston Fernandez, którzy strzelili łącznie 14 bramek.
Wspomniałem wyżej, że Studenci posiadają bardzo dobrą obronę, ale w tym meczu będzie ona dość istotnie osłabiona. W dzisiejszym spotkaniu nie zagrają Cristian Cellay (O, 18/2), German Re (O, 17/0) i ważna postać zespołu, defensywny pomocnik Rodrigo Brana (P, 16/1).
Boca grała w piątek spotkanie w Copa Libertadores i zapewne mogą lekko odczuwać skutki zmęczenia, ale w tym spotkaniu muszą dać z siebie wszystko, bo jeśli przegrają ten pojedynek oddalą się od mistrzostwa kraju, a że wciąż mają szanse na ugranie czegoś w CL to wątpię, aby w późniejszym czasie dali radę odrobić punkty. Zespół Julio Falcioniego ostatnim czasie zrywa z stereotypem drużyny underowej i coraz częściej w jej meczach oglądami coraz to więcej bramek. Bramki nie strzelają tylko napastnicy, ale również w znacznym stopniu odciążają ich pomocnicy. Główni zawodnikami, którzy wykańczają piłki to z pewnością Dario Cvitanich (7 bramek), Pablo Mouche (4 bramki) czy też młody Nicolas Blandi (4 bramki).
W zespole z Buenos Aires nie obyło się bez kontuzji. Tak więc nie zagrają: lewy defensor Clemente Rodriguez (O, 23/1), prawy obrońca Facundo Roncaglia (O, 25/2), główny kreator akcji zespołu Juan Riquelme (P, 16/4) oraz prawy pomocnik Diego Rivero (P, 22/1).
Jak widać straty są widoczne w obu zespołach, szczególnie w liniach defensywnych, dlatego uważam, że otwiera się dość duża szansa na to, aby obu drużynom udało się strzelić po przynajmniej jednej bramce, gdyż ten mecz jest bardzo istotny dla obu stron.
Estudiantes - Boca | BTS - 2,20 Bet365
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Argentinos Jrs - Racing Club
Mecz dopiero 13 maja ale ja już go łapię .Argentinos gra bardzo fajną piłkę mi się podoba,brakuje nie raz skuteczności ale dalej to jest solidna ekipa .W dobrym stylu pokonała ostatnio Velez ,nie jest jeszcze to poziom optymalny ale jest dobrze.Racing ostatnio coś tam wygrywa ale na wyjazdach sobie radzą słabo ,coś mi brakuje w tej ekipie takiej zaciętości .Po 13 kolejkach obie ekipy dzieli 6 miejsc Argentinos 9 ,Racing 15 ale jest to zaledwie 3pkt liga wyrównana ,twarda,zespołowo dla mnie lepsi gospodarze mecz dosyć prestiżowy ,kolejnym faktem jest że Argentinos nie leży Racingowi na 10 meczy 8 wygranych gospodarzy 1 remis i 1 porażka.Kolejnym faktem jest kurs ,który jest według mnie grubo przesadzony ,i warto z niego skorzystać ,dla mnie value dosyć duże i dlatego go pobieram z zabezpieczeniem często remisują u siebie ,ale jak skuteczności nie braknie to powinni łyknąć gości.
Typ:
Argentinos Jrs DNB 1.72 Bet365✅
__________________________________

Boca Juniors-Velez Sarsfield

Mamy hit ,Boca po latach posuchy wyszła z cienia, grają fajną piłkę i skuteczną nie jest to typowo underowa ekipa u siebie naprawdę ciężko ich pokonać .Z drugiej strony Velez ,który w lidze gra tak sobie niczego nadzwyczajnego nie grają do tego sporo błędów w obronie ,choć w lidze mają serie 7 meczy wyjazdowych bez porażki ,zawodników mają bardzo dobrych ,strzelają też sporo .Można powiedzieć że na tą chwile dwie najlepsze ekipy w Argentynie mecz jest bardzo prestiżowy ,do tego po awansie w CL oczekiwania rosną .W drużynie gospodarzy w świetnej formie jest Riquelme ,który asystuje ,strzela i trzyma grę ;) ,ale jest i przebojowy P.Mouche ,Silva,Cvitanich,Viatri,Erviti długo by tu wymieniać bo mają naprawdę ciekawą ekipę to samo goście Obolo ,Martinez,Pratto,Bella,Fernandez ..... Ogólnie sądzę że powinni sypnąć kilka bramek bo potencjał jest ,forma dobra ,hit *a w hitach sporo bramek pada ,i h2h w którym widać że ekipy lubią postrzelać kurs fajny i warto.Dla mnie przesada z tym kursem w meczu takich ekip...
Typy:
over 2.0 1.70 bet365⛔
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Mecz: Godoy Cruz - Argentinos Juniors (18.05.2012)
Typ: Under 2.5 gola ✅ (1:1)
Kurs: 1,53 Bwin
Argentinos to solidna ekipa tracąca bardzo mało bramek (11 w 14 meczach), jednocześnie nie za wiele strzela - 13 bramek, z których 4 strzelili w dwóch ostatnich meczach. Godoy z kolei to drużyna z dołu tabeli z najgorszym atakiem w lidze (7 bramek) i jednocześnie dobrze broniącą się, gdyż w lidze stracili 15 bramek co jak na dół tabeli jest niezłym wynikiem. Spotkanie zapowiada się underowo, co potwierdzają kursy u bukmacherów. Ostatnie 3 mecze między tymi drużynami to 1:0, 0:1, 0:0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Velez-Belgrano
O Velez pisałem u góry ale tutaj sytuacja się zmienia trochę a czego?a no dla tego ,że Velez gra ciężki rewanżowy mecz z Santosem w Copa Libertadores i jestem nie mal pewien ,że nie zagrają podstawowym składem co więcej nie będą się bardzo przemęczać bo jakaś głupia kontuzja ew po co tracić siły w tym meczu jak czeka ich dużo bardziej ważniejszy mecz w CL .Belgrano co prawda jakimś mocarzem nie jest i nie wygrali od 6 meczy (2 porażki ,4 remisy) ale myślę ,że jest w stanie ukłuć choć jedną bramkę akurat im z tymi lepszymi zawsze się lepiej grało i coś tam strzelali.Staty wyjazdowe mają takie 6 meczy 2 z 1 r 3 p , bramki strzelone 4 i stracone 8 .Ja tutaj spodziewam się tego że gościom będzie bardziej zależało niż gospodarzom ,co więcej są w dobrej sytuacji bo Velez ma w głowie ten mecz z Santosem nie wiem może za bardzo w to wierzę ale kurs 1.80 na Belgrano strzeli wydaję mi się dobrą inwestycją Velez u siebie 7 meczy 2 z 3 r 2 p strzelonych 6, straconych 7.Velez też niczego szczególnego w lidze ostatnio nie gra .Kolejnym zbiegiem okoliczności jest to ,że Betsson i Betsafe wycofał to spotkanie .Dla mnie kurs wart ryzyka.
Typ:
Belgrano strzeli 1.80 Bet365✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Racing-Boca

Krótko o dzisiejszym klasyku w Avellanedzie. Racing zawodzi na całej linii w Clausurze, jednak dzisiaj dobra okazja na przeprosiny dla kibiców. Klasyk, a więc wygrana z Boca byłaby naprawdę wielkim sukcesem dla La Academia. Racing dalej musi zdobywać punkty, bo jednak to utrzymanie to takie pewne jeszcze nie jest, tak więc muszą grać dalej na maksa. Ostatnio forma u siebie co raz lepsza, bo wygrali 3 ligowe i jeden w Copa Argentina, także widać, że na własnych śmieciach nie jest źle. Boca w tym momencie skupiona na Libertadores. W środę wygrali z Fluminense 1:0 i teraz trener Falcioni oczekuje rewanżu i wobec tego dzisiaj jedynie Orion i Insauralde mają wybiec z podstawowej jedenastki. Reszta to rezerwy więc spore osłabienie dla składu Los Bosteros. Dla tego uważam, że warto tutaj pocisnąć na brak wygranej gości.
Racing(+0,5) @ 1,48 Bet365⛔0:1
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
O Velez pisałem u góry ale tutaj sytuacja się zmienia trochę a czego?a no dla tego ,że Velez gra ciężki rewanżowy mecz z Santosem w Copa Libertadores i jestem nie mal pewien ,że nie zagrają podstawowym składem co więcej nie będą się bardzo przemęczać bo jakaś głupia kontuzja ew po co tracić siły w tym meczu jak czeka ich dużo bardziej ważniejszy mecz w CL .
tutaj mamy do czynienia chyba z zaprzeczeniem, bo jeśli tak jak piszesz Velez zagra rezerwami, no to po co oni mają się oszczędzać? Będę grać na maxa, bo i tak nie wyjdą w 1 składzie na Santos i będą chcieli wykorzystać szanse.. Argument jeden albo drugi może być, zależy jakim składem rzeczywiście wyjdzie Sarsfield, ale oba obok siebie nie mają racji bytu ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom