>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Argentyna - Clausura 2012

Status
Zamknięty.
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
tutaj mamy do czynienia chyba z zaprzeczeniem, bo jeśli tak jak piszesz Velez zagra rezerwami, no to po co oni mają się oszczędzać? Będę grać na maxa, bo i tak nie wyjdą w 1 składzie na Santos i będą chcieli wykorzystać szanse.. Argument jeden albo drugi może być, zależy jakim składem rzeczywiście wyjdzie Sarsfield, ale oba obok siebie nie mają racji bytu ;)
i tutaj znowu pokazujesz swoją wiedzę ,to że wyjdzie rezerwa nie znaczy że nie będzie paru graczy z pierwszego składu, znowu coś piszesz a nie wiesz o co mi chodzi,a po drugiej nie znasz sytuacji w ligach latino jak piszę ,że niemal jestem pewny to nie znaczy że tak będzie bo tam się zmieniają składy co chwilę
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Mecz: Arsenal De Sarandi - Lanus (22.05.2012 00:10)
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,35 Bwin ✅ (3:1)
Na początek statystyka. Ostatnie 5 meczy arsenalu: 4:1, 3:1, 0:2, 1:1, 1:2 a więc 3 overy. Ostatnie 5 meczy Lanus: 2:1, 2:1, 1:0, 1:2, 3:1 - 4 overy. Ostatnie 5 spotkań między tymi drużynami: 0:1, 3:1, 1:2, 4:1, 2:5 - 4 razy over. Obie drużyny ostatnie swoje mecze grały ponad tydzień temu, więc o zmęczeniu nie ma mowy. Przewiduję tutaj wygraną arsenalu, który goni czołówkę clausury ale myślę, że lanus również coś ustrzeli. Kurs wysoki i myślę, że warto zagrać.
kapszti// Na przyszłość to radę więcej się wysilić, bo statystyki to każdy sobie może przeczytać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bukqueen 23

bukqueen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna, Primiera Division
Spotkanie:
Argentinos Juniors - Banfield
Typ:
1
Kurs:
1.781
Bukmacher:
Pinnacle Sports Analiza:
Już dzisiaj o 23.15 zostanie rozegrane 16 kolejka w argentyńskiej Primiera Division w piłce nożnej. Ja zdecydowałem się postawić, że Argentinos Juniors staną na wysokości zadania i pokonają Banfield. Aktualnie po 15 kolejkach Argentinos Juniors są na 11 miejscu w tabeli z 20 oczkami na koncie. Mają idealnie równy bilans we wszystkich meczach: 5 zwycięstw, 5 remisów i 5 porażek. U siebie w tym sezonie na razie nie zachwycają, ale moim zdaniem dzisiaj zaczną dobrą passę w spotkaniach przed własną widownią. Grają bowiem z najgorszą drużyną w lidze. Banfield na razie ma tylko 10 oczek. Banfield w ostatnich 5 meczach zdobyło tylko jeden punkt. Widać, że ta ekipa jest kompletnie bez formy. Dla porównania Argentinos Juniors w ostatnich 5 potyczkach zdobyli aż 8 punktów. Stawiam na och pewne i przekonujące zwycięstwo. W tamtym sezonie, skromnie bo skromnie, ale pokonali Banfield w bezpośrednim starciu 1:0. Teraz taki wynik biorę w ciemno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Boca Juniors-Godoy Cruz

Dzisiaj na La Bombonera Boca podejmuje Godoy. Wiadomo dla Bosteros to ważny mecz ale na dobrą sprawę dla nich już mecze nie ważne się skończyły, gdyż wkraczamy w decydującą fazę walki o zwycięstwo w Clausurze. Boca ostatnio awansowała do półfinału Libertadores ale wobec tego, że rozgrywki wznowione zostaną dopiero w połowie czerwca, to teraz mają okazje podgonić trochę punktami, gdyż Tigre, Arsenal, NOB czy All Boys gonią zaciekle. Wobec tego trener Falcioni dzisiaj decyduje się wystawić najmocniejszy skład jaki ma. Jedynie Santiago Silva ma dzisiaj usiąść na ławce i odpocząć, a jego miejsce ma zająć Pablo Mouche, który jest nie zadowolony, że nie gra. Godoy ma tylko 11pkt w tabeli Clausury i mają najgorszy atak, bo zdobyli w 15 spotkaniach jedynie 8 bramek!!! Tylko 1 zwycięstwo to naprawdę dramat dla drużyny, która w tym roku grała w Libertadores. Dla nich sezon już praktycznie skończony, bo spadek im nie grozi, chociaż w przyszłym sezonie może być nieciekawie, bo obecny fatalny sezon będzie się liczył, a w nim zdobyli jedynie 35pkt, a odejdzie sezon, gdzie zdobyli 53pkt, tak więc może być krucho. Ale tym oni będą się martwić później, a dzisiaj szykuje się ich 7 porażka.

Boca @ 1,48 Tobet✅3:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
29.05.2012 01:30 Colon de Santa Fe - Velez Sarsfield
Piłkarze Velez są po ciężkim boju (przegranym) z Santosem w Copa Libertadores. Łącznie będzie ich to już ósmy mecz rozegrany w maju. Po wynikach widać, że całe siły przeznaczyli na rozgrywki międzynarodowe a na krajowym podwórku zaliczyli w tym czasie dwie wpadki: na początku maja z argentinos juniors (0:2) oraz nieco ponad tydzień temu z belgrano (0:1) - oba mecze przegrane na własnym boisku. Na przeciwko nim stanie drużyna colon, która może i nie zachwyca ale na własnym obiekcie mają bardzo dobry bilans (5:two:1, bramki 11:5) oraz co najważniejsze poprzedni mecz rozgrywali ponad tydzień temu i łącznie z dzisiejszym będzie ich to czwarte spotkanie w maju.
Velez to puki co drużyna bez porażki na wyjeździe w clausura (bilans 4:3:0, bramki 14:4) ale myślę, że potężne zmęczenie oraz nieco &quot;podcięte skrzydła&quot; po odpadnięciu z copa libertadores sprawią, że dzisiejszej nocy przegrają. Ja zagram bezpiecznie ze zwrotem w przypadku remisu.
Colon DNB 1.91 Bwin ⛔ (0:2)
 
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
24.06.2012 godz 20:00
Dyscyplina : pilka nozna
Tigre - Independiente
Typ - 1HT
kurs - 1,92
buk - unibet
pewnosc 3/10
wynik 1-0 wygrana ✅✅
Tigre u siebie do przerwy 7-1-1 bramki 11-4 goscie na wyjazdach do przerwy 1-5-3 bramki 6-10 Jak widac gospodarz mocny do przerwy !
Absencje w zespole gospodarzy :
Maggiol ( napastnik 2145min na boisku 33 wystepy 7 bramek ) PS. maja 2 lepszych napastnikow jeszcze
Absencje u gosci :
Argacha ( obronca 939 min na boisku 12 wystepow 0 bramek )
Velazquez ( obronca 2560 min na boisku 30 wystepow 0 bramek )
Assman ( bramkarz 1080 min na boisku 12 wystepow 0 bramek )
Gabbarini ( bramkarz 1126min na boisku 13 wystepow 0 bramek )
Pizzini ( napastnik 217min na boisku 4 wystepy 0 bramek )
gram 1 do przerwy !✅
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
Tigre-Independiente typ: Tigre @ 1.43
Arsenal-Sarandi Belgrano typ: Arsenal @ 1.42
Dubel ako 2,03

Właściwie w walce o końcowy triumf w Clausurze liczą się jeszcze teoretycznie cztery zespoły Arsenal,Tigre, Newlls i Boca. Jednak najbliżej tego celu są te pierwsze dwa które mają po tyle samo punktów (35) i wręcz taki sam bilans bramkowy. Jednak bliżej tego celu jest Arsenal który ostatnio praktycznie nie zawodzi ,sama wygrana wyjazdowa z Boca (0-3) musiała zrobić na wszystkich ogromne wrażenie a nieco wcześniej były inne przekonywujące zwycięstwa. Belgrano po wygranej w ostatniej kolejce nad ostatnim w tabeli Banfieldem sprawia że ich przyszłość jest już praktycznie bezpieczna. Goście nie tracą wielu bramek dlatego też jutro nie gram (-1) na Sarand ,bo to różnie w takim meczu może być. Rywal osłabiony brakiem Ribair Rodríguez.
Independiente z kolei jutro praktycznie bez żadnych argumentów ,nie dość że słabo grają cały sezon to poza punktami u siebie ciężko im coś liczyć a ponadto na mecz kontuzjowani są Argancha, Velazquez zaś niepewni Milito i Parra. Tigre już mogło być pewne wygranej jednak na wyjazdach potraciło punkty z Colonem i słabym Atletico chociaż ostatnio wygrali bardzo ważny wyjazdowy mecz z Velezem ,bo kolejna strata punktów mogła by sprawić że przed tą kolejką znaleźli by się w tej samej sytuacji co Boca a tak na ich szczęście się nie stało.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Typ na Tigre to chyba dzisiaj najlepsza opcja do grania, gdyż oni grają nie tylko o mistrzostwo. Co ciekawe mogą zostać mistrzem i jednocześnie spaść z ligi... Może wielu nie może uwierzyć, że tak się może stać ale w Argentynie właśnie idiotyczny regulamin, daje szansę na takie cuda. W tabeli spadkowej liczy się średnią z 3 ostatnich lat i dzisiaj nawet w przypadku wygranej to mogą spaść, gdyż Atletico Rafaela wygrywając ich przeskoczy, gdyż im zwycięstwo daje więcej w tej średniej, gdyż oni są beniaminkiem więc 3pkt przy 38 spotkaniach, a przy 114 daje o wiele więcej do tej średniej, tak więc to jest ta decydująca sprawa. Dlatego Tigre to dzisiaj na pewno bet dnia jeśli chodzi o Argentynę, chociaż Arsenal to też jest na pewno nie głupia sprawa, bo mają mistrzostwo w swoich rękach praktycznie. I do tego tę drużynę, obok Boca, Velezu i Lanus najbardziej zapamiętałem w tym sezonie, gdyż ich widziałem kilka razy w Libertadores i powiem, że na pewno nie zawiedli, bo grali dobre mecze właśnie przeciwko Boce czy Fluminense i wstydu nie przynieśli. Dlatego ode mnie na dzisiaj:
Tigre⛔+Arsenal✅ @ 2,09 Bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom