>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Arsenal - Liverpool 02.04.2007 (transmisja TVP2)

Status
Zamknięty.
webb4 2

webb4

Użytkownik
Ja mam wlasne przemyslenie co do tego meczu, a w sumie do postawy Arsenalu w ostatnich tygodniach. Bardzo szanuje prace Wengera i styl w jakim graja &quot;baby gunners&quot; tylko ze za styl nikt tytulow nie daje. Moim zdaniem w dryuzynie Arsenalu brakuje bosikowego lidera-doswiadczonego pilkarza-cwaniaka pokroju Steviego Gerrarda-ktory w ciezkich chwilach podciagnalby troszke druzyne. Zwroccie uwage kto wczoraj byl asystentem przy golach Ronaldo i Bojana- Henry i Scholes. Mam wrazenie ze &quot;dzieciaki&quot; z Arsenalu nie wytrzymaly presji tego ze sa w stanie wygrac LM i Premieship i to ich troszke ciagnie w dol czego powodem moze byc slabsza gra w ostatnich tygodniach. Lubie obydwie druzyny-bardzo-stawiam dzisiaj na dobre widowisko, moje typy to under 2.5 i Liverpool-z powodow ktore napisalem wczesniej. Mysle ze ten mecz zadecyduje o przyszlosci Arsenalu w tym sezonie, albo zmiazdza the Red&#39;s albo poniosa porazke-wydaje mi sie ze nie jest to czas na kompromisy, aczkolwiek na tym etapie rozgrywek wszystko moze sie zdarzyc. POWODZENIA I POZDROWIENIA
 
conir 0

conir

Użytkownik
Przychylam sie do wypowiedzi Lalo, również obstawiam remis do 1 połowy bo szczerze wątpie żeby w 1 polowie padly jakies decydujace gole ????

Arsenal FC - Liverpool FC (1.Połowa) X 1,95 02-04-08 20:45

pozdRawiam
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Idąc tokiemu myśelnia niektórych będą karne , na Emirates zasiądzie 60k widzów , Arsenal może po meczu z Bolotnem nie ruszy z kopyta , ale ich to podbudowało , z 0-2 na 3-2 to jednak coś , jakby tak patrzeć.
Każdy ma kryzys , Liverpool może tylko walyczc o LM , bo Premiership zostawimy drużyną wyżej. Arsenal wygrywajc dwa najbliżse mecze ligowe nabiora adrenaliny , bo rywali pozniej mają z górki. Chce przypomnieć że Gunners jak zaczeli początek sezonu 2006/07 ??, a z kim sie przełamali ??? MU i 1-0.
Nie mają nic do stracenia , czytaj jak nie teraz to witamy przyszły sezon.
1 6/10
1 [-1] 3/10
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
Wprawdzie grają drużyny uwielbiające atakować, tak ja myślę że dziś zwycięzy taktyka. Drużyny przedewszystkim niebędą chciały stracić goli, żeby nieprzekreślić swojej szansy na awans. Dzisiaj o zwycięstwie zdecydować może jedna bramka.
Moje typy na ten mecz to Under 2,5 i X do przerwy
 
vamos 2

vamos

Użytkownik
Arsenal -Liverpool
typ x2 6/10
Jak dla mnie kursy na ten mecz sa zdecydowanie za wysokie jesli chodzi o Liverpool druzyna Beniteza jest ostatnio na fali czego nie mozna powiedziec o Arsenalu ktory w lidze gra ostatnio tragicznie mysle ze Rafa tak ustawi swoj zespol pod wzgledem taktycznym tak aby wywiesc korzystny rezultat .
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Młodzi Kanonierzy w porównaniu do świetnej pierwszej częsci sezonu, znacznie obniżyli swoje loty. Jednakze wsrod expertów mówi się, że ostatnie spotkanie z Boltonem kiedyto z 0-2 wyciągneli na 3:2 będzie dla nich przełomowe. Kanonierzy znów mają grać swietną, radosną dla oka piłkę - tak jak to miało miejsce w pierwszej częśći sezonu. Liverpool jak juz zdąrzył nas przyzwyczaic w ostatnich latach, swoje głowne siły skupia na rozgrywki Ligi Mistrzów, gdzie głównie dzięki dobrze poukładanej grze taktycznej przechodzi kolejny rywali. Jednakze moim zdaniem zadanie jakie teraz mają przed sobą, a więc wygrana z Arsenalem będzie niezwykle trudne, bo co jak co ale na krajowym podwórku The Reds są gorszą ekipą od Arsenalu i co to będzie jesli te argumenty przeniosą sie do Ligi Mistrzów? Moim zdaniem nastąpi wygrana Arsenalu na Emirates Stadium.

osobiście grę za pieniądze odpuszczam... ale gdybym miał grać to:
Arsenal lub 1x
 
bumblebee 0

bumblebee

Użytkownik
Ja postawiłem na over 2.5 i myślę że ten mecz będzi naprawde wart obejrzenia. LM to nie jest Premiership, obie drużyny raczej nie zdobedą mistrzostwa przy tak dobrze grającym Man.Utd. dlatego skoncentrują sie bardziej na LM. Myślę że kanonierzy beda chcieli wykorzystać atut własnego boiska i już od początku narzucą dobre tempo, natomiast dla Liverpoolu przydałaby się zaliczka na mecz rewanżowy. Mimo iż to jest 1 mecz z ćwierćfinałowego dwumeczu to niezgodziłbym sie że drużyny zagrają defensywnie na dystans, zresztą zobaczymy. Wczorajszy mecz pomiędzy Romą i Man.Utd. zakończony 2:0 też był przewidywany na under no i tak rzeczywiście było, ale wynik nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. Oby dziś bez kaprysów.
 
majkelangelo 5

majkelangelo

Użytkownik
Dzisiaj widzialem wypowiedz trenera Arsenalu, ktory mowil ze to jest inny mecz niz w lidze, bo tutaj kazdy gol jest wazny.Mysle, ze obie druzyny beda grac ostroznie, &quot;zamuruja&quot; bramki i beda czekac na blad przeciwnika, co nie bedzie sprzyjac ilosci zdobytych goli, czyli raczej... under. Jesli chodzi o moj typ to dalbym, ale jeszcze sie zastanawiam...:

obie drużyny strzelą - Nie 1.73 ⛔

edit: Jednak under by wszedl... Liczylem na niedyspozycje ktorejs z druzyn okazalo sie, ze niedysponowani byli obroncy na poczatku meczu ;/ i 2 bramki ktore nie powinny sie przytrafic. Adebayor sam jak palec na 5 metrze przy roznym, i Gerrard wchodzi w pole karne jak w maslo... ehh
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
jak dla mnie to Liverpool zagral jakis anty futbol. Chyba juz przed meczem zakladali taka taktyke ze od poczatku bd murowac swoja bramke i zobacza co sie wydarzy. Stracili pierwsza bramke po stalym fragmencie gry, wyrownali bardzo szybko a pozniej... zaczla sie obrona Czestochowy. Wszyscy gracze The Reds przed wlasnym polem karnym, nawet Torres! Arsenal robil co mogl, ale jesli na 1 polowie ma sie 21 zawodnikow z czego 11 broniacych sie, dla ktorych jedyna bronia jest wybicie pilki na polowe przeciwnika i dalsza obrona to ciezko cos ugrac. Dno, totalne dno Liverpoolu. Znow sie okazalo ze 99% tej ekipy to Gerard.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
meczu nie widziałem więc nie będę komentował przebiegu ale... nie dokońca dno, teraz jest taki styl grania w piłkę - wywieźli bramkowy remis co jest kożystnym dla nich rezultatem. Piłka przestała być ładna i efektowna a stała się opłacalna i wyrafinowana. Na szczęście nie we szystkich meczach! Jakby nie odnosić się do postawy Liverpoolu to wynik osiągnęli taki jaki pewnie planowali.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Mam rozumieć że to temat a la komentarze ;)
Jak dla mnie Arsenal zagrał przepiękny dla oka football, ładne szybkie akcje, tylko brakowało im tej kropki nad i. Liverpool ma taką taktykę jak piłkarz przeciwnej drużyny minie jednego zawodnika The Reeds to zaraz jest drugi i wyjaśnia sprawę.
Co do Anty footballu nie zgodził bym się, zagrali typowo bezpiecznie dla nich, choć kontry Livie wyprowadzał wzorowe.
Mnie taki styl Liverpoolu przypominał identyczny styl Realu w meczu Barcelona-Real. ;)
No ale cóż jestem kibicem Tottenhamów, ale Arsenal zrobił na mnie ogromne wrażenie. Jedyne czego się boję to to że znów potwierdzą się fakty-Liverpool to drużyna typowo turniejowa. I w Liverpoolu znów będzie zacięte spotkanie i kto awansuje.........
(sami sobie odpowiedzcie)
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
wg mnie to najbardziej brakowalo strzałow z dystansu w druzynie Arsenalu tak jakby chciali wejsc z pilka do bramki...ale i tak po tym co wczoraj zobaczylem mysle ze Arsenal awamsuje, walczyli do upadlego
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom