>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Arsenal-Chelsea Darmowy zakład bet365

zwirek365 13

zwirek365

Użytkownik
Darmowy zakład na żywo na mecz Arsenal-Chelsea do 40 zł.
Bet365

&quot;Aby zakwalifikować się do otrzymania darmowego zakładu na żywo, po prostu postaw zakład przed rozpoczęciem meczu, a następnie kiedy mecz już się rozpocznie, postaw kolejny zakład na dowolny z rynków na żywo. Twój darmowy zakład na żywo musi zostać zapłacony i postawiony w zwykły sposób, i jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to zwrócimy Ci tą stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (maksimum 40 PLN).&quot;
więcej info na bet365
 
Y 35

yanusz

Użytkownik
Załóżmy, że obstawiam przed rozpoczęciem spotkania na wygraną Chelsea 40zł.
Rozumiem, że otrzymuję także 40zł na zakład w zakładach na żywo.
Ale dalej już mam wątpliwości i byłbym wdzięczny za odpowiedz:
1) jaka jest ważność tego darmowego zakładu na żywo? muszę postawić w trakcie trwania meczu Arsenal-Chelsea, czy mogę go wykorzystać w każdym innym terminie, np za tydzien?
2) W regulaminie pisze: &quot;Jeżeli Twój darmowy zakład przegra, Twoja stawka zostanie zwrócona na konto w ciągu dwóch godzin od zakończenia meczu.&quot;
Załóżmy że zakład przedmeczowy wygrywam, a darmowy zakład na żywo przegrywam. Czy mimo to zwrócą państwo całą stawkę 40zł na konto i można ją wykorzystać wedle uznania?
 
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
Darmowy zakład na żywo musisz wykorzystać też w meczu Arsenal - Chelsea.
Jeśli go przegrasz, to dostaniesz zwrot stawki, max. 40zł
Kasa od razu jest dostępna.
Czyli w sumie nieczym nie ryzykujesz, a możesz podwójnie wygrać. I z zakładu przedmeczowego i zakładu live.
W najgorszym wypadku otrzymasz zwrot stawki postawionej w zakładzie przedmeczowym (do 40zł).
 
Y 35

yanusz

Użytkownik
To czyli właściwie wygrywam na 100%, bo jeśli w zakładzie przedmeczowym postawię 1, a w darmowym na żywo x2, to i tak wygrywam niezależnie od rozstrzygnięcia, pytanie tylko ile.
Eeee za piękne to by było prawdziwe. Albo to nie tak, albo gdzieś jest haczyk, bukmacherzy nie rozdają za darmo pieniedzy.
 
D 45

delete_

Użytkownik
W przypadku remisu jestes w plecy - 40. Ja to rozumiem w ten sposób, że jeśli przegrasz 1x a wygrasz na żwyo 2x to zwrócą Ci ale tyllko te 40 zł postawione na live!! Mam rację.?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
To czyli właściwie wygrywam na 100%, bo jeśli w zakładzie przedmeczowym postawię 1, a w darmowym na żywo x2, to i tak wygrywam niezależnie od rozstrzygnięcia, pytanie tylko ile.
Ale jak ty chcesz wygrać przy czyms takim na 100% ? Przeciez to nie jest zaden sure bet, bo na X2 jest na pewno mniejszy kurs niż na 1. Więc jeśli Chelsea wygra to jest ok, ale jeśli Arsenal wygra to swoje 40 zł przegrałeś a tu wygrasz mniej niż 40 zł, bo na X2 nie ma kursu ponad 2. To tak na szybko.
 
Y 35

yanusz

Użytkownik
No tak, ale przecież stawiam w przedmeczowym za swoją kasę, powiedzmy dokładnie 40zł na to, że wygra Arsenal (kurs 2,37) - w przypadku wygranej zgarniam 94,8
Teraz stawiam darmowy zakład tez o wartości 40zł, zaraz po rozpoczęciu meczu, że wygra Chelsea lub remis (na tą chwilę kurs 1,60) w przypadku wygranej, mam 64złote.
Więc skoro w regulaminie nie ma opisane na jakie zakłady na żywo można, a jakie nie można stawiać, to obstawiając 40zł w ten sposób nie ma szans przegrać, albo wygrywam 94zł (jeśli wygra Arsenal) albo 64złote (jeśli wygra Chelsea lub będzie remis).
Dobrze myślę? Jeśli tak, to ja nie mam słów na taki prezent od buka.
 
D 45

delete_

Użytkownik
Dawczan nie wprowadzaj kolegi w błąd....
Gram przed meczem na wygraną Arsenalu: 40*2.37= 54.8 i wygra to + 54.8zł dalej gram on live zwrot bez zmian bo przegrywam :eek:
Gdy przegra to i –40 i gram on live na wygraną Chelsei 40 *3.25 = 90 zł 90-40= + 50zł&lt;O:p&gt;&lt;/O:p&gt;
&lt;O:p&gt;&lt;/O:p&gt;
Gram przed meczem na wygrana Chelsi: 40* 3.25 = 90. i wygra to +90 dalej gram na live i bez zmian.&lt;O:p&gt;&lt;/O:p&gt;
Gdy przegra to i –40 zł i gram on live na wygraną Arsenalu: 40*3.25= 90 90-40= +50zł&lt;O:p&gt;&lt;/O:p&gt;
Remis = - 40
 
D 45

delete_

Użytkownik
Żeby wygrać 64 musisz przegrać stawiając na wygraną Arsenalu. Od tych 64 odejmij 40 i wtedy masz + 24.. I po odjęciu 40 w sumie wychodzisz na - 26 ... Przegranego zakładu przedmeczowego nie zwracają.!
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Ludzie takie bzdury tu wypisujecie , że się tego po prostu czytać nie da ????
Polecam otworzyć podręcznik do matematyki dla liceum a może nawet gimnazjum a potem dokładnie przeczytać regulamin promocji i zapoznać się ze specyfiką zakładów bukmacherskich , które tu podajecie.
Owszem , promocja jest fajna i sam z niej korzystam ale w sposób rozumny czyli np :
1. Postawienie pierwszego zakładu za 40zł jako surebet i potem gra za darmo na live
2. Postawienie tego samego na live co przed meczem i w przypadku porażki przegrywamy tylko 40zł a w przypadku zwyciestwa graliśmy de-facto zdarzenie za 80zł.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dawczan nie wprowadzaj kolegi w błąd....
lol...
40 zł stawiam przed meczem na Arsenal i wygrywam na czysto 54,80 zł. Jeśli Arsenal przegrywa mam 40 zł w plecy. W takim wypadku wchodzi zakład na Chelsea 40 zł x 1,60. Czyli do przodu jestem 24 zł, a na Arsenalu straciłem 40 zł. Ty tu gdzieś widzisz przód ?
Jedynie w przypadku postawienia przed meczem na Chelsea z X 40 zł a free beta na Arsenal na live mamy szansę nie stracić, bo jeśli Chelsea wygra to mamy 24 zł zysku i bet365 oddaje nam 40 zł w formie bonusu. Ale nie można mówic, ze w każdym wypadku jak nie postawisz tych kombinacji to jestes do przodu no litości...
Ale tak jak napisał kbpoland to ma sens to co on podał.
 
Y 35

yanusz

Użytkownik
Nic z tego nie rozumiem co piszecie. To o co chodzi z tym darmowym zakładem na żywo, którego stawka w przypadku przegranej jest zwracana?
Tak łopatologicznie, bo już przestaję chyba myśleć.
Przecież ja nie mam obowiązku wykorzystywać tego darmowego zakładu.
Skoro postawiłem 40zł na Arsenal po kursie 2,37 to jeśli Arsenal wygra to powinienem mieć 94zł, 80 groszy na koncie bet375. Tak jak jest normalnie przy zakładach.

Ale mam jeszcze darmowy zakład o wartości 40zł, który mogę wykorzystać na dowolny zakład w obrębie tego spotkania (np over, under itd), a w razie, gdyby mi się nie powiodło
to mają mi zwrócić stawkę z powrotem na konto.
To jak to w końcu jest?
Bo dla mnie tu wychodzi, że nie mogę tu przegrać, bo jeśli postawię na arsenal a arsenal przegra, to stracę 40zł z depozytu, ale jeśli przegram też zakład live, to i tak mi oddadzą 40zł z tego zakładu, wiec będę miał tyle co przed postawieniem na arsenal w przedmeczowym, czyli 40zł.
 
K 128

konju1

Użytkownik
Po 1 - Trzeba mieć na koncie te 80zł, aby zagrać oba zakłady bo oni NIE DAJĄ 40zł na grę live!
Po 2 - ,,Tam, gdzie jakiekolwiek warunki oferty lub promocji zostaną naruszone lub występuje dowód serii zakładów postawionych przez klienta lub grupę klientów, które z powodu bonusu, specjalnych wypłat, darmowych zakładów lub jakiejkolwiek innej oferty promocyjnej zagwarantują klientowi zysk niezależnie od wyniku, czy indywidualnie, czy w grupie, bet365 zastrzega sobie prawo do wycofania elementów bonusowych takich ofert według własnego uznania lub rozliczyć zakłady po poprawnych kursach lub anulować darmowe zakłady lub jakiekolwiek zakłady postawione za środki bonusowe.&quot;
Więc zapomnijcie o przeciwstawnych typowaniach ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nic z tego nie rozumiem co piszecie. To o co chodzi z tym darmowym zakładem na żywo, którego stawka w przypadku przegranej jest zwracana?
Kolega napisał wyzej, e co i nie jak postawi 1 i X2 to będzie do przodu co jest bzdurą przy tak ułożonych kursach. Musisz mieć 80 zł na koncie. 40 zł stawiasz na co chcesz przed meczem i to n ie jest zwracane jeśli przegra. I 40 zł stawiasz na live na co chcesz i w której minucie chcesz i to jeśli przegrasz jest zwracane.
 
K 128

konju1

Użytkownik
W tym momencie to ja też nie rozumiem bo przecież z obliczeń wychodziłoby, że i tak będę na plus...
Nie widzisz w regulaminie, że nie można typować przed meczem 1, a na live X2? Tzn. wytypować można, ale wygranej nie zobaczysz i pewnie konta na bet365 też nie ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
W tym momencie to ja też nie rozumiem bo przecież z obliczeń wychodziłoby, że i tak będę na plus...
Najprościej zrobić symulację tej promocji...
Tak jak wcześniej pisali, żeby wykorzystać maksymalnie tę promocję, musisz wpłacić (mieć na koncie) co najmniej 80zł, bo jeśli będziesz miał 40zł i zagrasz za tyle na Arsenal, to na żywo nie zagrasz potem na ten mecz, bo stan Twojego konta będzie równy 0zł. Załóżmy więc, że masz te 80zł na koncie i grasz za 40zł na Arsenal. Zasiadasz przed telewizorem/stream&#39;em i grasz na początku meczu na żywo na podwójną szansę remis/Chelsea.
Czyli masz zagrane tak:
1. Przed meczem: Arsenal za 40zł po kursie 2,3
2. LIVE: Remis/Chelsea za 40zł po kursie 1,6
I teraz wyjścia są 2:
1. Arsenal wygrywa - jesteś szczęśliwy, bo wygrałeś 92złote (na czysto ✅ 52zł), a przegranym zakładem live na remis/Chelsea się nie przejmujesz, bo dostaniesz zwrot 40zł za ten zakład, czyli na koncie masz 132zł, a na początku miałeś 80zł, czyli jesteś na ✅ 52zł.
2. Jest remis, bądź wygrywają The Blues - jesteś &quot;mniej&quot; szczęśliwy, bo wygrałeś zakład na żywo, postawiony za 40zł, &quot;wygrałeś&quot; 64zł (na czysto ✅ 24zł), a za zakład przedmeczowy na Arsenal NIE dostaniesz zwrotu! Bo zwroty są tylko za przegrane zakłady LIVE. Czyli masz na koncie 64zł, czyli na czysto jesteś ⛔ 16zł względem 80zł, z których startowałeś.
Naprawdę jest to takie &quot;bez ryzyka&quot;? Chyba nie bardzo...
 
D 45

delete_

Użytkownik
Piotrex007, ja to rozumiem przecież pisałam, że opcja z podwójną szansą jest bez sensu. Wiem, że się nie opłaca bo mogę być w plecy. Ale cały czas mam na myśli wygraną Arsenalu lub Chelsi. I tutaj tracę tylko w przypadku remisu przecież.

Konju1 pisałam na CZACIE do konsulatantow odnośnie tego obstawiania czyli wygrana Arsenalu przed a w trakcie Chelsi i nie ma to żadnego złamania regulaminu bo przecież ryzykuje remisem...
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Według mnie najlepiej zrobić tak:
1. Przed meczem: over 0.5 gola dla mnie 100 % pewniak
2. Na żywo jakiś ryzykowny typ, w razie przypadku przegranej zwrot i tyle ????
 
Do góry Bottom