>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP i WTA - 10-16 września 2007

Status
Zamknięty.
gusto 695

gusto

Forum VIP
China Open
Place: Beijing, China
Date: September 10-16, 2007
Draw Size: 32
Surface: Hard
Prize Money: US $500,000
Website: http://www.chinaopen.com.cn

Singles Final 2006:
(3)(WC)M Baghdatis (CYP) d (4)M Ancic (CRO) 64 60

Doubles Fina 2006:
Ancic/Bhupathi d Berrer/Carlsen 64 63



BCR Open Romania
Place: Bucharest, Romania
Date: September 10-16, 2007
Draw Size: 32
Surface: Clay
Prize Money: €353,450
Tournament Director: Dumitru Haradau
Website: www.bcropenromania.ro/

Singles Final 2006:
J Melzer (AUT) d (5)F Volandri (ITA) 61 75

Doubles Final 2006:
(1)Fyrstenberg/Matkowski d Garcia/Horna 67(5) 76(5) 10-8 (Match TB)



Commonwealth Bank Tennis Classic
Bali, Indonesia
September 10-16, 2007
Prize Money: $225,000
Draw: 32S/16Q/16D
Surface: Hardcourt/Outdoors
Official Web Site:
http://www.bali-wtatour.com

2006 Singles Final
(1) Svetlana Kuznetsova (RUS) d. (6) Marion Bartoli (FRA) 75 62

2006 Doubles Final
Davenport/Morariu (USA/USA) d. (2) Grandin/Musgrave (RSA/AUS) 63 64
[glow=blue:a96d511ac0][/glow:a96d511ac0]
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Witam co sądzicie o jutrzejszym meczu Starace/Pavel ? Sam chcę zagrać za większą staweczkę ten mecz , lecz jakimś specjalistą od tenisa nie jestem . Czekam na jakąś konkretną analizę ze strony naszych specjalistów ;-)
 
piotrek2222 0

piotrek2222

Użytkownik
Ja postawiłem niewielką sumkę na Andrei Pavela, nie będe pisał analizy bo to dopiero jeden zmoich pierwszych typów w tenisie, ale patrząc na ostatnie turnieje to Pavel ma chyba stabilniejszą formę.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Ćwierćfinały, czas coś wreszcie skrobnąć :p

WTA Bali (Indonezja)

09:00 Morita A. (Jpn) - Hantuchova D. (Svk) ✅
Podobnie jak bukmacherzy widzę w tym meczu zdecydowaną faworytkę, jaką jest Daniela. Młoda Japonka i tak sprawiła moim zdaniem niespodziankę pokonując Niemkę - Muller. Publika będzie za nią, gra u siebie, jest młoda gniewna ale jednak Hantuchova gra dobrze w tym sezonie. Porażka Słowaczki będzie dla mnie bardzo dużą niespodzianką.

Kolejne trzy ćwierćfinały dużo ciekawsze moim zdaniem:
10:00 Errani S. (Ita) - Nakamura A. (Jpn) ⛔
Wahałem się jednak postawię na Nakamurę. Jest już trochę doświadczona i gra u siebie więc wszystko przemaiwa za jej zwycięstwem.

11:00 Jankovic J. (Srb) - Davenport L. (Usa) ✅
Tutaj widze niespodziankę. Davenport wraca po długieej przerwie. To jej chyba pierwszy turniej w tym roku. Jankovic zawsze gra dobrze ale zdarzają jej się wpadki. Czemu ta wpadka nie miałaby się zdarzyc jutro z nie byle kim bo Doświadczoną Davenport. Ma już swoje lata ale gry w tenisa tak łatwo sie nie zapomina :]

12:30 Gallovits E. (Rou) - Cirstea S. (Rou) ✅
Najciekawsze, bo bratobójcze a właściwie siostrobójcze spotkanie. Dwie młode Rumnki, które ostatnio grają bardzo dobrze. Co mnie skłania do postawienia na tę młodszą? Właśnie młodość, świerzość, polot i głód sukcesów. Jej rywalka nie jest jakąś super tenisistką, nie wiem czy ze sobą trenowy czy coś, w turniejach nie grały ale pewnie się znają. Stawiam na młodszą :p

ATP Beijing (Chiny)

06:30 Lee H-T. (Kor) - Gonzalez F. (Chi) ✅
Obydwaj jakos nie błyszczą w tym roku. chociaz patrząc na ostatnie mecze, to Koreańczyk więcej ugrał. Gonzo wreszcie musi coś wygrywać, może ten turniej??

08:30 Baghdatis M. (Cyp) - Ljubicic I. (Cro) ⛔
Nie ukrywam, że Bagieta to jeden z moich ulubionych tenisistów, natomiast Ljuby jakoś nie trawię. Typ podyktowany sympatia ale też formą. To Cypryjczyk więcej ugrał np. na US Open, poza tym na hardzie Bagiet wygrał z nim (notabene w US Open) dwa razy. Teraz turniej zaraz po US więc forma podobna, a ze historia lubi się powtarzać :] Poza tym na dywanie w tym roku także góra był Bagieta więc wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na zwycięstwo Cypryjczyka.

13:00 Robredo T. (Esp) - Kunitsyn I. (Rus) ✅
Robredo jest niedocenianyna taej nawierzchni co pokazał niedawno w US Open. Kunitsyn to taki średni grajek. Może tu ugrać zaledwie kilka gemów, bo nie wierzę, żeby Tommy przegrał tu seta.

15:00 Cilic M. (Cro) - Kiefer N. (Ger) ⛔
Kiefer wydaje się wracać do formy, co potwierdzają ostatnie zwycięstwa. Natomiast Cilic gra przeciętnie w tym sezonie. Najlepszy sezon ma pewnie jeszcze przed sobą ale pokonanie Davydenki to spory wyczyn. Dlaczego nie miałoby się udać także z Niemcem?


ATP Bucharest (Rumunia)

12:00 Gicquel M. (Fra) - Monfils G. (Fra) ✅
Bratobójczy ćwierćfinał. W tym roku wygrał Marc ale to było na hardzie. Monfils chyba najbardziej lubi cegłę. Widziałem go kilka razy w akcji i jego gra może się podobać. Grali raz na tej nawierzchni w challengerze 2 lata temu i wygrał właśnie czarnoskóry wariat. Jest tak jak u buków moim faworytem w tym meczu.

14:00 Hanescu V. (Rou) - Starace P. (Ita) ⛔
Najtrudniejszy do typowania ćwierćfinał tego turnieju. Potito ograł juz jednego &quot;miejscowego&quot; - Pavela i wszystko wskazuje na to, że wygra i z Hanescu. No ale Viktor broni rumuńskiego honoru w tym turnieju i wcale Włochowi nie będzie łatwo ale powinien się uporać :]

15:30 Armando H. (Usa) - Simon G. (Fra) ✅
Zdecydowany faworyt i to chyba do wygrania tego turnieju - Gilles Simon.

17:30 Schukin Y. (Rus) - Berlocq C. (Arg) ✅
Rosjanin już za daleko zaszedł. Młody Argentyńczyk na swej koronnej nawierzchni nie powinien mieć problemów z wiekowym Schukinem.

8/12 = 66.66% skuteczności całkiem całkiem :p
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Ciekawe typy ciekawe... Z niektórymi się zgadzam. Napiszę coś o tych, które widzę inaczej.

Nakamura - Errani
Ciężki mecz do grania. Ja bym jednak mimo wszystko spróbował na Włoszkę. Nakamura ostatnio nie gra zachwycająco a Errani gra dobry turniej. Ograła swoją partnerkę deblową Medinę Garrigues a to była dla mnie spora niespodzianka. Myślę, że może powalczyć w tym meczu. Nie wykluczam zwycięstwa Nakamury ale Errani o jakiegoś seta może powalczyć a jak dojdzie do trzeciego to kto wie... Mecz ogólnie wysokiego ryzyka moim zdaniem.

Zdecydowanie nie zgadzam się z typem na Davenport. Po takiej przerwie będzie miała bardzo ciężko z nawiązaniem walki z Jankovic. Serbka jest chyba najwięcej grającą zawodniczką w stawce. Nie odpuszcza praktycznie żadnego turu. Kondycję ma żelazną. To może zaważyć w tym meczu. Lindsay nigdy wytrzymałością nie grzeszyła a po takiej przerwie to zwłaszcza może być kiepsko. Ja tu widzę zwycięstwo Jeleny.

Hantuchova to wiadomo, nie ma co pisać. Jeśli zaś idzie o rumuński pojedynek to również gram na Cirsteę. Bardziej mnie przekonują jej umiejętności choć z wynikami ostatnio bywało różnie.

Robredo, Baghdatis gram też na nich więc nie będę pisał.
Natomiast nie mogę się zgodzić z typem na Gonza. Gonzo gra ostatnio po prostu fatalnie. Pasmo porażek i niepowodzeń. W tym turnieju już w 1 rundzie był na wylocie z Peyą. Jakoś się jeszcze uratował. Ale z bardzo dobrze dysponowanym Lee będzie mu niezwykle ciężko wygrać. Ja bym raczej zagrał na Lee.
Cilic - Kiefer. Sam nie wiem co o tym meczu myśleć. Osobiście nie dotykam tego i nie polecam do grania ale jeśli już bym miał typować to lekko na Kiefera. Ale ogólnie no bet.

Jeśli zaś idzie o Bukareszt zgadzam się ze wszystkimi typami. Dodam tylko jedną rzecz. Myślę, że warto zagrać handi + 1,5 na Armando, który tutaj zaskakuje niesamowicie formą i wynikami. Myślę, że jest w stanie ugrać jutro seta.
 
posepny_jan 0

posepny_jan

Użytkownik
Ogladalem wczoraj mecz Cilica. Ma zabojczy serwis, Davydenko mial ogromne problemy z odbiorem. Padlo pare asów, a wiele pilek Davydenko jak juz odebral to i Cilic byl juz przy siatce. Nie ogladalem emczu Kiefera wiec ciezko mi cokolwiek na ten temat powiedziec.

Co do meczu Starace-Hanescu to ja to odpuszcze. To samo Nakamura.
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Monfils G. - Hanescu V. 1 ⛔

Jest to mecz półfinałowy. Obaj zawodnicy spotkali sie ze soba juz dwukrotnie i 2 razy wygrywał Monfils i oba mecze wygrał po 2-0 .Warto dodać ze oba mecze Monfils wygrał z Hanescu na clay&#39;u ,a turniej w Bukareszcie odbywa sie właśnie na clay&#39;u. W tym roku grali ze soba na turnieju w Zagrzebiu gdzie Monfils wygrał 7-5 ,6-4. Jak do tej pory obaj zawodnicy nie stracili nawet seta w poprzednich rundach tego turnieju. Moim zdaniem Monfils powinien sobie spokojnie poradzic z nizej notowanym Hanescu.
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Simon G. - Hanescu V. 2 // 1,85

Finał turnieju w Bukareszcie. Ciekawy mecz się zapowiada. Jakkolwiek obecność w finale specjalizującego się w grze na clayu Francuza o tyle gra w nim Hanescu jest pewnym zaskoczeniem. Ale tylko pozornie. Kto śledził turniej tego to dziwić nie powinno. Victor gra tutaj naprawdę świetnie. Duża skuteczność pierwszego podania i niezwykle mało punktów oddaje jak już 1 serwis wejdzie. W trakcie poprzednich meczów to było raptem kilka punktów. W finale dodatkowa mobilizacja zwłaszcza, że gra na własnym terenie i będzie miał za sobą całą publiczność. Myślę, że jest spokojnie w stanie powalczyć jutro o zwycięstwo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom