>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP 14.05-20.05.2007

Status
Zamknięty.
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Tutaj się zgodzę w 100% że może być niespodzianka, bo Gilles Simon gra bardzo dobrze a ruska nie lubię bo często mi kreczował ???? lub odwalał szopki nie z tej ziemi. Czyli jak to w stylu jak na radzieckich tenisistów przystało ;)

Juan Ignacio Chela (ARG) - Lleyton Hewitt (AUS) 2007-05-16 11:00 Hewitt - 2.87
Cały czas kursy na Lleytona są bardzo wysokie bo nikt nie docenia jego gry na cegle. Ja postanowiłem docenić i postawic przeciwko faworyzowanemu Cheli. Argentyńczyk po ciężkim boju pokonał swego rodaka Canasa ale w tym spotkaniu nie pokazał nic specjalengo (częściowo oglądałem). Być może zwycięstwo Australijczyka to będzie niespodzianka, ale nie dla mnie.

Oj wątpię o ile się nie mylę to 1 lub dopiero 2 mecz w tym sezonie Hewitta na clay. On za bardzo nie lubi tej nawierzchni. Przecież Hiszpanie, Argentyńczycy na tej nawierzchni dzielą i rządą. Tutaj raczej doświadczony Chela go pokona. Ja jutro stawiam coś takiego

1.70 Gonzalez F. v Mathieu P-H. 2.05
2.75 Hewitt L. v Chela J.I. 1.40
1.80 Kohlschreiber P. v Andreev I. 1.90

Ewentualnie wywalę Kohlschreibera i dam coś innego
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Co wy piszecie gdzie Simon grał dobrze :wowsdf: Max 3 rudna i to chyba w dóch turniejach. Reszta to jak napisałem I rudna w straciu z zawodnikiem z człowki nie istniał.Pokonał Canasa który jest bez formy a pozniej nie istniał z Robredo, który dzisiaj odpadł :eek: Davydenko pokazał w Rzymie swietny tenis....Moze byc niespodzianka bo Simon jest grozny daje mu 15% szans..... :-?

Jezeli ktos chce wieszych kursów to moze zagrac na Clementa, Moya, Ferrero :spokodfhgfh:
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Ech Gusto smieszne analizy smieszne typy. Nie wierzeze postwisz na te mecze wiecej niz 50zł, nie wierze ze grasz te wszytskie mecze bo w jeden dzien nie moze byc tyle niespodzianek. Watpie ze grasz te mecze no ale twoja sprawa....
Gram te mecze, zresztą już jest wszystkie zagrałem na kombi za 5zł.
Najprawdopodobniej rano zagram same single albo system.
Jeżeli piszę, że tak gram to gram, a jeśli w to wątpisz to albo słąbo czytasz forum albo po prostu z Ciebie niedowiarek.
Zatypowałem te mecze jakgdyby nie patrząc na kursy, bo kursy często sugerują nam jak mamy grać, a moim zdaniem jest to zła w skazówka w przygodzie zwanej bukmacherką.
Nikt nie każe Wam grać moich typów, przecież każdy może mieć odmienne zdanie. ????
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Tutaj się zgodzę w 100% że może być niespodzianka, bo Gilles Simon gra bardzo dobrze a ruska nie lubię bo często mi kreczował ???? lub odwalał szopki nie z tej ziemi. Czyli jak to w stylu jak na radzieckich tenisistów przystało ;)
Widzę, że trcohę myślisz podobnie jak ja. Może zaczniesz sie częściej udzielać w tym dziale? ;-)
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Widzę, że trcohę myślisz podobnie jak ja. Może zaczniesz sie częściej udzielać w tym dziale?
Bo obserwuję tenis od 2 lat i zauważyłem pewną &quot;sekwencję&quot; ;)

Gusto bardzo chętnie się będę udzialał no problem dziś na uczelni byłem 12 h od 8-00 do 20-00 z przerwą 1,5 h w bibliotece, gdzie prawie żadnej stronki która ma animacje flash (http://www.atptennis.com http://www.protennislive.com) nie obsługuje ????

Swoje zdanie mniej więcej napisałem co do mecz Hewitta-dostanie bęcki wg mnie i tyle
 
S 269

sztywny

Użytkownik
ludzie nie zachowujcie sie jak dzieci,wejda to wejda nie to nie.

Ferrero J.C. - Safin M. 1.75 ✅

Ten kurs mnie rozwala.Przeciez to jest jeden z najwiekszych pewniakow dzisiaj.Obydwaj zawodnicy sa juz troche wiekowi,ale caly czas staraja sie dotrzymac kroku mlodym rzadnym.Sa dwa odmienna typy zawodnikow Hiszpan spokojna gra przy lini koncowej,mocne FH troche slabszy BH,Drop-shoty rowniez nie sa mu obce.Marat natomiast to taki kortowy wariat,dla ktorego 80% pilek jest ryzykowna.Rosjanin gra bardzo agresywnie,przez to traci duzo niepotrzebnych pilek.Nawet w swoich najlepszych latach Maratowi czesto zdarzaly sie 5-setowki z przecietnymi zawdonikami,ano dlatego poniewaz nie jest to zawodnik regularny.Nastepnym atutem na korzysc Hiszpana jest nawierzchnia na,ktorej gra mu sie bardzo dobrze zreszta jak kazdemu Hiszpanowi.Jesli chodzi o H2H to nie ma co na to patrzyc gdyz w latach panowania Marata wygrywal Rosjanin,a w latach Hiszpana wygrywal Ferrero.Wg mnie Ferrero wygra ten mecz z Safinem ,ktory tutaj troche szczesliwie pokonal Francuza Nicolasa Massu.

Acasuso J. - Volandri F. 2.10 ⛔

Widze,ze do tego typu wiekszosc osob jest odmiennego zdania.A ja jestem dzisiaj pewny wygrany Wlocha.Przegrywal z Murrayem fakt,przegral bardzo latwo z Gonzalesem,H2H na korzysc Acasuso.No i co z tego przeciez Pippo nagle nie stracil swoich umiejetnosci,przeciez Acasuso wcale nie jest lepszym graczem od Anglika z ktorym zapewne Wloch by przegral.Argentynczyk pokonal tutaj Garcie Lopeza,ale co to za zawodnik,dla ktorego sukcesem jest przejscie kwalow.Wg mnie Volandri przebudzi sie w tym pojedynku i znowu zacznie bombardowac przeciwnika znakomitymi serwisami.Acasuso to nie jest jakis specjalista od gry na maczce jesli trafi na zawodnika w formie(Mathieu,Berdych) to przegrywa z nim z kretesem.Wg mnie mimo ostatnich malych niepowodzen Volandri dalej jest w zyciowej formie i bedzie staral sie udowodnic,ze to on jest lepszym zawodnikiem.Przeciez jest i dlatego wg mnie pokona dzisiaj Acasuso.

Gonzalez F. - Mathieu P.-H. 2.10 ⛔

NIe wiem czemu,az tak zmieniliscie zdanie dot Gonzalesa.Pzreciez on rozegral tylko 1 dobry turniej w Rzymie,a pamietamy dobrze co sie z nim stalo po jego ostatnim dobrym wystepie podczas AOPrzegrywal z zawodnikami z ktorymi powinine wygrywac,np dwukrotnie z Mathieu.Francuz to jedna z wiekszych niespodzianek tego sezonu,gra bardzo dobrze,jego uderzenia sa pewne nie ryzykuje za czesto.I tak wlasnie trzeba grac z Gonzo,ktory na pewno poczuje w nogach ostatni turniej w Rzymie,Mathieu pokonal go juz dwukrotnie w momencie gdy powinin przegrac wysoko,ale on walczyl i pokonal Fernendo.Licze na to ze dzis bedzie podobnie i gora bedzie Francuz.

P.S.No dzis sa troche trudniejsze mecze wiec nie szalec ze stawkami;)

Kiedys musialy przyjsc jakies pomylki...
 
andreoid 2

andreoid

Użytkownik
O to moje typy zapraszam do komentowania jeden poparty analizo

Gonzalez F. - Mathieu P.H. Typ: 1 (1.70)
Ferrero J.C. - Safin M. Typ: 1 (1.70)
Kohlschreiber P. - Andreev I. Typ: 1 (1.80)

Nieminen J. - Mayer F. Typ: 2 (1.90)

Czyżby chyba wraca do swojej formy, po ostanich jego grach widać że jest coraz lepszy i możę zagrozić przeciwnikom. Czyżby gra u siebie była niewątpliwym atutem do wygranej. Nieminem ostanio coś niezachwyca swoją grą, jedyne obawy przed Nieminem to jego lewa ręka. Jeżeli Mayer zagra tak jak z Youzhnym, to powinien sprostać Finowi.

2007-05-15 F. Mayer 2-1 M. Youzhny 6-4 2-6 7-6
2007-05-13 F. Mayer 0-2 Y. Schukin 6-7 6-7
2007-05-12 F. Mayer 2-0 W. Eschauer 7-6 6-4
2007-05-11 F. Mayer 2-1 J. Jeanpierre 6-1 5-7 6-3
2007-05-10 F. Mayer 2-0 M. Gonzalez 7-5 6-3
2007-05-09 F. Mayer 2-0 D. Brands 6-1 6-2

2007-05-15 T. Summerer 0-2 J. Nieminen 1-6 6-7
2007-05-08 T. Berdych 2-0 J. Nieminen 6-4 7-5
2007-05-03 P. Kohlschreiber 2-0 J. Nieminen 6-1 6-4
2007-05-01 R. Schuettler 0-2 J. Nieminen 4-6 4-6
2007-04-26 J. Nieminen 1-2 O.Hernandez 1-6 7-6 3-6
2007-04-25 J. Nieminen 2-0 A. Seppi 6-4 7-5
 
W 2

wislak

Forum VIP
Krzysztof1985, Andreoid - dlaczego ich typy nie są kasowane? moje zostaly ze 2 dni temu usunięte na reakcje Patrolinho za suche typy. Napisalem jedną analize i dalem kilka suchych. Jak sie trzymamy jednego to sie trzymajmy, chociaz ja jestem za tym, ze jak sie analize napisze to mozna do tego pare suchych puknać.
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Krzysztof1985, Andreoid - dlaczego ich typy nie są kasowane? moje zostaly ze 2 dni temu usunięte na reakcje Patrolinho za suche typy. Napisalem jedną analize i dalem kilka suchych. Jak sie trzymamy jednego to sie trzymajmy, chociaz ja jestem za tym, ze jak sie analize napisze to mozna do tego pare suchych puknać.
wyluzuj wiesz dobrze ze Gusuto jest na forum dopieor wieczorem albo w nocy wiec raczej teraz tego nie usunie
 
W 2

wislak

Forum VIP
Sam wyluzuj, Gusto byl na forum rano, wiec raczej tu zajrzał. Chodzi mi o to ze do mnie sie doczepiano, a do innych nie. Poza tym zauwaz ze Gustio w tym dziale pisal 6 min po krzysztofie posta... a potem mi udzielaj rad czy mam luzowac czy nie.

P.s. dzisiaj mega niesppodzianki jak narazie, gratuluje Gusto typow, jednak miales racej :spokodfhgfh: znasz sie na rzeczy
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Sam wyluzuj, Gusto byl na forum rano, wiec raczej tu zajrzał. Chodzi mi o to ze do mnie sie doczepiano, a do innych nie. Poza tym zauwaz ze Gustio w tym dziale pisal 6 min po krzysztofie posta... a potem mi udzielaj rad czy mam luzowac czy nie.

P.s. dzisiaj mega niesppodzianki jak narazie, gratuluje Gusto typow, jednak miales racej :spokodfhgfh: znasz sie na rzeczy
Ja do Ciebie się nie doczepiłem i się nie doczepię. Jeśli chodzi o suche typy to w miarę mozliwości postaram się je usuwać.

A teraz ważna sprawa!!
Rano zauważyłem, że jakiś znawca tenisa, niewiadomo kto, mający trzy posty user napisał, że moje typy są żałosne, wprowadzam ludzi w błąd itp. Nie wiem kto usunął tego posta, ale muszę to skomentować. Jak na razie z rozegranych trzech meczy, dwa weszły, po pieknych kursach Hewitt i Moya, zawiódł Niemiec, szkoda bo bałem go jako pewniaka i zawalił mi kupon. Przerwane zostały kolejne dwa mecze (Simon i Volandri) i w obu przypadkach jest szansa na wejście moich żałosnych typów. Trzeba teraz zastanowić się kto jest żałosny. Ja, który staram się coś wam przekazać, czy kolega mojący trzy posty, który zarabia pieniądze na bwin?
 
simons 646

simons

Forum VIP
A teraz ważna sprawa!!
Rano zauważyłem, że jakiś znawca tenisa, niewiadomo kto, mający trzy posty user napisał, że moje typy są żałosne, wprowadzam ludzi w błąd itp. Nie wiem kto usunął tego posta, ale muszę to skomentować. Jak na razie z rozegranych trzech meczy, dwa weszły, po pieknych kursach Hewitt i Moya, zawiódł Niemiec, szkoda bo bałem go jako pewniaka i zawalił mi kupon. Przerwane zostały kolejne dwa mecze (Simon i Volandri) i w obu przypadkach jest szansa na wejście moich żałosnych typów. Trzeba teraz zastanowić się kto jest żałosny. Ja, który staram się coś wam przekazać, czy kolega mojący trzy posty, który zarabia pieniądze na Bwin?
Uwazam ze kto widzi ze sie znasz na rzeczy np JA ???? I tak korzysta z Twoich typow... ja ogolem korzystam z tych typow stawiajac mala sume bo nie znam sie na tenisie a czyatajac analizy wydaja sie jak najbradziej sensowne, a lubie grac po prostu ???? to stawiam malutkie sumy na jakies wypisane typy.

A to ze ktos pisze ze Twoje typy sa zalosne to IMO Jego problem chociaz niekoniecznie, wprowaza ludzi w blad i nei zarobi dzieki Twojej jakby to nazwac moze uprzejmosci dzielenia sie typami ????

Ogolniesie nei znam ale takie moje zdanie :p
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Juz widze na moim livescorze,ze dzisiejsze mecze odbeda sie jutro.Boje sie tylko jednej rzeczy,a mianowicie,ze osoby ,ktore rozegraja mecz z dzisiaj jutro ok 10-11 beda musialy zagarc drugi mecz ok 17-18.To moze calkowicie zaburzyc typowanie...
 
W 2

wislak

Forum VIP
???? Melzer J. (Aut) - Gasquet R. (Fra) @ typ: 2 ⛔ :wowsdf:

Nie ma kursów, wiec nie podaje jeszcze, ale za wysoki pewnie nie będzie.

Przedstawienie zawodników:



Jurgen Melzer - Austriak za 6 dni obchodzi 26 urodziny. Jest leworęczny, w tenisa gra na arenach swiatowych od 8 lat. W karierze wygral tylko jeden turniej w tym sezonie nic nie ugrał, kiepski bilans 13-12. Jest uznawany za 35. rakietę świata. W Rzymie przed tygodniem pożegnał się bardzo szybko: już w I rundzie porażka ze słabo dysponowanym Canasem 5-7 2-6. Wczesniej turniej w Monachium, poza wyeliminowaniem Rochusa, nie wykazal sie niczym specjalnym, w ćwierćfinale odpadl przegrywając 2-6 6-7(5) z pozniejszym triumfatorem Jużnym.




Richard Gasquet - 20-letni Francuz jest uznawany za wschodzącą gwiazdę z ciekawą przyszłością w świecie tenisa. W rankingu ATP zajmuje wysokie 13 miejsce. W przeciwienstwie do rywala, jest praworęczny. W karierze wygrał 4 turnieje, ale wkoncu ma dopiero 20 lat... Poza tym w tym sezonie niezły bilans 23-10. Co do ostatnich turnieji: odpadł z rewelacją turnieju w Rzymie, Filippo Volandrim w R32, ale w następnej rundzie Wloch wyeliminowal Federera, przed własną publiką zagrał majstersztykowy turniej i nie można wiele zarzucic Gasquetowi. Chociaz sam stawialem wtedy na wygraną Richa. Wczesniej jednak turniej w portugalskim Estoril i porażka z rewelacyjnym Djokovicem. To pokazuje całą klasę francuskiego tenisisty :] Można też zauważyc, ze z Serbem pierwszego seta przegrał dopiero po tie breaku, pozniej pogromił 6-0, ale sił nie wystarczyło na ostatniego seta i rewelacyjna postawa Djokovica dała mu wygraną 6-1...

H2H

Obaj panowie spotkali sie do tej pory tylko raz. W Poertschach, Jurgen przed własną publicznoscią wygrał spotkanie w R16, ale Richard kreczował... Kto wie, jakby skonczył się ten mecz.

ATP Hamburg

Gasquet miał łatwe spotkanie z Argentyńczykiem Gastonem Gaudio. Wygrał spokojnie 6-1 6-4. Mecz bez specjalnej historii... Melzer ograł 6-3 6-4 rywala zza miedzy, Niemca Alexandra Waske. Zdecydowanie słabszy rywal, niż rywal Francuza, ale po tych meczach niczego stwierdzac nie można...

Typy

Myślę, ze jutro Francuz nie bedzie się przemęczał i spokojnie ogra rywala. Typuje spokojną wygraną 2-0.
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Ivan Ljubicic (CRO) - David Ferrer (ESP) 1.40 ✅

W tym meczu nie mam zadnych watpliwosci kto bedzie gora.Dawid zagral tutaj juz znakomity mecz przeciwko Soderlingowi i przelamal bardzo niekorzystny bilans z Szwedem.Dwa ostatnie mecze z Ljuba wygrala,a jeden przegral wszystkie rzecz jasna na clayu.Dawid pokazal w meczu z Soderlingiem,ze w odp momencie wraca do wysokiej dyspozycji.Gra bardzo pewnie,jego uderzenia sa czyste.Czasami zdarzaja mu sie jeszcze niecelne zagrania,ale to z powodu ze Hiszpan bardzo czesto lubi ryzykowac.Pokazal w swoich 2 meczach podczas tego turnieju,ze walczy do konca i sil mu nie brakuje.Zwlaszcza w meczu z Bjorkmanem gdzie byl krok od porazki pokazal charakter.CHorwat natomiast tutaj meczyl sie okropnie z Francuzem Serra i byl w niektorych momentach bezradny.Ivanowi bardzie pasuje nawierzchnia twarda gdyz moze tam bombardowac swoim serwisem.Ljubici w tym sezonie nie pokazal do tej pory nic wielkiego na clayu i nie zanosi sie na to w tym meczu,poniewaz lepszym zawodnikiem jest Hiszpan,dla ktorego maczka jestkrolestwem.

James Blake (USA) - Carlos Moya (ESP) 1.69 ⛔

Wiem,ze niektorych moze zdziwic moj typ,ale wg mnie Amerykanin ma wieksze szanse na wygrana nniz Hiszpan.Moya to nie jest mlodzieniaszek.Tutaj zagral juz jeden bardzo trudny mecz z Berdychem i wygral go troche szczesliwie.Gral rowniez wczesniej z innym Amerykaninem,Mardy Fishem.Blake natomiast dosyc latwo poradzil sobie z Francuzem CLementem i widac,ze wraca powoli do wysokiej dyspozycji.W tamtym roku pokonal juz tutaj Hiszpana, ogolnie panowie spotykali sie wiele razy ,ale w ostatnich latach wygrywal Blake.Moya wygrywal z AMerykaninem wtedy kiedy byl jednym z najlepszych na swiecie.Wg mnie mozemy sie spodziewac ciekawego meczu,a ze Moya ma w nogach trudny mecz z Berdychem to moze miec ciezko wygrac z AMerykaninem.Ja osobiscie stawiam na Amerykanina ,gdyz wraca on do swej najwyzszej dyspozycji.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
James Blake (USA) - Carlos Moya (ESP)
Typ: Carlos Moya (ESP)
Kurs: 1.85

Blake ostatnio w słabszef formie- W Rzymie porazka z typowym ziemniakiem Massu z którym trzeba przyzać walczyć b. mocno miał nawet kilka piłek setowych... Dzisiaj równiez zainponował pokonują b. łatwo Clementa, który sprawił w I rundzie ogromną niespodzianke pokonując Stepanka. Moya dzisiaj rano zagrał b. ciezkie spotkanie z Berdychem, który był faworytem. Obaj w tym turnieju piokazują wysoka dyspozycje. H2H jest po 5! Na cegle spotkali sie 2 rayz i wygrali po jednym razie, wiec naprawde są niesamowicie wyrownanymi zawodnikami. Śmiało mozna grac na trzy sety, w tym meczu zadecyduje poprostu dyspozycja dnia. Ja stwiam na Hiszana, ponieważ pokonujac dzisiaj Berdycha co mnie zaskoczyło a dla Blake III runda to na pewno całkiem niezły wynik...
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Nicolas Almagro(ESP)VS Jose Acasuso(ARG) 1.48 ✅

Dziwi mnie troche tak wysoki kurs na Nicolasa.W H2H jest 3-2 na jego korzysc.Zagral tutaj bardzo szybki mecz z Verkerkiem,no i wygral z rodakiem Tommym Robredo.Widzialem ten mecz i musze przyznac,ze jestem pod glebokim wrazeniem gry mlodego Hiszpana,gdyby nie slabsza troche gra przy siatce i zdarzajace sie za czesto jak na takiego zawodnika bledy to bylby jednym z najlepszych na swiecie.Serwis ma bardzo mocny,ale i skuteczny,Fh znakomite.NIe wychodza mu troche Drop-shoty ale nadrabia to dobra gra z glebi kortu i dobrym przygotowaniem kondycyjnym.Acasuso meczyl sie dzis z bedacym w slabszej formie Volandrim.Fakt,ze gral ten mecz dzis,rowniez moze odbic sie na jego kondycji.Jose to nie jest typowy Argentynczyk jemu jest troche blizej do szalonego Canasa niz do spokojnego i pewnego CHeli.Dla mnie pewne win Almagro.
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Nicolas Almagro (ESP) - Lleyton Hewitt (AUS) 1.64 ⛔

No znowu bardzo ciekawy kurs na wygrana Nicolasa.Dzisiaj bez problemu pokonal Jose Acasuso i jutro zmierzy sie w cwiercfinale z Australijczykiem Leytonem Hewittem.Hewitt jest sparingpartnerem Rafy Nadala wiec na pewno troche sie podszkolil w grze na clayu.Dzis pokonal Rosjanina Davydjenke.Leyton gral w tym roku tylko jeden mecz z Hiszpanem na clayu,byl to oczywiscie przegrany mecz z Oscarem Hernandezem.Nicolas gra bardzo dobrze w tym roku na clayu,caly czas przygotowywal sie do gry na tej nawierzchni.Leyton nie osiagnal jeszcze formy aby wygrywac z zawodnikami bedacymi w wysokeij formie,a takim na pewno jest Almagro.Wg mnie Hiszpan wygra ten mecz.


P.S Jesli chodzi o pozostale cwierfinaly to nie ma zadnych watpliwosci kto wygra;)
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Drodzy userzy, pewnie każdy z was pamięta jak straciłem 1000zł. (Portsmouth-Man U)
Otórz pragnę was poinformować że już dawno to sobie odbiłem ;) z nawiązką.
Więc Rzn10 proszę mi tutaj nie wypominać i inni bo to już historia ;) bolało ale to kolejne doświadczenia ;

Zagrałem na Novaka, i tyle nerwów i stresu co się najadłem w 3 secie ze stanu 2-3 dla Jarrko i jego serwisie przy stanie 40-0 dla Jarko metamorfoza wygrał gema a potem wygrał swoje podanie na 4-3 potem nerwówka i 4-4 i końcowy wynik (już nie patrzyłem-informator mi wysyłał wyniki........... 6-4 i ulga $$$$$ happy Juvens ;) :jupi: ????

Dziś zagrać miałem Davida Ferrera za 1000zł z kursem 1,4 w GB lecz że miałem kłopoty z kompem (zakurzony) niestety nie udało się ???? potem był szybki wybór albo Nicolas Almagro wygra z kursem 1,45 za 1000zł albo Novak Djoković za 1,25 za 1000zł
(jakby człek poczytał więcej i zobaczył że Acasuso grał 2,5 mecz potem 3h odpoczynku to wybór byłby inny i mniej nerwów)

Skończyło się happyendem ale nie radzę tego doświadczać co ja :roll: :oops:
Teraz dłuższa przerwa od tenisa do Rolland Garros


Obrazek
To nie jest miejsce na opowiadanie tego typu historii. Takie rzeczy wrzucaj do tematu &quot;Lużne dyskusje na temat tenisa&quot;.

To podajemy typy, analizy, rozmaiwamy na temat meczów, a nie piszemy kto ile wygrał ile przegrał. Poza tym to dział tenis i ja np nie wiem i mało mnie interesuje to, że przegrałeś 1000zł przez MU.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Novak Djokovic (SRB) - Carlos Moya (ESP)
Typ: Novak Djokovic (SRB)
Kurs: 1.30

Serb dzisiaj strasznie meczył sie z śerdniakiem- Nieminenem stracił seta, był bliski porażki. Podbno miał jakies problemy zdrowotne, ja nie wiem nie oglądałem meczu ale ostatecznie wygrał wiec mysle ze wszytskie jest w miare OK. Moya i tak w tym turnieju zrobił juz b. duzo pokonał Berdycha dzisiaj po heroczinym boju wygrał z Blakem, ale koniec tego dobrego. Djokov to za wysokie progi! W ich jedynym spotkaniu i to na cegle w 2006 roku wygrał oczywiście Novak 6-1 7-5, jezeli ze zdrowiem Serba jest wszytko ok to Moya nie ma wiekszych szans.

Nicolas Almagro (ESP) - Lleyton Hewitt (AUS)
Typ: Lleyton Hewitt (AUS)
Kurs: 2.27

Nie jestem fanem talentu młodego Hiszpana. W tym turnieju zaszedł naparawde daleko i na pewno jest w niezłej dyspozycji. Lecz to Hewitt jest rewelacją tego turnieju! Po bardzo szybskiej porażcze w Rzysmie tutaj gra poprostu fatanstycznie, dzisiaj w spotkaniu z Davydenką pokazał, ze potrafi wygrywac z najwiekszymi tuzami tenisa, Almagro na pewno nie jest lepszy od Rosjanina. Lleyton odniosił sukcesy na kazdej nawieszchni w Hamburgu wreście odnalazł sie na cegle i watpie, iz młody Hiszpan jest w stanie go pokonać. Jezeli Kangór zagra tak jak w poprzednich spotkaniach to Almagro nie wygra tego meczu- ale walka zapowiada sie naprawde znakomita!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom