>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Artur Szpilka - Bryant Jennings 26.01.2014

Status
Zamknięty.
jason84 0

jason84

Użytkownik
Ja tam postawiłem na Szpilmana ze wygra KO, TKO albo DQ. Generalnie wogole nie obstawiam, kase postawilem tylko ze wzgledu na sportowe emocje. Jezeli mialbym tak neutralnie ocenic to jennings na punkty. Ale ze serece mi nie pozwala racjonalnie oceniac to mam nadzieje ze szpilka zweryfikuje go lewa reka? ????
 
homel 918

homel

Użytkownik
Gdyby walczył w Polsce mógłby na punkty wygrać , imitowalby walke jak z McCline, asekuracyjnie, a tak bedzie musial w pozniejszych rundach zaatakowac mocno co moze skonczyc sie nokautem na nim. Emocje są, jasne, ale zbyt duzysch szans nie ma Artur. Chociaz forma najlepsza odkad wyszedl z pudla, moze tkwia w nim jakies ukryty potencjal w niedziele zaskoczy. na razie nie widze zbyt optymistycznie dla naszego rodaka tej walki
over 8,5 rundy 1,70
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Jennings to win 1,5-1,9 ✅ i tak dlugo wytrzymal...
Szpile szanuje i bardzo lubie, bede mu kibicowal w sobote na maksa, ale nie spodziewam sie wygranej, dlatego inwestuje w Jenningsa, Zapowiada sie kapitalna walka, mysle, ze Artur padnie na dechy w okolicach 3-4 rundy, kolo 7-8 bedzie po wszystkim, moze sie myle, zycze Arturowi jak najlepiej i nawet mi nie bedzie szkoda postawionych pieniedzy jak wygra, bede sie cieszyl jego zwyciestwem. Niestety prawie wszystko przemawia za Jenningsem w tym pojedynku i pewnie ByBy tego nie zmarnuje.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Jennings to win 1,5-1,9
Szpile szanuje i bardzo lubie, bede mu kibicowal w sobote na maksa, ale nie spodziewam sie wygranej, dlatego inwestuje w Jenningsa, Zapowiada sie kapitalna walka, mysle, ze Artur padnie na dechy w okolicach 3-4 rundy, kolo 7-8 bedzie po wszystkim, moze sie myle, zycze Arturowi jak najlepiej i nawet mi nie bedzie szkoda postawionych pieniedzy jak wygra, bede sie cieszyl jego zwyciestwem. Niestety prawie wszystko przemawia za Jenningsem w tym pojedynku i pewnie ByBy tego nie zmarnuje.
Jak na moje nie ma szans na to żeby &quot;Pin&quot; padł na dechy, chyba że gdzieś pod koniec walki jeżeli będzie widział że przegrywa na punkty i odkryje się bo będzie szukał lucky punch&#39;a. Jennings swoim zasięgiem będzie uniemożliwiał zapedy ofensywne Szpili czyli jego lewą ręke. Zobaczymy jak dla mnie Jennings na punkty.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Jak na moje nie ma szans na to żeby &quot;Pin&quot; padł na dechy, chyba że gdzieś pod koniec walki jeżeli będzie widział że przegrywa na punkty i odkryje się bo będzie szukał lucky punch&#39;a. Jennings swoim zasięgiem będzie uniemożliwiał zapedy ofensywne Szpili czyli jego lewą ręke. Zobaczymy jak dla mnie Jennings na punkty.
Nie wiem skad ta Twoja teza, skoro stary Mollo polozyl Artura bez problemu, rownie dobrze moze zrobic to ByBy, Szpilka od pierwszej rundy sie raczej nie rzuci na przeciwnika, mysle, ze pierwsze dwie rundy beda spokojne, pozniej emocje u Artura powinny wziac gore, co Jennings bedzie chcial wykorzystac.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Nie wiem skad ta Twoja teza, skoro stary Mollo polozyl Artura bez problemu, rownie dobrze moze zrobic to ByBy, Szpilka od pierwszej rundy sie raczej nie rzuci na przeciwnika, mysle, ze pierwsze dwie rundy beda spokojne, pozniej emocje u Artura powinny wziac gore, co Jennings bedzie chcial wykorzystac.
widziałeś 2 walki Szpilka vs Mollo? albo inne walki Mollo? Człowieku on idzie na wojne w kazdej swojej walce, zawsze jest bijatyka bomba za bombe, jeżeli przyjemiesz jego styl walki musisz walczyc tak samo co Szpila zrobil zamiast spokojnie utrzymywać dystans. W sumie dzięki temu ma ta walke na HBO bo te starcia z Mikiem byly efektowne.Murzyn z kolei inny typ boksera, opanowanie w ringu. Jennings chłodna głowa, wysoko ręce, 2 razy pomysli zanim sie odkryje po za tym to atleta, kondycja zasięg będzie punktował przez 12 rund. Jeśli wezmą gorę emocje to pod koniec kiedy Szpila nie bd miał nic do straenia i pojdzie na całość...
Zobaczymy jak będzie moim zdaniem jeżeli K.O to w drugą stronę ale pewnie czarnuch na punkty.
 
F 19

footbalfan

Użytkownik
Mollo najlepszą formę ma już chyba za sobą.Racjonalne myślenie też mi mówi że Amerykanin na ptk.Postawie na Szpilberga dla emocji, i życzę mu wygranej.
 
M 0

mario27

Użytkownik
Juz kilkanascie godz dzieli nas od walki nie pokonanych... Musle ze Szpilke zwyciezy i pokaze znakomita forme jest dobrze przygotowany. Bedzie niespodzinka jak zapowiedził Fiodor Łapkin. 2000zł na Szpilke tyle stawiam Ja powodzenia.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Balon jutro pęka , co do tego nie mam wątpliwości . Pękł Wawrzyk , niedługo pęknie Kołodziej ( walka z Hernandezem w marcu ) jutro pęka Szpilka .
Jutro się przekona jak to jest walczyć z bokserem z prawdziwego zdarzenia i do tego silnym fizycznie . Analiza stronę wcześniej . Dokładam jeszcze , już dawno nie grałem tak grubo jak właśnie zagrałem na Jenningsa - zero obaw i koniec .
Jennings - 1.50 - 9/10✅✅✅ - unibet .
Easy win , TKO 10 runda , Git dwukrotnie na deskach
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Jennings - Szpilka
Wszystko już zostało opisane. Prochu nie wymyślimy.Moim zdaniem na ważeniu i dzień wcześniej lepiej wypadł Jennings, był pewniejszy siebie a Szpilberg jakby troche przytłoczony całą tą otoczką bo to nie gala wojakow i obijanie jakichś kelnerów. Dla niego to be or not to be jesli przegra balonik pęknie i zostanie obijanie Zimnochow i innych dziadkow na krajowej arenie.
Moje typy:
Jennings by decision - 2.2 Betcity ⛔ ajj braklo niewiele
over 8,5 round - 1.81 Betcity ✅
Jak Jennings jest najwiekszą nadzieją USA to ja nie mam pytań...przeciętny bokser, ratuje go tylko zasięg i zelazna kondycha.Nie ma szans z Władkiem
 
T 0

talib315

Użytkownik
witam wszystkich,
ja osobiscie uwazam, ze walka nie bedzie trwala dluzej niz 8,5 rundy (kurs 2,10 bet365).
uzasadnie to w ten sposob ze Szpilka ostatnie walki konczyl przed koncem 8-ej rundy ( z wyjatkiem McCline, gdzie walka skonczyla sie po regulaminowych 10 rundach). wogole chlodno na to patrzac Artur nie mial rywala na poziomie Jenningsa. Podejrzewam ze jest duzo slabszy kondycyjnie od Jenningsa, zreszta Szpila wyprowadza malo ciosow, zazwyczaj szuka mocnego uderzenia lewa reka, a prawej malo co uzywa. Jest to wg mnie schematyczne i jesli tego nie zmieni to nie wroze mu tutaj dobrego wyniku.
Jak dla mnie Artur sie zacznie denerwowac po oberwaniu paru prostych od swojego przeciwnika, a znajac jego goraca glowe rzuci sie na nieprzygotowane ciosy i moze sie to szybciej skonczyc. Moze tez byc tak ze Artur trafi i wtedy nokaut w druga strone, bo wiadome jest ze jak go Szpila nie znokautuje to tej walki wygrac szans na punkty nie ma.
moj typ: ponizej 8,5 rundy kurs 2,10 bet365
pozdrawiam
 
K 326

kurekq

Użytkownik
To żadne być albo nie być dla Szpilki. Jest młody, może się dalej rozwijać, porażka w niczym mu nie przeszkodzi, a jedynie wydłuży proces. Przegrywał Chisora i w czymś mu to przeszkadzało? Wygrał z gorszymi zawodnikami i wrócił do dużych walk. Jestem pewien, że jak Szpilka to przegra, to odbuduje się na krajowej arenie, trochę powalczy w Stanach z solidnymi zawodnikami i znowu wróci do rankingów i dużych walk - nie mam wątpliwości.
Napisałem juz wszystko na temat tej walki - WAR SZPILA!!!!!!
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
W pelni popieram Pudzianxx, za dlugo w tym siedze, zeby Szpila mogl ta walke wygrac, tylko jakis mega lucky punch moze dac mu wygrana, obejrzalem ostatnio kilka walk Jenningsa i sorry, ale Szpila to nie ta klasa zawodnika.
Serce za Szpila, rozum zadnych szans.
Zycze Szpili, zeby to byla tak dobra walka jak Andrzeja z Riddickiem, zeby HBO chcialo rewanzu,
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom