>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP i WTA - 10-16 września 2007

Status
Zamknięty.
gusto 695

gusto

Forum VIP
China Open
Place: Beijing, China
Date: September 10-16, 2007
Draw Size: 32
Surface: Hard
Prize Money: US $500,000
Website: http://www.chinaopen.com.cn

Singles Final 2006:
(3)(WC)M Baghdatis (CYP) d (4)M Ancic (CRO) 64 60

Doubles Fina 2006:
Ancic/Bhupathi d Berrer/Carlsen 64 63



BCR Open Romania
Place: Bucharest, Romania
Date: September 10-16, 2007
Draw Size: 32
Surface: Clay
Prize Money: €353,450
Tournament Director: Dumitru Haradau
Website: www.bcropenromania.ro/

Singles Final 2006:
J Melzer (AUT) d (5)F Volandri (ITA) 61 75

Doubles Final 2006:
(1)Fyrstenberg/Matkowski d Garcia/Horna 67(5) 76(5) 10-8 (Match TB)



Commonwealth Bank Tennis Classic
Bali, Indonesia
September 10-16, 2007
Prize Money: $225,000
Draw: 32S/16Q/16D
Surface: Hardcourt/Outdoors
Official Web Site:
http://www.bali-wtatour.com

2006 Singles Final
(1) Svetlana Kuznetsova (RUS) d. (6) Marion Bartoli (FRA) 75 62

2006 Doubles Final
Davenport/Morariu (USA/USA) d. (2) Grandin/Musgrave (RSA/AUS) 63 64
[glow=blue:a96d511ac0][/glow:a96d511ac0]
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Witam co sądzicie o jutrzejszym meczu Starace/Pavel ? Sam chcę zagrać za większą staweczkę ten mecz , lecz jakimś specjalistą od tenisa nie jestem . Czekam na jakąś konkretną analizę ze strony naszych specjalistów ;-)
 
piotrek2222 0

piotrek2222

Użytkownik
Ja postawiłem niewielką sumkę na Andrei Pavela, nie będe pisał analizy bo to dopiero jeden zmoich pierwszych typów w tenisie, ale patrząc na ostatnie turnieje to Pavel ma chyba stabilniejszą formę.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Ćwierćfinały, czas coś wreszcie skrobnąć :p

WTA Bali (Indonezja)

09:00 Morita A. (Jpn) - Hantuchova D. (Svk) ✅
Podobnie jak bukmacherzy widzę w tym meczu zdecydowaną faworytkę, jaką jest Daniela. Młoda Japonka i tak sprawiła moim zdaniem niespodziankę pokonując Niemkę - Muller. Publika będzie za nią, gra u siebie, jest młoda gniewna ale jednak Hantuchova gra dobrze w tym sezonie. Porażka Słowaczki będzie dla mnie bardzo dużą niespodzianką.

Kolejne trzy ćwierćfinały dużo ciekawsze moim zdaniem:
10:00 Errani S. (Ita) - Nakamura A. (Jpn) ⛔
Wahałem się jednak postawię na Nakamurę. Jest już trochę doświadczona i gra u siebie więc wszystko przemaiwa za jej zwycięstwem.

11:00 Jankovic J. (Srb) - Davenport L. (Usa) ✅
Tutaj widze niespodziankę. Davenport wraca po długieej przerwie. To jej chyba pierwszy turniej w tym roku. Jankovic zawsze gra dobrze ale zdarzają jej się wpadki. Czemu ta wpadka nie miałaby się zdarzyc jutro z nie byle kim bo Doświadczoną Davenport. Ma już swoje lata ale gry w tenisa tak łatwo sie nie zapomina :]

12:30 Gallovits E. (Rou) - Cirstea S. (Rou) ✅
Najciekawsze, bo bratobójcze a właściwie siostrobójcze spotkanie. Dwie młode Rumnki, które ostatnio grają bardzo dobrze. Co mnie skłania do postawienia na tę młodszą? Właśnie młodość, świerzość, polot i głód sukcesów. Jej rywalka nie jest jakąś super tenisistką, nie wiem czy ze sobą trenowy czy coś, w turniejach nie grały ale pewnie się znają. Stawiam na młodszą :p

ATP Beijing (Chiny)

06:30 Lee H-T. (Kor) - Gonzalez F. (Chi) ✅
Obydwaj jakos nie błyszczą w tym roku. chociaz patrząc na ostatnie mecze, to Koreańczyk więcej ugrał. Gonzo wreszcie musi coś wygrywać, może ten turniej??

08:30 Baghdatis M. (Cyp) - Ljubicic I. (Cro) ⛔
Nie ukrywam, że Bagieta to jeden z moich ulubionych tenisistów, natomiast Ljuby jakoś nie trawię. Typ podyktowany sympatia ale też formą. To Cypryjczyk więcej ugrał np. na US Open, poza tym na hardzie Bagiet wygrał z nim (notabene w US Open) dwa razy. Teraz turniej zaraz po US więc forma podobna, a ze historia lubi się powtarzać :] Poza tym na dywanie w tym roku także góra był Bagieta więc wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na zwycięstwo Cypryjczyka.

13:00 Robredo T. (Esp) - Kunitsyn I. (Rus) ✅
Robredo jest niedocenianyna taej nawierzchni co pokazał niedawno w US Open. Kunitsyn to taki średni grajek. Może tu ugrać zaledwie kilka gemów, bo nie wierzę, żeby Tommy przegrał tu seta.

15:00 Cilic M. (Cro) - Kiefer N. (Ger) ⛔
Kiefer wydaje się wracać do formy, co potwierdzają ostatnie zwycięstwa. Natomiast Cilic gra przeciętnie w tym sezonie. Najlepszy sezon ma pewnie jeszcze przed sobą ale pokonanie Davydenki to spory wyczyn. Dlaczego nie miałoby się udać także z Niemcem?


ATP Bucharest (Rumunia)

12:00 Gicquel M. (Fra) - Monfils G. (Fra) ✅
Bratobójczy ćwierćfinał. W tym roku wygrał Marc ale to było na hardzie. Monfils chyba najbardziej lubi cegłę. Widziałem go kilka razy w akcji i jego gra może się podobać. Grali raz na tej nawierzchni w challengerze 2 lata temu i wygrał właśnie czarnoskóry wariat. Jest tak jak u buków moim faworytem w tym meczu.

14:00 Hanescu V. (Rou) - Starace P. (Ita) ⛔
Najtrudniejszy do typowania ćwierćfinał tego turnieju. Potito ograł juz jednego &quot;miejscowego&quot; - Pavela i wszystko wskazuje na to, że wygra i z Hanescu. No ale Viktor broni rumuńskiego honoru w tym turnieju i wcale Włochowi nie będzie łatwo ale powinien się uporać :]

15:30 Armando H. (Usa) - Simon G. (Fra) ✅
Zdecydowany faworyt i to chyba do wygrania tego turnieju - Gilles Simon.

17:30 Schukin Y. (Rus) - Berlocq C. (Arg) ✅
Rosjanin już za daleko zaszedł. Młody Argentyńczyk na swej koronnej nawierzchni nie powinien mieć problemów z wiekowym Schukinem.

8/12 = 66.66% skuteczności całkiem całkiem :p
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Ciekawe typy ciekawe... Z niektórymi się zgadzam. Napiszę coś o tych, które widzę inaczej.

Nakamura - Errani
Ciężki mecz do grania. Ja bym jednak mimo wszystko spróbował na Włoszkę. Nakamura ostatnio nie gra zachwycająco a Errani gra dobry turniej. Ograła swoją partnerkę deblową Medinę Garrigues a to była dla mnie spora niespodzianka. Myślę, że może powalczyć w tym meczu. Nie wykluczam zwycięstwa Nakamury ale Errani o jakiegoś seta może powalczyć a jak dojdzie do trzeciego to kto wie... Mecz ogólnie wysokiego ryzyka moim zdaniem.

Zdecydowanie nie zgadzam się z typem na Davenport. Po takiej przerwie będzie miała bardzo ciężko z nawiązaniem walki z Jankovic. Serbka jest chyba najwięcej grającą zawodniczką w stawce. Nie odpuszcza praktycznie żadnego turu. Kondycję ma żelazną. To może zaważyć w tym meczu. Lindsay nigdy wytrzymałością nie grzeszyła a po takiej przerwie to zwłaszcza może być kiepsko. Ja tu widzę zwycięstwo Jeleny.

Hantuchova to wiadomo, nie ma co pisać. Jeśli zaś idzie o rumuński pojedynek to również gram na Cirsteę. Bardziej mnie przekonują jej umiejętności choć z wynikami ostatnio bywało różnie.

Robredo, Baghdatis gram też na nich więc nie będę pisał.
Natomiast nie mogę się zgodzić z typem na Gonza. Gonzo gra ostatnio po prostu fatalnie. Pasmo porażek i niepowodzeń. W tym turnieju już w 1 rundzie był na wylocie z Peyą. Jakoś się jeszcze uratował. Ale z bardzo dobrze dysponowanym Lee będzie mu niezwykle ciężko wygrać. Ja bym raczej zagrał na Lee.
Cilic - Kiefer. Sam nie wiem co o tym meczu myśleć. Osobiście nie dotykam tego i nie polecam do grania ale jeśli już bym miał typować to lekko na Kiefera. Ale ogólnie no bet.

Jeśli zaś idzie o Bukareszt zgadzam się ze wszystkimi typami. Dodam tylko jedną rzecz. Myślę, że warto zagrać handi + 1,5 na Armando, który tutaj zaskakuje niesamowicie formą i wynikami. Myślę, że jest w stanie ugrać jutro seta.
 
posepny_jan 0

posepny_jan

Użytkownik
Ogladalem wczoraj mecz Cilica. Ma zabojczy serwis, Davydenko mial ogromne problemy z odbiorem. Padlo pare asów, a wiele pilek Davydenko jak juz odebral to i Cilic byl juz przy siatce. Nie ogladalem emczu Kiefera wiec ciezko mi cokolwiek na ten temat powiedziec.

Co do meczu Starace-Hanescu to ja to odpuszcze. To samo Nakamura.
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Monfils G. - Hanescu V. 1 ⛔

Jest to mecz półfinałowy. Obaj zawodnicy spotkali sie ze soba juz dwukrotnie i 2 razy wygrywał Monfils i oba mecze wygrał po 2-0 .Warto dodać ze oba mecze Monfils wygrał z Hanescu na clay&#39;u ,a turniej w Bukareszcie odbywa sie właśnie na clay&#39;u. W tym roku grali ze soba na turnieju w Zagrzebiu gdzie Monfils wygrał 7-5 ,6-4. Jak do tej pory obaj zawodnicy nie stracili nawet seta w poprzednich rundach tego turnieju. Moim zdaniem Monfils powinien sobie spokojnie poradzic z nizej notowanym Hanescu.
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Simon G. - Hanescu V. 2 // 1,85

Finał turnieju w Bukareszcie. Ciekawy mecz się zapowiada. Jakkolwiek obecność w finale specjalizującego się w grze na clayu Francuza o tyle gra w nim Hanescu jest pewnym zaskoczeniem. Ale tylko pozornie. Kto śledził turniej tego to dziwić nie powinno. Victor gra tutaj naprawdę świetnie. Duża skuteczność pierwszego podania i niezwykle mało punktów oddaje jak już 1 serwis wejdzie. W trakcie poprzednich meczów to było raptem kilka punktów. W finale dodatkowa mobilizacja zwłaszcza, że gra na własnym terenie i będzie miał za sobą całą publiczność. Myślę, że jest spokojnie w stanie powalczyć jutro o zwycięstwo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom