>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Finals - Turyn (13.11.2022 - 20.11.2022)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
large_20191106164721.jpg

Miejsce: Turyn, Włochy
Data rozgrywania: 13.11.2022 - 20.11.2022
Nawierzchnia: Indoor Hard
Kategoria: ATP Finals
Pula nagród: $14,750,000
Oficjalna strona turnieju: https://www.nittoatpfinals.com/
Lista Startowa: https://www.nittoatpfinals.com/en/players/singles
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/nitto-atp-finals/605/group-standings
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/nitto-atp-finals/605/daily-schedule
Zwycięzca singla 2021:
A. Zverev
Zwycięzca debla 2021: P. Herbert / N. Mahut


Zestawienie kursów ( Fortuna):

Bez tytułu.jpg



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Ruud - Aliasime
Rud i over 19.5 gema
3.6 WILLIAHILL
Po tym co zaprezentowali obaj w ostatnich tygodniach Norweg tutaj dużym dogiem , chyba za dużym i mam wrażenie że warto szukać tu niespodzianki.
Turniej turniejowi nie równy formą na pstrym koniu jeździ, najlepszy dowod postawa Mussetiego w next generation a wcześniej pogonił Ruda w Paryżu.
Kacper był w kryzysie może z niego wyjść H2h pokazuje że potrafi grać z Kanadyjczykiem
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2340
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP finals
godzina 21.00
R.Nadal - T.Fritz
Typ Fritz 2;1
kurs 4,9
Forbet
Analiza :
A tak za końcówki z lekkich nadwyzek.Taylor Fritz jest bardzo niedoceniany przez buków w tym turnieju.Z drugiej strony Rafa który mam wrażenie nie bedzie nastawiony walecznie do ATP finals, Rafa w tym sezonie pokazuje mistrzostwo w mierzeniu sił na zamiary.
Wyprzedził Nowaka w klasyfikacji wielkoszlemowej a w H2H z Djokovicem jest 30:29 dla Novaka.W tym sezonie udało się Rafie poprawić tę statystykę bo spotkali się na korcie raz w paniętnym ćwierćfinale Garossa wygranym przez Nadala .Była szansa na spotkanie w Rzymie ale Rafa przegrał z Shapovalovem , była szansa w Madrycie ale Rafa przegrał z Alcarazem , była szansa na spotkanie z finale Wimbledonu ale po wygraniu ćwierćfinału z Fritzem Nadal oddał walkowerem połfinał z Kyrgiosem.Mozna odnieść wrażenie ze Rafa unika komfrontacji z Novakiem.Ostatni mecz w Paryzu z Paulem tez pokazał że Nadal jest raczej daleko od formy z pierwszej czesci sezonu .
Do tego Taylor Fritz juz raz go w tym roku pokonał w Indian Wells choc Nadal w koncówce meczu tam złapał kontuzję,
Za drobne chyba zagram tez łamaka pierwszy set Nadal mecz Fritz po kursie 9.2
W Paryżu w meczu z Paulem odniosłem wrażenie że Nadal dostał połowę dawki zastrzyku:)


Hm szkoda tajbreka pierwszego seta ale ogolnie zły typ , trzeba bylo spokojniej Fritz i over 19.5 gema ,Nadal nie w formie , chyba nawet nie w sobrym nastroju drugi set 6.1 4 podwójne błędy w tak krótkim meczu , no i nie miał nawet jednego breyck pointa przy 9 Fritza .
Było nawt gorzej niz w Paeyzu z Paulem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +134
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Nadal-Fritz 1 @1.66

A ja tu zaryzykuje na Nadala, chociaz nie ma duzych przeslanek i nawet stosunkowo wysoki kurs na Hiszpana to pokazuje. Nadal po wygraniu French Open i dobrym w miare Wimbeldonie zaginal. Wrozono mu wygrana na US Open podczas nieobecnosci Djokovica, ale nie byl gotowy przygotowany i przegral z Tiafoe. Ogolnie nic sie nie dzialo zbytnio, pojawil sie w Paryzu i przegral z Paul'em. Slabo to wyglada, ale mimo wszystko.

Nawet historia ATP Finals nie jest laskawa dla Nadala. Hiszpan nigdy nie wygral finalow i raptem dwukrotnie zameldowal sie w finalowej rozgrywce, ktora dwukrotnie przegral. Oczywiscie trzeba tez dodac, ze byly polfinaly, ale na takiego legendarnego gracza to slabo.

Jedna rzecz jednak kaze mi wierzyc w Nadala w tym meczu. Obydwaj spotkali sie przeciez w tym roku w finale w Indian Wells i wygral zaskakujaco Fritz i nie ma co tlumaczyc Nadala, ze mial problemy z zebrami, bo mecz byl bliski. Nadal na pewno nie zapomnial.
Tego wystepu w Paryzu jednak bym tak az pod uwage nie bral. Nadal w Turynie jest juz dosc dlugo, w 1 dzien trenowal z Tsitsipasem, w 2 dzien z Ruudem, takze zaskakujaco postawie tu na Nadala, mimo nienajlepszej dyspozycji w ostatnich miesiacach.
Dla Fritza to debiut w ATP Finals, a to nieraz konczylo sie niezbyt udanymi startami.
 
Ostatnia edycja:
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Tu nawet nie o forme chodzi. Na tak szybkich kortach Nadal jest bez szans.
Juz w trakcie 1 seta zaczalem szukac pace index i od razu mi wyszedl news, ze Medvedev powiedzial rok temu w Turynie, ze to najszybsze korty na jakich gral. Niestety, ale nie pamietalem tego faktu, bo jednak lokalizacje turnieju zmeiniono rok temu i sie nie utrwalil ten fakt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +183
S 195,3K

Skorupa23411

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Finals Turyn
Godzina: 21:00
Spotkanie: Tsitsipas - Djokovic
Typ: Tsitsipas win
Kurs: 3:65

Bukmacher: fortuna
Analiza:


Ostatnio panowie spotkani się w pół finale w Paryżu i wynik był 1:2 na korzyść Serba ale rozstrzygnięciem okazał się dopiero tiebreak w 3 secie. Mecz był wyrównany, obaj są w dobrej dyspozycji, wydaję mi się że kluczowe w tym spotkaniu będzie kto lepiej wejdzie w to spotkanie, ponieważ jest to pierwszy mecz na tym turnieju dla nich.
Dla bardziej szalonych ludzi proponuję jeszcze typ 2:1 na Greka, ponieważ w dotychczasowej historii ich spotkań, jeżeli Tsitsipas wygrywał z Djoko to w 3 setach.
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Medvedev-Rublev 1 @1.35

Medvedev jest lepszym tenisista. 5 bezposrednich meczow za nimi i Medvedev prowadzi 4-1, a to zwyciestwo Medvedeva przyszlo w Cincinatti kiedy Medvedev byl swiezo po wygranym turnieju Canadian Open. Korty sa bardzo szybkie, tu mamy dwoch zawodnikow z poteznym uderzeniem. Medvedev jednak jest lepszym graczem w wymianach, a newralgicznym uderzeniem Rubleva jest oczywiscie strona backhandowa. Wydaje mi sie, ze Medvedev jednak jest faworytem i bedzie w gronie zawodnikow walczacych o koncowy triumf. Rok mu bylo blisko, wiec jest szansa ze znowu bedzie probowac zagrac o pelna pule. Jak bedzie zobaczymy, ale w teorii typuje wygrana gracza hipotetycznie lepszego.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Djokovic- Tsitsipas
Each Player Over 6 Aces( kazdy z graczy powyzej 6 asów )
kurs 4,5
williamhill (zakładka You ods )
Ten bet zamyka mi kupon na 322 euro przy wkładzie 3 z hakiem więc jak znam złośliwośc losu może mi go uwalić
Niestety treble a nie trixie .
Cóż kilka dni temu pokryli tę linie obaj juz w dwóch setach .Ale mecz meczowi nie równy.
Teoretycznie korty sprzyjają asom Nadal 7 , Fritz 8 w krótkim 20 gemowym meczu ale z Tajbrekiem ,
Medvedev 24 Rublev 9 i pozycja obaj ponad 8 asów tez jest na tym kuponie , szczerze mówiąc nie wierzyłem w nią.
Kyrgios z Kokinajkisem yez dzisiaj ponad 20 asów trzasneli czyli watunki są.
Wiele zalezy od przebiegu meczu , kazde przełamanie bez przełamania powrotnego ucina z meczu dwa gemy serwisowe . kazde 5:5 w gemach dodaje w meczu 2-4 gemów serwisowych bo wyrównany tajbrek jest jak dla kazdego dodatkowy gem serwisowy.
Mecz dnia już był i bet dnia na Rubleva po pierwszym secie ale kto wie.
zobaczymy.

A jeszcze dopiszę Post Scriptum.
Wczoraj miałem PECHA jedną grupę kuponów uwalił mi Hamilton który nie zdązył wypszedzić Georga Russella a drugą grupę kuponów uwalił mi Neil Robertson który spudłował łatwą czerwoną do środka i zakończył podejscie wynikiem 88 więc zabrakło 4 bi do pokrycia setki.
Wczoraj był 13ty a dziś 14ty 7+7 hm to się moze udać.(*-*) Screenshot_20221114-174523_Samsung Internet.jpg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +383
czaro82 423,3K

czaro82

Użytkownik
Panowie mam takie krótkie pytanie do ludzi bardziej wtajemniczonych ode mnie i od pewnego "miszcza". Korty twarde na których rozgrywany jest obecny turniej czołowej ósemki ATP jest szybki, taki sobie, czy może wolny 🤔
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Panowie mam takie krótkie pytanie do ludzi bardziej wtajemniczonych ode mnie i od pewnego "miszcza". Korty twarde na których rozgrywany jest obecny turniej czołowej ósemki ATP jest szybki, taki sobie, czy może wolny 🤔
Zdecydowanie szybki, co pokazują też statystyki serwisowe i asów. Dlatego z początku chciałem grać over w meczu Djoko z Tsitsipasem, ale ostatecznie skończyło się na overze asów. W sumie gram bezpieczniejszą wersję zakładu louisarmstrong louisarmstrong, bo gram na 14 asów łącznie, a on na 14 asów, ale przynajmniej po 7 każdego zawodnika 🤔

Djoković - Tsitsipas
Typ:
over 13,5 asów
Kurs: 1,77 w Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +387
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
U mnie ciśnienie nieco wzrosło bo Metkic Pavic wygrali a co więcej w stosunku 2;1
Więc Djokovic - Tsitsipas over 6.asow każdy zamyka mi kolejne 2 kupony
:)

KORTY SA RACZEJ SZYBKIE I RACZEJ Z TYCH SZYBSZYCH ALE KAZDY KIJ MA 2 KONCE!
TEORETYCZNIE SZYBSZE KORTY SPRZYJAJĄ ASOM ALE SPRZYJAJA TEZ DJOKOVICOVI W WYMIANACH WIADOMO ZE TSITSIPAS TO DRAGAL NAJLEPIEJ MU IDZIE Z Novakiem na mączce. Screenshot_20221114-193757_Samsung Internet.jpg Screenshot_20221114-193741_Samsung Internet.jpg
A miałem pójść spać i nie ogladac:)
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis - ATP Finals
Godzina: 14:00
Spotkanie: Rafael Nadal - Felix Auger-Aliassime
Typ: Felix Auger-Aliassime (mecz razem z kreczem, czyli kreczujący przegrywa)
Kurs: 1,63
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Felix Auger-Aliassime niedawno miał świetną serię zwycięstw. Kanadyjczyk wygrał aż 16 spotkań z rzędu, co dało mu trzy wygrane turnieje(Florencja, Antwerpia i Bazylea). Jego seria została przerwana w Paryżu przez Rune, który to rozegrał w Paryżu turniej życia. Tutaj w Turynie Felix Auger-Aliassime przegrał niespodziewanie z Ruudem 0:2, mecz z Nadalem będzie więc o być albo nie być dla Kanadyjczyka. Rafael Nadal od nieudanego dla niego US Open prawie nic nie grał. Hiszpan zagrał jedynie w Paryżu, gdzie od razu odpadł przegrywając z Paulem. Tutaj w Turynie Nadal przegrał 0:2 z Fritzem. Gra Hiszpana wyglądała słabo, zwłaszcza drugi set był fatalny w jego wykonaniu, gdyż przegrał w nim 1:6. Korty w Turynie są bardzo szybkie co bardziej odpowiada Augerowi-Aliassime, do tego jest on w lepszej formie od swojego rywala i według mnie Kanadyjczyk wygra to spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +736
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP
Godzina 14.00
R.Nadal - F.Aguer-Aliassime
Typ
Pierwszy set /mecz Aliassime /Nadal
Kurs.8.5
Williamhill
Analiza:
Rafa bez formy ! Na tak szybkich kortach jest bez szans! To wszystko przedwczesne choć nie całkiem nieuzasadnione opinie.
A o to kolejna opinia : powinien wygrać French Open I zakończyć karierę!
To opinia Tony Nadala jednego z trenerów Aguer Aliassime a prywatnie wujka Rafy.
Rafa nie zakończył zrobił półfinał Wimbledonu i czwarta rundę US Open.
MAŁO????dla takiego Hurkacza to szczyt możliwości.
Hm Rafa od półfinału Wimbledonu który oddał walkowerem gra niewiele a wskoczył na drugą pozycję rankingu.
Ciężko powiedzieć co ze zdrowiem Nadala i co siedzi u Niego w głowie ale nie wybiegając za daleko w przyszłość na pewno siedzi chęć by wygrać ten mecz! Utrzeć nosa Felkowi i zamknąć usta wujkowi.
W h2h 3 mecze 2:1 dla Nadala
Madryt 2019 2:0
FRENCH OPEN TEGOROCZNE 3:2
po bardzo dobrym zaciętym meczu
I 2:1 dla Aguera w czerwcu na trawie..
MOZE BYC CIEKAWIE!
zagram też
Nadal over 4 asy i Aguer Aliassime over 10 asów kurs 6.0
Williamhill
Bo kto bogatemu w kaloszach.
 
Bergkamp10 19,2K

Bergkamp10

Użytkownik
Ruud vs Fritz @ 1

Próbuję w kierunku Ruuda którego zwycięstwo nad Aliassime jest dla mnie bardziej przekonujące niż Fritza nad Nadalem. Panowie spotykają się po raz pierwszy więc zobaczymy kto znajdzie sposób na kogo i czyj styl gry będzie tutaj górą. Wszelkie warunki wydaje się sprzyjają tutaj bardziej Fritz'owi ale ja liczę na Ruuda, jego inteligencję na korcie i przede wszystkim regularność. Uważam, że Norweg będzie bardziej skupiony oraz cierpliwy w wymianach, których nie powinno tutaj brakować mimo szybkiej nawierzchni. Na serwisie z kolei nie powinien znacznie odbiegać i tych "łatwych" akcji i punktów z jego strony też powinna być wystarczająca ilość.
 
Otrzymane punkty reputacji: +713
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Typ na jutro:

Dyscyplina: Tenis - ATP Finals
Godzina: 14:00
Spotkanie: Rafael Nadal - Casper Ruud
Typ: Rafael Nadal
Kurs: 2,65
Bukmacher: etoto
Analiza:

W spotkaniu Nadala z Augerem-Aliassime stawiałem przeciwko Hiszpanowi, teraz jednak uważam, że warto na niego postawić. Rafael Nadal nie wygrał jeszcze żadnego seta, nie jest w optymalnej dyspozycji, te korty niezbyt mu pasują. Casper Ruud za to gra tutaj bardzo dobrze, wygrał oba spotkania i stracił tylko jednego seta. Skąd zatem typ na Nadala? Według mnie Hiszpan będzie bardziej zmotywowany. Rafael Nadal przez całą karierę udowadnia jak bardzo jest waleczny. To, że nie ma już szans na wyjście z grupy nie oznacza, że odpuści to spotkanie. To jest ostatni mecz Hiszpana w tym sezonie i nie będzie chciał kończyć sezonu piątą porażką z rzędu. Wiedząc, że jest to jego ostatni mecz może zagrać na maxa, nie musi oszczędzać sił.
Casper Ruud ma już zapewnione pierwsze miejsce w grupie. Przed nim jest ciężki mecz półfinałowy i kto by nie był jego rywalem, to będzie to przeciwnik bardzo wymagający. Dla Ruuda kluczową sprawą jest dobrze się zregenerować przed półfinałem i to jest ważniejsze niż premia za pokonanie Nadala.
Casper Ruud nie odpuści tego meczu, ale jak pokazuje historia tych rozgrywek, ten kto ma zapewnione pierwsze miejsce w grupie po dwóch meczach nierzadko gra na pół gwizdka w trzecim spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom