>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP i WTA : Australian Open (Zarabiamy $$$)

Status
Zamknięty.
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Hm, ja jeszcze się nie zdecydowałem, co do spotkań:
CHAKVETADZE, ANNA - SCHNYDER, PATTY (1?)
MURRAY, ANDREW - NADAL, RAFAEL (2?)

ktoś pomoże? ;-)
 
peja 1

peja

Użytkownik
R.Nadal-A.Murray---2---2.89
Co Cie skłoniło do grania na Brytyjczyka :?: Ja szczeże wam powiem nie daje żadnych ale to żadnych szans Murrayowi... Nadal jest wg mnie o wiele lepszym tenisistą i odprawi dzisiaj Szkota do domu :jezora:

pzdr ;-)
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Wiem ze jest to trochę ryzykowny typ, ale że Nadal pokona łatwo Murray to się z tobą niezgodze. Jak dla mnie faworytem jest Szkot, ale wiem że Nadal przy odrobinie szczęścia jest w stanie wygrać. Dla tego jest to trochę ryzkowny typ ale nie stracony. Andy jest w formie i nie robi mu różnicy czy gra z numerem 2 czy 75. Daje szanse 55/45 na korzyść Murraya.
 
raczeq 0

raczeq

Użytkownik
Niestety jestem trochę zmęczony i nie będe pisał wam tu długich analiz, ale podam wam typy, przeanalizowane które moim zdaniem wejdą:

D.Nalbandian-T.Haas---2---1.84
J.Blake-F.Gonzalez---1---1.47 Gonzalez pokazał juz w tym roku ze ciezko go bedzie pokonac dla mnie no bet
R.Nadal-A.Murray---2---2.89 kurs ciekawy ale jak dla mnie zbyt ryzykowny Nadal to jest Nadal ostatnio zgarał kapitalnie, a Murray gra swietnie w AO lecz jak dla mnie to nie wystarczy na dobrze dysponowanego Nadala- tu jedynka albo postawic na ilosc granych setow-4 lub 5
N.Davydenko-T.Berdych---1---1.60 Wszyscy liczylismy na niespodzianke w meczu Berdych-tursunow a prawda okazala sie brutalna, Czech praktycznie przjechał sie po rosjaninie i nie sądze by teraz latwo dal sie pokonac kolejnemu graczowi rosyjskiemu
S.Williams-S.Peer---1---1.40
M.Hingis-N.Li---1---1.47


Sorki że nie napisałem analiz, ale myśle że mi zaufacie i zagrać któryś z tych typów.
 
raczeq 0

raczeq

Użytkownik
Spotkanie:Nalbandian D. vHaas T. (kto wygra 1 set?)
Typ:2
kurs:1.8
Bukmacher:Bet-at-home
Analiza: Mecz dwóch bardzo dobrych zawodników. Nalbandian nie zachwyca w AO lecz jak wiadomo to solidny gracz, Haas gra w tym turnieju z polotem i może sprawic jeszce niespodzianke. Ciezko wskazac tu zwyciezce dlatego ja postanowilem zajac sie pierwszym setem. Wszyscy pamietaja ostatni mecz Nalbandiana gdzie wydawalo sie ze odpadnie z turnieju po przegraniu dwoch pierwszych setow, tak sie jednak nie stało. Równiez pierwszy mecz turnieju z serbem Tipsarovicem, argentycznyk rozpoczal od straty seta. Z drugiej strony Niemiec we wszystkich swoich 3 meczach zawsze zwyciesko konczyl pierwszy set. Nie byli to może zbyt wymagajacy przeciwnicy, ale pierwszy rywal Nalbandiana tez sie do nich nie zalicza. Ponadto o zwyciestwie Haasa może zdecydowac wieksza swiezosc gdyż dotychczas wszytstkie mecze konczyl on w 3 setach a Nalbandian jest już po dwóch pieciosetówkach.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
No to czas coś skrobnąć.

Teraz będę analizowął po dwa moim zdaniem najlepsze spotkania a do reszty suche typy, więc jedziemy.

Kobitki:
Na Li - Martina Hingis typ 1 kurs 2.4 GB
Dlaczego? A to dlatego, ze na miękko objchała Safinę, która wcześniej ograła Hingis. Teraz już wiem, że urwanie w poprzednim turnieju seta maszynie Kim to nie był przypadek. Chinka jest mocna a Martina nie zachwyca. Moim zdaniem kurs zawyżony i warto zagrać singielka.

Faceci:
Andy Murray - Rafael Nadal typ 1 kurs 3.2 GB
Ci panowie nie mieli jeszcze szansy się spotkać. GDyby to nastąpiło na clayu zagrałbym zdecydowanie na Nadala. Jednak to twarda nawierzchnia na której Murray potrafi ograć nawet Federera. Nadal nie ograł nigdzy Federera na hardzie więc dziwi mnie dlaczego buki tak faworyzuja Rafaela. Moim zdaniem więcej szans na zwycięstwo ma młody ambitny Szkot. Podobnie jak z Li kurs zawyżony a warto zagrać.

reszta typów:
P.Schnyder-A.Chakvetadze 1,80 1,88 22.01 02:10
K.Clijsters-D.Hantuchova 1,04 7,90 22.01 02:10
M.Sharapova-V.Zvonareva 1,17 4,31 22.01 09:35
J.Blake-F.Gonzalez 1,46 2,50 22.01 03:30
D.Nalbandian-T.Haas 1,92 1,80 22.01 03:30
N.Davydenko-T.Berdych 1,62 2,18 22.01 04:45
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
P.Schnyder-A.Chakvetadze 1,80 1,88 22.01 02:10
K.Clijsters-D.Hantuchova 1,04 7,90 22.01 02:10
M.Sharapova-V.Zvonareva 1,17 4,31 22.01 09:35
J.Blake-F.Gonzalez 1,85 22.01 03:30 (powyżej 42 gemów)
D.Nalbandian-T.Haas 1,92 1,80 22.01 03:30
N.Davydenko-T.Berdych 1,62 2,18 22.01 04:45

Berdych to bardzo wysoki i mocny czech powinien łatwo ograć Denkę który tak wspaniałym orłem to nie jest.
Nalba słaba kondycja, a Haas to urodzony Hardziarz, wczoraj pięknie ograł Mayera nie dając mu cienia szansy.
Blake-Gonzo-mecz 2 godnych siebie rywali, grad gemówi powinien być
Schnyder-Chekva-hmm więcej atutów ma po swojej stronie Schnyder ale wiadomo nie zawsze jest tak że faworyt wygra

Clijsters to nawet dokładny wynik w setach 2-0 kurs 1,2 ;)
 
strzalkas 0

strzalkas

Użytkownik
Co to był za mecz!! Na pewno najlepszy w tym turnieju a kto wie czy nie w całej historii Australian Open. Ja mimo że nie stawiałem tego meczyku byłem całym sercem za WIELKIM ANDY&#39;M i jestem strasznie rozczarowany bo to zwycięstwo należało się właśnie jemu. A co do mezu pełne 3h 46min napięcia z huśtawką nastrojów. W tym meczy było wszystko: walka na najwyższym poziomie do końca, asy serwisowe ponad 216km/h, piękne wymiany, ale także pot i łzy Murray&#39;a. Szkoda wielka szkoda, że Andy chyba naciągną mieśnie skośne brzucha bynajmniej tak to wyglądało bo inaczej Nadal nie miał by szans z nim w takiej dyspozycji. Co najpiękniejsze pokazał klasę i charakter Andy mimo łez, bólu, walczył dalej... Szkoda drugiego seta w ktróym już prowadził 4-1 a potem zwijał się w spazmatyzcnych skurczach mięśni. Naprawdę jestem bardzo rozczarowany bo mimo wszystko ten mecz należał do Murray&#39;a on go powininen wygrać i jednego jestem pewien udowodnił wszystkim oponentą, że jego backhand jest najlpeszy na świecie i wysłał sygnał ostrzegawczy, że następnym razem on będzie triumfował.

A co do dzisiejszych meczy to kursy bynajmniej na bwin są bardzo nisikie i nie wiem czy jest sens grać chociażby rodDICKA z kursem 1.09 pozdrawiam wszytkich fanów Andy&#39;ego dla nas jest największy !!
 
W 2

wislak

Forum VIP
A mi sie wydawalo, nawet komentator na Eurosporcie to powiedzial, ze Andy chce za wszelką cene pokazac ze go boli i przez to przegra
mi sie wydaje ze to mialo byc jego alibi a zauwazcie ze jak wygrywal to jakos sie nie trzymal za to zebro :-?

Ps. Mam pyanie: jak na tej glownej arenie jest to komputerowo sprawdzane- te piłki... jakies czujniki czy jak? i gdzie one sa zamontowane? w piłce? czy jest nawierzchnia taka czuła cczy jak:? ciekawi mnie to a nikt mi wczesniej nie odpowiedzial
 
peja 1

peja

Użytkownik
Wczoraj twardo pisałem że Nadal wygra z Murrayem... i co :jezora: przyznam się szczeże nie spodziewałem się 5 setów co najwyżej czterech... ale co do meczu to naprawde było to wielkie widowisko tenisowe...i możecie sobie mówić że Szkot zasłużył na zwycięstwo w tym meczu, może i zasłużył... ale za zasługi się nie wygrywa :p liczy się zawse końcowy wynik... ja postawiłem na Nadala i wygrałem :p a Ci co na Szkota zagrali przegrali :jezora: chociaż mieli więcej do wygrania... ????

pozdro ????
 
nuno100 0

nuno100

Użytkownik
A ja pisałem w tym temacie wczoraj, że mecz Nadala z Murrayem zapowiada się najbardziej interesująco ze wszystkich wczorajszych spotkań. I tak było, a wielu (w tym ja) uważa, że było to najciekawsze starcie dotychczas w AO 2007 ;) A ogólnie dzień wczorajszy jeśli chodzi o typy okazał się dobry bo weszły mi 2/2 typy, o których tu analizę pisałem: Davydenko-Berdych 4 sety lub więcej @ 1,30 i Hingis-Li 1 @ 1,50 ????
Dziś trochę lipne spotkania, ale ciekawie prezentuje się typ: Roddick-Fish+2,5seta 2 @ 1,6, także jeśli zdecyduję się zagrać ten typ, to napisze jakąś analizkę ????
 
pawwel 0

pawwel

Użytkownik
Ps. Mam pyanie: jak na tej glownej arenie jest to komputerowo sprawdzane- te piłki... jakies czujniki czy jak? i gdzie one sa zamontowane? w piłce? czy jest nawierzchnia taka czuła cczy jak:? ciekawi mnie to a nikt mi wczesniej nie odpowiedzial
W Melbourne na Rod Laver Arena jest możliwość sprawdzania. Na pozostałych nie.
Jest to sposób sprawdzania zwany Challenge , badz inaczej Hawk Eye. Nie wiem dokładnie , ale z tego co wysłuchałem z komentatorów , to czujniki są na liniach i cały ta nawierzchnia jest &quot;monitorowana&quot; przez komputer który w momencie poproszenia o sprawdzenie piłki , praca komputera jest uwidaczniana na telebimie.

Inna sprawa. To jak jest wkoncu z tym &quot;konkursem&quot; tenisowym ? Jest czy nie ma , czy te opisy i przemyslenia maja byc czy nie ? Bo jak &quot; powinny&quot; być to widze ze tylko i wyłącznie trace czas.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Jeżeli chodzi o dzisiejsze typy to nie ma co się rozpisywać. Moim zdaniem w dziesiejszym dniu w grze singlowej nie będzie niespodzianek. Roddick, Federer, Williams i Vaidisova wygrają swoje mecze. Jest to już daleka faza turnieju i jakieś gigantyczne niespodzianki nie powinny mieć miejsca. Wszyscy światowej klasy zawodnicy nie mogą przegrać w tej fazie turnieju ze słabszymi. Napewno wielu z was myśli że niespodzianka szukuje się w meczu Roddick-Fish, ale rozwieje wasze wątpliwość. Fish jest czarnym koniem ale nie jest w stanie pokonać swojego rodaka, ponieważ Roddick to główny przeciwnika Fedka i jest w stanie go nawet pokonać a wyeliminowanie przez Fisha jest mało ale to mało prawdobodobe. A u pań to wogóle żadnych niespodzianek nie będzie. Williams pokona łatwo Izraelke, a Vaidisova swoją rodaczke Safarovą.
 
nuno100 0

nuno100

Użytkownik
Napewno wielu z was myśli że niespodzianka szukuje się w meczu Roddick-Fish, ale rozwieje wasze wątpliwość. Fish jest czarnym koniem ale nie jest w stanie pokonać swojego rodaka, ponieważ Roddick to główny przeciwnika Fedka
Faktycznie niespodzianki być nie powinno, choć jestem niemalże pewnien, że Pan Rybka uciągnie przynajmniej jednego seta. A co do głównego przeciwnika Feda? Nie jest na pewno nim ARod. Jeśli miałbym takowego wygrać to jest to Rafa Nadal, gdyż to właśnie Hiszpan jest tym, który prześladował Ferdzia w 2006. No, ale zobaczymy jak to będzie ;)
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Nadal w tej formie?? Ty chyba nie oglądałeś jego meczy. Chłopak nie ma na co liczyć na zwycięstwo w tym trunieju. Nadal Fedka jest jedynie w stanie pokonać na Cegle. Roddick na każdej nawierzchni jest w stanie ograć Fedka. Ale Szwajcar ma duże umiejętności i nawet jak AMerykanin ma piłki meczowe to i tak Roger wygrywa mecze. Więc nie mów że Nadal jest w stanie zagrozić Federerowi. Jak by młody Szkot był mocniejszy psychicznie to by Hiszpana nie było.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
No i w tym dniu nie było niespodzianek, tak jak było można przewidzieć. Chociaż mecz Amerykanki Sereny WIlliams i Sahar Peer był bardzo emocjonujący. Nie ma co się oszukiwać że Wlilliams nie grała dobrego spotkania. Popełniała dużo niewymuszonych błędów i dość łatwe piłki wyrzucała w aut Czekają nas bardzo ciekawe spotkania ćwierć finałowe, oraz dzisiejszy ćwierćdinał panów. Oczywiście zapodam jakieś analizki.

Jeżeli mamy ciągnąć kwestie Nadala, to patrząc po drabince ma duże szanse na awans do finału, ponieważ styl gry jaki prezentować będą przeciwnicy w półfinale odpwiadają Hiszpanowi. Jeżeli by doszło do finału między Federerem a Nadalem, napewno Szwajcar go pokona i myśle że bez większego problemu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom