>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Asian Tour 2014/15

psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Asian Tour 2014/15

Jako, że nie spodziewam się, że buki nagle zapałają sentymentem do Asian Tour i sypną szeroką ofertą na ten cykl, dlatego postanowiłem zrobić jeden zbiorczy temat Asian Tour 2014. Jeśli będzie tak jak w poprzednim sezonie, to nie ma sensu tworzyć osobnych tematów na poszczególne turnieje, bo i tak może nie być czego typować. A jeśli buki nas pozytywnie rozczarują, to typy można podawać w temacie zbiorczym. W całym cyklu zaplanowane są tylko cztery turnieje, a każdy będzie wcześniej awizowany odpowiednim postem wprowadzającym.
Yixing Open 2014
AT 1 (17-21 czerwca 2014)

Yixing Open to premierowa w tym sezonie impreza w ramach Asian Tour, czyli azjatyckiej odnogi cyklu PTC. Zawody rozegrane zostaną w dniach 17-21 czerwca w Yixing Sports Centre w Yixing. Azjatycki Cykl oczywiście dużo mniej prestiżowy niż European Tour, mniejsze nagrody i daleka podróż sprawia, że Asian Tour to w dużej mierze przegląd zaplecza chińskiego snookera w konfrontacji z nielicznymi europejskimi rodzynkami. Turniej zaplanowano tuż przed Wuxi Classic, a że oba miasta dzieli godzina jazdy samochodem, to można się spodziewać nieco większej frekwencji europejczyków. Pula nagród wynosi £50,000, z czego £10,000 przypadnie zwycięzcy, ale również 2000 punktów do rankingu Asian Tour, z którego 8 najlepszych graczy wystąpi w Finale PTC. Tytułu sprzed roku broni Joe Perry po ograniu w finale Marka Selby’ego (4-1) i był to pierwszy rankingowy tytuł Anglika w jego długiej karierze.
Format
Drabinka
Livescore
Jeśli pojawi się oferta to dodam ją do posta.
 
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Haining Open 2014
AT 2 (20-24 października 2014)​

Haining Open to druga w tym sezonie impreza w ramach Asian Tour, czyli azjatyckiej odnogi cyklu PTC. Zawody rozegrane zostaną w dniach 20-24 października w Haining Sports Center w Haining. Turniej bezpośrednio poprzedza International Championship, odległości miedzy oboma miastami również nie są ogromne, więc można spodziewać większej frekwencji graczy europejskich, choćby tytułem aklimatyzacji czy przetarcia przed IC.
Entry pack
Format
Drabinka
Jeśli pojawi się oferta na ten turniej, w co wątpię, to oczywiście dodam ja w tym poście.
 
H 177

h3sus

Użytkownik
W bet365 mamy kursy na 4 mecze na jutrzejszy dzień.
Davis - Perry typ 2 kurs 1,61 ✅ 0:4
Obaj Panowie ostatnio w dobrej formie Davis poza wpadką z Lertsattayatthornem na 6 Red WC nie notował żadnych spektakularnych wtop, Parry tak samo poza wpadką z Mellingiem na ET nie ma się do czego przyczepić. W ciągu ostatnich kilku lat Panowie grali ze sobą 5 razy z czego czterokrotnie ręce w geście zwycięstwa podnosił Perry. Szykuje nam się dosyć zacięty mecz i z chęcią postawiłbym jakieś dodatnie HC na Davisa ale niestety nie ma takiej opcji w bet365. Wydaje mi się że Perremu bardziej zależy na całym Asian Tour i w dodatku będzie chciał się zrehabilitować za ostatnią porażkę z Davisem na General Cup dlatego stawiam w tym meczu na niego.
Ding - Pinches typ 1 kurs 1,25 ✅ 4:1
Ding poza wpadką z Zapengiem trzyma równy i wysoki poziom. Pinches to stary wyjadacz ale na pewno nie jest w takiej formie jak Ding, który wygrał pierwszy AT w tym sezonie i wydaje mi się że będzie chciał podtrzymać dobrą passę.
Day - Jupeng typ 1 kurs 1,5 ✅ 4:1
Panowie mierzyli się na razie tylko raz 2 lata temu na WSC, wygrał wtedy Day 13-7. Jupeng ostatnio dosyć mało meczy rozegranych, Day za to na pewno w rytmie meczowym i całkiem niezłe wyniki ostatnimi czasy. Day dobrze wygląda na AT, w poprzednim turnieju odpadł z późniejszym triumfatorem czyli Dingiem. Dlatego też typ idzie na niego.
Dott - King typ 1 kurs 1,44 ✅ 4:1
Tutaj w sumie typ dlatego że bardzo lubię kropka ???? Poparty oczywiście h2h oraz formą prezentowaną ostatnio.
Mam nadzieję że ktoś skorzysta z ubogiej oferty i wybierze chociażby jeden mecz który da trochę zarobić.
Wszystkie typy pięknie siadły, największe wrażenie zrobił na mnie Day który miał 4 wygrywające podejścia 73, 139, 53 i oczywiście max 147 także duże brawa dla Ryana. Pozostali Panowie również dosyć solidnie punktowali. Mam nadzieję że na jutro także pojawi się jakaś oferta to spróbuje coś wyskrobać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
H 177

h3sus

Użytkownik
Na jutro:
Bingham - Selt typ 1 kurs 1,44 ✅ 4:1
Jak dla mnie promocja. Bezpośredni bilans nie licząc snooker shoot-out to 2:1 dla Binghama jednak mecze były rozgrywane dosyć dawno. Obaj Panowie prezentują się bardzo dobrze w tym turnieju Selt pierwsze cztery mecze gładko do 0 później wygrana z Ebdonem w deciderze, Bingham troszkę bardziej męczył bułę w początkowych rundach za to w ostatniej pokonał Dinga (który wygrał AT1) do 0, Stuart wbił Dingowi dwie okazałe sety i dał pograć dopiero w ostatnim framie którego wygrał 66-67 wbijając właśnie 67 w jednym podejściu. Dotychczas Bingham zanotował 5 century breaków, Selt natomiast tylko jednego, jeżeli chodzi o breaki 50+ licząc razem z tymi 100+ to przedstawia się to następująco Bingham 14-11 Selt. Jak widać obaj potrafią praktycznie wygrać frame w jednym podejściu. Dlaczego w związku z tym stawiam na Stewarta? Ponieważ uważam Selta za zwykłego średniaka któremu od czasu do czasu wyjdzie jakiś turniej lub mecz gdy ma dzień konia, a Bingham to uznana marka w świecie snookera, który rzadko zalicza wtopy ze słabszymi od siebie. Myślę że Stewart będzie od początku kontrolował spotkanie i nie będzie zostawiał Seltowi zbyt wielu szans na rozstrzelanie się. Jeżeli kurs byłby niższy osobiście bym w to nie wszedł, ale ten wystawiony przez bet365 wydaje mi się warty ryzyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Bingham - O. Lines ▶ over 5,5 [1,66]⛔ 4:0 marathonbet​
Młody Lines jest dużym talentem i do tego w gazie. Co dopiero rozpoczął karierę zawodową a już na rozkładzie ma choćby Selby&#39;ego czy Marka Williamsa i kilku innych dobrych grajków. Ograł Day&#39;a który był w świetnej dyspozycji, punktował jak z nut. Oliver potrafi grać a do tego nie boi się doświadczonych przeciwników. Stuart jest świetnym graczem i gra mu siedzi ogra każdego, ale potrafi złapać zamułę i pudłować na potęgę. Młody może postraszyć, nie piszę że wygra ale ja mu szans nie odbieram i Stuart musi uważać. Dwa frame&#39;y dla młodego Lines&#39;a jak najbardziej i jest to lepsza opcja ja granie winu na faworyta.
 
Do góry Bottom