>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Finals - Turyn (12.11.2023 - 19.11.2023)

Status
Zamknięty.
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Jannik Sinner v Novak Djokovic
Alcaraz wczoraj próbował przełamać Stalowego Dziadka z Serbii już w pierszwym gemie nawet był blisko , ale odkrywać swoje najlepsze karty juz na poczatku meczu i to z takim przeciwnikiem.To się robi przy stanie 4:4 , 5:5 i tak się płaci za taką nie frasobliwość.
Lolek był też bliski powrotu w drugim secie ale się nie udało rzucił nawet rakietą :-( ale się niestety nie złamała :)

Tym razem jednak Djokovic powinien sie zrewanzowac Sinnerowi za porazkę w grupie , hm powinien się też zrewanżować Sinnerowi za nie odpuszczenie meczu z Rune.Najbardziej chciałby się myślę zrewanżować Włoskiej publiczności i mam nadzieję ze to zrobi w pierwszym secie.
Dlaczargo Sinner nie odpóscił meczu z Rune??? Dobre pytanie.Po pierwsze chciał z nim wygrać a po drugie po dziewiczym zwycięstwie z żywą Legendą już się nie może doczekać następnego:) to jak z pierwszym sexsem nie możesz się doczekać drugiego razu:))
Nowak przed szansą na 7-my triumf w ATP finals .Ma 5:3 czy ręka zadrży???zobaczymy , dla mnie ten mecz no bet ale jeśli już coś
za drobne po wysokich kursach.

łamak 1 set Djokovic / mecz SInner w forbet dają 10.0 w Betfair 7.5 w williamhill 9.00 tu owszem można poczekać czy Djokovic wygra pierwszego seta ale nie sądzę żeby na SInnera było 10 po wyrównanym pierszym secie.
Może to dobry pomysł w jakieś tasiemki za bilon.??Ale nie mam pomysłu z czym dzisiaj.

Mecz wygrany po asie serwisowym 22bet kurs 6,00 - wczoraj się nie udało , ale serb nawet próbował raz z pierwszego serwisu raz z drugiego , o ile dobrze pamiętam panna Iga choć serwuje skąpo asów też już jakiś mecz konczyła asem serwisowym w piłce meczowej.

SInner 15 asów bądz wiecej 4.33 Betfair - trochę słaby kurs

Sinner 20 asów bądz więcej kurs 12,0 - tutaj się skuszę po takim kursie , 20 to już masakrycznie wysoko ale Djokowic nie zamknął meczów z Rune i z Hurkaczem wynikiem 2:0 bo obaj odpłyneli na serwisie w drugim secie ale paliwa zabrakło na trzeci.
Mam nadzieję że SInner zatankuje witaminki pod korek.

Oczywiście wszystko bierze w łeb jeśli jeśli Novak wygra 2:0 a jest jednym z największych specjalistów od wygrywania finałów bez straty seta .A jeśli komuś się zdaje że Sinner wygra 2:0 tu jest ciekawa propozycja
Jannik Sinner To Win 2-0 & Jannik Sinner Over 9 Aces kurs 10.0 williamhill - ale mnie tu pachnie raczejjakimś tenisowym Ben Hurem

z atrakcyjnych propozycji za przysłowiowe 5 złotych liczba tajbreków 3 kursy od 25 do 34.


Kiedyś niejaki Michael Jordan był na dwuletnich wakacjach od koszykówki i dobrze mu to zrobiło.
Djokovicovi jak widać wakacje kovidowe też wyszły na dobre.
Z teorii spiskowych wiemy że Sinner Hurkaczowi wisi obiad za wygranie seta z Novakiem.

Jedyne czego brakuje Djokovicovi to zołty medal Olimpijski .Igrzyska w Paryżu w następnym sezonie i to na cleyu na kortach imienia Rolanda Garrossa , temat Nad Al Caraz wczoraj został ogarnięty a sam Nadal na wakacjach :) ciekawe czy wróci do roboty ???


hma as serwisowy w piłce meczowej 6.00
Sinner 20+ asów serwisowych kurs 12.00
a jeśli coś w kierunku Sinnera to raczej chyba na livie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom