>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP - Bastad, Bogota, Umag 20.07.2015 - 26.07.2015

Status
Zamknięty.
dx2 227,6K

dx2

Użytkownik
Naprawde mysl jak uwazasz. Ja pamietam mecze Lisicki na French Open z Vera Zvonareva, z Dominika Cibulkova czy chociazby ubiegloroczny mecz z Halep z Madrytu, ktorego zadne statystyki nie oddadza. To tez taka roznica, ze statystyki, ale wielkie mecze z wielkimi zawodniczami na duzych turniejach to zupelnie inne rzeczy. Przypuiszczam, ze zadneg oz tych meczow nie widziales. A no tak byl jeszcze wygrany turniej w Charlston przez Lisicki, ale oczywiscie to nie to sama bo cegla zielona itd bla bla bla. No ale z faktami dyskutowal nie bede (a przepraszam to cytat z Ciebie), samo sie wygrało z pewnoscia. Serio jeszcze na tym forum sie nie zdarzylo, zeby ktos na ile nie stawial na swoim, ale to jak Ty uiwazasz to calkowiecie Twoja indywidualna sprawa, a ja pozwole sobie miec zupelnie inne poglady. I tak mozna w kołko.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Mathieu P. - Gulbis E.
Mathieu P. ::: 2,11 ::: Pinnacle ::: 2/10 ✅

H2H 3:0 z lat 2009-2013. Mecz na papierze wygląda bardzo wyrównanie i prawdopodobnie też taki będzie. Ja tutaj widzę nawet 3 sety, ale większe szanse daje po prostu Francuzowi który w końcu odpalił z forma. 33 lata na koncie, wcześniej zaliczył w Challengerze finał, a tutaj w Bastad łącznie z kwalifikacjami 4 zwycięstwa w tym jedno bardzo ważne nad Jeremym Chardym. Gulbis w tym sezonie grał na początku dość słabo, jak to będzie w drugiej części sezonu? Trudno powiedzieć. Niby pokonał Illhana oddając mu tylko 2 gemy, ale co to za przeciwnik? Tenisowa 3 liga.

Wynik: 6:3 6:3

Ramos A. - Robredo T.
Robredo T. ::: 2,12 ::: Pinnacle ::: 2/10 ✅
H2H 1:2 z lat 2011-2014. Raz nawet Ramos dokładnie tutaj w Szwecji pokonał Tommiego, ale co by nie mówić bardziej cenię umiejętności Robredo niż Ramosa. Być może teraz przyjdzie czas na rewanż. Niby Albert wygrał wcześniej Challenger, pokonał Luca Vanniego to jednak koniec końców faworytem moim zdaniem nadal jest starszy z Hiszpanów. Po dość nieudanym French Open, Wimbledonie teraz w końcu powinna przyjść zwyżka forma. Po takim kursie ponad 2,00 wchodzę w to z przyjemnością. Wynik jaki grałbym w ciemno to jednak 1:2 i over gemowy.
Wynik: 4:6 4:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Thiem - Lajovic 2.60 2/10 maraton ⛔
Dramatycznie slabo sie Thiem zaprezentowal w Pucharze Davisa. U siebie na cegle dostac z de Bakkerem i Haase to jest sztuka. Z Robinem to nawet seta nie wygral i oczywiscie Austria musiala uznac wyzszosc Holandii skoro ich lider zagral na poziomie 10 latka. Forma beznadziejnie, psychicznie nie potrafil z Thiemo wygrac z 2-1 a potem juz poszla setowa lawina 0-5. Slabiutka gra Dominika i mysle, ze moze sie to przelozyc na turnieje. Ogolna fala krytyki poszla duza a on psyche ma dosc slaba. Lajovic kompletnie bezbarwny zawodnic, dla niego grass to jest nie bardzo, potem Todi pierwsza runda i czas na powolne odbudowanie formy. Jakis tam potencjal niby ma chociaz ja uwazam, ze jemu brakuje talentu do tenisa. Nadrabia ambitna walka, fajny bh chociaz malo stabilny, cos tam potrafi i jak ma szanse w wiekszym turnieju zaistniec to sie bardzo stara. Pare wynikow w tym roku ok gral Kokkinakisa, Cechinato, Corica, Buste, Socka, Pavlaska, Verdasco, Souze takze stac go na ogranie Thiema.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Mathieu - Gulbis
Mathieu 2,10 ✅
Kursy na francuza już zaczęły lecieć w dół. Wczoraj wygrana z Chardym, na której popłynęła masa ludzi. Za przeciwnika dostaje Gulbisa, który jak wszyscy wiedzą jest w tym momencie na dnie. Wczorajszego meczu Łotysza nie brałbym w ogóle pod uwagę jeśli chodzi o dzisiejsze spotkanie. U Ilhana musiały dać się we znaki ciężkie mecze w Davis Cupie. Jakoś nie chce mi się wierzyć w nagłe przebudzenie i zwyżkę formy u Gulbisa.
Jak dla mnie warto zagrać w strone francuza.

Cuevas - Delbonis
Cuevas 1.5 ✅
Pablo broni tutaj punktów za finał i patrząc na drabinke, całkiem możliwe jest osiągnięcie wyniku podobnego jak rok temu.
Delbonis dobry challengerowiec, bardzo dobry wynik w Genevie, gdzie pokonał Wawrinke. Mimo wszystko, umiejętności i bronienie rankingu po stronie Cuevasa, także bet w jego stronę.

Stepanek - Groth
Groth 1,90 ⛔⛔ (Gdzie ten krecz? ???? )
Radek w tamtym roku 3 runda w Bogocie, gdzie wreszcie poległ z Karloviciem. Jednak wydaje mi się, że teraz to już nie ta forma i trzeba będzie już na stałe skupić się na deblu. Latka lecą.
Samuel złapał forme, ostatnio kilka fajnych wyników. Nie zawiódł też na Davis Cupie. Jeśli tylko wejdzie dobrze serwisem, to Radek machnie rakietą i nawet nie będzie chciał zbytnio ruszać się do piłek ????

Coric - Bedene
Coric 1,83 &gt;&gt; 1,57 ✅
O meczu Coricia, jego formie i ewentualnym dobrym wyniku już zostało napisane sporo, także nie będę się nawet zbytnio powtarzał. Szkoda jedynie tego kursu, który tak poleciał w dół. W sumie dubel Cuevas + Coric ✅✅ wygląda całkiem przyzwoicie.

Odnośnie meczu Rama z Mannarino, ciężko stwierdzić cokolwiek. Ram na stojąco ograł Falle, brał medicale podczas meczu. Jeśli Mannarino nie straci gdzieś głowy i utrzyma swój serwis, to myślę, że powinien dać radę.
Jednak na ten mecz wolę zagrać over 9.5 w 1 secie, na który Ónibet daje kurs 1,64. ✅

Powodzenia wszystkim!

W sumie wyszło lepiej, niż mogło mi się wydawać
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Bedene - Coric 2,52 Pinnacle ⛔
No cóż, już wielokrotnie przekonywałem się, że masówki do niczego dobrego nie prowadzą, zwłaszcza, że Coric według mnie wcale nie jest aż tak wyraźnym faworytem tego spotkania. Nie oglądałem co prawda meczu z Granollersem, więc do końca w tej kwestii wypowiedzieć się nie mogę, ale Hiszpan zawodzi już od dłuższego czasu, więc ten wynik brałbym z przymrużeniem oka. Jestem też ciekawy jak Chorwat poradzi sobie z presją, bo pamiętam doskonale jak niecałe pół roku temu (na nawierzchni hard) w Zagrzebiu dostał baty od Stakhovsky&#39;ego w 1 rundzie. A Słoweniec to mega solidny zawodnik, ten rok ma póki co naprawdę bardzo udany, potrafi urywać sety mocnym graczom, a w Challengerach łoi wszystkich jak leci (nie jest to może jakiś decydujący wyznacznik, bardziej chodzi o to, że zyskuje w ten sposób ogranie i dużą pewność siebie). Ten mecz śmierdzi mi na kilometr i dlatego spróbuję pograć dzisiaj w drugą stronę, wbrew większości użytkowników ;)
E: Nie tym razem - świetny mecz Corica i jak najbardziej zasłużone zwycięstwo. Bedene też nie zawiódł, ale Chorwat był po prostu leszy. Taką postawą młodziak pokazał, że jest gotowy na zwycięstwo w tym turnieju. Większość tym razem miała rację ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Cuevas - Darcis
Cuevas -3,5g 1.66 bet365 ✅
Cuevas dostaje pogromce Jerzego Janowicza. W sumie można by rzec, że powinien zagrać z JJ&#39;em, bo nasz tenisista to chyba przegrał sam ze sobą, niż z Darcisem.
Tak czy siak, wracając do meczu, to nie ma co się powtarzać. Cuevas solidnie, dzisiaj dobre, trzysetowe przetarcie z Delbonisem. Przegrany set to chyba jedynie dla lepszego czucia kortu, bo wygrana w 3 secie w stosunku 6:0 potwierdziła jedynie, kto miał kontrolę nad meczem. Według mnie, linia 4 gemów spokojnie do pokrycia (jakieś 6:0 mile widziane ???? )
Coric - Bautista
Coric +1,5 seta 1,62 Ónibet ⛔
Coric 2.67 Ónibet ⛔
O meczu Bautisty w 1 rundzie nie ma co się rozpisywać, bo Kavcic to trochę nie ta półka, szybkie 6:1 6:2 i Blaz biegusiem udawał się do szatni.
Coric dzisiaj pokazał, że jednak będzie się liczył i ludzie bez powodu nie wykładali pieniędzy na jego zwycięstwo. Pewna wygrana z solidnym Bedene tylko utwierdza w przekonaniu, że Coric jest w stanie urwać seta Bautiscie, a nawet pokusić się o wygraną. Moim zdaniem warto spróbować ????
Cabal/Farah - Monroe/Sitak
Cabal/Farah 1.45✅ &quot;IZZI&quot; ????

Kolumbijczycy wyglądają, jakby przyjechali do Bastad po końcowy triumf w całym turnieju. Biorąc pod uwagę, że w finale zmierzą się z kimś z par Chardy/Kubot lub Belucci/Souza to zdobycie trofea wydaje się bardzo prawdopodobne. Cabale to zgrana para, specjaliści od cegły. Czego chcieć więcej? No może trochę wyższego kursu ????
Monroe/Sitak to para, która trochę już ze sobą pograła, jednak ich głównymi skalpami są zlepki singlistów, których eliminują w 1-2 rundach. Wydaje mi się, że ich największym osiągnięciem w tym roku jest urwanie seta parze Peya/Soares na French Open. (Cabale wygrali z Peyą i Soaresem 2 tygodnie wcześniej).
Może to głupotka, ale warto też zauważyć, że gdyby Cabal z Farahem mieli zagrać w finale z Chardym i Kubotem, to mieliby dobrą okazję na odegranie się za tegoroczne French Open, gdzie francusko-polska para odesłała kolumbijczyków już w 1 rundzie do domu.
Mannarino - Jaziri
Mannarino 1,33 ✅
Do tego debla dorzucam win Mannarino, który zagra z Jazirim. Dzisiaj francuz pokazał, jak radzi sobie z dobrze serwującymi zawodnikami. Dobrą opcją wydaje się też być over 9,5 gema w 1 secie z kursem 1.76 ⛔
Cabal/Farah 1.45 ✅ + Mannarino 1.33 = 1,92 ✅
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Paire 2.25 2.10 2/10 maraton ✅
Kompletnie nie rozumiem jak mozna faworyzowac Istomina na cegle z kimkolwiek. Nie wiem jak on wygral z Almagro, ogladam mecz w kawalku ale nic z niego nie rozumiem, nie bede budowac teorii wiaodomo jakich ale nie wierze w sukces czysty Denisa na clayu. Bezbarwny gracz, bez atutow, synalek mamusi bez zaciecia, to nie jest fajter tylko taka ciapa. Ja wiem, ze Paire nie da sie zaufac ale jesli on gra na serio to jest to tenis wartosiowy i godny uwagi. 6-2 6-3 z Goffinem robi wrazenie. Jesli Denis zrobi sukces na piasku w ATP to czas konczyc zabawe w buki.
Haider Maurer 2.88 2/10 pinn krecz ⛔
Nie wiem moze mam jakiegos pierdolca ale tenis Haidera w miare cenie i nie uwazam go za slabego goscia, spory potencjal aby na cegle ograc przereklamowanych grajkow a takim wlasnie jest Thiem. Niby talent, niby kozak a jak przyjdzie co do czego to gra jak w Davis Cup czyli jedna wielka kupa. Gra dalej bo Lajovic skreczowal. Nie wierze w dobry wynik zagubionego w sobie Dominika, zabardzo zawalil wynik reprezentacji aby nagle robil dobry wynik indywidualnie, nie wierze w to. Value po stronie starszego kolegi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Z Coricem widze,ze mnie uprzedzili ale chlopak dzis ma szanse wygrac z Bautista. Bautista trzyma serwis, Coric tez ale w wymianach i jeszcze przy dopingu publiki mysle ze wyjdzie z tego starcia zwyciesko. Gra chlopak mocno i regularnie a Bautista jak to on. Jak serwis bedzie siedzial to powalczy z mlodym chorwatem rozrzucajac go po korcie a jak nie to nie widze szans na jego wygrana, bo nie wie chlopak co ma grac i przebija jak leci. Licze tez na Corica. Kurs: 2.7 CORIC
Drugi mecz to wygrana Istomina. Paire??? On nic nie gra. To ze wygral z Goffinem, ktory sobie olal ten turniej nie znaczy ze dzis pokona Uzbeka. Istomin gra regularny tenis. Z Almagro gral swoje, tu serwis siedzial, tu w wymianach porozrzucal, jego gra wygladala lepiej niz Paire. Paire co chwila kiwal glowa jakby mial problemy z karkiem, szyja. A jego tenis to byl smiech na sali. Co chwila siatka, jak dostawal pilke wyrzucajaca na BH to ledwo do niej zdazal a jak juz zdazyl to pilka w pol siatki. Mnostwo niewymuszonych bledow popelnial. A pozniej to po prostu Goffin pomogl oddal mecz udajac kontuzje i paire bodaj jeszcze stracil swoje podanie. Serwis tez kiepsko funkcjonowal. Dzis powinien wygrac Istomin w dwu setach. ISTOMIN Kurs: 1.6
WYNIK: 6:4 6:2 PAIRE. Nie ogarniam co sie stalo...
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
&quot;Gra dalej bo Lajovic skreczowal&quot; - ściema tygodnia!! Po raz kolejny kompletnie nie zgadzam się naszą Panią Mod! Wyssane z palca zdania rażą w oczy coraz bardziej. Lajovic skreczowal bo kompletnie nie radził sobie z dobrze dysponowanym Thiemem i tyle! Nic mu nie było pod kątem zdrowia, bo oglądałem to spotkanie i w pierwszym secie Serb robił co mógł a ugrał tylko gema. Wg mnie Dominik też nie jest w żaden sposób przereklamowany, a po prostu jeszcze bardzo młody i zwykle brakuje mu momentami doświadczenia. Jezeli chodzi o umiejętności i talent to w mojej opinii ma ten chłopak ogromny potencjał. Co z tego ze DC mu nie wyszło?? Jeszcze nie raz będzie miał okazje się zrewanżować. Co do Andeasa to sorry ale to typowy rzemieślnik tenisowy. Z Klizanem przebijał tylko piłki na drugą stronę siatki i to starczyło. Slowak od początku wyszedł na ten mecz tragicznie nastawiony i widać było ze mu kompletnie nie zależy. Zagrania w siatę i aut przeplatal winnersami a Haider-Maurer temu asystował. Ciężko mi w tym meczu wyobrazić sobie inny wynik jak WIN Thiema.
Dominik Thiem WYNIK 67 61 30 i krecz Haidera-Maurera
1.40
Bet365

@edit
na szczęście zamknąłem kupon w dubelku Thiema z Basilashvilim jak Haider-Maurer szedł do siatki poddać mecz ???? opcja zamykania zakładów czasem się przydaje bo zamiast ZWROTU jest WIN ;)

----------------------------
Co do kolejnej propozycji Rox, to nie ma jak wybrać mecz dwóch pajaców i próbować udowadniać, że jeden jest mniej &quot;pajacowaty&quot; od drugiego ???? Wg mnie to typowy NO BET i szczerze proponuję takie mecze omijać szerokim łukiem!! Kto wie co strzeli do głowy jednemu lub drugiemu?? Clay to owszem nie jest nawierzchnia Istomina ale Paire przecież może przegrać z każdym, nawet z Istominem ns Clay ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Człowiek przespał kilka godzin, dowiedział się, że umoczył prawie wszystko na Polanskim, to dobry czas, żeby skrobnąć jeszcze coś do poprzedniego posta.
Belucci - Zverev
over 21.5 1.72✅ udało się w 2 setach ✅
Zverev 3.00✅ udało się w 3 setach ✅
W ćwierćfinale w Bastad spotyka się dwóch zawodników, którzy lubią cegłę i są w dobrej formie. Belucci po nieudanej trawie (0/3) wreszcie wraca na mączkę, gdzie w tym roku udało mu się wygrać turniej w Genevie. Natomiast młodszy z braci Zverevów całkiem fajne wyniki na cegle (wygrany Challenger w Heilbronn, półfinał w Aix en Provence). Przedwczoraj typowałem jego zwycięstwo z Monaco i się nie zawiodlem.
Ogółem rzecz biorąc, mam nadzieję, że młodemu Niemcowi nie będzie przeszkadzał fakt grania z leworęcznym tenisistą. Liczę na zacięty mecz, a po cichu nawet na zwycięstwo Zvereva. To będzie ciekawe spotkanie!
Fognini - Sousa
over 21.5 1.72 ✅
Sousa 2,25 ✅
Biorę podobny zestaw jak na spotkanie powyżej.
Panowie grali ze sobą rok temu w Monaco, gdzie przy kursie 1.12 na Fogniniego, ten dał sobie urwać seta. Dzisiaj biorąc pod uwagę over, to 3-setówka nie byłaby taka zła. Jednak zwycięstwo Sousy 7:5, 6:4 też bardzo chętnie przyjmę. Myślę, że oba typy warte przemyślenia, wiadomo jaki jest Fognini.
Karlovic - Stepanek
Karlovic 1.50 ✅
over 10.5 w 1 secie
(buki jeszcze śpią, ale myślę, że kolo 1.60 rzucą) ⛔ (Jak nigdy ???? )
Powtórka sprzed roku! Dwóch dziadków staje przed sobą w tym samym turnieju, w tej samej rundzie. Jaki będzie wynik? Pewnie taki jak rok temu.
Jednak przez ten rok wiele się zmieniło. Forma Stepanka w dół, natomiast Karlovicia w góre.Mimo wszystko, nie zmienia się jedno, mianowicie overy gemowe w meczach z udziałem Doktora Ivo. Liczę na standardowy przebieg spotkania, czyli Ivo wygrywa 1 seta po tb, a w drugim łamie pod koniec seta.
Nie bierzmy wczorajszego meczu z Grothem jako jakąkolwiek wyrocznie. Facet nie mógł biegać, po prostu ktoś mu zabronił kreczować. Poza tym, Stepanek ma jeszcze debla, tam może skutecznie powalczyć.
Monfils - Kohlschreiber
Monfils 1.57 ✅
Monfils broni punktów za półfinałedit:, jak zauważył kolega niżej, Monfils miał półfinał 2 lata temu, przepraszam za ewentualne wprowadzenie w błąd.
Kolba pewnie już myślami w swojej ojczyźnie, gdzie zagra turniej w Hamburgu (w tamtym roku półfinał). H2H 10:2 na korzyść Monfilsa, przegrał dwa razy na trawie, która raczej nie należy do jego ulubionych (Ale dlaczego? Dobre pytanie.). Nie ma tutaj co więcej pisać. Monfils wygrywa, Kolba pakuje się do Hamburga, koniec historii.
Gram też dubla Monfils 1.57 + Karlovic 1.5 = 2,35 ✅
Haider-Maurer - Thiem
Haider-Maurer +1,5 seta 1,72 Pinnacle niby zwrot z powodu krecza, ale jednak Haider ugrał seta, także w sumie zakład trafiony ✅
O tym meczu wystarczająco napisał już Roxanne, którego zdanie podzielam. Warto zagrać w strone starszego z Austriaków. Zabezpieczam się handi, przezorny zawsze ubezpieczony :v
Junaid/Rosol - Gonzalez/Sa
Gonzalez/Sa 1.61 ✅
Nie biore niczego innego pod uwagę, jak fakt z kim wygrali moi faworyci. Inglot/Petzschner i Knowle/Oswald to bardzo solidne pary z dobrymi graczami. Natomiast Junaid/Rosol pokonali tutaj pary Mamata/Monfils (raczej nie wymagało to od nich zbyt wiele wysiłku) i po tie-breaku parę Bury/Marach (mecz 50/50, mógł się obrócić w obie strony).

Odnośnie wczorajszego meczu Paire.
Goffin nie ruszał się do piłek, trzymał się za klatkę piersiową, a Paire i tak dawał się mu przełamać. Szanujmy się Panowie i Panie, wczorajszy mecz Paire - Goffin to był kabaret, a poziomem żenady mógł mu dorównać jedynie mecz Darcis - Janowicz i Quigley - Polanski.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
1 409

153040

Użytkownik
Pablo Cuevas @ 1.336

Pablo broni punktów, jest zmotywowany, popieram zdanie kolegi że 3 set z Delbonisem wygrany do 0 a Federico grać przecież potrafi świadczy o dobrej dyspozycji i kontroli w tamtym spotkaniu.

Paul-Henri Mathieu -vs- Tommy Robredo
Powyżej 22 @ 1.909


Francuz wydaje się być w dobrej formie, ostatnie wyniki to potwierdzają. Wygrał z Gulbisem który grał sobie nawet nawet i nie można powiedzieć że to Gulbis przegrał tylko Mathieu po prostu wygrał. Wcześniej wygrana z Chardym.

Z drugiej strony siatki stanie Hiszpan który jest mocny jest i według tutaj lekkim faworytem i myślę że wygra ale po prostu nie wyobrażąm sobie łatwego zwycięstwa
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Cabal/Farah-Sitak/Monroe 2-0
Cabal/Farah 1.45 betgun
✅✅✅ IZZI
Na mączce bet na Cabali to coś normalnego, tym bardziej w takich turniejach, jakimi są 250-tki. Jest to idealne środowisko dla Kolumbijczyków, mają swoją ulubioną nawierzchnię i mniej wymagających rywali, niż w pozostałych turniejach. Nic, tylko wygrywać. Juan-Sebastian z Robertem pokazywali to już w tym sezonie zdobywając tytuły w Sao Paulo oraz Genevie. Wprawdzie ważniejsze turnieje, czyli RG i Mastersy nie zaliczą do wyjątkowo udanych(oprócz ćwiartki w Rzymie), jednak jak na taką ilość grania trzeba przyznać, że wychodziło im to nieźle. Co do samej gry na korcie, to wydaje mi się, że w kolumbijskiej parze można zauważyć równowagę. Gra obu tenisistów gwarantuje im stały poziom na serwisie, jak i na siatce. W wymianach także wyglądają podobnie. Co do ich rywali, to wydaje mi się, że Monroe odstaje w kwestii podania. Nie jest ono tak skuteczne. Jeśli chodzi o wyniki, to też nie powalają. Oprócz finału w Bukareszcie, gdzie byliśmy świadkami przedziwnego supertajbreka, pokazywali się co najwyżej na poziomie challków, a wiadomo, że to jest trochę inny świat. Uważam, że Kolumbijczycy to debel z wyższej półki, niż ich rywale. Tutaj Cabale powoli się rozkręcają i wydaje się, że powinni osiągnąć swój kolejny 250-tkowy finał.
Junaid/Rosol-Gonzalez/Sa 1-2
Gonzalez/Sa 1.63 betgun
✅✅✅ Podziękowania wysyłamy do Lukasia ????
O Maximo i Andre pisałem już przy okazji pierwszej rundy, gdzie mierzyli się z Petschnerem i Inglotem.
Imo mamy tutaj jeden spory argument za Maximo i Andre, a oczywiście jest to mączka. Obaj są ograni właśnie na mączce i tutaj robią najlepsze wyniki. potwierdzeniem gry tej pary jest tegoroczne RG, gdzie ograli m.in. Draganje i doszli do 3R, co dla nich było dobrym rezultatem.
Potwierdzili to w tamtym spotkaniu, jak i w kolejnym, gdzie za rywali mieli znacznie bardziej wymagającą parę. Pokonanie pary Knowle/Oswald uważam za znaczący sukces w kontekście oceny gry, jak i formy pary argentyńsko-brazylijskiej. Co do ich rywali, to jest to sklejka singlowo-deblowa, Łukasz znany jest bardziej ze swojej gry singlowej, jednak nie unika debla często prezentując się w rozgrywkach gry podwójnej. Jednak dopasowywanie partnera pod dany turniej na pewno nie wychodzi mu na dobre. Często brak zgrania i zrozumienia skutkuje szybkim odpadnięciem z turnieju. Tutaj jako swojego partnera deblowego ma Junaida, który jednak jest bardziej znany ze wspólnych występów z Shamasdinem. Stanowią oni wspólnie niezłą parę, jednak na poziom challków. Tutaj do tego dochodzi brak zgrania z Czechem i fakt, iż Rosol ostatnio nie miał możliwości odbywania normalnych treningów ze względu na swój ślub, o czym mogliśmy przekonać się za pomocą jego wyniku w rozgrywkach singlowych. Mimo to tej parze udało się zajść aż do półfinału, ale to tylko zasługa szczęśliwej drabinki. W pierwszej rundzie mieli banalne zadanie, a w kolejnej trochę trudniejsze, jednak także nie była to para na najwyższym poziomie. Maracha z Burym prezentują teraz poziom rodem z challków, więc tutaj jest to bez rewelacji. Uważam, że para Gonzalez/Sa postawi znacznie trudniejsze warunki, niż ich poprzednicy, nie bez powodu są oni tutaj stawiani jako faworyci. Jako takie zgranie już mają, umiejętności i ogranie na ich najbardziej ulubionej nawierzchni też jest, więc mają mocną podstawę, by awansować tutaj do finału.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
dx2 227,6K

dx2

Użytkownik
Berrer-Estrella 2 @1.85
Szok. Ja tu faworyta widze jednego. Victor Estrella wygral pierwszy mecz, wiec on bedzie grac juz. Swietny wystep rok temu, gdzie minimalnie przegral z Tomicem, ktory wygral turniej. Obydwaj zawodnicy dosc leciwi, ale Estrelal najwiekszey suksces w karoerze osiagnal w tym roku. Victor wygra ten mecz regularnoscia. Im dłuzej bedzie trwac ten mecz tym lepiej dla Estrelli, poniewaz Berrerowi kondycyjnie nie bedzie wytrzymywac. Juz to z Niemcem w tym roku przerabialismy chocby w Zagrzebiu. Niemiec o malo co nie przegral wygranego meczu z Wardem, z Demolinerem wygrac powinien z urzedu, teraz przeszkoda duzo trudniejsza. Michael Berrer gra swoj ostatni sezon w zawodowej karierze, ale na pewno klimaty poludniowoamerykanskie sa duzo bardziej odpowiednie dla Estrelli, ktory winien wygrac tutaj regularnoscia. Mysle, ze warto , poniewaz zaskoczyl mnie kurs in plus. Pobieram i tyle typow na dzis.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Robredo 1,54 unibet✅

Bradzo fajny kurs na Hiszpana, panowie sa w tym samym wieku ale po Mathiu to widac spuscil z tonu gra zdecydowanie gorzej niz kiedys. Teraz grywa w challangerach o od czasu do czasu jak uda mu sie przejsc kwale to w ATP, ma za soba juz 5 meczy w tej imprezie a to na pewno ma znaczenie. Wczoraj ogral Gulbisa bo musial to zrobic, wczesniej Chardego,`jednak teraz rywal zdecydowanie lepszy...

Robredo zagral wczoraj bardzo dobrze. Ramos byl naprawde swietnie dysponowany, jak to on popelnial bledy no ale jak po drugiej stronie stal tak grajacy Robredo. Hiszpanie zagrali naprawde swietny mecz, w takiej dyspozycji moim zdaniem Hiszpan jest glownym kandydatem do wygrania tej imprezy. Dzisiaj podejrzewam czeka go latwiejsze zadanie niz wczora. Mathiu`gra niezle, ale nie wierze w super wynik nagle, koleszka jest juz po drugiej stronie wody moim zdaniem, a Robredo to nadal klasowy gracz co wczoraj udowodnil...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Bastad:
Mathieu P. - Robredo T.
Robredo T. ::: 1,60 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅
H2H 2:4 z lat 2002-2006 czyli bardzo dawno. O Francuzie pisałem już wczoraj tak samo jak i Hiszpanie. Myślę, że nie ma sensu powtarzać tego samego. Mathieu w genialnej formie, widać, że trafił w Szwecji na swój tydzień w ciągu całego roku. To zaowocowało jak na razie 5 zwycięstwami. Jednak tylko zwycięstwo nad Chardym budzi we mnie podziw, to tutaj też mam wątpliwości bo Jeremy gra bardzo często w kratkę i odpala z formą na 3-5 turniejach w sezonie.
Robredo to jednak klasa sama w sobie na nawierzchni ziemnej. Niezwykle doświadczony zawodnik ze świetnym jednoręcznym backhandem. Po kilku wtopach na dużych turniejach, teraz czas na mały europejski maraton na nawierzchni ziemnej. To jest czas dla zawodników typu Robredo czy Fognini.
Wynik: 3:6 3:6
ATP Umag:
Fognini F. - Sousa J.
Fognini F. ::: 1,66 ::: Pinnacle ::: 3/10 ⛔
H2H 1:0 z 2014 roku podczas turnieju Masters w Madrycie. Padły wtedy 3 sety i może tym razem będzie tak samo, ale zwycięsko z tego meczu powinien wyjść Włoch. O Fabio można pisać wszystko, gorąca głowa, impulsywny charakter, ma po prostu swoje humorki jak przystało na prawdziwego Włocha. To jednak ten okres czasu po Wimbledonie wydaje się być najlepszym dla niego. Bodajże 2 lata temu zaliczył 3 finały ATP pod rząd z czego dwa wygrał. Tutaj w Umag już dwa pewne zwycięstwa i to nie nad byle kim. Vesley i Dzumhur nie dali rady.
Sousa to potrafi odpalić z formą na 1-2 turnieje w sezonie i to by było na tyle. Jak dla mnie to jest taki typowy przeciętniak, coś ala Denis Istomin. Jest tam w rankingu gdzie jest, ale bez jakiś większych sukcesów. Pokonał Seppiego, ale on rozegrał tylko 3 mecze na mączce w tym roku i wszystkie przegrał. Po dobrym początku sezonu na hardach Andreas gra teraz kichę i kompletnie ten wynik 6:2 6:2 do mnie nie przemawia. Jak Fognini zagra to co najlepiej potrafi to powinien ten mecz spokojnie wygrać.
Wynik: 2:6 6:3 (6)6:7
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Coric - Bautista ---- Coric +5 gemów @ 1,44 Pinnacle ⛔
Coric robi szybkie postępy. Jest już 36 na świecie, a jeszcze na początku roku był w okolicach siódmej czy ósmej dziesiątki. W tym roku ma dobry bilans na clayu, a na takiej nawierzchni rozgrywany jest turniej w Umag. Nie wiem co myśli Coric, ale sądzę, że jest bardzo zmotywowany by osiągnąć w swojej ojczyźnie jak najlepszy wynik i jest to dla niego jeden z najważniejszych turniejów tego sezonu. W poprzednich dwóch rundach w Umag młody Chorwat pokonał Granollersa i Bedene, którzy mają pojęcie o grze na mączce i takie zwycięstwa są cenne. Bautista-Agut w tym roku stara się bronić punkty, które nabił w poprzednim sezonie i idzie mu to średnio. W Umag nic nie broni, więc żył sobie nie będzie wypruwał by tu wygrać. Jest to zawodnik rozstawiony, więc rozpoczął grę od 2 rundy i wygrał tam wysoko z Kavcicem. Całkowicie dominował na korcie, ale sądzę, że Coric będzie stawiał większy opór i nie da się skompromitować w swoich rodzinnych stronach.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Robredo + Cuevas @2.12 Pinnacle✅
Tommy owszem forma nie zachwyca. Byl juz skazywany na porazke z Ramosem, ale pokazal kawalek dobrego tenisa i ostatecznie wygral w dwoch setach. Teraz dostaje jako rywala Mathieu. Mathieu w dobrej formie, to trzeba nadmienic. Jednak popatrzmy na to z drugiej strony. Kogo on pokonal? Slabych zawodnikow z kwali nie licze. Pozniej okropnie nierownego Chardy&#39;ego oraz parodyste Gulbisa, ktory mniej wiecej od zakonczenia poprzedniego sezonu ma w dupie tenis i pajacuje. Wczesniej dobry wynik wykrecil w chelku na cegle. Jednak o wiele wieksze wrazenie robi na mnie pokonanie Ramosa. Tommy jest regularnym zawodnikiem, moim zdaniem na Mathieu to wystarczy. Jego serce do gry i wybieganie może być bardzo cenne, zwłaszcza na cegle.
Cabal/Farah + Chardy/Kubot @2.25 Pinnacle✅
I taki dubel z debelków. Obie pary są faworytami do zagranie w finale. Oczywiście na zwycięzców całej imprezy typowani są Cabal z Farahem. Oni na cegle osiągają chyba najlepsze wyniki. Na początku roku wygrali turniej w Ameryce Południowej a w drugim chyba byli w półfinale. na twardej wiadomo - nieco gorzej. Na RG odpadli już w 1 rundzie z... Chardym i Kubotem. Przyszedł sezon trawiasty to i ten duet przestał osiągać dobre wyniki. Teraz póki co 2 pewne wygrane, obie bez straty seta. Ich rywale od niedawna ponownie grają razem, jednak jeśli gdzieś osiągają niezłe wyniki, to głównie w chelkach. Tutaj doszli już do półfinału i to moim zdaniem im wystarczy. Nie daję im większych szans na końcowy triumf, nie z taką parą jak Cabal/Farah.
Kubot w parze z Jeremym grali już wcześniej parę lat temu razem. Od początku tego roku zagrali wspólnie już na kilku turniejach, m.in. na RG, gdzie odpadli dopiero w ćwierćfinale z Bryanami. Tutaj tez prezentują się nieźle, raz stracili seta z parą Betov/Bury, ale później już bez problemu wygrali w TB. Obaj mają naprawdę duże umiejętności, zwłaszcza Jeremy ma talent, dzięki któremu powinien być wyżej w rankingu synglistów, ale tak nie jest. Może to głowa nie do końca działa? Nie na tym się jednak skupiam. Są zgrani, niezły serwis mają, zwłaszcza Łukasz może się takowym pochwalić. Ich rywale raczej nie grywają razem, a jeśli już to raczej szybko odpadają. Dzisiaj nie powinni mieć z nimi większych problemów, chociaż póki co ładnie sobie radzą i przechodzą przez turniej bez straty seta.
Junaid R./Rosol L. - Gonzalez M./Sa A. 2 @1.65 Pinnacle✅
Odsyłam do analizy Macko18 wyżej ;)
Berrer M. - Estrella V. 2 @2.03 Pinnacle⛔
No niestety, a byłby idealny dzień ???? ale i tak jest dobrze ;)
Dla mnie to value w czystej postaci. W Bogocie gorąco, co powoduje szybszą utratę sił. A i bez tego masywny, był nie powiedzieć - gruby - Berrer szybko je traci. Widać u niego nadprogramowe kilogramy. Estrella zagrał 3 sety z Sugitą, jednego stracił po TB niestety. W tamtym roku dobry wynik tutaj wykręcił, poległ ostatecznie z Tomiciem. Punktów do obrony tutaj ma. Kondycyjnie myślę, że wytrzyma. Wystarczy, że regularnie(z czym problemu mieć nie powinien, bo regularny to on jest) będzie rozrzucał Niemca po korcie, a ten w końcu przestanie nadążać do piłek. A wtedy Victor będzie zdobywał punkt za punktem i ostatecznie powinien tutaj wygrać.
Paire +1.5 seta + Mannarino @1.97✅
Nie chce mi się już pisać więc krótko. Paire pozytywnie zaskoczył, pokonując Goffina 2:0. Mało kto tego się spodziewał. Istomin również zaskakuje in plus, ogrywając Almagro i Schwartzmana. Jednak stawianie go jako faworyta na cegle mija się z celem. Paire seta raczej ugra.
Mannarino fajnie tu gra, wczoraj bezproblemowa wygrana z Ramem, dzisiaj dostaje słabszego Jaziriego. Malek tutaj 2 trzysetówki. Choćby z Sarkissianem nie powinien mieć takich problemów. Adrian jest graczem o zdecydowanie większych umiejętnościach, forma niezła więc raczej to wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Stepanek 2,60 Pinnacle
Po takim kursie musze sprobowac na Czecha. Jak wiemy wraca po kontuzji nie bylo go 8 miesiecy wczesniej slabe wyniki, ale tutaj spory suckes 1/8 finalu bardzo potrzebne mu to bylo bezcenne punkty do rankingu a co wazniejsze pewnosc siebie, pokonal dwoch niezlych grajkow wiec czemu nie mialby ograc Karlowica? Radek to mega ambitny zawodnik, zawsze zostawia serce na korcie i jak sam mowi nie mysli o zakoczeniu kariery jego celem jest powrot do top100. Jest to mozliwe, jak tutaj zaliczy np final? Udowadnia ze nadal stac go na dobre wyniki mial zostac zniszczony z Roger-Vasselinem, wczoraj zniszczyl Grotha, ktory nie byl w optymalnej dyspozycji ale nie nameczyl sie co wazne... Dobrze trzymana podanie, gra naprawde pewnie ma wiecej argymentow bo jak wiemy rywal ma tylko jeden...
Karolovic stracil wczoraj seta z pol amatorem gospodarzy, pozniej sie ogarnal i lekko pyknal rywala, ale slabe wrazenie pozostaje. Jak wiemy Ivo podanie i nic wiecej a Radek dobry na returnie piekga do siatki zmienia tempo gry miesza kombinuje, podejrzewam ze bedzie mial swoje szanse na przelamanie a przy swoim podaniu nie widze szans dla Chorwata. Czech ma naprawde spore szane na wygranie mecze wg mnie jest faworytem, no ale to tez dla tego ze nienawidze tenisa Karlovica i dla mnie nigdy nie bedzie faworytem z zawodnikami ktorzy potrafia grac w tenisa ???? a Radek potrafi i swoje doswiadczenie na pewno dzisiaj pomoze...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Coric, Borna (+1,5s) - Bautista-Agut, Roberto @ 1 1.79 Pinnacle ⛔ ⛔ ⛔

Kursy na reprezentanta gospodarzy poszło bardzo mocno w górę co niesamowicie mnie cieszy. Publika ładuje ile się da w stronę Bautisty i z całą pewnością dobrze to nie świadczy - po tym kursie warto już wchodzić w jednego seta Coricia, bo kurs 1.80 w takim pojedynku to naprawdę dość spore value do wykorzystania.
Oczywiście będzie to zdecydowanie najtrudniejszy pojedynek z tych poprzednich, które rozgrywał Coric na kortach w Umag, bo wygrane z Granollersem-Pujolem i Bedenem to ciągle nie ten sam poziom na którym znajduje się Bautista-Agut, który na tym turnieju wygrał na razie tylko z Kavcicem.
Dlaczego idę ciągle w stronę młodego talentu z Chorwacji? Bo jestem pewien, że da z siebie wszystko. Bautista-Agut to bardzo wszechstronny tenisista, który potrafi grać na każdej nawierzchni i jak na Hiszpana jest to pewnego rodzaju ewenement. Potrafi zagrać naprawdę bardzo dobre i równe spotkania ale zdarza mu się również zagrać kompletną padake i dla mnie osobiście jest tenisistą, którego bardzo nie lubię. Warto przytoczyć jego mecz na French Open gdzie gładko w 1 rundzie odpadł z Rosołem w 3 setach. W spotkaniu na Wimbledonie z Paire wyszedł z wielkich opałów gdzie stracił dwa pierwsze sety.
Co do samego spotkania to kolejny raz powtórzę się jeśli chodzi o Coricia - to jest zawodnik bardzo przyszłościowy, ciągle notujący stały progres i z całą pewnością będzie grał u siebie na maksimum swoich możliwości. Bautista przegrywa zazwyczaj z lepszymi graczami na clayu - w tym roku na clayu przegrywał z Sockiem, Berdychem, Nishikorim, Murrayem, Nishikorim, Belluccim i Rosolem. W większości to naprawdę dobre nazwiska ale ugranie jednego seta z Bautistą, który według mnie aktualnie gra po prostu słabiej niż wcześniej nie powinno być rzeczą nie do zrealizowania. Trzeba dodać również to, że Bautista-Agut będzie występował w Hamburgu i uważam, że ten turniej postara się potraktować w lepszy sposób, bo pieniądze będą większe i sam prestiż również zupełnie inny niż w Umag.
Reasumując publika masowo idzie w stronę Bautisty - czy słusznie to przekonamy się dopiero po skończeniu tego spotkania ale według mnie nie docenianie Coricia w tym spotkaniu to duży błąd, bo młody i waleczny Chorwat z wielkimi papierami na grę z pewnością nie stoi tutaj na straconej pozycji, a według mnie powinien mocno powalczyć i spróbować wywalczyć przynajmniej jednego seta na własnej ziemi.​
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Borna Coric v Roberto Bautista-Agut (Liczba setów 2-drogowo) Powyżej 2.5 WYNIK 36 36 ⛔
KURS:
2,50
Bet365
@edit
Borna dostał dziś niezłą szkołę gry na mączce. Roberto go zjadł doświadczeniem!
Wiele już o tym spotkaniu zostało napisane, więc nie będę się rozpisywał. Wg mnie Borna grając u siebie przy wsparciu publiczności na pewno mocno się postawi faworyzowanemu Hiszpanowi. Coric to ogromny talent i wg mnie to tylko kwestia czasu jak zawita do TOP10, oczywiście jeżeli w karierze nie przeszkodzą mu kontuzje (odpukuje w niemalowane!!). Mając zaledwie 18 lat już jest tak wysoko w rankingu udowadniając co chwile swój potencjał. Oglądałem jego mecz z Groszkiem i pokazał w nim duże umiejętności zarówno defensywne jak i ofensywne. Jak Marcel był atakującym to Borna się potrafił kapitalnie bronić i przechodzić do ofensywy. Dodatkowo grając tutaj ma ogromne wsparcie z strony publiczności co go mocno motywuje. Dziś jednak Coric zagra z dużym specjalistą w grze na mączce i na pewno młody Chorwat będzie musiał zagrać kapitalnie, aby wygrać ten mecz. Czy wygra? Nie wiem, ale wiem że da z siebie 120% w walce o SF tej imprezy. Z drugiej jednak strony Roberto łatwo tego meczu też nie powinien oddać, bo przecież stawka już mała nie jest. Na pewno Roberto stać nawet na wygranie tego turnieju, więc zapowiada nam się kapitalny mecz a po takim kursie na 3setówkę wchodzę w to z pocałowaniem ręki ???? Wg mnie szanse na trafienie tego zdarzenia małe nie są a kurs mocno zachęca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom