>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Finals - Turyn (12.11.2023 - 19.11.2023)

Status
Zamknięty.
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
images.png

Miejsce: Turyn, Włochy
Data rozgrywania: 12.11.2023 - 19.11.2023
Nawierzchnia: Indoor Hard
Kategoria: ATP Finals
Pula nagród: €15,000,000
Oficjalna strona turnieju: https://www.nittoatpfinals.com/en
Lista Startowa: https://www.nittoatpfinals.com/en/players/singles
Drabinka: https://www.nittoatpfinals.com/en/scores-centre/group-standings
Plan gier: https://www.nittoatpfinals.com/en/scores-centre/schedule
Zwycięzca singla 2022:
N. Djokovic
Zwycięzcy debla 2022: R.Ram/J. Salisbury


Zestawienie kursów (fortuna)

Zrzut ekranu 2023-11-10 110543.png

nitto-atp-finals-2023-draw-graphic-final.png


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Tenis by Dawid 870,1K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Sinner vs. Tsitsipas
Zaczynamy turniej finałowy w Turynie i muszę uczciwie przyznać, że obsada jest zacna. Jednak jakbym miał wskazać najsłabsze ogniwo z tej ósemki to byłby to raczej Grek. Oczywiście chodzi o formę sportową, bo wiele nadrabia charakterem, którego mu odmówić nie można. Początek sezonu miał obiecujący, a nawet walczył o numer jeden rankingu, lecz później tylko pojedyncze starty można uznać za solidne. Zabrakło formy sportowej, ale też zdrowotnej i nawet niedzielny mecz stoi pod znakiem zapytania ze względu na uraz łokcia. Dwa razy nie dokończył treningu i po cichu liczymy, że wejdzie Hurkacz, który jest na miejscu i trenuje. Myślę, że Greka oczywiście stać na wygrywanie spotkań w tym turnieju, ale tylko pod warunkiem optymalnej formy zdrowotnej. Jeśli tego zabraknie to spadnie też wyraźnie jego pewność siebie, a to zostanie bezwzględnie wykorzystane przez jego rywali. Sinner wykorzystuje takie szanse, choć ja mam dystans do takich informacji medialnych. Już wiele razy ktoś miał się wycofać, był kontuzjowany, a potem wchodził i grał najlepszy tenis, przy okazji paraliżując zdziwionego rywala. Przypuszczam, że jeśli zagra to będzie oznaczać, że czuje się dobrze, bo raczej to nie w jego stylu, by wyjść, dostać lanie i wziąć pieniądze. Oczywiście można też powiedzieć, że Jannik też miał słabsze momenty w tym roku, ale były one zdecydowanie rzadsze, a ostatnie tygodnie miał dobre. Ponadto jego siłą mogą być trybuny, o których nie można zapominać. Niewątpliwie minusem dla Sinnera jest bilans bezpośrednich starć, ponieważ Tsitsipas lubi z nim grać i wygrał aż 5 z 7 pojedynków. Jeszcze jedną wadą, jeśli chodzi o przełamania jest fakt, że korty są dość szybkie, więc teoretycznie zawodnicy powinni mieć prościej, by utrzymać podanie. Nie ukrywam, że mam spore wątpliwości, co do typowania tego meczu i wybrałem opcje, które wyglądają na najbardziej logiczne i NIE IDĘ tu za swoim przeczuciem, którego zwyczajnie tu nie mam.

👉 Sinner wygra @1,42 (superbet) ✅
👉 Sinner powyżej 0,5 przełamań w I secie @1,44 (forBET) ✅

Nie ma w tych kursach value, ale jak mam coś wybrać to coś w tym stylu. Myślę, że ciekawszy będzie drugi mecz i też coś napiszę.

Polecam też zajrzeć na analizę Damiana i Norberta, którzy omówili cały turniej, ze szczegółami dotyczącymi nawierzchni, formy sportowej oraz zdrowotnej zawodników 👇
FILM TUTAJ
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1942
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Jannik Sinner v Stefanos Tsitsipas

Each Player Over 6 Aces kurs 4.00 williamhill 7:6 wynik w asach
Stefanos Tsitsipas liczba asów powyżej 9.5 kurs 2.75 superbet

Hm korty w Turynie dosyć szybkie w dodatku mecz na halii.Linie zaproponowane przez buka dosyć wysokie ale przy długim meczu trzech setach i jakimś tajbreku to się może udać.W h2h 5:2 dla Stefanosa , dotychczas grali 5 razy na dystansie do dwóch wygranych setów i trzy sety padły tylko raz.W tych siedmiu meczach tylko dwa tajbreki , zdecydownie również niedobór.
U Tsitsipasa raczej zobaczymy trochę prób asów zwłaszcza na koniec gema serwisowego , 12 z Dymitrovem , 10 asów ze Zverevem , 6 z Medvedevem który potrafi bronić to wygląda dobrze.
Trochę gorzej jest z asami SInnera który nie do końca wykorzystuje możliwości i warunki fizyczne ale też coś ostatnio drgnęło w tym kierunku , są pewne przebłyski .5 asów z Medvedevem , 10 z Rublovem , 8 z Baezm tyle samo z Sheltonem .
Reasumując po tym kursie chyba warto zaryzykować.
Faworytem Sinner ranking numer 4 i ostatnio wygrany turniej w Wiedniu gdzie wreszcie pokonał Medvedeva raczej to potwierdzają ale H2H pokazuje co innego i to chyba kolejny mały argumęt za długim meczem i trzema setami.
No zobaczymy , mam nadzieję żę nie będzie nudno i że zobaczymy co najmniej 7 asów od każdego z graczy.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Juz od zarania dziejów jedno zawsze było pewne, że Djokovic bierze finały tenisa ATP w Turynie. Czekasz sobie kilka tygodni tylko po to by pograć czysto Nolaka Novaka i wygrać na nim hajs. Potem się podniecać na forum że to wielki mistrz. Kurs 1,20 to słabostka, bo oczywiście w swym 1. meczu rozniesie pana Rune. Czy warto grać handicapy czy lepiej pójść ostro ze stawka i dostać limit? Sorry za braki w mej polszczyznie, ale piszę z komórki. Oczywiście limitu nie będzie, bo najwyżej każą zjechać że stawka. Powodzenia I pozdrowienia mimo wszystko!
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
2015Serbia Novak Djokovic (5/6)Switzerland Roger Federer6–3, 6–4
2016United Kingdom Andy MurraySerbia Novak Djokovic6–3, 6–4
2017Bulgaria Grigor DimitrovBelgium David Goffin7–5, 4–6, 6–3
2018Germany Alexander Zverev (1/2)Serbia Novak Djokovic6–4, 6–3
2019Greece Stefanos TsitsipasAustria Dominic Thiem6–7(6–8), 6–2, 7–6(7–4)
2020Russia Daniil MedvedevAustria Dominic Thiem4–6, 7–6(7–2), 6–4
Turin2021Germany Alexander Zverev (2/2)Russia Daniil Medvedev6–4, 6–4
2022Serbia Novak Djokovic (6/6)Norway Casper Ruud7–5, 6–3


Tak, zwlaszcza, że zanim Djokovic wygral ostatnia edycje, to mial 7 lat posuchy pomiedzy tym ostatnim i przedostanim triumfem w ATP Finals.... :oops:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +328
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Juz od zarania dziejów jedno zawsze było pewne, że Djokovic bierze finały tenisa ATP w Turynie. Czekasz sobie kilka tygodni tylko po to by pograć czysto Nolaka Novaka i wygrać na nim hajs. Potem się podniecać na forum że to wielki mistrz. Kurs 1,20 to słabostka, bo oczywiście w swym 1. meczu rozniesie pana Rune. Czy warto grać handicapy czy lepiej pójść ostro ze stawka i dostać limit? Sorry za braki w mej polszczyznie, ale piszę z komórki. Oczywiście limitu nie będzie, bo najwyżej każą zjechać że stawka. Powodzenia I pozdrowienia mimo wszystko!
Hm 1.2 na Djokovica ??? to mi trochę przypomina 1.19 na Krejcikovą w pierwszej rundzie Garrossa przeciw Pary
Ostattnio w Paryżu grali 3 sety i tajbreka w drugim wygrał Rune!!!
To już małe ostrzerzenie a niejaki Borris Becker (chyba nawet dość świerzo po wyjściu z pudła ) w boksie u Rune to już drugie ostrzerzenie !!

Ja Ci się nie wcinam Jakubie każdy ze swoimi pieniędzmi robi co chce ale 1.2 na Djokovica to .......hm nic rozsądnego.
Na livie powinno się pojavić sporo więcej .

Ale kto bogatemu zabroni grać Djokovica po kursie 1.2 :)
Powodzenia I pozdrowienia mimo wszystko!
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Statystycznie chyba 1,40 to bardziej zawodny kurs Luis, ale musiałbym to sprawdzić. 1,2 to mało, ale ile się spodziewałeś? Sam Becker swoim jestestwem nic nie wskóra a Rune już miał potężne wahania formy w tym sezonie i to całkiem nie tak dawno. Bronie kursu 1,20, który może oczywiście nie wejść, bo to zawsze parę złotych do przodu. Jeszcze są handicapy, jakby ktoś był niezadowolony...
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Becker na pewno więcej wskóra niż Muratoglu ale jak bronisz kursu 1,2 to proszę bardzo
Na Medvedeva też było coś koło 1,2 przeciw Cilicovi na Garrossie 2 lata temu o ile pamiętam to też graleś:)
powodzenia.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Ma pamięć. Ale fortuny nie straciłem. A kto się spodziewał Cilica wtedy? Dobrze wiemy że bukmacherka pelna jest pułapek, co nie znaczy że każdy typ z kursem 1,20 przyniesie straty. Gramy o 15000000$. To daje do myślenia czy wygra mistrz czy wygra jeden z pretendentów.
 
Tenis by Dawid 870,1K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Djokovic vs. Rune
Niewątpliwie spotkanie dnia, nieprzypadkowe ustawione na sesję wieczorną. Panowie dopiero co spotkali się ze sobą w ramach ATP Masters 1000 w Paryżu i lepszy w trzech setach okazał się Novak Djokovic. Stracił seta, ale w mojej opinii był wyraźnie lepszym zawodnikiem i został tylko raz przełamany. Dziś zagrają na nieco szybszych kortach, a wyraźnym faworytem jest Novak, który potwierdził moc w ostatnich startach. Holger to z kolei dalej niewiadoma, bo co prawda zagrał dwa dobre turnieje z rzędu i wydaje się, że Becker wprowadził świeżość do jego gry, ale w mojej opinii to dalej mało, by mówić o jakiejś stabilizacji, ale progres jest rzecz jasna widoczny. Korty w Turynie należą do najszybszych w tourze, co na pewno nie będzie sprzyjać przełamaniom, ale zaryzykuję. Gra pod Novaka po takim kursie jest według mnie bez sensu, a też nie zaryzykuję niczego pod Holgera, bo jeszcze mu nie ufam i z respektem podchodzę do Nole. Jednak jedno przełamanie to wcale nie tak wiele, ale biorąc pod uwagę formę Novaka i charakterystykę kortów to można uznać oba typy za ryzykowne. Aby poniższe typy okazały się sukcesem potrzeba będzie nutki nieprzewidywalności Duńczyka czyli czegoś ekstra w jego grze, na co go na pewno stać. Drugi typ ze względu na wysoki kurs.

👉 Rune powyżej 0,5 przełamań @1,49 (forBET) ✅
👉 powyżej 1,5 przełamań w I secie @2,1 (forBET) ✅

Analiza turnieju wideo: TUTAJ
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +688
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Hm grają sami mistrzowie ale jeden arcy mistrz!!!! Pewnie fortuny nie straciłeś grając Medvedeva i Krejcikovą po kursie 1.2 l-)
a czy zrobisz fortunę grając Djokovica po kursie 1,2 też chyba raczej nie:)
Ale kto bogatemu w kaloszach:) w każdym razie powodzenia i oby Ci siadła ta peffka Jakubie:)
Ja pewnie też coś postawię na Novaka w tym meczu o ile się zrobi kurs do zagrania.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Ta rozmowa prowadzi do nikąd ! Codziennie łapie i tracę sznse tak to jest w tej zabawie.
ALe tutaj akurat jeszcze mam szansę choć było by lduzo lepeij gdyby sędzia dał drugą kartkę dla werderu a były okazje! Zrzut ekranu (29).png Zrzut ekranu (31).png
i tutaj
powodzenia
 
Ostatnia edycja:
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Chlopie, nikt nie twierdzi, ze Djokovic tego konkretnego meczu nie jest w stanie wygrac, bo Serb faworytem bedzie przeciez w kazdym meczu, ale pisanie ze "od zarania dziejów jedno zawsze było pewne, że Djokovic bierze finały tenisa ATP w Turynie", to totalna brednia.

Pokazuje Ci, ze Djokovic pomiedzy jednym a drugim triumfem na ATP Finals musial czekac 7 lat.

Przed turniejem wygrana Djokovica buki wycieniaja na ok. 2,25, a podczas szlemow ktore sa przeciez wazniejsze to na AO buki wycenialy zwyciestwo Djokovica bodajze na okolo 1.8.
Dlaczego? Poniewaz w meczu, gdzie trzeba wygrac 3 sety lepszy gracz po prostu ma wieksze szanse na pokazanie swojej wyzszosci na przestrzeni calego meczu niz na szybkiej hali, gdzie gra sie do dwoch wygranych setow.

Spotyka sie osmiu najlepszych tenisistow i mimo ze Djokovic jest najlepszym tenisista swiata, to roznice pomiedzy zawodnikami nie sa tak duze, zeby nie mozna bylo wygrac z Djokovicem w takich warunkach, o ile tez jest sie w wysokiej dyspozycji, a na pewno w formule meczu do dwoch wygranych setow jest to bardziej prawdopodobne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +332
B 47,4K

benzik94

Użytkownik
Alcaraz - Zverev
Typ : C.Alcaraz powyżej 4,5 asów
Kurs: 2.20
Bukmacher: superbet

Po wczorajszych meczach sądziłem, że linie będą trochę wyższe. Sinner w 20 gemowym meczu natłukł 9 asów, Djoko z Rune łącznie w 3 setowce 28. Nawierzchnia w Turynie jest bardzo szybka, więc postanowiłem tu iść w ten bet. Kurs na Alcaraza nie przekonuje, z kolei ciężko prorokować ze Zverev da radę. Forma Hiszpana to spora zagadka, ale i tak sądzę że może być mecz na pełnym dystansie 3 setów, jeśli rzeczywiście się tak stanie to Alcaraz powinien te 5 asów wrzucic.

Medvedev - Rublov
Typ : Rublov powyżej 1,5 przełamań
Kurs : 1.75
Bukmacher: superbet

Trochę ciężko jest te mecze w finalsach analizować, zwłaszcza pierwsze, ale tak patrząc realnie na formę obu tenisistów to może być bardzo równe i zacięte starcie. Rublev w półfinale Francuzkiego Mastersa zagrał naprawdę bardzo solidny tenis przeciwko Novakovi, mocno zepchnął Serba do defensywy ale ostatecznie polegl. H2H z tego roku zdecydowanie po stronie Daniła, 2-0 w meczach 5:0 w setach, ale Rublov przed US Open (ostatnim meczem obu panow) był naprawdę w kiepskiej formie teraz widać że rośnie, finał w Szanghaju półfinał w Wiedniu i Paryżu. Medvedev oczywiście też miał świetny czas finał w Wiedniu i Pekinie.
Danil w ostatnim meczu z Dimitrovem tracił 4 razy serwis, 2 przełamania będącego w gazie Rublova wydają się realne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +328
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: tenis
Godzina: 14.30
Spotkanie: Alcaraz - Zverev
Typ: 1
Kurs: 1,50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Alcaraz miał duże wahania formy, Zverev zresztą trochę też. Tylko że tym złotym chłopakiem ze świata tenisa, o którym się mówi nie jest Niemiec a Hiszpan. Myślę że wroci do wcześniejszej dyspozycji ten pierwszy, ponieważ stawka jest bardzo wysoka. Czy coś jeszcze? Tak, sympatyczny Kurs nam dali. Ale.nie będę pisał, że to promocja, bo to lubi się mścić, mimo że raczej nie wierze w zabobony.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
  • Najlepsze analizy listopada 2023 (1. miejsce)
  • #17
Carlos Alcaraz v Alexander Zverev
Carlos Alcaraz Over 5 Aces & Alexander Zverev Over 7 Aces kurs 8.50 williamhill

Carlos Alcaraz to Serve 10+ Aces in the Match
@21.0 kurs 21.0 Betfair
hm typ z gatunku zdziwię się bardzo jeśli to wejdzie ale ten kurs mnie skusił.
10 asów lub więcej ALcaraza w tym sezonie takich meczów można policzyć na palcach jednej ręki 10 asów w Madrycie w trzysetowym meczu z Russovorii i w finale w Cincinatti z Novakiem miał 11 ale to było meczycho o wielką stawkę , nawet o dwie wielkie stawki.
Elektorat ocenia żę dziś Karol dosyć szybko ogra Saszę w dwóch krótkich setach.Ale czy tak będzie??Zverev potrafi zaskakiwać i to formą z niczego.W 2021 wygrał tu w finale pokonując Medvedeva , Igrzyska Olimpijskie w Tokio też zaskoczenie , Garros 2 lata temu gdzie ograł Alcaraza w ćwierćfinale a potem grał półfinał z Nadalem
hm za drobne bo kto bogatemu zabroni,
Tsitsipas 6 , Novak 10 , głowni konkuręci pokoleniowi Sinner 9 , Rune 18:) serwują chłopaki .
Alcaraz ostatnio przyczajony ale na pewno jest w stanie powalczyć w tym turnieju , warunek trzeba pokazać coś nowego bo stare już może nie wystarczyć.Nie zdiwił bym się że zobaczymy coś nowego na serwisie.Czy już w tym meczu nie wiem???
ale po kursie 21.0 dla lepszego oglądania.

inne ciekawe propozycje


Both Players to Serve 10+ Aces Each
kurs 41.0 hm tu już za 2e w dubelku z Ram/Salisbury:)

Alexander Zverev to Serve 10+ Aces in the Match
kurs 4.33

I tu będąc Alcarazem poczuł bym się urażony 10asów Zvereva 4.33 a Alcaraza 21.0 mocno nie doceniają Lolka.

Wow!!! polecieli chłopaki Carlos 11 asów w tym 3 w ostatnim gemie serwisowym a Zverev 16 w tym 2 z drugiego serwisu:)
wielkie brawa super mecz będę kibicował by obaj wyszli z grupy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7240
Tenis by Dawid 870,1K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Rublev vs. Medvedev
Spotkanie kończące pierwszy dzień zmagań w grupie czerwonej, w którym zagrają rodacy i przyjaciele. Faworytem bukmacherów jest Medvedev, który wyraźnie prowadzi w bezpośrednich starciach 7-2. W tym roku zagrali dwa razy i Rublev nie zdobył nawet seta, ani nawet nie doprowadził do tb, lecz warto sobie przypomnieć ich ostatni mecz z US Open, kiedy to Andrey prowadził w każdym z trzech setów z przewagą przełamania i żadnej nie utrzymał. Była to niewątpliwie wojna nerwów i walka z samym sobą. Ewidentnie nie leży mu gra z Medvedevem, lecz widać wyraźny progres, a od ostatniego meczu forma Rubleva jeszcze wzrosła, co w połączeniu z szybkimi kortami może oznaczać nieco bliższy i dłuższy mecz. Obaj panowie potrafią zrobić użytek z podania, ale to dla Rubleva szybszy kort jest handicapem, ponieważ ten będzie szukał szybszych akcji i częstych winnerów. Medvedev z kolei woli cierpliwe przebijanie i czekanie na błąd rywala. Rublev w Paryżu doszedł do półfinału, gdzie odpadł po bardzo równym meczu z Djokoviciem, pokazując się z bardzo dobrej strony i dziś można być dobrej myśli. Oczywiście wygrana Daniila nie będzie żadną niespodzianką i dobrze, bo przejmie całą presję, a Andrey będzie mógł zagrać swój tenis, a przynajmniej spróbuje.

Liczę, że ten mecz trochę potrwa, co przy okazji wpłynie pozytywnie na dużą liczbę podwójnych błędów i przełamań. Spójrzmy zatem ile błędów inkasują obaj panowie. W bezpośrednich meczach były to wartości przeróżne, bo od 2 do 14 podwójnych błędów w trzech setach. Bardziej miarodajne będą ostatnie mecze. Naturalnie Medvedev popełnia więcej błędów i było ich kolejno 4, 4, 2, 8 i 8. Z kolei Rublev trzyma się cyfry 2, bo w ostatnich czterech meczach tylko raz zaliczył wyższą wartość (4). Jak widać do pokrycia linii potrzeba będzie dużego udziału Daniila, bo Andrey dokłada raczej pojedyncze sztuki i w tych warunkach liczyłbym maksymalnie na 1-2 błędy. Jednak jeśli obaj utrzymają średnią z poprzednich spotkań, a to nie będzie zbyt krótkie to teoretycznie powinni spokojnie pokryć.

Na koniec jeszcze dwa słowa na temat przełamań, ponieważ mimo, że korty są szybkie to widzę potencjał na over. Cztery brejki w dwóch lub trzech setach nie wyglądają wcale nierealnie, a jeśli spojrzymy na historię ich meczów w 2023 roku to w obu przypadkach ta linia została pokryta (raz kilkukrotnie). W ostatnich pięciu meczach Medvedeva padało kolejno 7, 3, 1, 8 i 7 przełamań czyli aż trzy razy wyraźnie ponad linię. Z kolei w ostatnich starciach Rubleva mieliśmy kolejno 5, 2, 3, 7 i 4 przełamania czyli też 3/5 razy linia została pokryta. Oczywiście wiele tu zależy od scenariusza meczu (jego długości), skuteczności przy bp i po prostu szczęścia. Na papierze te propozycje wyglądają dość atrakcyjnie, ale szczerze ciężko mi ocenić ich trudność i podejrzewam, że w którejś opcji będą spore problemy.

👉 powyżej 4,5 podwójnych błędów @1,5 (superbet) ✅
👉 powyżej 3,5 przełamań @1,6 (superbet) ❌ (3!)

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1317
Tenis by Dawid 870,1K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Rune vs. Tsitsipas
Spotkanie otwierająca drugą kolejkę spotkań grupowych. Faworytem bukmacherów jest Rune, który w ostatnich tygodniach wrócił do wysokiej formy, choć ma za sobą dopiero dwa mocne starty. Wcześniej brakowało zdrowia, a co za tym idzie formy i pewności siebie. Od niedawna pracuje z Borisem Beckerem i być może mamy do czynienia ze swoistym powiewem świeżości. Zagrał kilka spotkań na bardzo wysokim poziomie, w tym dwa z Djokoviciem, które co prawda przegrał, ale zaprezentował się bardzo pozytywnie. Długimi momentami był to Holger, którego zapamiętaliśmy z końcówki sezonu 2022. Dziś jest faworyzowany także z tego względu, że nie dość, że forma Tsitsipasa jest wątpliwa to doszedł problem z plecami, choć mówiło się też o łokciu. Pierwszy mecz przegrał z Sinnerem i nie stworzył sobie nawet jednej okazji na przełamanie. Trzeba oczywiście docenić Włocha za świetne zawody, który za bardzo nie dopuścił Greka do głosu i tutaj powinien mieć nieco więcej do powiedzenia, o ile ze zdrowiem będzie w miarę w porządku. Nie mam tutaj jakiegoś mocnego przeczucia, co do Holgera, ale patrząc na jego formę to podjąć ryzyko. Ponadto historia ich spotkań jest sprzyjająca i Rune przełamywał Tsitsipasa kilkukrotnie. Grek będzie musiał solidnie trafiać serwisem, by załapać się na grę, ponieważ w wymianach lekką przewagę powinien mieć Rune, który gra głębiej i mocniej z bekhendu. Z kolei ta strona jest niepewna u Greka i warto tam szukać swoich szans. Mądra gra Duńczyka powinna przynieść efekt, o ile nie będziemy świadkami perfekcyjnego serwowania Greka, czego nie można wykluczyć i tutaj mam największą zagwozdkę.

👉 Rune powyżej 1,5 przełamań @1,53 (forBET) 🔄 ZWROT

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
B 47,4K

benzik94

Użytkownik
Tsitsipas - Rune
Typ : Rune powyżej 2,5 przełamań
Kurs : 2.50
Bukmacher: superbet

Idę oczko wyżej z iloscia przełamań niż kolega u góry. Tsitsipas pomimo urazu musi dziś probowac złapać Rune, sam mówił że dla niego finalsy są ważniejsze niż wielkie szlemy. Zresztą wygrywał ten turniej 3 lata temu w Londynie. Rune jest w gazie, dwie bliskie porażki z Djoko i na pewno to nie były mecze z których Dunczyk schodził z kortu ze spuszczoną głową.
Dla mnie ten mecz będzie z gatunku, wszystko albo nic - czyli otwarty mecz, na returnie Rune wyglądał dobrze z Djoko, szybko starał się przejąć inicjatywę po serwisie Serba. Tstitsipas to podobna stylistyka, jak tylko ma możliwość szuka mocnych forhendowych zagrań po krosie, mecz z cyklu być albo nie być (czysto teoretycznie oczywiście) więc swojego rodzaju ciężar musi być, przy dobrych wiatrach ta linia jest do pokrycia w 2 setach. Bo czy nierealny jest scenariusz żeby Rune ogral kontuzjowanego Greka tak jak wczoraj Medvedev Rubleva? A kurs naprawdę zacny.

Djokovic - Sinner
Typ : Sinner powyżej 1,5 przełamań
Kurs : 1.72
Bukmacher: superbet

Co tu dużo pisać, dla mnie przedwczesny final. Djoko lubi ostatnio się pomęczyć i wygrać po 3 setach, 2x Rune i Rublev, a Sinner po US open wygląda na gościa który jako jedyny w tourze mógłby wygrać z Djoko. H2h miażdżące na korzyść Nole, ale patrząc przez pryzmat ostatnich spotkań nie byłbym taki pewny że weźmie w tym roku finalsy. Sinner w życiowej formie może dzisiaj 2 razy uczknac coś przy podaniu Djoko, znowu 3 setowka i zwyciezki Nole? Myślę, że jest to realne, chyba łatwego 2:0 nikt nie zakłada, niech dadzą show na miarę tego turnieju bo wczorajsze mecze - słabizna.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom