>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Asian Tour 2013/14

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Mieliśmy pierwsze zawody serii PTC na kontynencie europejskim, to teraz czas na Azję i pierwszy turniej z cyklu Asian Tour, czyli Yixing Open (11.06-15.06.13).

Rozpisywać się nie ma zbytnio nad czym. Zawody, które wielu profesjonalistów odpuściło. Pełno chińskich nołnejmów, prestiż w zasadzie żaden, chociaż dla snookerzystów to pewnie turnieje w Gdyni czy Sofii mają takie samo znaczenie, jak ten.
Oferty na razie nie ma, pewnie będzie jutro, albo pojutrze. Sam jestem jej ciekawy. Oczywiście jak się coś pojawi to tutaj dorzucę.
Gramy oczywiście wszystko do 4 wygranych frejmów.
Terminarz: http://livescores.worldsnookerdata.com/SessionList/Tournament/13358
Drabinka: http://livescores.worldsnookerdata.com/RoundList/Draw/13358
Livescore: http://livescores.worldsnookerdata.com/LiveMatchesList/Tournament/13358
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Dokładnie tak. Za nami pierwszy turniej, niby takie nic a jakże udany chyba dla każdego typującego jak i osób które wpadły do działu snooker bo akurat nie miały co grać. Chyba nie dało się skończyć tego turnieju na minusie, kolor zielony w postaci plusów pojawiał się wielokrotnie częściej niż tak nielubiana przez typerów czerwień. Faworyci nie zawiedli i odprawili szybciutko wszystkich amatorów praktycznie za każdym razem po 4-0.
Zanim jakieś słowo wstępu do turnieju, który przed nami (bo oferty jak zauważył Assi jeszcze nie ma) to dodam tutaj typ długoterminowy na turniej Wuxi Classic, który rozpocznie się 17 czerwca &gt;&gt; klik &lt;&lt;
Jak tylko pojawi się oferta na zawody AT1 - Yixing to wypowiem się o tym turnieju i podam pierwsze typy ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Jak to zwykle bywa w turniejach APTC livescore oficjalny nie działa. Chińczycy nawet livescore mają swój, klik.
Co ciekawe mamy też streaming, klik
Jakbyśmy jeszcze dostali ofertę to byłoby po prostu cudownie...
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dopiero końcowka drugiej i początek trzeciej rundy skłonił kogokolwiek do wystawienia czegokolwiek. Fortuna (!) jako jedyna postanowiła coś na ten turniej dać. Myślę, że ćwierćfinały, półfinały i finał będą do obstawiania szerzej, ale na tę chwilę zajmijmy się tym co mamy.

Później wrzucę tutaj jakieś typy.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ja niestety nie pogram bo nie mam konta w Fortunie, aby zagrać online, a punkt już zamknięty, ale może ktoś skorzysta...
Ben Woollaston - Jimmy White
Ben Woollaston @ 1,68 ✅

Czemu taki kurs? Nie wiem. Obaj panowie grali ze sobą ledwie kilka dni temu i zakończyło się gładkim zwycięstwem Bena, niby dlaczego teraz ma być inaczej? Młodszy z Anglików ma świetną formę, gra chyba najlepiej w życiu i na pewno nie będzie sobie niczego odpuszczał, tym bardziej, że dla niego takie pojedyncze sukcesy jak np wygrana w całym turnieju Asian Tour to ogromny sukces. Jestem niemal pewny, że Ben zagra na 100% możliwości. White? On może i by chciał grać dobrze, tyle, że nie bardzo już potrafi. W ET 1 przegrana aż 0-4 z Pagettem, no ludzie, na czym tutaj opierać szansę sześciokrotnego wicemistrza świata?
Xiao Guodong - Daniel Wells
Xiao Guodong @ 1,40 ✅

Xiao w tym sezonie jeszcze nie przegrał, niby też z nikim szczególnym nie wygrał, ale jednak cztery zwycięstwa to wynik warty odnotowania. Wells ogólnie jak na niego ma nawet dobry początek sezonu, ale wygrane tylko ze słabszymi, z tymi mocniejszymi już Walijczyk przegrywał. W Yixing dotarł tak daleko bo grał z dwoma nołnejmami chińskimi, których ograł 4-2 i 4-1. Xiao to już jednak inna półka i nie sądze abyśmy tutaj mieli jakąś niespodziankę.
Do tego jeszcze można spróbować Scotta Donaldsona [1,95] ✅ oraz Liama Highfielda [1,48] ✅. Szkot gra ze swoim rodakiem, ale w moim przekonaniu to właśnie on jest faworytem. Donaldson rozpoczął sezon w świetnym, wręcz fantastycznym stylu i przegrywa naprawdę nie wiele. Burnett już na zawsze pozostanie przeciętniakiem z przebłyskami. Po takim kursie raczej warto. Co do Highfielda, podobnie jak Scott, niezła forma, a rywal to chiński amator. Mało o nim wiem, ale na pewno nie jest to ten z tych najsłabszych więc może Anglikowi nie być łatwo choć triumf powinien odnotować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Cao Yupeng - Ben Woollaston
Ben Woollaston @ 1,65 ⛔
[4-0, wow, chyba Cao w końcu wziął się za siebie, szkoda]
O Benie pisałem, powtarzać się nie będę. Cao to oczywiście lepszy gracz niż White, ale moim zdaniem dużo słabszy niż Woollaston. Sezon zaczął bardzo słabo, tutaj niespodziewanei 4-3 ograł Fu i to jest oczywiście najlepszy wynik w tym sezonie, ale czy aż tak cenny i ważny aby miał zaważyć na tym by nie typować na Bena? Nie sądzę. Woolly pewna wygrana z Whitem, bez najmniejszych problemów, świetna forma się utrzymuje i Chińczyk nie powinien mieć zbyt wiele do powiedzenia. Widziałem Cao ze Slessorem, kilka dni temu i to co grał było okropne - tak banalne błędy na wbiciach, pozycjonowaniu, brak jakiejkolwiek dyscypliny przy stole są niewybaczalne. Wtedy jeszcze nie sądziłem, że jest tak słaby bo na niego grałem. Nie zmieniło się wiele od tego czasu, na pewno nie.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Scott Donaldson - Andrew Pagett
Scott Donaldson @ 1,70
✅
Szkota opisywałem ledwie kilka godzin temu i nic się nie zmieniło poza tym, że ograł Burnetta od stanu 2-3, więc dodatkowa pewność siebie. Pagett naprawdę nie gra nic szczególnego, pojedyncze wyniki dobre, ale nic poza tym. W tym turnieju nie ograł nikogo szczególnego, szczęśliwie trafiał na samych Chińczyków. Tym razem jego przygoda z tymi zawodami się kończy, bo po prostu zagra z dużo mocniejszym rywalem, który znajduje się w wyśmienitej formie.
Cały czas wszystko z Fortuny, NIKT inny nie zechciał nawet spróbować wystawić kursów na ten turniej. Dziwne...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Fortuna wystawiła ofertę na ćwierćfinały, ale ja odpuszczam jakiekolwiek propozycje bo dość trudne te mecze. Pewnie wygra Selby, ale po takim kursie to tego bym nie grał, szczególnie, że nie ma z czym. W pozostałych trzech spotkaniach każdy wynik jest możliwy. Osobiście kibicuję Szkotom - Donaldsonowi i McManusowi i mam nadzieję, że to właśnie ci dwaj snookerzyści spotkają się w finale.
 
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Fortuna wystawiła ofertę na ćwierćfinały, ale ja odpuszczam jakiekolwiek propozycje bo dość trudne te mecze. Pewnie wygra Selby, ale po takim kursie to tego bym nie grał, szczególnie, że nie ma z czym. W pozostałych trzech spotkaniach każdy wynik jest możliwy. Osobiście kibicuję Szkotom - Donaldsonowi i McManusowi i mam nadzieję, że to właśnie ci dwaj snookerzyści spotkają się w finale.
A ja się jednak skuszę na jeden typ z ćwierćfinałów, ale za to chyba na najciekawszy.
Joe Perry – Cao Yupeng
Typ: Cao Yupeng @ 2.00 eFortuna ⛔ 4-3 :kwasny4565: to się fircyk popisał... z 0-3 na 4-3..

Cao Yupeng dobrze zaczął sezon, ale w Asian Tour przechodzi samego siebie. Na rozkładzie ma już Fu (4-3), Woolastona (4-0) i Lisowskiego (4-3), czyli nazwiska znaczące wiele w snookerowym cyrku. Dzięki tym wygranym już awansował do ćwierćfinału i moim zdaniem przeciwko Perry’emu ma spore szanse. Łatwo na pewno nie będzie, bo Anglik prezentuje się więcej niż solidnie, zwłaszcza na odcinku budowania breaków, ale trudno na liście jego turniejowych ofiar szukać graczy o solidnej renomie (oprócz Milkinsa). Momentum jest zdecydowanie po stronie hipsterskiego Chinolka i to jemu daję większe szanse na półfinał.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
A ja się jednak skuszę na jeden typ z ćwierćfinałów, ale za to chyba na najciekawszy.
Joe Perry – Cao Yupeng
Typ: Cao Yupeng @ 2.00 eFortuna

Cao Yupeng dobrze zaczął sezon, ale w Asian Tour przechodzi samego siebie. Na rozkładzie ma już Fu (4-3), Woolastona (4-0) i Lisowskiego (4-3), czyli nazwiska znaczące wiele w snookerowym cyrku. Dzięki tym wygranym już awansował do ćwierćfinału i moim zdaniem przeciwko Perry’emu ma spore szanse. Łatwo na pewno nie będzie, bo Anglik prezentuje się więcej niż solidnie, zwłaszcza na odcinku budowania breaków, ale trudno na liście jego turniejowych ofiar szukać graczy o solidnej renomie (oprócz Milkinsa). Momentum jest zdecydowanie po stronie hipsterskiego Chinolka i to jemu daję większe szanse na półfinał.
Dość ciekawy typ, Cao faktycznie zaskakuje i świetnie gra w tym turnieju. Typ ma sporą szansę powodzenia. Mam jednak jedną uwagę &quot;Cao dobrze zaczął sezon&quot;... Tu bym się nie zgodził. O ile pewna wygrana z Davisonem to dobry wynik, choć Anglik nie jest żadnym wybitnym zawodnikiem, o tyle 2-5 z Elliotem Slessorem osiągnięte w FATALNYM stylu warto w tej sytuacji wymienić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Zhangjiagang Open 2013 - AT 2 (23-27.09.2013)
Zhangjiagang Open 2013
AT 2 (23-27 września 2013)
Zhangjiagang Open to druga w tym sezonie impreza w ramach Asian Tour, czyli azjatyckiej odnogi cyklu PTC. Zawody rozegrane zostaną w dniach 23-27 września w Zhangjiagang Sports Centre w Zhangjiagang. Azjatycki cykl oczywiście dużo mniej prestiżowy niż European Tour, mniejsze nagrody i daleka podróż sprawia, że Asian Tour to w dużej mierze przegląd zaplecza chińskiego snookera w konfrontacji nielicznymi europejskimi rodzynkami. Turniej rozpocznie się bezpośrednio po zakończeniu Shanghai Masters, a że oba miasta dzieli niewiele ponad 100 km, więc tym razem można się spodziewać nieco większej frekwencji europejczyków. Pula nagród wynosi £ 50,000, z czego £ 10,000 przypadnie zwycięzcy, ale również 2000 punktów do rankingu Asian Tour, z którego 8 najlepszych graczy wystąpi w marcowym finale PTC w Galway. Asian Tour jest również szansą dla amatorów, bo top4 rankingu AT awansuje w nowym sezonie do grona zawodowców, więc mimo wszystko jest o co walczyć.
Niestety buki trochę po macoszemu traktują te azjatyckie turnieje, jak na razie nie ma żadnej oferty i nie jestem pewien czy w ogóle się pojawi, bo jak pamiętam w trakcie Yixing Open ( AT 1) było z tym słabo. Z oficjalnym livescorem też mogą być problemy, ale tu może pomóc strona chińska strona my147.com i pewnie tam będzie trzeba szukać wyników na żywo, a może i transmisji z głównego stołu. Na razie czekamy na ofertę i kiedy tylko się pojawi, to uzupełnię posta.
Drabinka turnieju
Livescore
Buki znowu dają ciała...
Turniej ruszył z kopyta, nawet li vescore działa, a oferty jak nie było tak nie ma ;(
 
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Zhengzhou Open 2013 - AT 3 (20-24.10.2013)
Zhengzhou Open 2013
A T 3 (20-24 października 2013)​

Zhengzhou Open to trzeci turniej w ramach Asian Tour, czyli azjatyckiej odnogi cyklu PTC. Zawody rozegrane zostaną w dniach 20-24 października w Guanhua Grand Hotel w Zhengzhou. Pula nagród identyczna jak w poprzednich turniejach tego cyklu, czyli £ 50,000, z czego £ 10,000 przypadnie zwycięzcy, ale również 2000 punktów do rankingu Asian Tour, z którego 8 najlepszych graczy wystąpi w marcowym finale PTC w Galway. Asian Tour jest również szansą dla amatorów, bo top4 rankingu AT awansuje w nowym sezonie do grona zawodowców, więc mimo wszystko jest o co walczyć.

Format turnieju Drabinka turnieju
Livescore

Temat założyłem właściwie pro forma, bo i tak nie mam złudzeń, że jakikolwiek bukmacher wystawi ofertę na ten turniej. Buki konsekwentnie omijają Asian Tour, a szkoda, bo kilku znaczących europejskich graczy potwierdziło swój udział (Selby, Higgins, Dott, Bingham, McGill, Woollaston) i w starciu z armią Chińczyków chyba można by było wyłuskać kilka ciekawych typów. Niestety prawdopodobnie będziemy musieli obejść się smakiem.
 
esend 218

esend

Użytkownik
Strasznie uboga jest oferta na ten turniej wśród buków, ale w porównaniu z innymi turniejami AT cokolwiek jest ... cokolwiek to dobre określenie na 4 pojedynki z drugiej rundy turnieju.
Ja wybieram dwa pojedynki:
Ben Woollaston vs Lu Ning (22 październik, 6.30) - Ben Woollaston 1,33 [4-1] ✅
Ben w tym sezonie co prawda nie tak dobrze jak w poprzednim, no ale słabszych od siebie w tym sezonie ogrywa. Co ważne jeździ po tych Asian Tourach, no i póki co zawsze dochodził do 3 rundy gdzie eliminowali go tacy gracze jak Yupeng i Grace. Jego przeciwnik to amator, w tym sezonie jedyny jego (znaczący) skalp to Duffy. Z innymi poważniejszymi przeciwnikami porażki. Mam wielką nadzieję że Ben utrzymał formę po dobrym występie w ostatnim Euro Tourze i pewnie wygra to spotkanie.
Graeme Dott vs Stuart Bingham (22 październik, 9.00) - Stuart Bingham 1,57 ⛔ [wygrywac 2-0, a potem w deciderze miec ponad 50-0 i przegrac ... no coz ???? ]
Wiadomo, Dott mistrz świata z 2006 r. ale w tym sezonie słabo, brak wygranych ze znaczącymi przeciwnikami, a porażki z takimi tuzami jak Yotharuck!!! Stuart za to przyzwoicie, co prawda głównie w Euro Tourach ale ogrywał lepszych przeciwników (m.in. Robertsona w Mulheim). Stuart jest po prostu w lepszej formie.
Typy z bet365, ako z w/w to 2,08 ... myślę że warto spróbować.
Jako że to moje pierwsze typy, chciałbym wszystkich pozdrowić przy okazji :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Zhang Anda v Lu Haotian
Typ: Zhang Anda @ 1.66 bet365 ⛔ 2-4 :;/: tępa strzała..

W swoim pierwszym pełnym sezonie Lu dość boleśnie doświadcza konfrontacji z zawodowym cyrkiem. Cudowne dziecko chińskiego snookera na razie zaliczył masę żenujących wtop i to niezależnie czy grał z czołówką czy z drugim garniturem amatorów. Wczoraj też musiał się nieźle gimnastykować, żeby odwrócić mecz i ograć Li dopiero w deciderze. Dla odmiany Zhang w 1 rundzie szybko odprawił Wanga (4-0) okraszając wygraną świetną setką (129). Regularność i aktualna forma po stronie Zhanga i to w nim widzę faworyta do następnej rundy.

Zhou Yuelong - Chen Zhe
Typ: Zhou Yuelong @ 1.90 Fortuna ✅ 4-1

Chen chyba przechodzi mały dołek formy, ostatnio 5 wtop z rzędu i choć większość rywal i do najsłabszych nie należał a , to styl porażek raczej nie napawał optymizmem. Wczoraj męczarnie z Wangiem (4-3) i właściwie dopiero w deciderze pokazał cokolwiek (71). Zhou ostatnio błysnął formą w AT 2, świetnie wyglądał zwłaszcza w punktowaniu w jednym podejściu, na koncie 3 setki (110, 122, 135), do tego masę brejków robiących, co pozwoliło mu dojść aż do ćwierćfinału. Jeśli z tej formy zostało cokolwiek, to dla trochę niedomagającego Chena powinien być realnym zagrożeniem, a po takim kursie warto spróbować, nawet mimo podatku.
 
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Gary Wilson v Anthony McGill
Typ: Anthony McGill @ 2.75 bet365 ✅ 1-4

Jak dla mnie spore przeszacowanie kursowe. Oczywiście, Wilson w tym turnieju niemal fruwa przy stole, trzy setki (136, 117, 122) plus kilka wysokich brejków, z których każdy łatwo mógł stać kolejną setką (93, 94, 93, 84) robią duże wrażenie. Z drugiej strony rywale nie powalali poziomem, a też straszna dłubanina z Pinchesem (4-1), gdzie z trudem przychodziło mu wbicie 30 punktów z rzędu mówi sporo o regularności Anglika. Dlatego wstrzymałbym się z ogłaszaniem narodzin nowej gwiazdy, bo Wilson już od jakiegoś czasu sygnalizuje spore możliwości, a mimo to nie przełożyło się to jeszcze na żaden przełom. Dzisiaj moim zdaniem czeka go trudno zadanie, bo McGill możliwości ma nie mniejsze, a forma ostatnio dopisuje. Ostatnio ćwierćfinał w Indian Open, a już w AT 3 na razie bez większych problemów wliczając w to pewne ogranie Higginsa (4-1). Młody Szkot potrafi przyłożyć w podejściu, wprawdzie jeszcze bez setki, ale ilość brejków robiących (67, 70, 89, 76, 82, 61, 71, 73) daje niemałe wyobrażenie o jego możliwościach, a przecież brejk +70 potrafi zapewni ć frejma dokładnie tak samo jak gruba setka. Osobiście spodziewam się wyrównanego meczu, którego wyniku nie byłbym tak pewny jak buki, dlatego wybieram niesłusznie niedocenianego doga.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Anthony McGill v Liang Wenbo
Typ: Powyżej 5 .5 @ 1.53 bet365 ✅ 3-4
Typ: Anthony McGill @ 1.80 bet365 ⛔

Jak dla mnie idealnie sparowani gracze, co tylko potwierdza ich bilans bezpośredni. Wprawdzie oba mecze padły łupem Chińczyka, ale trudno o bardziej wyrównane pojedynki, bowiem oba kończyły się w decydujących partiach, a jedna z nich nawet dogrywką na czarnej bili. W ostatnich tygodniach lepiej prezentował się McGill, również w tym turnieju forma bez zarzutu. Na rozkładzie ma już Higginsa, a w dzisiejszym ćwierćfinale w pięknym stylu (85, 85, 113, 89) zdemolował Wilsona (4-1). Z kolei w tym samym czasie Liang męczył się z Liu (4-2), dlatego to Szkotowi dawałbym minimalnie większe szanse na finał, ale jakkolwiek będzie, to wątpię, żeby różnica była większa niż dwa frejmy.

Xiao Guodong v Lu Haotian
Typ: Xiao Guodong @ 1.65 eFortuna ⛔ 3-4
Xiao po finale Shanghai Masters trochę spuścił z tonu, ale już w Zhengzhou jego forma wygląda jak najbardziej prawidłowo. W drodze do półfinału oddał tylko 4 frejmy, bardzo solidnie punktuje (71, 68, 109, 75, 85, 96). Moim zdaniem jeśli Xiao zagra swój dobry snooker to nie stanie mu się żadna krzywda ze strony Lu. Chiński nastolatek jest tyle nieobliczalny co nieregularny, potrafi seryjnie sadzić robiące brejki, ale też spudłować banalną czarną z punktu. Sporą przewagą Xiao powinna też być gra na odstawnych, z którą Lu ma jeszcze spore braki. Podsumowując: liczę na ca łkiem spore już doświadczenie Xiao, które pozwoli mu wykorzystać w szystkie swoje atuty. Najważniejsze, żeby że dać się gówniarzowi rozhulać, a jeśli to się uda, to wygrana faworyta nie powinna być zagrożona.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Popieram typ na over, co tutaj więcej pisać.
Anthony McGill - Liang Wenbo
Over 5,5 @ 1,53
✅

Dobry kurs, warto pograć. Obaj prezentują się nieźle w ostatnim czasie, lepiej Szkot i to jemu daje większe szanse na awans, ale Wenbo także wiele nie odstaje. Łatwe spotkanie dla żadnego z tych graczy to na pewno nie będzie. Wynik 4-2 lub 4-3 bardzo możliwy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Liang Wenbo v Lyu Haotian
Typ: Powyżej 5.5 @ 1.53 bet365 ⛔ 4-0

Moim zdaniem w tym chińskim finale próba wskazania faworyta do końcowego triumfu jest czystą loterią. Zarówno Liang i Lyu w ostatnim czasie raczej nie zachwycali, ale akurat w Zhengzhou odnaleźli się idealnie. W półfinałach obaj musieli odwracać losy meczu i zrobili to w naprawdę niezłym stulu, zwłaszcza Lyu pokazał chłodną głowę pod presją wygrywając z 1-3 na 4-3. Nie mam pojęcia kto zgarnie tytuł, ale stawiam na kolejny over, bo obaj potrafią wygrywać frejmy w jednym podejściu, a to dobry prognostyk dla scenariusza walki frejm za frejm.
 
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dongguan Open 2014 - AT 4 (4-8.03.2014)
Dongguan Open 2014
AT 4 (4-8 marca 2014)​
Dongguan Open to czwarty i ostatni turniej w ramach tegorocznego Asian Tour, czyli azjatyckiej odnogi cyklu PTC. Tym samym jest to ostatnia szansa dla zawodników, by znaleźć się w top8 rankingu Asian Tour i awansować do Wielkiego Finału PTC. Zawody rozegrane zostaną w dniach 4-8 marca 2014 roku w Dongguan Dongcheng Sports Garden w Dongguan. Pula nagród identyczna jak w poprzednich turniejach tego cyklu, czyli £ 50,000, z czego £ 10,000 przypadnie zwycięzcy, ale również 2000 punktów do rankingu Asian Tour.
Format turnieju
Drabinka turnieju
Livescore
PS Temat założyłem właściwie pro forma, bo i tak nie mam złudzeń, że jakikolwiek bukmacher wystawi ofertę na ten turniej. Turniej rusza już jutro, a jak na razie nie ma żadnej oferty i zdziwię się jeśli w ogóle się pojawi. Buki konsekwentnie omijają Asian Tour, a szkoda, bo kilka ciekawych typów przejdzie koło nosa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom