>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP - Legg Mason Tennis Classic

Status
Zamknięty.
S 0

scolvin

Użytkownik
Ja bym sie bal stawiac na Tursunova, jestem przekonany ze Murrayowi nie zabraknie motywacji do gry i bedzie walczyl do konca. Ma on nowego trenera i wiadomo ze na poczatku chce mu sie pokazac z jak najlepszej strony. Ponadto Andrew ma ochote wygrac szlema i ciagle poprawia swoja forme dlatego latwo nie odpusci tego meczu. Ciezki mecz do wytypowania.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
To jest bardzo trudne spotkanie do typowania, ale ja gram ten mecz...nie wiem ale czuje, ze wejdzie...mam duzy respect dla Marraya ale w najwizniejszych momentach w turnieju zawodził..jest młody zrobił wszytko na co go stac?
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Marat Safin v Arnaud Clement 1.34 2.75

Jak dla mnie to Marat jest zdecydowabym faworytem, mimo iż Clement pokonał Hewitta to jednak myśle że Rosjanin wygra ten mecz. Safin ma o wiele lepsze warunki fizyczne. Marat ma 193cm przy 173cm Clementa W tym turnieju pokonał bardzo trudnych przeciwników np. Jamesa Bleka. . Moim zdaniem mecz się rostrzygnie wynikiem 2:0 na korzyść Marata Safina.

Andrew Murray v Dmitry Tursunov 1.87 1.75

Andy spisuje sie w tym turnieju znakomicie, ma dopiero 19 lat a już gra tennisa na najwyższym poziomie. Kibicuje mu, ponieważ jest on młodym i bardzo utalentowanym zawodnikiem. Obaj tenisiści spotkali się w Nottingham i tam góra był Andy pokonując Tursunova 6-4 6-3. Myśle że i tym razem górą będzie Szkot i w finale się spotka z Maratem Safinem.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
A to mamy małą niespodzianke Safin przegrał 7:6 7:6. Wszystkim się może zdawać że jeżeli taki wynik to mecz był wyrównany. Otóż Nie. Clement miał jedenaście break pintów, a wykorzystał chyba dwa. Więc ten mecz mógł sie już zakończyć wcześniej tylko wilelka nieskuteczność Francuza. Mam nadzieje że Andy nie polegnie i wygra z Tursunovem. I chciałbym zobaczyć w finale Clementa z Andym.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Chłopczyku co Ty piszesz? Ten mecz był zaj.. wyrównany w kazdym z setów Safin przełamywał go pierwszy......Ale zawsze po tym przełamaniu nie utrzymywał podania, ech a dwie wygrane w tiebreakach pokazuja ze sa bardzo wyrownanymi tenisistami a Celment jest chyba w zyciowej formie...Szkoda ????
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Chłopczyku co Ty piszesz? Ten mecz był zaj.. wyrównany w kazdym z setów Safin przełamywał go pierwszy......Ale zawsze po tym przełamaniu nie utrzymywał podania, ech a dwie wygrane w tiebreakach pokazuja ze sa bardzo wyrownanymi tenisistami a Celment jest chyba w zyciowej formie...Szkoda
A czemu nie powiedziałeś że Clement miał jedenaście break pointów a wykorzystał tylko dwa?? To chyba o czymś świadczy nie?? Gdyby był skuteczniejszy zakończył by ten mecz szybciej.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nie wspomnialem bo Ty o tym wczesniej wspomniałes :mrgreen: Swiadczy o tym, ze Safin o dziwo w trudnych momentach trzymał nerwy na wodzy ???? Ech szkoda tego typu :zy3ou:
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Tak jak myślałem Andy pokonał Tursunova w dwóch setach 6-2 7-5. Świadczy o tym iz jst to naprawde zawodnik światowej klasy. Napewno będzie chciał się zaprezentować w US Open jak najlepiej. Życze temu chłopakowi zwycięstwa w tym turnieju.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech wczoraj nie trafiłem dwóch typów :? Dzisiaj lepiej nie brać sie za typowanie finałowego spotkania :mrgreen: No ale jednak się skusze...Moim zdaniem wygra młody Brytyjczyk Andy Murray....??

Skusiłem sie równiez wyjatkowo na obstawienie debla:

BRYA/BRYA vs HANL/ULL 1.41

Wiem tyle, ze Bryanowie to najlepszy debel na świecie i na własnej ziemi na pewno beda chcieli wygrać za wszelką cene, a kurs bardzo kuszoco.... :]
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
[shadow=red:b681115a78]Andrew Murray[/shadow:b681115a78] v Arnaud Clement 1.65 1.98

Obaj tenisiści są w bardzo dobrej formie i spisują się znakomicie w tym turnieju. Trzeba przyzanć jednak że Clement miał na swojej drodze troche trudniejszych przeciwników takich jak Hewitt oraz Safin. Jestem fanem tego młodego, utalentowanego Szkota. Robi na mnie bardzo dobre wrażenie w tym turnieju. Zafascynował mnie ten chłopak na kortach Wimbledonu gdzie doszedł do czawrtej rundy pokonując między innymi Roddicka. Ci obaj zawodnicy spotkalii się już raz w zeszłym sezonie, górą był Francuz. Jednak myśle iż tym razem wygra Andy.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Szkoda :cry: Andy przegrał w dwóch setach 7:6 6:2. Szkoda że nie utrzymał w pierwszym secie wyniku 3:1. Mówi sie trudno. Było widać że pierwszy set był bardzo wyrównany, ale drugi to zdecydowana przewaga Clementa. Widać że Francuz jest w bardzo wysokiej formie. Ale już jutro jest turniej w Toronto i przed Clementem trudny mecz z Minarem. Napewno jest wykończony więc w tym meczu może sie zdarzyć wszystko.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
[shadow=green:53b82d1ec3]Marray 0:2 Clement[/shadow:53b82d1ec3]

Ech dobrze, ze dzisiaj nie obstwialem, drugi dzien z rzedu z tego turnieju nie potrafie przewidziec wyniku&gt;zaniepokojony&gt; Marray chyba był zmeczony, nie wroze mu zadnych rewelacyjnych wyników w Toronto... :roll:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom