>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP - Countrywide Classic (USA)

Status
Zamknięty.
drago 108

drago

Użytkownik
Agassi za daleko zaszedł, ale kto wie czy on chce tego turnieja wygrać? Hmmm nei gram jego meczy do końca rozgrywek. Dziś grałem Ginepri&#39;ego moim zdaniem pewniak i Hrbatyego ???? zobaczymy ????
 
drago 108

drago

Użytkownik
Moje typki powchodziły. ???? Zobaczymy co będzie dzisiaj

Wstępik, czyli opis tego turnieju:

Turniej w Los Angeles nies sprwia zbytnio niespodzianek bukmacherom oprucz jednego spotkania: Hewitt vs. Goldstein. Kto wygral? pewnie, że Paul! Kurs był kosmicznie wysoki, a ja? A ja tego nie wykorzystałem. Jak narazie tur zmierza spokojnie w strone finału kto w nim może się znaleźć? Ginepri, Hrbaty, Haas, Goldstein, Gonzalez, Agassi, Tursunov, Roddick. Właśnie Andy spokojnie ogrywa rywali i zmierza do finału w górnej części rozpiski turniejowej. Roddick może wygrać, a do finału już chyba wejdzie, jeżeli wygra z Tursunovem a powinien zagra z kims kto wygra potyczke Gonzalez vs. Agassi. W pierwszej rundzie były dwie małe niespodzianki. Odpadli Fish i Srischaphan. w drugiej już mniej Roddick wygrał pewnie, Tursunov też był faworkiem, Gonzalez z Safinem też wygrał, bo powinien, Agassi wygrał z Bastlem, Hrbaty pokonał Burgusmullera, Haas ograł Capdevilla i Goldstein wygrał z Kunitsynem. Jeżeli znowu będo wygrywali faworyci buków to półfinały będą przezntować sie tak: Roddick vs. [Gonzalez i Agassi stoją na równym poziomie u bukmacherów, ale raczej przemawiają za Gonzalezem] i Hrbaty vs. Haas. W drugim półfinale moim zdaniem będzie na odwrót Spotkają się Goldstein i Ginepri. i jeden z tych graczy awansuje do finału gdzie ma szanse wygrać raczej z Andy Roddickiem. Stawiam na Roddicka, Gonzaleza, Ginepriego i Goldsteina. W finale spotka się jedynka turniejowa Andy Roddick i Paul Goldstein. Wygra ten drugi..., ale potwierdzą się moje słowa. Finał wygra gospodarz z USA bo w półfinałach mogą spotkać się 4 tenisistow ze Stanów. Zobaczymy kto wygra ćwierćfinały, a potem bedziemy się martwić kto zwycięży cały turniej Los Angeles. Przypominam że nawierchnia to TRAWA.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Jak narazie tur zmierza spokojnie w strone finału kto w nim może się znaleźć? Ginepri, Hrbaty, Haas, Goldstein, Gonzalez, Agassi, Tursunov, Roddick. Właśnie Andy spokojnie ogrywa rywali i zmierza do finału w górnej części rozpiski turniejowej. Roddick może wygrać, a do finału już chyba wejdzie, jeżeli wygra z Tursunovem a powinien zagra z kims kto wygra potyczke Gonzalez vs. Agassi. W pierwszej rundzie były dwie małe niespodzianki. Odpadli Fish i Srischaphan.

Dla mnie niespodzianka w postaci meczu Srischapan-Carlsen wynik: CARLSEN to nie jest sensacja, duńczyk mierzy 2 metry i jest mu bardzo łatwo grać asy serwisowe :!: :!: A kto na to nie zwraca uwagi to poprostu nie gra takich meczy

Wczoraj Ginepri też niesamowicie namęczył się z Carslenem, sami zobaczcie 2-1 dla Ginepriego. Koncert gry Carlsen dał w 2 wygranym przez niego secie. Wykorzystał 35 z 40 zagranych 1 serwisów (88% skuteczności :!: :!: :!: :!: )
Je nie polecam stawiać meczów z udziałem Duńczyka, jemu brakuje jedynie nieco motoryki i byłby killerem nr 1, za przeproszeniem pierd*** z ręki to ma porównywalne z Roddickiem a kto wie czy nie lepsze, woczraj 15 asów serwisowych o czymś świadczy :wink:

Co do Roddicka to się nie zgodzę, Andy po kontuzji któej nabawił się w Hamburgu jest jakby przygaszony, jego seriws nie robi już takiego spustoszenia jak przed kontuzją.
Przykład: Blake ograł 2x pod rząd Andyego, ale tylko dlatego że bajecznie atomowy serwis Andyego został zretrunowany ???? ???? ???? Blake nie miał większych problemów z odbijaniem piłeczki po jego serwisach, a jeszcze Andy ma słabą psychę, jak widział że jego serwis jest odbierany bez większych problemów zaczął rzucać rakietą ???? ???? ????
Odnośnie tenisistów amerykańskich, ludzie oni grają na HARDZIE, innym zawodnikom potrzeba czasu na przestawienie się na ta nawierzchnię a oni od dziecka tam grają (tenisiści USA)
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
ANDY RODDICK- Tursunov Dmitry typ: Tursunov: stake 4/10

kurs 2,7 sts

uzasadnienie: Jak donosi mój niezwykle utalentowany kolega, podczas wczorajczego meczu Roddicka, Andy doznał kontuzji barku, podczas zagrania passing-shota coś strzeliło w barku Andyego-jeżeli wyjdzie na korto to już będzie spory sukces.

Radzę to info traktować jako news

PROSZE POSZUKAĆ W DONIESIENIACH AGENCJI REUTERS-NA PEWNO ZNAJDZIECIE, A JAK WEJDZIE TO ZA INFO PODZIĘKUJECIE
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
D. Hrbaty-Ginepri typ: Ginepri win stake 7/10 kurs : 1,6 sts ⛔ ⛔ :cry: :cry:

Niestety Ginepriego nie oglądałem bo byłem padnięty i nie wiem jakim cudem to przegrał, no ale fakt jest faktem i lipa


Ginepri gra u siebie, na jego ulubionej nawierzchni czyli Hard, natomiast Hrbaty często popełnie nie wymuszone błędy. Obaj panowie spotkali sie tylko raz wygrał Hrbaty.
Dzieli tych panów tylko 2 pozycje w ATP (herbatka 22, Robby 20)
Robby zaskakuje mnie bardzo dobrą grą, jedynie z światową elitą nawet na hardzie musi uznać ich wyzszość (Roddick, Blake).
Moim zdaniem będzie to wyrównany pojedynek o czym świadczą kursy, i skłaniam sie że Ginepri wygra a jak będzie to się okaże ....
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Popieram oba typy wyżej. Ginepri to powinien wygrać, gra u siebie na ulubionej powierzchni. A ostatnio spisuje się znakomicie. A jezeli chodzi o Roddicka to jeżeli wyjdzie na kort to ta kontuzja będzie mu utrudniała dobrą gre, a Tursunov powinien to wykorzystać.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Ginepri mnie rozczarował przegral 2:0 7-6 6-2. A Roddick nie grał. :/. Karteczka wtopiła :/

Pzdr.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
ANDY RODDICK- Tursunov Dmitry typ: Tursunov: stake 4/10

kurs 2,7 sts
✅ ✅ ✅ ???? ????

Proszę bardzo, wielki bukmacher jak BAW zaliczył mi Tursunowa ale po kursie 2,1
Nieco się odegrałem o tego austriaka Melzera, jak widzicie w sporcie info jest na wagę złota.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Hee a w BAH są zwroty i mecz sie nie odbył więc nie wiem o co chodzi :Hee a w BAH są zwroty i mecz sie nie odbył więc nie wiem o co chodzi :[
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
Następujące zdarzenie sportowe Roddick A. v Tursunov D. ostało anulowane. Wszystkie pojedyńcze zakłady zostały zrefundowane, a azkłady akumulowane przeliczone, wykluczając to zdarzenie. Powyższe zdarzenie zostalo anulowane z powodu jednej z poniższych przyczyn: [...]
to cytat z GB, a postawiłem za namową Krzycha

jednak co do oszukańczości BAWa nie mogę się zgodzić również :p obstawiałem mecz DMŚ na żużlu, pojedynek Head To Head Polska VS Anglia na Polakow (po kursie 1.15); ostatecznie padł remis w Rybniku a BAW zweryfikował mi kupon (to był singiel) jako przegrany. Odwołałem się od tej decyzji, uznano mi reklamację i nie tylko zwrócono mi stawkę którą postawiłem (a była rekordowa) ale jeszcze uznano kupon jako prawidłowy czyli dostałem 115% tej stawki ???? ????
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Hrbaty D. v Haas T. 2.20 1.60

Jest on moim zdaniem foworytem do wygrania tego turnieju. Prezentuje w tym turnieju wysoki poziom. Nie miał na swojej drodze do półfinału prócz Ginepriego jaki bardzo dobrych rywali. Ale słowak nie stracił ani jedengo seta, wygrywająć swoje mecze pewnie. Zaszedł tak daleko ze napewno wygranie turnieju będzie wielkim sukcesem. Co do Haasa miał on trudniejszą droge do półfinału, ale i tak się spisywał znakomicie tracąc tylko jednego seta. Obaj są w bardzo dobrej formie, więc mecz będzie ciekawy oraz brdzo wyrównany. Jednak ja stawiam na Hrbatego, jest to moim zdaniem faworyt wygrania tego mecz oraz całego turnieju.

Tursunov D. v Gonzalez F. 2.45 1.50
Nie gram tego meczu. Może się w nim zdarzyć wszystko. Biorąć pod uwage że Tursunov jest bardziej odpoczęty ponieważ nie rozegrał meczu z Roddickiem, a Gonzalez stoczył bitwe w trzech setach z Aggasim. Nie ma tu faworyta, moze wygrac Rosjanin, takze Chilijczyk.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Ja tam sie nie odwołuję od tej decyzji BAW, a jak skurw**** odbiorą mi kasę za ten mecz, to powiem że kto ma info ten gra, a że macie słabe info z turnieju to niech mnie cmokną wiecie gdzie. Wiele razy na ich pazerności przegrałem (krecze-większość buków czasem robi zwroty za to) ale BAW nigdy, to teraz pora się odegrać na BAW :!: :!:


A co do tego X w żużlu to pewnie każdy kto się odwołał od tego meczu dostawał kasę za typ który miał, bo Baw nie wziął pod uwage że może paść X, dobry LOL ale ja obrócę sobie kasę w baw i spadam od tego pazernego i chciwego buka :p
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
A jednak Haas wygrał. W pierwszym secie nawiązał walke słoweńiec, a drugiego oddał bez walki. Trochę się na nim zawiodłem bo myśałem że po dobrej serii w tym turnieju jest w stanie wygrać ten mecz. Ale jednak Haas okazał sie lepszy. CO do meczu Tursunov-Gonzalez tak jak myśałem, może się wszystko zdarzyć. Rosjanin wygrał bezproblemowo 2:0. Pierwszy set był dość wyrównany, lecz w drugim Rosjnin nie dał szans na końcowe zwyciestwo przeciwnikowi wygrywając 6:2. CIekawy będzie finał T. Hass v D. Tursunov. Obaj są w bardzo dobrej formie. Tutaj nie ma faworyta ten mecz może wygrać tak samo Haas jak i Tursunov.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Dzisiejszy finał pomiędzy

Tursunovem a Haasem to przykładowy mecz not bet
ale dla chciwych i lubiących ryzyko to polecam raczej za małą kase granie na Tursunowa
kurs 2,58 w BAW ja powiem tylko tyle że Rusek miał sporo mocniejszych rywali, bo Gonzo to jest bardzo dobry zawodnik, nie ujmując Tommyemu, ale dla mnie typowy mecz not bet

stake 1/10 na Trusunova
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
D. Tursunov vs (6) T. Haas

Tursunov sprawił wczoraj jednak niespodzianke i pokonał Gonzaleza dosyć kładko w dwóch setach( 6-4 6-2 ) to pokazuje jego dobra dyspozycje w tym turnieju i mysle ze Haas nie bedzie w stanie go powstrzymać mimi tego, ze w ich dwóch spotkanaich dwa razy wygrywał Niemiec, lecz te ostatnie wygrał po niezyle wyrównanej trzy setowej walce...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom