>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP - French Open 25.V-08.VI

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Roland Garros



Paris, France
May 25 - June 8, 2009
Draw size: S-128 D-64
Prize money: €TBD
Surface: Clay

Official Web Site:
http://www.rolandgarros.com

Singles Final:
[2] R Nadal (ESP) d [1] R Federer (SUI) 61 63 60

Doubles Final:
Cuevas/Horna d [2] Nestor/Zimonjic 62 63
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Aktualna drabinka French Open, w pełni uzupełniona będzie po zakończeniu kwalifikacji:



Wygląda to bardzo ciekawie. Już w 1 rundzie będziemy świadkami kulku arcyciekawych pojedynków.. ;)
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
2009-05-24 11:00 , tenis ATP
Spotkanie: L. Hewitt- I. Karlovic
Typ: 1
Kurs: 1.625
Buk: Pinnacle
Co prawda historia na nie korzyść:
40/2007 ATP Tokyo (JPN) Hard Ivo Karlovic Lleyton Hewitt 7-6(5) 7-6(6) 1/4
23/2005 ATP London (GBR) Grass Ivo Karlovic Lleyton Hewitt 7-6(4) 6-3
26/2003 ATP Wimbledon (GBR) Grass Ivo Karlovic Lleyton Hewitt 1-6 7-6(5) 6-3 6-4
Ale to było dawno temu 2x trawa i 1x hard.
A tym razem pojedynek czeka nas na nawierzchni Clay .
Kurs na pewno spadnie z początku był 1.66
Ivo nigdy nic nie osiągnął w Szlemach. I jest przez większość typowany jak zwykle, że szybko odpadnie.
Jego to nawet ostatnio ograł Łukasz Kubot 7-6(0) 6-2 i to właśnie na Clayu.
 
lukash6277 0

lukash6277

Użytkownik
Z kursem na Ljubicica w meczu z Ferrero to sie chyba pomylili , bo cos za duzy , ma moze ktos jakies info?
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Czemu pomylili? Wiadomo ze Hiszpan poza kilkoma brzeblyskami to cien samego siebie... a Ivan gra na ziemy w tym sezonie bardzo dobrze... dla mnie mecz nie do gry, bo Ferrero nieobliczalny jak dla mnie tak samo jak Ivan ????
 
F 0

filweb

Forum VIP
Zgadzam się z Widzem,

Ferrero - Ljubicic 2 @2.02 5/10


Hiszpan miał dobry turniej w Casablance, i po nim oczekiwałem od niego dużo lepszej gry. Niestety, Ferrero później nic wielkiego nie pokazał, w przeciwieństwie do Chorwata, który regularnie zaliczając 1/4 finału turniejów Masters na każdej nawierzchni udowadnia, że stać go na bardzo wiele. Dla mnie spokojnie powinien mieścić się w top 10. Szkoda, że z RG 2008 ma sporo punktów do utrzymania, a w tym roku w Paryżu już w 3 rundzie gra z Djokovicem. Będzie bardzo ciężko, ale Ivan należy z pewnością do zawodników, którzy mogą odegrać rolę czarnego konia turnieju. Z Ferrero powinien spokojnie wygrać, stawiam na 4 sety, możliwe tie-breaki.
 
shatan 0

shatan

Użytkownik
Również z całego serca życzę Ivanowi zwycięstwa, ale nie będzie łatwo. Nie obserwowałem go w ostatnim czasie, pamiętam tylko mecz zdaje się z Simonem, gdzie wygrał przegrywając 0-1 w setach, 1-3 i przy stanie 15-40 obronił 2 BP. Martwię się trochę o jego kondycję, mam nadzieję że przygotował się dobrze do RG, wiadomo że cegła jest bardzo wymagająca w kwestii poruszania się po korcie. Jeśli pod względem fizycznym będzie ok, to doświadczony Chorwat spokojnie powinien pokonać Hiszpana.
Co się działo ostatnio z Hewittem? Pamiętam parę tyg temu przegrał z Safinem po jakiśtam problemach z podróżą...grał w czymś poważniejszym czy trenował? Postawiłbym na niego przeciwko Karlovicovi, co myślicie?
 
wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
⛔Dudi Sela - J.R Lisnard⛔ 6:4 6:3 4:6 6:3
Typ: 2
Kurs 1.88
Bukmacher: Unibet

Unibet wystawił równe kursy na obu zawodników wynoszące 1.88. Hmmm jak dla mnie ciekawe podejście, patrząc na to jak grają obaj zawodnicy na mączce. Francuz Lisnard to typowy ziemniak, gra praktycznie tylko na ziemi. Inne turnieje odpuszcza, albo się nie przebija. Sela natomiast to gracz, który odnosi największe sukcesy na hardzie. Dla niego ziemia na kortach Roland Garros nie jest ziemia obiecaną;) Grywa na mączce rzadko i z miernym skutkiem. Druga sprawa że Francuz przebił się przez eliminacje. A to już o czymś świadczy. Poznał kort i gra mu się dobrze. W pierwszej rundzie trafił na przeciwnika, który do średnich na nawierzchni ziemnej nawet nie należy. Jego ostatnie wyniki z turniejów na ziemi o tym świadczą:

Monte Carlo: Darcis - Sela 6:4 6:7 6:3 I runda
Barcelona: Acasuso - Sela 6:4 7:5 I runda
Kitzbuhel: Benneteau - Sela 7:5 6:1 I runda

Jak widac wielkiej walki nie nawiązywał w tych występach. Warto zaznaczyc że ostatnio Sela nawet na hardzie występował w turniejach niższej kategorii, ogrywając tam jedynie słabych zawodników typu Okun, Klein, Ferdinandos Geougordas. Przegrywał z Amritrajem czy Benjaminem Beckerem. I choc go dawno nie widziałem w akcji, myślę że jest pod formą.
Ryzykował bym tu zwycięstwo Francuza i typuje powolne spadki kursów u buka na Lisnarda ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Dubel:

Dabul - Stakhovsky 1.65
Hewitt - Karlovic 1.53 ✅

2.52 3/10

Zrobie na złośc fanom Dr.Ivo i napisze wprost co o nim mysle. Był, jest i będzie totalnym drewnem, który umie tylko serwowac i czasem zagrać ładnego woleja. Nigdy już się to nie zmieni. Trenował u Nicka B. przed sezonem i efekty widzimy, nie potrafi na hardzie seta wygrać z Gilem. Zawsze był słaby w Szlemach, psychike to on ma małego niedojrzałego dziecka, starczy sprawdzić jego wyniki z Zagrzebia. Idealne warunki, dom, hala i zawsze zawodzi. Szanuje go za cała przeszłość, marne dzieciństwo, brak pieniędzy na treningi a mimo to jest czołową rakieta swiata ale to teraz nie ma zadnego znaczenia. Hewitt to tez nie jest moj ulubieniec ale myśle, że w 4 setach upora się z drewniakiem a moze nawert będzie 3-0. Australijczyka zawsze cechowała wola walki i duża ambicja. Z dobrej storny pokazał się w Houston. Nie powinien odpaść w 1 rundzie RG, tym bardziej, ze ma na przeciwko kolesia, który nie umie powalczyć nawet z Kubotem. Dabul to strasznie cięzki rywal dla każdego. Stosunkowo mało znany więc dwa słowa o nim. Lubi grac na cegle i wolnym hardzie. To jest troche taki leworeczny Rochus, do wszystkiego biega, stosuje duzo rotacji, bardzo ciezko z nim sie gra bo wymiany sa dlugie i trudne. Mimo, że bardzo niski to potrafil wygrać seta z Feliciano Lopezem na Wimbledonie. Nie wolno go lekceważyc nigdy. Stakhovsky to tylko szybkie korty, troche na cegle pogrywa ale zazwyczaj bez rewelacji. Cieżko mu bedzie przez tak dlugi czas regularnie przebijac. Zapewne bedzie musial przejac inicjatywe i zaryzykowac a to raczej zle się skonczy. Przynajmniej tak myśle.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Podobnie jak w dziale WTA luźne przemyślenia na 1. dzień:

Cilic - Hernych 2 3,4 - jak widzę taki kurs przeciwko Cilicowi na clayu, to mam obowiązek skorzystać z okazji. Chorwat miewa &quot;gorsze dni&quot;, a naprzeciwko stanie solidny w tym seoznie jak nigdy Czech. Kto wie?

Polansky - Petzschner 1 1,9 - o Kanadyjczyku dużo było powiedziane przy okazji meczu 3. rundy kwalifikacji z Rochusem. Austriak nic nie gra, kontuzja na początku roku to było preludium jego gorszych występów w tym roku.

Querrey - Gulbis 1 1,9 - kiedy Łotysz się wreszcie ogarnie i zacznie grać na miarę talentu? Nie wiem... Ale chyba jeszcze nie jutro
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
A ja chciałbym zapytać czy można a raczej czy opłaca się zagrać na Murraya? kurs wynalazłem 1.07 i dziwie sie że ktoś chce mi dać 70zł tak łatwo
 
dorianyates 0

dorianyates

Użytkownik
Troicki - Kubot
Typ -2
Kurs -2.40
Buk -Totomix


W tym sezonie Kubot jest w formie swiadczą o tym bardzo dobre wyniki turnieju 250 w Serbii pokonał tam między innymi Igora Andreva ( krecz ) , Kristofa Vliegena 2-0 i Ivo Karlovica 2-0 nalezy przypomniec ze Karlovic jest mistrzem servisu a wynik z tie breaku 7-0 na korzysc naszego rodaka mowi sam za siebie. Trocikiego opisze krótko dobry servis mało rozgarnięty gracz z bardzo przeciętną grą , wiele meczy przegrywa w głowie spr ( z Andym Murrayem 6-0 6-1 ) dodam tak od siebie ze Andy był i jest nadal w miernej formie i taki wynik w plecy dla serba nalezy uznac za osmieszenie , Kubot jest graczem mocnym psychicznie i jezeli wyjdzie pewny siebie i zagra przynajmniej 80 % tego co w Belgradzie jestem spokojny o wynik
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Hewitt L. - Karlovic I. 1 1,55​


Jedno z ciekawiej zapowiadajacych sie spotkan pierwszego dnia RG,Leyton sezon na ziemi zaczal od mocnego uderzenia czyli wygrania turnieju w Houston,pozniej jednak przyszly slabsze wystepy w Monte Carlo, przegrana juz w pierwszej rundzie z Safinem a w Madrycie przegrany cwiercfinal po trzysetowym spotkaniu z Berdychem.Ivo natomiast jednym slowem tragedia,w swoim rodzimym Zagrzebiu przegral z Kubotem w dwoch setach,w Madrycie nie wiele lepiej w pierwszej rundzie pomeczyl sie sporo z Bennetu by w drugiej odpasc z Blakiem.Ivo to typowy zawodnik ktory nigdy nic wielkiego na ziemi nie osiagnie a napewno nie w Wielkim Szlemie,przykladem jest cala gama Wimbledon czy zesloroczny RG gdzie Ivo przegral juz w pierwszej rundzie z Falla!H2H dla Ivo ale to malo istotne poniewaz mecze byly rozgrywane na trawie i hardzie.Leyton ostatnimi czasy prezentowal sie calkiem dobrze dlatego nie powinien miec wiekszych problemow z pokonaniem drewna z Chorwacji,nie zdziwie sie nawet jak spotkanie zakonczy sie po trzech setach.

Almagro N. - Calleri A 1 1,25​


Almagro ostatnimi czasy zawodzil po wygraniu w Acapulco przyszly slabsze wystepy w Madrycie czy Monte Carlo jednak na turniej w Paryzu jest gotowy i dobrze przygotowany.Almagro to typowy gracz idelanie nadajacy sie na korty ziemne na ktorych swiecil najwieksze sukcesy.Calleri tez bardziej przepada za ziemia jednak w tym sezonie spisuje sie fatalnie, rozegral szesc pojedynkow z czego cztery przegral i to z zawodniakmi malo znanymi jak Decoud czy Roitman.Almagro to solidny gracz obdarzony dobrym FH I BH i mysle ze da sobie rade z bedacym pod forma argentynczykiem.

Ponadto na jutro proponowal bym Lisnarda(1,9) ktory kwale przebrnal bez problemow,jest bardzo dobrze obeznany z nawierzchnia,Sela bardzie woli szybsze nawierzchnie,w tym sezonie bardzo slabe wynikim,wiecej grywal w chalengerach dlatego po takim kursie warto zagrac na szweda.

Wiecej ciekawszych spotkan odbedzie sie w poniedzialek,jutro kolejne analizy.Pozdrawiam.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Typy ok, ale Diego, skąd wiesz, że Almagro jest dobrze przygotowany na Roland Garros? Ja mimo wszystko unikałbym grania na niego, wiem, jak słaby jest Calleri, ale Nicolas ma ostatnio duże problemy, pamiętam, jak w ostatnich turniejach wtapiał mecze, które byłem przekonany, że wygra. Z drugiej strony nie wiesz jak bardzo chciałbym, żeby Twoje słowa które skomentowałem okazały się prawdą ???? Almagro to jeden z moich ulubionych zawodników i przy jego umiejętnościach 1/4 finału spokojnie byłaby do zrealizowania. A co do Hewitta - popieram typ, jednak nie stawiam, ze względu na żelażną regułę (H2H 3-0 dla Ivo)

p.s - Wielki Szlem pisał o Lisnardzie jako o Francuzie, Ty jako o Szwedzie, tymczasem Jean - Rene, co prawda urodzony we Francji, ale oficjalnie gra jako reprezentant Monako. To z nim był wielki ambaras, kiedy kursy na jego mecz w tym sezonie w 1 rundzie Monte Carlo zjechały w ciągu kilku godzin z 2,50 na 1,30 ;] Co niektórzy twierdzili, że książę Albert &quot;załatwił&quot; mu wygraną. Swoją drogą, wygrał spokojnie 2-0, aby dzień później równie gładko przegrać z Albertem Montanesem.
p.s 2 - dorynates - może i Andy Murray jest w kiepskiej formie, ale kiedy pokonywał w tym stosunku Troickiego, to miało to miejsce w Miami. Wtedy Szkot - forma niemal życiowa.
 
M 0

mlody16

Użytkownik
Spotkanie: Alexandre Sidorenko (FRA) - Marat Safin (RUS)
Typ: 1
Kurs: 5.82
Buk: Bwin
Analiza:
Dlaczego nie? Safin w kiepskiej formie, nie wygrał od czterech spotkań, nawierzchnia też nie należy do jego ulubionych. Sidorenko to młody, utalentowany urodzony w Moskwie ale reprezentujący barwy Francji tenisista. W turnieju głównym gra dzięki dzikiej karcie. Dostał szansę od organizatorów zawodów, z pewnością będzie chciał ją wykorzystać i pokazać się ze świetnej strony. Sidorenke mamy okazję oglądać głównie w turniejach niższej rangi. Radzi sobie tam dobrze - z ostatnich wyników warto przytoczyć ładny turniej w Sofii - dotarcie do półfinału i po drodze pokonanie takich zawodników jak Brands, Hrbaty, Karanusic - czyli całkiem niezłych grajków. Panowie grają na stadionie głównym - publika zapewne będzie mocno wspierać Alexandra. Sidorenko jest nie będzie się oszczędzał, nie gra tu w roli faworyta. Jest 8 lat młodszy od Rosjanina, pełny energii i chęci do gry. Jak wiemy Safin wytrzymałością kondycyjną niezbyt imponuje. Okresów słabszej gry Safina będzie zapewne bez liku, Sidorenko musi je wykorzystywać. Z obecnym Maratem naprawdę można wygrać i Sidorenko jest tego na pewno świadomy. Ma spore szanse na sprawienie dużej niespodzianki i od niego zależy czy ją wykorzysta.
 
mroyen 0

mroyen

Użytkownik
Spotkanie: Radek Stepanek - Gaston Gaudio
Data i godzina: 24.05.09 godz. 15:00
Typ: 2
Kurs: 3,82
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dziś w pierwszej rundzie French Open o godzinie 15:00 zagrają Radek Stepanek z Gaston Gaudio. Ten pierwszy jest 19 w rankingu ATP, zaś Gaston dopiero 359. Stepanek to gracz który ostatnio spisuje się średnio. Ostatni jego mecz zakończył się kreczem z Querreyem. Także można obawiać się o jego zdrowie. Gaston Gaudio to były zwycięzca French Open. Ten rok nie jest dla niego znakomity, lecz ostatnio gra dobrze. Na początku maja wygrał tuniej w Tunezji pokonując w finale Frederico Gila. Sądzę, że dziś zobaczymy niespodziankę i gracz z Argentyny pokona swojego przeciwnika na swojej ulubionej nawierzchni.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Monaco J. - Baghdatis M. (-1.5/+1.5) 2 @ 3,00


Kurs przyciąga. Widziałem Bagietke w niedawnym meczu z Monfilsem i Marcos zagrał rewelacyjnie, tak jak za najlepszych czasów. Zabójczy return. Monfils był bezradny. Fakt, że był to tylko mecz towarzyski i &#39;Żel&#39; wciąż uskarża się na kolano to jednak gra Marco była bez zarzutu. Kurs na zwycięstwo Monaco @ 1,25 zdecydowanie za niski. Fakt, że Baghdatis ostatnio był w dołku(wtopa z Kubotem ;-) ) ale po tym co zobaczyłem w meczu z Francuzem jestem skłonny postawić na minimum 2 ugrane sety, lub jakiś handi na Cypryjczyka. Juan notuje zwyżkę formy, ale jak już pisałem kiedyś jest nieprzewidywalny i często zawodzi. Nie wiem czy Marcos miał dzień konia i był to jednorazowy wyskok czy wreszcie przygotował się do poważnego turnieju. Liczę na tą drugą opcję. Vamoooos BAGIETA :!:

Ginepri R. - Andujar P. 1 @ 1,70


Robby powalczył w Dusseldorfie z Kohlschreiberem i Tsonga, urywając im sety i to mnie przekonuje żeby zagrać na niego po dobrym kursie w meczu przeciwko Andujarowi. Hiszpan przeciętny grajek, uczestnik głównie Czelów. Robby za mączką nie przepada ale potrafi prowadzić wymiany. Liczę na niezłą grę Amerykanina, zwłaszcza, że broni sporo punktów za zeszły sezon gdzie odpadł dopiero w IV rundzie. Powinno być dobrze. ;-)


Hernandez O. - Minar I. 1 @ 1,45


Hiszpan ostatnio w niezłej formie, 1/2 finału w Kitzbuhel. Minar także końcem kwietnia wygrał Challenger w Sofii. Stawiam na Oscara. Uwagę przykuwają tutaj bezpośrednie starcia, gdzie zdecydowanie przeważa Hernandez(4-0). Coś w tym musi być. Pamiętam, że panowie grali razem w Australian Open w 2008 w 1 rundzie i wtedy kurs na Minara oscylował w granicach @ 1,10-1,20. Wygrał Hiszpan 3-1. ;-) Myślę, że tutaj także prawdopodobny wynik 3-1. Oscar na clayu radzi sobie dobrze i powinien awansować do 2 rundy.
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Hernandez O. - Minar I. 1 1,5​


Oscar typowy gracz na wolniejsze nawierzchnie na ktorych osiaga najlepsze wyniki,w ostatnim czasie jest w formie w Kitzubel doszedl co polfinalu w Estroil cwiercfinal,Hiszpan znakomicie czuje sie w defensywie,potrafi utrzymac pilke w korcie,Minar rowniez przewaznie gra na ziemi tyle ze w chalengerach,wygral pare turnieji tyle ze bardzo nisko obsadzonych w Kitzubel podobnie jak Oscar wystapil tyle ze zebral srogie ladnie od Cheli i odpadl w pierwszej rundzie.H2H zdecydowanie dla Hernandeza 4-0,co ciekawsze paniwe grali ze soba dokladnie rok temu podczas RG wygral oczywiscie Oscar w czterch setach i mysle ze jutro mozemy sie spodziewac podobnego rezultatu.

Dabul B. - Stakhovsky S 1 1,65​


Dabul to bardzo ciekawy zawodnik najlepiej czujacy sie na wolnych nawierzchniach wyniki w tym sezonie sredniawe,jednak ostatnio mozna zawuazyc zwyzke formy w Belgradzie dzielnie dotrzymywal kroku Karlovicowi,w Zagrzebiu odpadl po cwiercfinalowej porazce z Danielem.Szczerze mowiac typ bardziej przeciw Stahovskiemu ktory na ziemi gra fatalnie jesli w ogole gra bo od 2005 roku na ziemi(nie liczac kwalifikacji) rozegral zaledwie szesc spotkan z czego wygral tylko jedno,do turnieju glownego dostal sie przez kwalifikacje przebrnal je dosc latwo bo wymagajacych przeciwnikow nie mial.Dabul podobnie jak Hernandez slynie z defensywnego tylu gry,Stahovski natomiast wrecz przeciwnie chce jak najszybciej konczyc a co za tym idzie beda pojawiac sie bledy ktore skrzetnie wykorzysta Dabul.

Montanes A. - Tipsarevic J. 1 1,75​


Kolejny typ podobnie jak poprzednie na gracza ktory na ziemi czuje sie jak ryba w wodzie mowa oczywiscie o Montanesie ktory poczatki sezonu moze zaliczyc do udanych,najwiekszy sukces to oczywiscie wygrany turniej w Estroil w finale pokonany Blake,w Madrycie Albercik odpadl bardzo szybko z Melzerem jednak zbytnio bym sie tym nie sugerowal.Tipsa nie potrafi odnalezc formy pogral w Dusserdolfie,trzy spotkania wygral tyle ze z kim?Vork,Picciari szczerze mowiac nie znam zbytnio a zwyciestwo nad Koschreiberem tez mnie nie przekonuje,tym bardziej ze w kolejnym spotkaniu serb przegral wyraznie z Monaco.Wyniki Janko bardzo slabe w Madrycie przegral z Fischem.Panowie grali ze soba juz w tym roku w Bracelonie wygral Tipsa ale watpie by powtorzyl ten wynik tym bardziej ze rok temu odpadl juz w pierwszej rundzie z Lappentim.

Na wiecej braklo czasu dlatego zapodam bez analizy ale typy jak najbradziej przemyslane ;)

Santoro F. - Rochus C. 1 1,75
Troicki V. - Kubot L. 1 1,45
Lopez F. - Ferreiro F. 1 1,4
Kiefer N. - Bozoljac I. 1 1,5
Melzer J. - Roitman S. 1 1,3
Kohlschreiber P. - Tomic B. 2 10,00
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Troicki - Kubot
Typ -2
Kurs -2.40
Buk -Totomix


W tym sezonie Kubot jest w formie swiadczą o tym bardzo dobre wyniki turnieju 250 w Serbii pokonał tam między innymi Igora Andreva ( krecz ) , Kristofa Vliegena 2-0 i Ivo Karlovica 2-0 nalezy przypomniec ze Karlovic jest mistrzem servisu a wynik z tie breaku 7-0 na korzysc naszego rodaka mowi sam za siebie. Trocikiego opisze krótko dobry servis mało rozgarnięty gracz z bardzo przeciętną grą , wiele meczy przegrywa w głowie spr ( z Andym Murrayem 6-0 6-1 ) dodam tak od siebie ze Andy był i jest nadal w miernej formie i taki wynik w plecy dla serba nalezy uznac za osmieszenie , Kubot jest graczem mocnym psychicznie i jezeli wyjdzie pewny siebie i zagra przynajmniej 80 % tego co w Belgradzie jestem spokojny o wynik
Popieram i to nie tylko ze względu na to, że nie stawiam przeciwko naszym. Łukasz gra ostatnio całkiem nieźle i na Troickiego moze to wystarczyć.

Monaco J. - Baghdatis M. (-1.5/+1.5) 2 @ 3,00


Kurs przyciąga. Widziałem Bagietke w niedawnym meczu z Monfilsem i Marcos zagrał rewelacyjnie, tak jak za najlepszych czasów. Zabójczy return. Monfils był bezradny. Fakt, że był to tylko mecz towarzyski i &#39;Żel&#39; wciąż uskarża się na kolano to jednak gra Marco była bez zarzutu. Kurs na zwycięstwo Monaco @ 1,25 zdecydowanie za niski. Fakt, że Baghdatis ostatnio był w dołku(wtopa z Kubotem ;-) ) ale po tym co zobaczyłem w meczu z Francuzem jestem skłonny postawić na minimum 2 ugrane sety, lub jakiś handi na Cypryjczyka. Juan notuje zwyżkę formy, ale jak już pisałem kiedyś jest nieprzewidywalny i często zawodzi. Nie wiem czy Marcos miał dzień konia i był to jednorazowy wyskok czy wreszcie przygotował się do poważnego turnieju. Liczę na tą drugą opcję. Vamoooos BAGIETA :!:

Ja się nie zdziwie jak Bagieta wygra ten mecz ale chyba jednak opuszcze obstawianie tego spotkania.


Ginepri R. - Andujar P. 1 @ 1,70


Robby powalczył w Dusseldorfie z Kohlschreiberem i Tsonga, urywając im sety i to mnie przekonuje żeby zagrać na niego po dobrym kursie w meczu przeciwko Andujarowi. Hiszpan przeciętny grajek, uczestnik głównie Czelów. Robby za mączką nie przepada ale potrafi prowadzić wymiany. Liczę na niezłą grę Amerykanina, zwłaszcza, że broni sporo punktów za zeszły sezon gdzie odpadł dopiero w IV rundzie. Powinno być dobrze. ;-)


Zgadzam się.


Hernandez O. - Minar I. 1 @ 1,45


Hiszpan ostatnio w niezłej formie, 1/2 finału w Kitzbuhel. Minar także końcem kwietnia wygrał Challenger w Sofii. Stawiam na Oscara. Uwagę przykuwają tutaj bezpośrednie starcia, gdzie zdecydowanie przeważa Hernandez(4-0). Coś w tym musi być. Pamiętam, że panowie grali razem w Australian Open w 2008 w 1 rundzie i wtedy kurs na Minara oscylował w granicach @ 1,10-1,20. Wygrał Hiszpan 3-1. ;-) Myślę, że tutaj także prawdopodobny wynik 3-1. Oscar na clayu radzi sobie dobrze i powinien awansować do 2 rundy.
Hernandez O. - Minar I. 1 1,5​


Oscar typowy gracz na wolniejsze nawierzchnie na ktorych osiaga najlepsze wyniki,w ostatnim czasie jest w formie w Kitzubel doszedl co polfinalu w Estroil cwiercfinal,Hiszpan znakomicie czuje sie w defensywie,potrafi utrzymac pilke w korcie,Minar rowniez przewaznie gra na ziemi tyle ze w chalengerach,wygral pare turnieji tyle ze bardzo nisko obsadzonych w Kitzubel podobnie jak Oscar wystapil tyle ze zebral srogie ladnie od Cheli i odpadl w pierwszej rundzie.H2H zdecydowanie dla Hernandeza 4-0,co ciekawsze paniwe grali ze soba dokladnie rok temu podczas RG wygral oczywiscie Oscar w czterch setach i mysle ze jutro mozemy sie spodziewac podobnego rezultatu.

Co wy widzicie w tym Hernandezie? Moim zdaniem pożegna sie on już w pierwszej rundzie. Ivo to nie byle grajek. Gra mocno i ambitnie. Tu może być sporo setów. Kursy powinny być znacznie bardziej wyrównane. Sam chyba jednak odpuszczę ten mecz.

Dabul B. - Stakhovsky S 1 1,65​


Dabul to bardzo ciekawy zawodnik najlepiej czujacy sie na wolnych nawierzchniach wyniki w tym sezonie sredniawe,jednak ostatnio mozna zawuazyc zwyzke formy w Belgradzie dzielnie dotrzymywal kroku Karlovicowi,w Zagrzebiu odpadl po cwiercfinalowej porazce z Danielem.Szczerze mowiac typ bardziej przeciw Stahovskiemu ktory na ziemi gra fatalnie jesli w ogole gra bo od 2005 roku na ziemi(nie liczac kwalifikacji) rozegral zaledwie szesc spotkan z czego wygral tylko jedno,do turnieju glownego dostal sie przez kwalifikacje przebrnal je dosc latwo bo wymagajacych przeciwnikow nie mial.Dabul podobnie jak Hernandez slynie z defensywnego tylu gry,Stahovski natomiast wrecz przeciwnie chce jak najszybciej konczyc a co za tym idzie beda pojawiac sie bledy ktore skrzetnie wykorzysta Dabul.

Popieram chociaz bez przekonania. :jezora:

Montanes A. - Tipsarevic J. 1 1,75​


Kolejny typ podobnie jak poprzednie na gracza ktory na ziemi czuje sie jak ryba w wodzie mowa oczywiscie o Montanesie ktory poczatki sezonu moze zaliczyc do udanych,najwiekszy sukces to oczywiscie wygrany turniej w Estroil w finale pokonany Blake,w Madrycie Albercik odpadl bardzo szybko z Melzerem jednak zbytnio bym sie tym nie sugerowal.Tipsa nie potrafi odnalezc formy pogral w Dusserdolfie,trzy spotkania wygral tyle ze z kim?Vork,Picciari szczerze mowiac nie znam zbytnio a zwyciestwo nad Koschreiberem tez mnie nie przekonuje,tym bardziej ze w kolejnym spotkaniu serb przegral wyraznie z Monaco.Wyniki Janko bardzo slabe w Madrycie przegral z Fischem.Panowie grali ze soba juz w tym roku w Bracelonie wygral Tipsa ale watpie by powtorzyl ten wynik tym bardziej ze rok temu odpadl juz w pierwszej rundzie z Lappentim.

Nie zgadzam sie zupełnie. Ostatnie zwycięstwo Tipsy nie było przypadkowe. Z takimi grajkami jak Montanes Tipsa powinien gładko wygrywać. Niestety zważywszy na jego nieregularność i chimeryczność różnie moze być. Ja jednak bardziej skłaniałbym sie do postawienia na Serba.

Na wiecej braklo czasu dlatego zapodam bez analizy ale typy jak najbradziej przemyslane ;)

Santoro F. - Rochus C. 1 1,75 nie, przecież Krzysiek znacznie lepiej gra ostatnio na cegle więc raczej 2.
Troicki V. - Kubot L. 1 1,45 nie i to nie tylko patriotycznie. Łukasz gra dobrze, mądrze. Jego ostatnie zwycięstwa nie były przypadkowe dlatego 2.
Lopez F. - Ferreiro F. 1 1,4 nie, bo ja tu widze niespodziankę. Franco zaskoczył mnie pozytywnie eliminując w 3 rundzie eliminacji Delica. Jak widać chce tu namieszać a Fela to taki moim zdaniem niemrawy gość, który chyba bardziej pasuje na hard dlatego 2.
Kiefer N. - Bozoljac I. 1 1,5 raczej tak.
Melzer J. - Roitman S. 1 1,3 tak.
Kohlschreiber P. - Tomic B. 2 10,00 Bernarda kojarzę z dobrych występów na hardzie na początku roku, chyba na AO. Nie jest to byle jaki grajek jednak gdyby to był hard moze bym się wahał. To jest jednak cegła i tutaj Kohli powinien go zniszczyć. Kurd na Niemca jednak zbyt niski żeby stawiać.
Swoje typy i analizy wrzucę jutro z rana jak coś sobie wpłacę chyba do betguna. Teraz ich nie podam, bo zaczniecie grać i mi kursy pospadają. :jezora:
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Na betsafe jest bląd w ofercie... z kursem 1.90 Wawrinka +8.5 gema ???? ???? ???? Warto stawiać czy i tak pozniej mi napiszą ze sie pomylili i zaklad nie wazny? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom